Temat: Z innej beczki...

Tak sobie pomyślałam, że możemy porozmawiać tez o innych rzeczach niż 2012.

Napiszcie cokolwiek, byle nie związane z końcem świata. Skąd jesteście czym się interesujecie smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

2

Odp: Z innej beczki...

Już próbowałem zagaić luźną gadką, widać z jakim skutkiem... sad

Lepiej powiedz jakie masz plany na długi łykiend ? big_smile

Ostatnio edytowany przez Beket (2010-04-30 16:24:06)

si vis pacem, para bellum.

3

Odp: Z innej beczki...

No raczej marne sad mam zaległości w magisterce i muszę je nadrobić, także czeka mnie wykreślanie profili i projekt z geodezji do skończenia.

sad Niezbyt miło, ale może jakiś jednodniowy wypad będzie smile A U Ciebie jak tam? wink

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

4

Odp: Z innej beczki...

Jutro - prace ziemne, budowlane, melioracyjne, utylizacyjne. (grabie, motyka, łopata, zapałki)
Pojutrze - impreza plenerowa (biorąc pod uwagę przewidywaną pogodę totalna poracha...)
Za dwa dni już tylko schabik karkowy, boczuszek, kaszana I browar... big_smile

p.s. zawalista stopka. wink

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: Z innej beczki...

No to widzę, że imprezowo będzie i jeszcze grill do tego smile Normalnie pozazdrościć smile
Pracujesz w zawodzie? smile

P.S. Dzięki smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

6

Odp: Z innej beczki...

"pojutrzejsza" impreza to jak już mówiłem poracha...
za dwa dni to już co innego, bo mam zadaszony taras. wink
nie pracuję w zawodzie. wink

si vis pacem, para bellum.

7

Odp: Z innej beczki...

No i dupa. deszcz pada...
ale spoko. właśnie zamarynowałem mięsko i nabiłem szaszłyczki. wink

si vis pacem, para bellum.

8

Odp: Z innej beczki...

Weź nawet nie mów bo miałam dzisiaj na grilla jechać sad A tu pada sad I to ma być majowy weekend tongue
Normalnie robisz smaka człowiekowi tongue

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: Z innej beczki...

Zapraszam na 15", co Pani pije ? smile

p.s. przynajmniej jest ciepło... smile

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: Z innej beczki...

Ciepło jest to fakt tylko mokro ;( Ja tylko okazjonalnie jedno piwko tongue

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

11

Odp: Z innej beczki...

Ja też tylko okazjonalnie 14 piwek. big_smile

si vis pacem, para bellum.

12

Odp: Z innej beczki...

Dobre smile okazjonalnie ale raz a porządnie smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

13

Odp: Z innej beczki...

Jak się wstawało po trzech dniach laby ?

Ja po sturlaniu się z wyrka na podłogę już miałem dzwonić i brać urlop na żądanie... big_smile

si vis pacem, para bellum.

14

Odp: Z innej beczki...

hehe ... jakoś dałam radę także nie było aż tak źle wink

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.