1,361

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa";

Iran nie wyśle wojsk do Syrii i nie będzie brał udziału w konflikcie z zachodem nawet przy poparciu Rosji ,czy Chin.
Jest na to za słaby!
M Nostradamus w ogóle nie przewidział takiej wojny.
W/g mnie poparcie Rosji i Chin jest tylko propagandowe i iluzoryczne dla potrzeby ugrania od państw zachodnich czegoś dla siebie.
Chiny popierają Iran,ale ostatnio z coraz większą rezerwą.
Po ostatnim porozumieniu z USA w sprawie Tajwanu i Korei,Chiny nie będą się za specjalnie w ten konflikt angażowały,a Rosja bez poparcia Chin nie będzie się też wychylać,bo wbrew pozorom jej gospodarka( m.innymi;sprzedaż ropy i gazu)jest bardzo uzależniona od zamówień państw zachodnich,a USA bardzo zwiększa te dostawy(łupki) do państw UE.
Myślę,że najbardziej trzeba obserwować Pakistan.
Ten kraj w/g mnie stanie się wkrótce GNIAZDEM TALIBANU!

Pozdrawiam:Atraktor

1,362

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Masz rację Atraktorze zwłaszcza po wygranej Ligi Muzułmańskiej której kandydaci nie byli atakowani przez Talibów...

1,363

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dwie afery w USA czy Obama skończy ja Nixon po aferze tylko z z partią demokratyczną  podsłuchy...Republikanie chcą impechmentu Obamy  a przewodniczący Demokratów w Senacie chce powołania komisji w Kongresie do wyjaśnienia afery. Przypominam że Nostradamus pisał że Śniady skończy rządy w niesławie...Atraktorze czy pana zdaniem Obama straci stanowisko prezydenta czy nie bo jeśli to on jest Śniadym to musi jeszcze wysłać wojska do azjatyckiego kraju muzułmańskiego...

1,364

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://konflikty.wp.pl/kat,107156,title … omosc.html Atraktorze myślę że jak Liga Muzułmańska nie będzie potrzebna Talibom  Liga Muzułmańska coś podobnego programowo do Bractwa Muzułmańskiego... ; to po prostu obalą ją jak np po wyborach w 2017  nie uzyska większości i chaos w parlamencie...czy wie pan dlaczego pierwszy raz parlament  przetrwał bez zamachu stanu Dlatego że w pakistańskiej armii trwa zacięta rywalizacja frakcji...

1,365

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.


Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

Czy to chodzi o wojskową interwencje USA za rządów Obamy w kraju azjatyckim? Obama ma 3 lata na wysłanie wojsk... Co przypomina waszym zdaniem  kraj Studnia i o co  może chodzić o jaki kraj Syria...? Czy macie inne typy ...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-19 13:52:55)

1,366

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do"dmoxa";

Uważam,że należy bardzo uważnie  śledzić wydarzenia na świecie i porównywać je ze znanymi nam; centuriami i innymi tekstami M Nostradamusa.
Co do Obamy to możliwe jest,że w tym roku to jest;2013 nałożą się na niego(jego rządy)same nie powodzenia, to znaczy;afera korupcyjna,klęska w Afganistanie poprzez wielką ofensywę talibów,jakiś (na olbrzymią skalę)zamach terrorystyczny np; w Nowym Jorku,przewrót w Pakistanie itd ,które spowodują wielkie ofiary(tzw:"puste trumny) i koniec jego rządów w "wielkiej niesławie"jak pisze M Nostradamus,czyli poprzez tzw:"impeachment"(impiczment)!
myślę ,że obecnie z roku na rok coraz więcej przepowiedni M Nostradamusa BĘDZIE SIĘ NIESTETY SPRAWDZAŁO!
Wydaje mi się,że teraz trwa na świecie tak zwana;"CISZA PRZED WIELKĄ BURZĄ!!!

Pozdrawiam:Atraktor

1,367

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy Nostradamus pisał coś że Obama nie będzie prezydentem przez całą 2 kadencję?  I jak pana zdaniem zakończą się negocjacje USA z rządem Afganistanu żeby została tam część wojsk amerykańskich czytałem że amerykanie zostaną w dziewięciu bazach Afganistanu negocjacje  trwają o liczbę w tysiącach  6  9 10 lub kilkanaście tysięcy ale jest też scenariusz  całkowitego wycofania pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-19 19:12:28)

1,368

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

50 procent Amerykanów po aferze IRS chce odwołania Obamy  także  27 procent demokratów! to zachęca republikanów  do rozpoczęcia procedury impechmentu  nawet przewodniczący demokratów w Senacie gdzie mają większość chcą powołania komisji w Kongresie czy Obama zostanie odwołany i USA czekają przedterminowe wybory na prezydenta ? Jak by tego była mało do doszła afera z udziałem CIA która chyba chodzi o coś z dziennikarzami ? chyba o kontrole żródeł informacji . I wraca sprawa Bengazni... Czy to oznacza szybsze prawybory w obu partiach? Demokraci Biden Clinton republikanie jeb Busch Marco Rubio Rick Santorun  i ... Mit Romney? Bo według sondażu dzisiaj Romney by pokonał Obamę z dużą przewagą

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-19 20:28:23)

1,369

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:

Po około 50 letnim okresie cofnięcia się w rozwoju,ludzie zbudują prawdziwie "Nowy Świat" o wiele bardziej rozwiniętą  cywilizację technologiczną niż obecna, nastąpi tzw:" ERA WODNIKA"w której rozpocznie się wielka era podboju głębin morskich(będą budowane tam miasta) i najbliższej przestrzeni kosmicznej ,to jest naszego Układu Słonecznego!
Po "ERZE WODNIKA"nastąpi "ERA KOZIOROŻCA" i rozpocznie się penetracja dalekiego kosmosu,czyli naszej Galaktyki. Ludzie zaczną podążać do gwiazd,czyli do innych niż nas systemów słonecznych.
Nasz świat zostanie nazwany po pewnym czasie ;STAROŻYTNOŚCIĄ",A MY LUDŻMI ŻYJĄCYMI W STAROŻYTNOŚCI!


Pozdrawiam:Atraktor

Oj , oj widzę, że Atraktor bardzo daleko się zagalopował w swoich rozważaniach na temat dziejów ludzkości.

Cytuje za Wikipedią"
Era Wodnika – jedna z dwunastu epok astrologicznych. Jest to epoka poprzedzająca Erę Koziorożca i następująca po Erze Ryb. W tej epoce punkt Barana znajduje się w gwiazdozbiorze Wodnika. Ery zmieniają się cyklicznie mniej więcej co 2150 lat (w wyniku przesuwania się punktu Barana względem gwiazd, wskutek precesji osi obrotu Ziemi), pełny cykl (rok platoński) trwa około 25 770 lat. Obecnie punkt Barana znajduje się w gwiazdozbiorze Ryb[1]. Według astrologów ery te mają związek z duchowym rozwojem ludzkości, a Era Wodnika jest to obecna epoka lub następna, która nadejdzie."

Cytuje za Arteuzą
"Nostradamus podał tylko parę dat niezakamuflowanych.Jedna z nich dotyczy końca jego przepowiedni-a mianowicie ro 3797.Oto przepowiednia dotycząca tego roku-cyt:Persage II 13."Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć-Przywdzieje ona swoje nowe odzienie-Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia-Duch Święty znów się w nim rozraduje-Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat- dla niej wieczny w całej swej okazałości" -a także Persage III .2. cyt:Słowo Boże obróci w czystą substancję-Niebiosa,ziemię i gwiazdy-a wszelkie zło tajemne zostanie zniszczone-kiedy Śmierć zostanie powalona-Dusze z otchłani mrocznej obleczone w nowe ciała przywitają żywych i zaludnią nieskończone Niebiosa na Świetlistych żaglowcach mrocznego Oceanu-na chwałę Swojego Stwórcy-Pan połączy wszystkie jego dusze obleczone w nieznane ciała-Nad niebem i ziemią -taki będzie ostateczny rezultat"

Czyli jak widać w erze Koziorożca i zgodnie ze wszelkiej maści jasnowidzami, ludzi na Ziemi już nie będzie a przynajmniej nie będzie ich w formie cielesnej bo jak wszyscy wiemy koniec świata nastąpi w ...... roku 3797. Chyba, że chodzi o Babę Wangę i jej przepowiednie końca czasów w roku 5079. Ale jak to z babami wszystko jest możliwe smile

Drogi Atraktorze wiem, że swoje teksty opierasz głównie na interpretacjach Arteuzy, podziwiam twoją zdolność kojarzenia faktów bo w wielu przypadkach na 100% będziesz miał rację ale proszę czasami odróżniaj fikcję od faktów i dokładniej przeglądaj zapiski.
Pozdrawiam

1,370

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do centurio06

Witam Napisałeś:
"Napisałeś ,Nostradamus w jednym z czterowierszy napisał iż III WŚ wybuchnie 2000 lat po śmierci Zbawiciela. Tylko mamy problem z ustaleniem dokładnej daty Jego narodzin i śmierci.
    Jezus urodził się podczas spisu ludności. Jeden z takich spisów zarządził w państwie rzymskim cesarz August w roku 8.
Pod koniec starożytności chrześcijanie uznali, że Jezus urodził się w roku 754 rachuby rzymskiej. Nazwali ten rok pierwszym „rokiem Pańskim”. W średniowieczu przyjęto ten rok za początek chrześcijańskiej rachuby lat, choć długo funkcjonowały jeszcze inne systemy. Rok ten rzeczywiście ustalono niedokładnie. Nie ma to jednak większego znaczenia, gdyż ważność narodzin Chrystusa nie zależy przecież od poznania ich daty. Z kolei datę 25 grudnia przyjęto ze względów symbolicznych. Wyraża ona myśl, że Jezus, rodząc się w najdłuższą noc w roku, przezwycięża ciemności zła.

Bliższej daty narodzin nie znamy. Wiemy jednak, że Jezus urodził się zapewne w latach 8/7 przed naszą erą. Wynika to z kilku wskazówek Ewangelii, które się nieźle uzupełniają.

Ewangelie podają wyraźnie, że Jezus urodził się za panowania Heroda, króla Judei z łaski Rzymian. Zmarł on wiosną 4 roku przed naszą erą, po ciężkiej chorobie; ostatnie miesiące spędził poza Jerozolimą. Zatem Jezus urodził się najpóźniej w roku 5. Jednakże wydarzenia między jego narodzinami a śmiercią Heroda musiały zająć sporo czasu. Jeśli Herod kazał wymordować w Betlejem chłopców do lat dwóch, musiał wiedzieć, że Jezus urodził się mniej więcej rok wcześniej. Wskazuje to na rok najpóźniej 6.

Jezus urodził się podczas spisu ludności. Jeden z takich spisów zarządził w państwie rzymskim cesarz August w roku 8; mógł on potrwać pewien czas. W związku z tym spisem Ewangelia według św. Łukasza wspomina gubernatora Kwiryniusza, który przeprowadził inny spis, czternaście lat później. Stwarza to trudność, ale wzmianka o Kwiryniuszu jest luźna i ilustracyjna. Wczesnochrześcijański pisarz imieniem Tertulian podał, że spis ten przeprowadzał w Syrii i okolicach gubernator Sentius Saturninus, o tym zaś wiemy, że urzędował w latach 9-6 przed naszą erą. To by pasowało.

Narodzinom Jezusa towarzyszyła gwiazda. Cudu nie potrafimy datować, ale mogło chodzić tutaj o zjawisko znane astronomii. Dobrym kandydatem jest zbliżenie się na niebie planet Jowisza i Saturna w roku 7. Jowisz był gwiazdą królewską, a Saturn symbolizował między innymi Żydów (ponieważ dał nazwę sobocie, co przetrwało po angielsku w słowie Saturday). Zjawisko to mogło zwrócić uwagę magów, nietrafnie zwanych dziś trzema królami – byli to bowiem wschodni mędrcy i astronomowie. W tymże roku przybyli oni do Jezusa. Zatem Jezus urodził się w latach 8/7 przed naszą erą.
Jeżeli umarł w wieku 33 lat to 7/8 rok p.n.e Jego narodzin daje datę śmierci 26/25 rok n.e + 2000 lat otrzymamy datę wybuchu wojny 2025 lub 2026."

Poza chrześcijańskie źródła dotyczące Jezusa: Józef Flawiusz, Swetoniusz, Tacyt. Wzmianki o Jezusie są w starożytnych źródłach żydowskich. Jak masz czas, ja go niestety nie mam, to spróbuj poczytać w tych źródłach. Jestem ciekawy co Oni piszą. Pozdrawiam Kamil

Ostatnio edytowany przez Kamil (2013-05-19 23:48:45)

1,371

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy przyszła wojna z kolonistami Marsa będzie podobna jeśli chodzi o powody polityczne i gospodarcze jak wojna Wielkiej Brytanii i angielskich kolonistów  na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej chcących  uwolnić się od Londynu i ogłosić powstanie własnego państwa ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-20 13:06:02)

1,372

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze Nostradamus to wielki jasnowidz. Gdy w szesnastym wieku pisał o losach np USA to europejscy koloniści dopiero odrywali ameryki  Anglicy i Holendrzy i Francuzi  Amerykę Północną  a Hiszpanie i Portugalczycy Środkową i Południową. Dla jemu współczesnych jego przepowiednie do zrozumienia i były ośmieszane tak jak dzisiaj . Groziła mu nawet śmierć. Tak samo trudno  zrozumieć czym pisał np o 22 wieku  np wojna z kolonistami z Marsa  jednoczące się kontynenty w jedno państwo możesz o tym napisać ? kolonizacja oceanów i kosmosu...  Czy jak pan skończy opis wojny to będzie pan pisało 22 wieku i losach Polski i Francji  bo bardzo jestem ciekawy a opisy o czarnej kobiecie  która będzie rządzić Polską są bardzo ciekawe ...ciekawią mnie dalsze losy Polski i Francji pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-20 14:04:56)

1,373

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do"Norbertusa";

Faktycznie masz rację ,trochę się zagalopowałem to po pierwsze,a po drugie tak jak już tu pisałem nie raz, nie jestem specjalistą od przepowiedni,a raczej miłośnikiem twórczości M Nostradamusa i dlatego posiłkuję się tekstami Arteuzy,chociaż oczywiście nie tylko.
Proszę Cię tylko o jedno;po co ta "nutka złośliwości"z Twojej strony na końcu tekstu.
Ja wcale nie uważam,że we wszystkim mam rację i to w dodatku na 100% jak piszesz.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-20 19:09:38)

1,374

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze przeczytałem że część wojsk USA zostanie w Afganistanie do 2024 roku . Nie wiadomo jeszcze ilu żołnierzy.  Myślę że to ważna informacja jeśli chodzi o przepowiednie Nostradamusa o zniszczeniu wojsk w Afganistanie przez talibów z Pakistanu.http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.globalresearch.ca/&prev=/search%3Fq%3Dglobal%2Bresearch%26hl%3Dpl%26biw%3D1360%26bih%3D596 pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-20 19:18:33)

1,375

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa";

Wiem,że jesteś ciekawy wielu rzeczy w tym przyszłości i tej bliskiej i tej bardzo odległej w czasie,ale zadajesz tak szczegółowe pytania ,że nie wiem czy ktokolwiek by Ci na nie odpowiedział.
Ja nie jestem "Arteuzą"{,czy jakimś innym specjalistą-badaczem różnych przepowiedni w tym tych dotyczących M Nostradamusa ,więc trudno mi na nie odpowiadać.
Szczerze mówiąc to wątpię czy nawet  specjaliści potrafili by Ci na takie konkrety odpowiedzieć.
Jak już pisałem M Nostradamus najwięcej tekstów,około 1/5 poświęcił III wojnie światowej.
Dlatego też ta wojna uważana jest za "Wielki Przełom" w dziejach ludzkości.
Wszystkie inne wydarzenia w tym wojny są opisane w sposób ogólnikowy i trudno je z całą pewnością dokładnie zinterpretować.
Wiadomo,że wojna z kolonistami na Marsie ma być,ale o ile wiem to tej wojnie M Nostradamus poświęcił może najwyżej ze 20 tekstów ,więc trudno powiedzieć,żre będzie ona przypominała jakieś byłe wydarzenia na Ziemi.
Z tekstów wynika,że ludzie mieszkający na Marsie od pokoleń po prostu się zmienią fizycznie,będą wyżsi o bardzo jasnym kolorze skóry przypominającym albinosów,a także o dłuższych rękach i większych głowach.
Praktycznie w czasie eksploracji kosmosu powstaną nie tylko nowe rasy,ale i nowe gatunki ludzkie,które będą z sobą ostro rywalizować.
Tak jak ludzie zaczęli się różnicować fizycznie podbijając kontynenty,tak osiedlając się na dnie oceanów i innych planetach zaczną się jeszcze bardziej różnicować pod wpływem wielu czynników,a także procesów zachodzących w głębinach morskich i w kosmosie np po wpływem tzw;""promieniowania kosmicznego".
Co do Obamy to M Nostradamus nic nie napisał o tym ile kadencji będzie on rządził,napisał tylko cyt:"że jego rządy skończą się w niesławie",ale domyślamy się oczywiście że może tu chodzić o Obamę,bo M Nostradamus napisał ,że tzw:"Śniady skończy rządy w niesławie", a więc czy to będzie akurat Obama tego na sto procent bałbym się powiedzieć.
Tak więc jeżeli przyjmiemy,że tym Śniadym jest Obama to wtedy tak (zgodnie z przepowiednią Nostradamusa)się stanie.

Pozdrawiam:

Atraktor

1,376

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Myślę że gdyby się udało ustalić ten spis ludności imperium rzymskiego to data narodzin Chrystusa też . Czy nie żadnych rzymskich dokumentów o spisie i kiedy on był?

1,377

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Po Sztokholmem trwają zamieszki  imigrantów pewnie w większości muzułmanów...tym się kończy multikulti...polityczna poprawność

1,378

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Niewątpliwie żyjemy w bardzo ciekawych i intrygujących czasach.
W/g mnie III wojna światowa małymi krokami(a właściwie kroczkami)zbliża się nieuchronnie!
Oczywiście,że chciałbym aby to się w ogóle nie wydarzyło,ale kiedy czytam;centurie i inne przepowiednie M Nostradamusa i tak zwanego Nostradamusa Młodszego(przypominam; uważam,że to ta sama osoba)i obserwuję z dnia na dzień to co się dzieje obecnie na świecie,właściwie nie mam żadnych wątpliwości.
Dzisiaj ze swoich zbiorów przytaczam dwa staroprowansalskie teksty tzw:"Nostradamusa Młodszego" bardzo istotne i charakterystyczne.
Jeden tekst mówi niewątpliwie o Polsce,a drugi o tworzącym się Imperium muzułmańskim.
W pierwszej i drugiej przepowiedni autor określił daty tych wydarzeń,co prawda niezbyt dokładnie,ale wyrażnie napisał,że te wydarzenia będą miały miejsce w 21 wieku.
W tekście o Polsce wiek dwudziesty pierwszy napisał słowami,a w tekście o Imperium muzułmańskim wiek 21 napisał cyframi.
W pierwszym tekście wymienił trzy polskie postaci:Zakonnika,Chytrego Lisa i Generała Dyktatora!
W drugim przytoczonym przeze mnie tekście wymienił tylko jedną postać;Mahdiego,czyli III Antychrysta,czyli jedną z dwóch(obok Henryka Szczęśliwego)głównych postaci, tego przyszłego, katastrofalnego w skutkach, globalnego konfliktu światowego.
Po oryginalnych tekstach podaję ich tłumaczenia na język polski.

Prophete:21,114

+Dans le vingt et unième dans le pays de la Reine Mary,
l'église ne s'arrêtera pas la rébellion,-
./. et moine gourmand s'épuise comme son disciple.
Le reste de la volonté de dommages ; le « Renard » et le Dictateur Général !

Przepowiednia:21,114

W dwudziestym pierwszym w kraju królowej Maryi,
Bogaty Kościół nie powstrzyma buntów,
A zachłanny zakonnik skończy tak,jak jego zwolennik!
Resztę zniszczeń dokonają:Chytry Lis i General Dyktator!

Prophete: 32,165

À 21 ans, pas de chichi grand musulmans;
./. non Atlanties et's Turbans Mahdi devaient supprimer le feu là !
Des montagnes de l'Asie après l'Atlantique s'étend :
le grand Empire : l'éléphant et le chameau,
ouvre les portes de l'Europe va devenir le nouveau terrain ;
pour les nouveaux arrivants des pays de l'Islam!

Przepowiednia:32,165

U mahometan w 21 wielkie zamieszanie,
Nie Atlantydzi,a Turbany Mahdiego wygaszą tam ogień.
Od gór Azji po Atlantyk rozciągnie się;
Wielkie Imperium :Słonia i Wielbłąda,
A otwarte bramy Europy staną się nową ziemią:
Dla wielu przybyszy z krajów Islamu!

Pierwsza przepowiednia jest; czterowierszem,a druga sześciowierszem.

Myślę ,że podane przeze mnie przepowiednie właśnie zaczną się spełniać lada chwila,czyli że są na tzw:"czasie",a więc obserwujmy bacznie wszystkie wydarzenia i SPRAWDZAJMY AUTENTYCZNOŚĆ JEGO WIZJI.
Oczywiście jak Was to interesuje,to będę podawał dalej przykłady-trochę zabawię się w Arteuzę,czy Collinsa,albo w Alexandra Centurio,ale na pewno w tych sprawach nie dorastam im do pięt.
Może po wyczerpaniu tego tematu zacznę pisać(założę tu stronę) o kosmosie,to jest prawdziwa MOJA MIŁOŚĆ!

Pozdrawiam;

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-21 23:46:46)

1,379

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze z sześciowiersza wynika że USA nie zakończą swoich wojen i konfliktów w Azji muzułmańskiej jej części  sukcesem tylko Mahdi i nowe supermocarstwo zjednoczonego Islamu. Podoba mi się pana artykuł na forum Gazety Prawnej.Tylko naiwni sądzą że obecny układ sił na świecie  będzie ''wieczny''. USA będzie jedynym supermocarstwem i dalej będzie się ''opiekować''Europą ;. Że Chiny zadowolą się obecnym stanem posiadania i nie będą miały ambicji stać się drugim supermocarstwem. . Piszę o Kalifacie  Wielkiego Talibanu jako supermocarstwie bo będzie od Pakistanu do Maroka i Afryki Środkowej i w szczytowej potędze będzie graniczył w Wielką Brytanią i prawie zniszczy Francję .  Czy Chytry Lis to jeden z obecnych liderów lewicy pana zdaniem ?  pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-21 17:52:00)

1,380

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bo Zakonnik to prawie na pewno Rydzyk ciekawi mnie czy Chytry Lis to jeden z  obecnych liderów polskiej lewicy? Nie wiemy też kto jest tym generałem ale czterowiersz który napisał Atraktor sugeruje że  przyszły Generał Dyktator ujawni się pod koniec drugiej kadencji Komorowskiego...po zamieszkach ... czy Chytry Lis to jeden z obecnych liderów lewicy czy dopiero się ujawni jak Dyktator...?i Kto jest jego zwolennikiem Zakonnika bo myślę że Nostradamus napisał o polskim polityku...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-21 19:28:00)