21

Odp: Naukowe fakty zaprzeczające hipotezom: Końca świata nie będzie!

Andrzej3991 napisał/a:

Beket - w przeciwieństwie do tego co ty piszesz, pablodart to bóg w pisaniu. Jego posty są dla mnie w pełni zrozumiałe. Po za tym zostawiłem cię już a ty wtrącasz się w naszą rozmowę, chociaż wiadomo o co chodziło i tak musiałeś skomentować błędną wypowiedź dyslektyka. Naprawdę chcesz się kłócić?? nie wygrasz popytaj się jak ja się umiem kłócić nie robię tego z jednego powodu, dawno mnie nie było i nie wiem co się za bardzo działo przez ten czas w innym przypadku walczył bym miesiącami. A po za tym proszę bardzo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
jeżeli nie rozumiesz co to jest dysleksja(przepraszam że wszędzie pisałem dyslekcja) to tutaj masz bardzo dokładne informacje. Proszę zapoznaj się z nimi.
Pozdrawiam

andrzej 3991. 'beket" to spoko gośc...czesto sie udziela i o to chodzi, na marginesie zauwaz ,że ty i on macie bardzo zbliżone opinie o tym 2012 roku jak i innych przepowiadanych katastrof. tym bardziej ,ze zmieniłeś zdanie. Ja jestem jakby po drugiej stronie pogladów poniewaz wierze i zawsze to akcentowałem w to co pisze Patrick Geryl. Pomimo róznic pogladowych dobrze sie z wami obydwoma pisze i nie potrzeba wyzywać sie nawzajem.
Wiec mam nadzieje ,ze wrócicie na odpowiedni poziom dyskusji
pozdrowionka

22

Odp: Naukowe fakty zaprzeczające hipotezom: Końca świata nie będzie!

pablodart - też to zauważyłem, charakterek też bojowy ;D

23

Odp: Naukowe fakty zaprzeczające hipotezom: Końca świata nie będzie!

Strach bardzo dobrze się sprzedaje. A niestety dużo ludzi będzie to wykorzystywać i proponować odpowiedni sprzęt do przetrwania apokalipsy.

Teraz są media, informują nas na bieżąco o tym co się dzieje na ziemi a kiedyś tego nie było.
Planeta Nibiru nie istnieje bo już dawno byłaby widoczna.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

24

Odp: Naukowe fakty zaprzeczające hipotezom: Końca świata nie będzie!

planeta nibiru to jakaś bzdura,masz rację geo-woman

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

25

Odp: Naukowe fakty zaprzeczające hipotezom: Końca świata nie będzie!

to jest prawda o tym koncu świata w 2010 godali w telewizji rze ma byc koniec swiat
w 12 09 2012 o godz  12 00 wnocy