1

Temat: 2012 - koniec świata

Witam
Czy Wy wierzycie że w grudniu 2012 roku ma być koniec świata ? Tak szczerze, chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.
Moje zdanie ma dwie strony jak moneta.Pierwsza strona to wierzę,bo już teraz jaka jest nagła zmiana pogody.Ciągle jest coraz więcej trzęsień ziemi i coraz więcej powodzi i różnego rodzaju kataklizmów(rzadko bo rzadko ale czasami coś się wydarzy).Według przypowieści Majów,koniec świata ma być,gdy narody będą skłócone i dojdzie do wojen między państwami.A wiadomo,że USA ciągle ktoś grozi,że w końcu będzie ich koniec(w sensie,że ktoś ich zaatakuje i spotka ich kara).Zresztą wojny w Iraku,Afganistanie .. brakuje tylko udziału Rosji w tym wszystkim ...
A teraz druga strona medalu.Nie wierzę,że akurat w 2012 ma być koniec świata,bo jestem katolikiem i wierzę w to co powiedział Jezus.Powiedział,że tylko Bóg wie kiedy wszystko się skończy.A kolejnym faktem według mnie,że koniec świata w 2012 roku to lipa jest to,że koniec świata miał już być parę lat bądź parenaście lat temu a ciągle nic z tego nie było.
Więc moje zdanie na ten temat jest podzielone.
Chciałbym się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie.
Pozdrawiam

2

Odp: 2012 - koniec świata

istnieje juz taki temat na tym forum:) poczytaj tam sobie ,ma kilkaset postów

3

Odp: 2012 - koniec świata

prawda koniec swiata bede 21 grudnia masz racja przez wulkan w Islandia