Temat: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

Leonardo Da Vinci przewidział, że koniec świata nastąpi w 4006 roku, konkretnie 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych. Watykańska badaczka, na którą powołuje się brytyjski dziennik "Times" twierdzi, że stosowne informacje artysta miał zakodować w swoim słynnym malowidle "Ostatnia wieczerza".

Sabrina Sforza Galitzia zbadała przestrzeń tak zwanej lunety, czyli elementu sklepienia kolebkowego znajdującego się nad oknem w środkowej części malowidła. Badaczka przekonuje, że w miejscu tym ukryta jest matematyczno-astrologiczna zagadka, którą, jak twierdzi, udało się jej rozszyfrować.

Zdaniem badaczki, przepowiednia mówi, że nasz świat zginie w wyniku wielkiego potopu. Ma on się rozpocząć w pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca 4006 roku i zakończyć 1 listopada w dniu Wszystkich Świętych. Z dokumentów wiadomo z kolei, że Leonardo da Vinci uważał, że dzień ten będzie "nowym początkiem ludzkości".

Źródło: http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit … omosc.html

Ile ludzi tyle końców świata smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

2

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

Taaa. znakomita badaczka dokonała odkrycia, tylko nikt się dotychczas nie dowiedział co dokładnie odkryła i w jaki sposób. ja też mogę powiedzieć, że coś "wyczytałem". kolejna osoba, która chce popłynąć na fali i zarobić trochę kasy.

si vis pacem, para bellum.

3

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

Na temat Leonarda Da Vinci kraży wiele mitów jak i tajemnic. Ponoc był wielkim wizjonerem i jasnowidzem. Ponoć równiez drwił z koscioła ,ale z obawy przed spaleniem na stosie wiele rzeczy "szyfrował". Był równiez genialnym wszechstronnym naukowcem. Czy ktos rozszyfrował jego przekazy? być moze ale pojawiaja sie hipotezy inne niż ta napisana przez Geo-Woman.
Jedno wiemy na pewno, cos jest w tym obrazie....i nawet sam Dawn Brown w swoich ksiązkach przybliza ten temat, sprawa jest bardzo ciekawa i warto zastanowić sie nad każdą hipotezą bo temat jest przynajmniej dla mnie bardzo ciekawy,
pozdrawiam serdecznie

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

4

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

ok, tylko niech powie jak do tego doszła, gdzie to niby te szyfry są ukryte, gdzie te łamigłówki i jak je trzeba rozumieć ?
konkrety Panie, konkrety ! smile

Ostatnio edytowany przez Beket (2010-04-22 17:31:02)

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

Nie wiem co ona tam widziała smile Chyba musiała mieć super dzień a może coś brała i nagle zobaczyła smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

6

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

nie ważne co ona tam przeczytała, dla mnie ważne jest to że tylu jasnowidzów przepowiada "koniec świata"!!!!
Zawsze sądziłem ,ze jest mi dane żyć w ciekawych czasach gdzie wiele sie wydarzy. Ogólnie rzecz biorąc jestem z jednej strony mocno wystraszony tym co słysze i widze ale z drugiej strony mam niesamowicie nieposkromiona ciekawośc zaznać tego wszystkiego co nas czeka.Wiem ,ze jest to szalone ale uwierzyłem w to ,ze za mojego życia zdarzy sie ten koniec.
Dzisiaj na WP pisali o tym ,iż NASA bada słońce wystrzelonym niedawno  i są zdumieni z procesów ,ktore w tej chwili dzieja sie na słońcu. Chyba nie trzeba tego przypominac ,iz to nasze słoneczko moze być winowajcą tego wszystkiego zlego co nas czeka.
Apropo Da Vinci bo o tym jest to forum,to powiem tyle facet miał "łeb na karku" ,chyba tylko kilka osób w historii naszego świata mogło by mu dorównac. W zasadzie to obraz Mona Lisy jest równie tajemniczy, do dzisiaj  fachowcy od sztuk malarskich spieraja sie czy faktycznie jest to w 100% kobieta i ten jej tajemniczy ,ironiczny usmieszek....... itd.. smile
poza tym Da Vinci to równiez fenomenalny wynalazca, tu nie ma sobie równych .....robił szkice samolotów jak i pojazdów z dokładnymi danymi jak maja być napedzane itd...
chylę przed nim czoła ...pozdraswiam serdecznie

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

7

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

Nie słuchacie plotek... One do zguby doprowadzą Was...!!! Zniszczą co może być PIĘKNE...
Coś wiem na ten temat...!!!
Rok 2012 to następny rok ściemy...!!!
Plotka jest wszędobylska...A MY chętnie jej ulegamy...
Jakbyśmy nie mieli własnego zdania...!!!
Na ten temat...Nikt nie wie kiedy to nastąpi,jest tylko jeden i on rozstrzygnie BÓG JAHWE kto śledzi pismo święte to może powiedzieć z głębi serca swojego...!!!
Inni na NAS wywierają presję a uważają się za najlepszych...
Ciekawe jacy okażą się w realu...Nikt z WAS tego nie zaryzykuje... Lepiej od razu KOGOŚ skreślić ...
Jest ZŁA...!
Jest NIEDOBRA...!
NIE jest WARTA NASZYCH UCZUCIA...!
A skąd to wszystko wiecie...Nie znacie NAS...!!!
Bawicie się uczuciami NASZYMI...!!!
W komentarzach te same słowa się powtarzają od wielu lat i to jest w waszym zdaniem dobre dla świata...
Czyżbyście wszyscy tak samo myśleli...!!!
Fałsz...
A jeśli KTOŚ od siebie , szczerze napisze kilka słów...
To GO trzeba potępić...Ukarać...Zły był...Pytam się was...
A dlaczego...???
Bo odważył się napisać - To co myśli - ON...
Bo odważył się napisać - To co czuje - ON...
A nie jak inni tego by sobie życzyli...
I już się nie jest potrzebnym...!!!
I już nikogo nie chcecie widzieć...!!!
Zastanówcie się nad swoim postępowaniem do czego zmierzacie...
Burzycie COŚ by zbudować na gruzach COŚ NOWEGO...I
To waszym zdaniem jest DOBRE...!!!
Niektórzy notki encyklopedyczne przytaczają na temat dobroci...Większość z NAS je czytała...Bardzo mądre są...Naukowe...!!!
Jeśli KTOŚ SAM nie doświadczył prawdziwej MIŁOŚCI...
To lepiej niech zamilknie TU i TERAZ...!!!
Większość z NAS szafuje słowem dobrym...!!!
I dlatego słowo to uległo ZNISZCZENIU...
Zwłaszcza w WIRTUALNYM ŚWIECIE...!!!

8

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

DA VINCI napisał/a:

Nie słuchacie plotek... One do zguby doprowadzą Was...!!! Zniszczą co może być PIĘKNE...
Coś wiem na ten temat...!!!
Rok 2012 to następny rok ściemy...!!!
Plotka jest wszędobylska...A MY chętnie jej ulegamy...
Jakbyśmy nie mieli własnego zdania...!!!
Na ten temat...Nikt nie wie kiedy to nastąpi,jest tylko jeden i on rozstrzygnie BÓG JAHWE kto śledzi pismo święte to może powiedzieć z głębi serca swojego...!!!
Inni na NAS wywierają presję a uważają się za najlepszych...
Ciekawe jacy okażą się w realu...Nikt z WAS tego nie zaryzykuje... Lepiej od razu KOGOŚ skreślić ...
Jest ZŁA...!
Jest NIEDOBRA...!
NIE jest WARTA NASZYCH UCZUCIA...!
A skąd to wszystko wiecie...Nie znacie NAS...!!!
Bawicie się uczuciami NASZYMI...!!!
W komentarzach te same słowa się powtarzają od wielu lat i to jest w waszym zdaniem dobre dla świata...
Czyżbyście wszyscy tak samo myśleli...!!!
Fałsz...
A jeśli KTOŚ od siebie , szczerze napisze kilka słów...
To GO trzeba potępić...Ukarać...Zły był...Pytam się was...
A dlaczego...???
Bo odważył się napisać - To co myśli - ON...
Bo odważył się napisać - To co czuje - ON...
A nie jak inni tego by sobie życzyli...
I już się nie jest potrzebnym...!!!
I już nikogo nie chcecie widzieć...!!!
Zastanówcie się nad swoim postępowaniem do czego zmierzacie...
Burzycie COŚ by zbudować na gruzach COŚ NOWEGO...I
To waszym zdaniem jest DOBRE...!!!
Niektórzy notki encyklopedyczne przytaczają na temat dobroci...Większość z NAS je czytała...Bardzo mądre są...Naukowe...!!!
Jeśli KTOŚ SAM nie doświadczył prawdziwej MIŁOŚCI...
To lepiej niech zamilknie TU i TERAZ...!!!
Większość z NAS szafuje słowem dobrym...!!!
I dlatego słowo to uległo ZNISZCZENIU...
Zwłaszcza w WIRTUALNYM ŚWIECIE...!!!


Jehowy no nie?:)

9

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

I do tego nieźle zakręcony ;P

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

10

Odp: Koniec Świata wg Leonarda da Vinci

A jaki krzykacz... big_smile

si vis pacem, para bellum.