Temat: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

No właśnie co o tym myślicie. Dla mnie ta sprawa jest strasznie zagmatwana. Gdy spadnie jakiś samolot zawsze bierze się pod uwagę wszystkie możliwe hipotezy, nawet zamach. A u nas? Z góry stwierdzono, że zamachu nie było. Czarne skrzynki są u Rosjan a nie u nas. Coś jest nie tak.

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit … omosc.html

Ostatnio edytowany przez Geo-Woman (2010-04-21 16:50:31)

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

2

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Od dnia katastrofy mnożą się różne teorie, które zakładają udział osób trzecich w całej aferze.
Ja osobiście nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, choć różne rzeczy przychodzą do głowy. Nie na tym etapie.
Bez względu na przebieg i wyniki śledztwa, powiem Wam jedno : bolszewikom nigdy, ale to Nigdy nie wolno ufać.

si vis pacem, para bellum.

3

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

ciekawy artykuł :
http://www.sfora.pl/Prezydencki-TU154-m … czy-a19396

si vis pacem, para bellum.

4

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

a tu oficjalne stanowisko :

http://wiadomosci.onet.pl/2159528,11,de … ,item.html

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

nowe ciekawe fakty :

http://www.pardon.pl/artykul/11404/kata … u_to_ukryl

si vis pacem, para bellum.

6

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Tak jak myślałem :
http://www.sfora.pl/Nigdy-nie-poznamy-p … ofy-a19460

nic dodać nic ująć... sad

si vis pacem, para bellum.

7

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Oczywiście zamach , nawet wiem kto!To O.Rydzyk wraz z pazernym J.Kaczyńskim dokonali zamachu celem wyeliminowania uczciwych,kochanych kandydatów platformy na stanowisko prezydenta.W tej tonacji nadaje wiele rozgłośni radiowych i my się dziwimy ,dlaczego USA wymaga wiz wjazdowych.Wpływ minionych czasów jeszcze zbyt mocno tkwi w naszym społeczeństwie.Przyko ,że takim trendom ulega wielu młodych ludzi.

8

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,titl … caid=1a10e

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

tolek napisał/a:

Oczywiście zamach , nawet wiem kto!To O.Rydzyk wraz z pazernym J.Kaczyńskim dokonali zamachu celem wyeliminowania uczciwych,kochanych kandydatów platformy na stanowisko prezydenta.W tej tonacji nadaje wiele rozgłośni radiowych i my się dziwimy ,dlaczego USA wymaga wiz wjazdowych.Wpływ minionych czasów jeszcze zbyt mocno tkwi w naszym społeczeństwie.Przyko ,że takim trendom ulega wielu młodych ludzi.

Uau ! o jakich młodych ludziach mówisz ? chyba tylko o sobie.
Słucham, czytam i oglądam wszelkie możliwe media na bieżąco i z żadnego płynącego z nich przekazu nie można wyciągnąć takich debilnych wniosków jak te, które formułujesz.

Powinno się przeprowadzać testy IQ przed podłączeniem człowieka do sieci.
Niedorozwinięci, ustawowo nie powinni mieć możliwości komentowania rzeczywistości, której nie rozumieją... sad

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Beket święte słowa wink

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

11

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

ja powiem tak ja nie wieze w wpadki samo z siebie sie nic nie dzieje

12

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

buncol1 napisał/a:

ja powiem tak ja nie wieze w wpadki samo z siebie sie nic nie dzieje

Nie mozna we wszystkim upatrywać spisku, a już na pewno wietrzyć w tym wszystkim naszych wewnątrz - polskich rozgrywek politycznych.
Inna sprawa to ingerencja Rosjan. Jednak niech ktoś mi wskaże choć jeden maleńki powód, dla którego mieliby to robić. Co by w ten sposób osiągnęli ?
Wku..wia mnie na maksa jak słyszę czyjeś wypowiedzi w typu : kto kogo zaprosił i gdzie posadził żeby się go pozbyć. Ludzie, to nie Hollywood....

si vis pacem, para bellum.

13

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Rosja to inteligentny kraj i naprawdę nic by nie zyskali tym zamachem, także dajmy im spokój.
Są SPEKULACJE, że może to jakaś inna potęga, której nie zależało na tym, żeby Polska i Rosja się pogodziły.

Może się kiedyś wszystko wyjaśni.... a może i nie.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

14

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

świeta racja, nie mozna dopatrywać się spisku...aczkolwiek wiele rzeczy jest dziwnych i zastanawiajacych. Mnie boli tylko to ,że wbrew pozorom dalej jesteśmy krajem mało znaczacym na arenie polityczno-militarnym. Bo jak wytłumaczyc fakt ,ze ginie polski prezydent a my jako naród nie prowadzimy głównego dochodzenia w tej sprawie?!!!! tylko czekamy na wyjasnienia rosjan!!!!! jestem ciekaw co bybyło gdyby Putin zginął na terenie Polski w katastrofie lotniczej ,czy my tez prowadzilibyśmy tą sprawę?:)
na pewno nie!!!
i to mnie wkurwia!!!!!
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

15

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

pablodart napisał/a:

świeta racja, nie mozna dopatrywać się spisku...aczkolwiek wiele rzeczy jest dziwnych i zastanawiajacych. Mnie boli tylko to ,że wbrew pozorom dalej jesteśmy krajem mało znaczacym na arenie polityczno-militarnym. Bo jak wytłumaczyc fakt ,ze ginie polski prezydent a my jako naród nie prowadzimy głównego dochodzenia w tej sprawie?!!!! tylko czekamy na wyjasnienia rosjan!!!!! jestem ciekaw co bybyło gdyby Putin zginął na terenie Polski w katastrofie lotniczej ,czy my tez prowadzilibyśmy tą sprawę?:)
na pewno nie!!!
i to mnie wkurwia!!!!!
pozdro

A to już zawdzięczamy tym oświeconym, którzy nami rządzili i rządzą.

si vis pacem, para bellum.

16

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Według prawa i przepisów powinniśmy się cieszyć, ze Rosjanie nas dopuścili do tych skrzynek. Bo prawda jest taka, to jest ich terytorium i wcale nie musieli z nami współpracować. Mogli wszystko robić na własną rękę.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

17

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

prawie mija rok od katastrofy, a my dalej nie mamy wlasnego raportu.Żenada, Żenada kurna......

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

18

Odp: Katastrofa w Smoleńsku. Wypadek czy Zamach?

Geo-Woman napisał/a:

Może się kiedyś wszystko wyjaśni.... a może i nie.

Mogłoby się wyjaśnić, gdyby Polska zwróciłaby się do NATO o powołanie stosownej komisji, a nie, jak młoda wdówka w rozpaczy, szukała pocieszenia u kochanka... MAK, czyli kto? Nikt nigdy nie słyszał o takiej instytucji, ale podobno ma najlepsze kompetencje do prowadzenia tego typu śledztwa.

Myślę, że jednak nigdy się nie dowiemy, jak było na prawdę.

Rosja nigdy nie weźmie sobie na garb winy za katastrofę, a część Polaków nigdy nie uwierzy, że to nie była wina Rosji.

Rosja, moim skromnym zdaniem, miała po prostu mega pecha, że samolot był radzieckiej produkcji, a do katastrofy doszło na terytorium ich kraju. Polacy zawsze sobie znajdą winnego, bo przecież - co złego, to nie my.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

Albert Einstein