401

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja w to wierzę na 100 procent , ponieważ rozumiem jakie zjawisko będzie temu towarzyszyć.I ta katastrofa nie będzie w 2012 a około 2040.A mówiąc jaśniej to do 2040 roku to się stanie.Może być trochę wcześniej.Znałem dobrze przepowiednie co do 4-ech ostatnich Papieży.W 3 się spełniła na 100 procent.To dlaczego w ostatnim miałaby się nie sprawdzić.Teraz jest Papież murzyn.W jego godle jest postać murzyna.Następnym ma być Piotr rzymianin.Ma zostać wybranym jako młody i długo rządzić.Ale nie umrze śmiercią naturalną.Z tych danych jest mało prawdopodobne aby katastrofa zdarzyła się w 2012 roku.

402

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

michallesz2 napisał/a:

Ja w to wierzę na 100 procent , ponieważ rozumiem jakie zjawisko będzie temu towarzyszyć.I ta katastrofa nie będzie w 2012 a około 2040.A mówiąc jaśniej to do 2040 roku to się stanie.Może być trochę wcześniej.Znałem dobrze przepowiednie co do 4-ech ostatnich Papieży.W 3 się spełniła na 100 procent.To dlaczego w ostatnim miałaby się nie sprawdzić.Teraz jest Papież murzyn.W jego godle jest postać murzyna.Następnym ma być Piotr rzymianin.Ma zostać wybranym jako młody i długo rządzić.Ale nie umrze śmiercią naturalną.Z tych danych jest mało prawdopodobne aby katastrofa zdarzyła się w 2012 roku.


w zasadzie to zgadzam sie z toba prawie w 100% ,no gdybyś jeszcze przyjął date 2012  za koniec naszej cywilizacji a nie swiata to by było o.k. Data 2040 jest w zasadzie twoją interpretacją,wiec mało obiektywna:) ale pozyjemy zobaczymy
pozdro

403

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

michallesz2 - piszesz że wiesz jakie zjawiska będą temu towarzyszyć a mimo to cytujesz tutaj przepowiednie... smile
Można prorokować datę końca świata na najbliższe 100mln lat ale tu nie o to chodzi tylko o konkretną datę 2012 (sceptyk na pokładzie ;p)

404

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

O ludzie.... Majowie skonczyli ten kalendarz pisac bo im sie atrament skonczyl i sobie stwierdzili ze maja tyle stuleci do przodu w tym kalendarzy ze z zakupem nowego atramentu nie trzeba sie spieszyc. 
P.S; Jezeli by chcieli tym przerwaniem zasygnalizowac koniec swiata to np pod spodem by sie ktos podpisal np. pan Haliczumakont pisze ,, Aaaaaaaa ludzie koniec swiata!!! Gromadzic swoje lamy i zapasy tabaki!!!  A skoro nic nie napisali to znaczy ze im sie znudizlo. Bo jezeli ja teraz zaczne robic kalendarz i skoncze na 3001 r. to za te tysiac lat lidzie benda czekac na koniec swiata bo wedlug kalendarza ,,polakow''.... tongue Dobre.
Albo jak na matmie robimy zadania typu z krakowa wyjechal pociag z predkoscia X a z pozannia z 120 km/h za ile spotkaja sie w pruszkowie. To co ludzie za tysiac lat doszukiwac sie benda w tym skomplikowanych wyliczen geofizyczych na trajektorie lotu zagubionej komety ,,Polańskiego'' pedofil dwa ktora w 3013 jebnie w Katowice tongue
Mowie wam tutaj prawde bo moj dziadek pisal ten kalendarz majow to wiem tongue

405

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

czy wierzę w KONIEC ŚWIATA?  NIEEEE!!!!
czy wierzę w ZMIANĘ ERY? TAAAAK

... nie ma i nie będzie końca świata, jest tylko koniec jednej ery i początek drugiej ... proste logiczne i wytłumaczalne i TO MA BYĆ w 2012 roku ... kto czyta to wie ...

406

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

ja nie chce umierać jestem za młody;(

407

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

hahahaAHAHAUAHUAHAUhauah Ziomek OGar , nic nie bedzie nam ,to że samolot sie rozbil to Tragedia alee nie robcie z tego , przepowiedni konca swiata i jakies tam wojny ,itp

408

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Gówno prawda a nie koniec świata! normalnie zal dupe ściska jak sie czyta te głupoty! Nikt nie zna dnia ani godziny ani żadni majowie ani żadni egipcjanie żaden nostradamus ani zadni astrofizycy Tylko sam bóg. Już nie moge sie doczekać aż bedzie 2013 rok haha film 2012 bedzie nieaktualny hahaha..

409

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Złośnica napisał/a:

Gówno prawda a nie koniec świata! normalnie zal dupe ściska jak sie czyta te głupoty! Nikt nie zna dnia ani godziny ani żadni majowie ani żadni egipcjanie żaden nostradamus ani zadni astrofizycy Tylko sam bóg. Już nie moge sie doczekać aż bedzie 2013 rok haha film 2012 bedzie nieaktualny hahaha..

Bardzo chciałbym zobaczyć twoją minę, kiedy to się stanie...

410

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja z jednej strony wierzę w koniec świata ale z drugiej strony nie. Wiele przepowiedni mówi że będzie to w 2012r. Nostradamus przepowiedział że 'wtem wielki metalowy ptak upadnie a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą najeźdźca ze wschodu uderzy' czyli interpretujemy to że była katastrofa samolotu rządowego w Smoleńsku... Samolot się rozbił ważne osoby zginęły ale może miał na myśli że to Rosja była krajem w którym to się stało?Tak samo mówią że koniec świata będzie kiedy papieżem zostanie człowiek o czarnej skórze... Ktoś jeszcze przepowiedział że papieżem długo będzie polak później krótko jakiś biało skóry człowiek i po nim papieżem będzie 'murzyn' i ma nastąpić koniec świata... Wątpię w to że Majowie czy Inkowie mieli by tak wielką wiedzę na temat przyszłych losów świata bo niby skąd...Ktoś inny znowu przepowiedział że od 1999r. zostaję ludziom 13 lat aby poprawić stosunki międzyludzkie itd. a później zatrzęsie się cała ziemia wody zaleją kontynenty i później ludzie mają budować nową epokę a Polska będzie w klimacie równikowym. Myślę i zgadzam się z wypowiedziami osób wyżej... Tylko Bóg zna dzień i godzinę w której nastąpi tzw koniec świata i żaden człowiek nie może czytać w myślach Bogu....

411

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

nie wierze w to to sa jakies glupie zarty jaja sobie robia

412

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Każdy będzie miał swój koniec świata prędzej czy później...

413

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nostradamus był kims kto był niewyobrazalnie madra osoba nikt niewie skad on to wszystko widzial takich ludzi jak on niebedzie juz...Majowie Egipcjanie i inne cywilizacje ktore byly przed nami byli rownie madrzy jak Nostradamus...Ci wszyscy ludzie wynalezli takie rzecy ktorych wspolczesnu czlowiek nieumie zrobic...Skad mozecie wiedziec ze oni niewidzieli konca swiata ze oni tego nie wyliczyli albo jeszcze cos innego... kiedys ktos powiedzial mi madra rzecz"nic w przyrodzie nie ginie ,wszystko da sie wyjasnic"... pozyjemy zobaczymy co bedzie w danym 2012 roku...    POZDRAWIAM!!

414

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A moze to jest tak ze nie ma Boga i Szatana ... a dawni szamani jarali jakies super sklady roslin po ktorych mieli zajebisty odjazd ... moze sobie wkrecili faze na przepowiadanie konca swiata i tyle.. a koniec swiata moze byc jak juz wszystko przezyje. koniec imrezy dziekuje dobranoc.

415

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Poziom umysłowy i kultura na forum osiąga nowe wyżyny...

si vis pacem, para bellum.

416

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Beket: Na szczęście można usuwać wpisy łamiące regulamin :-)

417

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

ludzie!!!! zanim cos napiszecie to zobaczcie temat tego postu!!
"czy naprawde w to wierzycie?" i przypominam ,że dotyczy roku 2012 i "przepowiedni "Majów.....
wiele ostatnich postów nie ma nic wspołnego z tym tematem. Obecnie jest ponad 60 róznych pokrewnych tematów ,wiec na pewno znajdziecie tam to o czym chcecie pisac. pozdrawiam

418

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Powiedzmy tak, kalendarz Majów to pewien cykl tak jak i nasz kalendarz.
Nie miałoby sensu, żeby Majowie stworzyli dłuższy kalendarz, skoro po dacie 21.12.2012 nastąpi restart kalendarza i zacznie on liczyć od nowa. To tak jak u nas 31 grudnia to koniec i potem następuje ponowne liczenie.

Naprawdę na naszej planecie wydarzyły się o wiele gorsze rzeczy i ludzie jakoś dali sobie radę. Skoro, jak twierdzicie, Majowie przewidzieli koniec świata bo kiedyś już to miało miejsce no to wybaczcie ale dwa końce świata to chyba za dużo.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

419

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

oj...to nie taki zwykły restart geo-Woman. Pisalismy na te tematy juz wczesniej. Dla Majów to nie koniec kalendarza ani koniec świata!!! Dla nich to przejście w nowa epokę, cykl którymi oni wyznaczali harmonie swojego świata.Zakończenie 4 cyklu i rozpoczecie 5 cyklu konczy sie w/g nich globalna katastrofą.
Dopiero 5 cykl kończy wszystko ,czyli życie na ziemi.Ale to dopiero za pare tysiecy lat:)

pozdrowionka

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

420

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wiem pablodart. Skoro przejście w nową epokę ma nastąpić w 2012 a naukowcy mówią, że wejdziemy w nowy  okres ANTROPOCEN za ok 3 lata no to może należy te dwie informacje powiązać chociaż zapewne niewiele to ma wspólnego z przejściem na wyższy wymiar. smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.