Temat: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Witam

Jestem zupełnie nowy na tym Forum. Od jakiegoś czasu analizuje znalezione w necie szczepki informacji na proponowany prze zemnie temacie.

Proponuje otworzyć dyskusje, zaproponuje moja własną interpretacje i mam nadzieje na rzeczowa dyskusje:

Większość mojej wiedzy opiera się na tekście: Interpretacje Arteuza i to forum. Nie dysponuje niestety nawet centuriami jakie chce omówić, mam jednak nadzieje ze jest tutaj ktoś kto dysponuje centuriami o których mowa i będzie w stanie je podać.

1 - http://koniecswiata.info/przepowiednie- … -page-147/

"Jeżeli jeszcze dodamy takie podane przez Nostradamusa fakty jak to,że;
-wieloletni kryzys ekonomiczny w Grecji się skończy to wtedy za kilka lat zacznie się wojna,albo jeszcze inne wydarzenia mniejszej wagi to wtedy jeszcze bardziej wszystko okaże się zagmatwane!
-Skończy się tzw;:”dekada-czyli dziesięć lat superterroryzmu”-Nostradamus napisał,że dekada “superterroryzmu” będzie poprzedzona,cyt;”ciężkimi latami uciążliwego terroryzmu” "

- O kryzysie w Grecji w mediach jest cisza od około 2 - 3 lat, ostatnie informacje o tym były w mediach na przełomie 2015 -2016. co wskazuje na to ze kilka lat własnie mija. Kilka to m=na moje oko miedzy 3 a 9, czyli wojna musi się zacząć przed 2026 rokiem.

- "Dekada super terroryzmu" - najważniejsze pytanie brzmi, kiedy się zaczęła? - w tym miejscu odwołam się do statystyki, zrudlo to Wikipedia:

Zamachy terrorystyczne w latach:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … -2007#2001

2001 - 5 zamachów
2002 - 6 zamachów
2003 - 11 zamachów
2004 - 12 zamachów
2005 - 6 zamachów
2006 - 9 zamachów
2007 - 15 zamachów

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … ych_w_2008

2008 - 75 zamachów

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … ych_w_2009

2009 - 11 000 ataków terrorystycznych w 83 państwach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … ych_w_2010

2010 - 11 641 ataków terrorystycznych w 72 państwach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … ych_w_2011

2011 - 10 283 zamachów

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_zam … ych_w_2012

2012 - 6 771 zamachów

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia … 23819.html

2013 - 9 700 zamachów

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia … 53044.html

2014 - 13 463 ataków

Tu nie znalazłem informacji o ilosci zamachów w roku 2015

2015 - jedynie informacja jaka znalazłem to wzrost ilości ofiar w stosunku do roku 2014

http://telewizjarepublika.pl/zatrwazaja … 52917.html

2016 - 13 000 ataków

Za rok 2017 i 2018 nie mogę znaleść statystyk, ale nie ma informacji o tym ze ilość zamachów terrorystycznych na świecie spada, jest wręcz atmosfera strachu we wszystkich mediach na świecie.

W związku z tymi statystykami wysuwam tezę ze dekada super terroryzmu rozpoczęła się w 2009 roku. Wojna moim zdaniem powinna się rozpocząć w 2019 lub 2020 roku.

2 - http://www.paranormalne.pl/topic/26262- … -swiatowa/

"ta wojna ma wybuchnąć w wieku XXI w roku w którym suma cyfr=3 a każda z dat podzielona przez 3 daje liczbę całkowitą-takimi datami w wieku XXI są:rok 2001,rok 2010 i rok 2100.Pisze on też -póżniej podam numery centurii-,że wojna będzie trwała 27 lat,że będzie poprzedzona 10-letnim super terroryzmem półksiężyca(islamskim)"

Tak jak powiedziałem nie znam źródła, nie znalazłem tekstu Nostradamusa opisującego to działanie.

Jedyne co mogę tu napisać to ze 2019/3 = 673 - czyli liczba całkowita

3 - Nostradamus pisze:

Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą.

- Skupie się tutaj na pierwszym wersecie: polska odzyskała niepodległość w 1918 roku czyli rok 500 musi być przed 1918 rokiem.

W połowie księżyca w Szczęśliwej Arabii przyjdzie na świat dziecię,
Twórca zła wszelkiego, ’600 rok liturgii będzie rokiem chwały.
W wielkim mieście, gdzie dwie rzeki przepływają spotka się z kalifem Wielkiego Talibanu,
Uznając jego wyższość i sojusz wojsk czarnego i czerwonego Turbanu.

- Tutaj skupie się na drugim wersecie. Przyjmuje ze od ponad 100 lat jedynym wydarzeniem dla świata o którym można powiedzieć ze jest dla nich chwałą (z ich punktu widzenia - wniosek nasuną mi się po rozmowie ze znajomymi Turkami i  Irańczykami) to odrodzenie KALIFATU w 2014 roku. Biorąc pod uwagę ze według wcześniejszego cytatu rok 500 musi być przed 1918 to rok 600 musi być przed 2018, a wiec rok chwały muzułmańskiej już musiał się wydarzyć.

Podsumowując uważam ze rok 600 opisany przez nostradamusa to 2014 rok.

4 - Nostradamus pisze:

Wszystkie porty południowego wybrzeża będą wypełnione,
W ’605 Dwie armie wezmą ląd w objęcia,
Trwóż się Hellado, Italio i Hiszpanio,
Wielka szura z Kairu wzięła Was w objęcia.

Biorąc pod uwagę ze rok 600 to rok 2014, wygląda na to ze działania wojenne w południowej europie będą miały miejsce w 2019 roku.

5 - Nostradamus pisze

"Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą
burzyły jego miasta, Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę, A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami."

https://www.koniec-swiata.org/iii-wojna … ich-stron/

We wskazanym linku widać jaka atmosfera jest teraz w świecie islamskim, wygląda to poważnie, skoro sami się policzyli ze mogą dysponować silą 5 200 000 żołnierzy jeśli się zjednoczą.

https://wiadomosci.wp.pl/nowy-sygnal-z- … 663360129a

Arabia saudyjska zmienia strategie polityki w stosunku do Izraela.

A oto duchowy przywódca Arabii saudyjskiej:

https://www.pudelek.pl/artykul/90639/du … iala_zony/

"Jednooki talib" - kwestia jasna dla tych którzy czytają Nostradamusa - jeśli się o nim więcej poczyta okazuje się ze sporo pasuje
z pozostałych wersetów własnie do niego (oko stracił w wieku 17 lat)

Proszę o rzeczowa dyskusje i argumenty potwierdzające lub zaprzeczające moja tezę.

2

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Witam

Podstawowa informacja polega na tym ,że na około 12 lat przed wojną zacznie powstawać "Wielki Taliban" tzn. mocarstwo muzułmańskie a jak wiemy jeszcze takie państwo nawet nie zaczęło się tworzyć...
Przed wojną będzie miał miejsce jeszcze szereg wydarzeń a każde z nich potrzebuje czasu aby się rozwinąć np.
zjednoczenie półwyspu koreańskiego, wojna domowa w Hiszpanii, rewolty w UK oraz Francji, przejęcie władzy w Polsce przez gen. dyktatora, konflikt NATO z Rosją na Ukrainie zakończony zwycięstwem głównie ze strony Polski i Rumunii, kryzy gospodarczy w USA który rozwinie się w 2 wojnę domową wywołaną przez "nosicieli broni", wyjątkowo krwawa wojna domowa w Rosji Tygrysa z Niedźwiedziem i Łysym, dekada superterroryzmu islamskiego napędzana przez Wielki Taliban, konflikt Izraela z państwami arabskimi w którym Izrael użyje nieznanej broni, w ONZ będzie 10 państw z możliwością veto, 3 fale migracji(w tym z dalekiej i bliskiej Azji), rozpad Unii Europejskiej oraz wydalenie niektórych z państw członkowskich jak Węgry, osłabienie NATO oraz ostatecznie obezwładnienie tego sojuszu międzynarodowym paktem pokojowym podpisanym przed nocą wybuch 3 Wojny światowej i wiele wiele innych wydarzeń które z pewnością zostały przeze mnie zapomniane ze względu na to ,że piszę na szybko.

Nostradamus najprawdopodobniej miał na myśli (pisząc "po 500 latach kraj Jagiellonów...") to ,że nasze państwo po średniowieczu straciło rangę mocarstwa i nigdy wcześniej jej w pełni nie odzyskała co zmieni się w czasie III Wojny za przyczyną wielkich podbojów, sojuszy z krajami Słowiańskimi oraz tego ,że będziemy sojusznikiem Talibanu dzięki czemu nie zostaniemy potraktowani jak dla przykładu Niemcy- po wojnie wyludnione pustkowie.

Według większości interpretatorów wojna wybuchnie w latach 2030 do 2033 ale to może ulec zmianie np. po abdykacji papieża Franciszka co wprowadziłoby zamęt w liście Malachiasza i jednaj z ważniejszych w określeniu daty wybuchu przepowiedni Nostradamusa która głosi ,że "chwała drzewa oliwnego" będzie rządzić 17 lat i za jego panowania islam wkroczy do Europy.

Mimo wszystko wojna wybuchnie NA PEWNO w XXIwieku i prawie na pewno w pierwszej połowie tegoż stulecia.

3

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Jeśli chodzi o wskazane przez ciebie wydarzenia, czytałem o nich, ale nie ma tam jasnej informacji ze maja się wydarzyć przed III wojna.  Co do np wojny domowej w stanach mamy:


Nad wielkim jeziorem lodowym w mieście domów gór i wiatrów-
powstanie rząd zwolenników Morusa,
Odtąd Atlanci będą mieli dwie władze-
Nową zwykłych nosicieli broni i starą bankierów i arystokratów,
W czasie wielkiej wojny trzeciego Antychrysta-/-
Grubas i Krwawa Dama znów zespolą 50 gwiazd Ameryki...

Jest napisane ze będzie się to działo w czasie wojny a nie ze rozpocznie się przed jej wybuchem. Nostradamus napisał tez ze na początku ludzie nie będą oceniać wydarzeń jako wybuch wojny światowej, dopiero po jej zakończeniu zostanie to ustalone. Jest to zabawne ale własnie większość ludzi studiujących Nostradamusa nie bierze tego pod uwagę.

Przed ‚sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu,
Przez 90 będą rżnąć tubylców pomimo protestów,
Dzięki obcej broni na jeden przed batalią doznają ciężkiej porażki.

Według mojego wyliczenia Ukraina się już zaczęła. Jeśli uważam ze rok 600 to rok 2014 to wydarzenia tu opisane musiały się rozpocząć w 2013.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Euromajdan

Euromajdan -  listopad 2013 jest przed rokiem 600.

21 listopada 2013 - rozpoczęły się protesty - 21 luty podpisanie porozumienia w sumie trwało to 92 dni, jest tu podobnie niewielki błąd jak w przypadku trwania komunizmu w Rosji.

Wszystkie inne wersety o Ukrainie nie pokazują czasu kiedy się to dzieje wiec może się to wydarzyć po ataku Chin na Rosje, co jest logiczne bo armia rosyjska w takiej sytuacji będzie musiała się przegrupować na daleki wschód i będzie możliwe wtedy zwycięstwo armii Polskiej z mniejszymi silami rosyjskimi.

"Wielki Taliban" - to może być coś o czym my ludzie zachodu możemy nie mieć pojęcia, w rozmowach z Turkami docierają do mnie informacje ze od wielu lat (nie wiem dokładnie od ilu) państwa islamskie i ich przywódcy zaczynają się dogadywać i tworzą coś jak unie europejską. 

Nie jest jasno powiedziane ze zjednoczenie półwyspu koreańskiego ma się wydarzyć przed atakiem Chin na Rosję.

Rewolty w UK i Francji już się dzieją, wszystko zależy jaka skala powinna być dla nas punktem odniesienia. Np w Londynie był protest przeciwko islamowi na ulicach ponad 10 000 ludzi ale we wszystkich mediach cisza bo to jest pod prąd narracji medialnej.

Moim zdanie General Dyktator już rządzi w Polsce, dla mnie zrozumienie tego faktu jest w języku francuskim, nie istnieje tam słowo PREZES a jest czasem zastępowane słowem GENERAŁ.

Nostradamus pisze jeszcze ze Rosja po ataku będzie się zwracała o pomoc do USA i do UNII wiec unia europejska będzie musiała jeszcze istnieć a Stany musza być w pełni sił.

Tak jak pisałem nie dysponuje wszystkimi potrzebnymi cytatami z Nostradamusa ny w pełni zweryfikować moja tezę dlatego postanowiłem napisać ten post.

4

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Znalazlem jedynie te dwa fragmenty zaprzeczajace moja teze:

W sześćsetnym liturgii nowy Generał u szczytu władzy,
Śródmorze w ogniu a nad jego krajem jednak czyste niebo!
W sześćset pierwszym za przyzwoleniem i za wielką prośbą,
Władców Talibanu i wschodnich republik jego pancerne hufce,
Wkraczają na stare ziemie Wielkich Jagiellonów,

W Polsce radość, na Rusi niepokój, w Germanii smutek i obawa!

Na dwa przed sześćsetnym liturgii,
Wschodnia armia Niedźwiedzia wznieci bunt,
Łysy Dowódca będzie groził płomiennym grzybem,
Doprowadzi to do wielkiego zamieszania i strachu u wszystkich!

Według moich wyliczeń jeśli rok 600 to jest to samo co rok 600 nowej liturgii to te wydarzenia musiały by już się wydarzyć.

Mnie jednak wydaje się ze rok 600 to nie to samo co rok sześćsetny nowej liturgii. Moim zdaniem to dwa odrębne kalendarze, a traktowanie ich jako tego samego wprowadza zamęt w analizę.

Moja teza jest taka ze bunt we wschodniej armii Rosyjskiej nastąpi w trakcie działań wojennych, i jakiś własnie łysy przywódca w armii zagrozi użyciem broni jądrowej na Moskwę. Może to mieć miejsce na początku wojny w 2019 roku. a dwa lata później kiedy Chiny już będą przy uralu NATO, USA i ISLAM pozwoli Polsce wkroczyć na Ukrainę i dobić osłabią Rosje.

Aby te domysły zweryfikować potrzebuje więcej cytatów z Nostradamusa opisujących lata nowej liturgii i okolice roku 600.
Jednak najważniejsze ze przy analizie musimy wżąć pod uwagę ze III Wojna światowa nie będzie dla naszej percepcji wyglądała jakby już wybuchła i trwa, nawet jeśli już się zacznie.

5

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

To wszystko był mielone wiele razy na wątku głównym (razem z oryginalnymi przepowiedniami i interpretacjami)
Są cztero albo sześciowiersze dotyczące tego ,że USA będzie świadkiem kryzysu jeszcze przed wojną tylko nie mam ich aktualnie pod ręką więc muszę się sugerować pamięcią:
"w pierwszej dekadzie przez marny pieniądz zbiednieją" ,że "popularny śniady będzie próbował temu zaradzić" a "w drugiej będą się zabijać nawzajem bez opamiętania"
Co do tego ,że korea się zjednoczy a Tajwan zostanie oddany Chinom jest dosyć oczywiste patrząc na obecną sytuację geopolityczną
http://www.wykop.pl/ramka/4218543/kapit … nie-korei/
Jeżeli nie w tym roku to za rok? dwa?
Nostradamus napisał ,że zagadka lat liturgii zostanie odgadnięta dopiero po wojnie więc nasze starania są daremne i prawie na pewno błędne- lepiej to zostawić przyszłym pokoleniom
Wojna na ukrainie rozrośnie się na konflikt NATO-Rosja i przepowiednie również mówią o tym dosyć oczywiście ale wydarzenie to będzie miało miejsce już za rządów gen. dyktatora który według jeszcze jakiejś innej przepowiedni miał być na misji na bliskim wschodzie gdzie potajemnie poślubił arabkę, stał się wyznania islamskiego oraz poznał osobiście Mahdiego

6

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Nowy pokemonie.

Przykro mi ale twoje wpisy są pozbawione podstaw opisanych wielokrotnie na różnych forach. Raczej nie potrafisz czytać, że zrozumieniem. Albo robisz to nieświadomie. Podstawy to to co jest niezbędne. U ciebie ich brak. Dlatego nie będę pokazywać błędów. Złe założenia to później niewłaściwy tok myślenia. Proponuje zacząć od czytania ze zrozumieniem a nie zakładania nowych wątków. Ale bez urazy. Każdy może zaczynać pisać tylko nie każdy od razu zrozumie jakie pisze bzdury. Nie na darmo nazywa się kogoś – ty pokemonie! Ja tak nie myślę.
Artikarti321 tu niczego się nie nauczysz. Zaczynając od Noatradamusa - który nie jest Michelem Nostradamusem. A już wszystko dalej chyba zobaczysz wkrótce – szkoda czasu.

7

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

PanX napisał/a:

Nowy pokemonie.

Przykro mi ale twoje wpisy są pozbawione podstaw opisanych wielokrotnie na różnych forach. Raczej nie potrafisz czytać, że zrozumieniem. Albo robisz to nieświadomie. Podstawy to to co jest niezbędne. U ciebie ich brak. Dlatego nie będę pokazywać błędów. Złe założenia to później niewłaściwy tok myślenia. Proponuje zacząć od czytania ze zrozumieniem a nie zakładania nowych wątków. Ale bez urazy. Każdy może zaczynać pisać tylko nie każdy od razu zrozumie jakie pisze bzdury. Nie na darmo nazywa się kogoś – ty pokemonie! Ja tak nie myślę.
Artikarti321 tu niczego się nie nauczysz. Zaczynając od Noatradamusa - który nie jest Michelem Nostradamusem. A już wszystko dalej chyba zobaczysz wkrótce – szkoda czasu.

Dzięki za kubeł zimnej wody (na szczęście nie pomyj) wracam do czytania forum, analizy i szukania własnych błędów...

8

Odp: Kiedy zacznie się III wojna światowa ? - Według Noatradamusa

Witam wszystkich. Jestem nowy i od dłuższego czasu interesuję się przepowiedniami Mistrza Nostradamusa.
Według mnie analizując przepowiednie data III wojny to rok 2037
Suma liczb ma dzielić się przez 3
2+0+3+7=12 1+2=3/3

  Przepowiednia;19,30 (sześciowiersz);

   Na szesnaście przed wielką wojną,
   Młody , który wygra ustąpi niszczony chorobą raka;
   Pózniej zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
   Które na wschód od Sali wywołają ogromne wzburzenie,
   W końcu ten,który przegrał, powróci na tron-
   Na krótko przed zasadniczymi zmianami....

Następne wybory prezydenckie będą w 2020, wygra je PAD, ale w 2021 lub 2022 ustąpi ze względu na stan zdrowia. Nowe wybory wygra Wąsaty ten który przegrał czyli B.K., jego kadencja będzie trwać 5 lat czyli do 2027, w końcówce kadencji będą rozruchy i dzięki gen. Dyktatorowi dotrwa do końca kadencji, a wtedy władzę obejmie Dyktator czyli w 2027 r. na 10 lat przed III W.Ś.

Co do bliźniaków to:

du quatrain;

Nad Wisła za rządów Bastrana i Lisa
Dwóch rządzących urodzonych z jednej matki
Spotka smutny i marny los;
Orzeł i habit to przyczyny upadku!

Za rządów Bastrana L.K zginął
za rządów Lisa ma spotkać marny los prezesa.

Następne wybory parlamentarne w 2019 wygra obecna partia jednakże kryzys finansowy lub jakaś afera może skrócić długość kadencji (choć gdyby trwała do 2023 idealnie wpasowuje się w datę 2027) wtedy do władzy może dojść lewica z głupcem a później z lisem. Uwodzicielem jest w tym momencie premier M.M