41

Odp: Nibiru/Marduk -12 planeta Układu Słonecznego. Kiedy koniec świata?

Wpis o komecie na forum przypomniał mi o tym co miałem już wcześniej pokazać w temacie upadku fragmentu komety do oceanu w odniesieniu do przepowiedni Nostradamusa z czasu III wojny światowej. Pokazane zdjęcia w ciekawy sposób obrazują zjawisko poruszania się komety oraz jej spektakularny koniec na Jowiszu. Czy tak będzie wyglądało to na Ziemi po trzech latach od rozpoczęcia się III wojny światowej – może ktoś doczeka tego czasu, ale raczej tego telewizja nie pokaże.
 
D/Shoemaker-Levy 9 (nazwa klasyfikacyjna D/1993 F2, gdzie litera D oznacza defunct - nieistniejący, zlikwidowany) – kometa należąca do rodziny komet Jowisza, odkryta 24 marca 1993 roku przez Carolyn i Eugene'a Shoemakerów oraz Davida Levy’ego.


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Shoemaker-Levy_9_on_1994-05-17.png/1920px-Shoemaker-Levy_9_on_1994-05-17.png
Fragmenty komety w drodze do Jowisza, zdjęcie zrobione przez Kosmiczny Teleskop Hubble’a, 17 maja 1994.


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1b/SL9ImpactGalileo.jpg
Zdjęcie uderzenia komety Shoemaker-Levy 9 w powierzchnię Jowisza zrobione z pokładu sondy kosmicznej Galileo z odległości 238 mln km.


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/Impact_site_of_fragment_G.gif
Ślady na powierzchni Jowisza po uderzeniu fragmentów komety Shoemaker-Levy 9.

42

Odp: Nibiru/Marduk -12 planeta Układu Słonecznego. Kiedy koniec świata?

Temat 12 planety Układu Słonecznego – Nibiru – Marduk od dłuższego czasu jest podgrzewany w internecie.

Wszyscy szukają bez wytchnienia tylko sensacji. Dlatego wszystkim Nibiru kojarzy się przede wszystkim z nieznanym jeszcze Kosmosem. Każda nawet mała wiadomość, czy to o komecie, czy o innych obiektach, wszystkim kojarzy się z katastrofą kosmiczną a tym samym z końcem świata. Wszędzie są odniesienia do Sumerów, ale nie ma tam za dużo konkretów – poza cyklicznością zjawiska. Ale kto by myślał o tak długim czasie.  Wystarczyło by jednak sięgnąć do twórczości Nostradamusa i wtedy może by się coś wyjaśniło. Ale wtedy by nie było teorii spiskowych. Było by oczekiwanie na Nibiru/Marduka, ale nie było by mowy o końcu świata. Dlatego też Nostradamus w swoich przepowiedniach opisał dalsze losy ludzkości. Czy ta druga katastrofa kosmiczna, po uderzeniu odłamka z ogona komety w Ziemię, uważanego za pierwszą katastrofę kosmiczną, nauczy w przyszłości ludzkość czegoś pozytywnego? Według Nostradamusa mają to być ostrzeżenia dla ludzkości. Dlatego też będą jeszcze inne, tym razem nie wyjaśnione tak szybko niewytłumaczalne zjawiska. Mają to być trzy dni ciemności oraz znak krzyża. O nich również pisał Nostradamus w swoich przepowiedniach. Ale czy nauczą one czegoś ludzi to już inna sprawa. Dlatego zainteresowanym osobom polecam lekturę całego tematu od pierwszych wpisów. Może to pomoże w dalszych poszukiwaniach…