21

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Browarowy Magik - napiszałeś "czego nie ma" nie wiem jak to możliwe... w końcu kiedyś zginie cały wszechświat w tym my tak więdz dla nas to będzie koniec świata. chodź koniec świata to pojęcie względne ponieważ każdy koniec rodzi początek...

22

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Ja to bym chciał przelecieć jakąś laskę, przypakować i mieć super samochód i być szczęśliwy i pożegnać świat z uśmiechem że narodzimy lub narodzę się w lepszym, o wiele lepszym świecie od obecnego. A cierpienie będzie, bo inaczej szczęścia nie zrozumiemy.

23

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Ad: Andrzej3991 - a no właśnie... kiedyś smile Za 1 miliard lat kiedy Słońce stanie się czerwonym olbrzymem, albo wcześniej gdy ludzkość sama siebie unicestwi.

24

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Browarowy Magik - wynikiem twojej wypowiedzi jest ograniczenie wyobraźni. Pomyśl przez chwilę za miliard lat (jezeli dozyjemy) bedziemy mieli technologie która umożliwi nam przetrwać śmierć naszego słońca. Ja nie wiem ci ludzie... Zero wyobraźni ;p

25

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

No ale planeta Ziemia zostanie prawdopodobnie wchłonięta przez powiększające się Słońce, Wszechświat- gdy wypali się ostatnia gwiazda umrze z zimna. W tym sensie koniec świata i wszechświata w którym obecnie żyjemy jest nieunikniony, nawet jak uda się ludzkości uciec na inną planetę lub do innego wymiaru.

26

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Browarowy Magik - wypalenie się naszej gwiazdy nie spowoduje wypalenia wszystkich... nawet teraz tworzą się nowe gwiazdy, dodam iż jest wiele galaktyk i wiele nowych się tworzy...

27

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

No ale w końcu zabraknie materii we Wszechświecie. Są dwie teorie dotyczące jego końca - jedna Wszechświat zamknięty i druga otwarty.

28

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Browarowy Magik - wiem, jakie są teorie. Ale zboczyłeś z tematu. Rozmawialiśmy bardziej w kierunku słońca. Wielkie rozdarcie będzie o wiele, wiele później. Na pewno naszego słońca już dawno nie będźe. Tak samo jeżeli chodzi o skurczenie. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-08 09:28:57)

29

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Piszesz prawdę smile

30

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

nie rozumiem?????????????

31

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Hehe jutro możemy wyparować od głupoty i fanatyzmu jakiś polityków co to wcisną metaforyczny "atomowy guzik".
Ja po prostu będę sobie żył jak do teraz. Najwyżej nażrę się w MC'Donaldzie.

Troszkę offtopu jak już o tym mówimy.
Interesuję się astronomią ale moje odczucia co do końca wszechświata typu Wielki Kolaps są mieszane. Nie mam na ten temat zbyt wielu informacji więc jak ktoś sie zna to proszę o poprawienie mnie.

Grawitacja mimo, że trzyma planety na orbitach, jest jedną z najsłabszych sił we wszechświecie, w porównaniu do np elektromagnetyzmu, oddziaływań silnego i słabego jest śmiesznie mała (polecam jakieś badania współczesnej fizyki i mechaniki kwantowej). Rozmieszczenie materii w wszechświecie nie jest jednorodne. Dziś obserwujemy jego rozszerzanie się i przyspieszanie (wystarczy spojrzeć jaki % stanowi ciemna materia). Nawet gdyby wszystkie galaktyki w uniwersum były kwazarami to i tak nie zatrzymałoby to rozszerzania się przestrzeni.

Niemal pewnym jest, że nastąpi tzw Wielki Chłód i być może rozdarcie, ale do tego ostatniego trzeba więcej danych.

32

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Coś dla siebie?kupie sobie fajne spodnie i trampki? ;P

33

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

piwnica: wór palenia, krata browarów i rewolwer. Jak braknie prowiantu to kula w łeb smile

34

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

trzy laski : blondynka, czarna i ruda. dzika orgia i pijaństwo. big_smile

35

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Jesteście psychole i tyle .:) Dziękuje! psychole ^^

36

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

a ja mam taka nadzieje ,że sie przynajmniej dostatecznie przygotuję:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

37

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Stąd możecie sobie wydrukować i zaplanować ze szczegółami każdy dzień :

http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2012

p.s. 21 to piątek - początek pięknego weekendu...
big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez Beket (2010-04-24 08:55:08)

si vis pacem, para bellum.

38

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Beket napisał/a:

trzy laski : blondynka, czarna i ruda. dzika orgia i pijaństwo. big_smile

Zgadzam się , jeszcze ładny samochód i wiadomo szybka kobieta , a gdy nad moją głową będzie np. fala zasłaniająca słonce zostawić  dziewczynę i w nogi ...  wink  a tak naprawdę to na pewno bym robił to czego nie robiłem do dziś , albo na co nie miałem zbytnio czasu ...

Gdybym zmarł , byłoby to dla świata obojętne...

39

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Ja bym powiedział pewnej osobie co do niej czuję i ewentualnie się ożenił wink

I nic więcej, jak ginąć to z ukochaną osobą smile

40

Odp: Co chcecie zrobić przed końcem świata?

Eaeveen napisał/a:

Ja bym powiedział pewnej osobie co do niej czuję i ewentualnie się ożenił wink

I nic więcej, jak ginąć to z ukochaną osobą smile

Powiedz, powiedz nim będzie za późno ! big_smile
Bo do końca życia będziesz żałował... wink

A wogóle to jakie ginąć ? Przetrwać wspólnie, to dopiero zajebista motywacja. smile

si vis pacem, para bellum.