Temat: koniec swiata 2012

koniec świata 2012 bzdura czy realne ??
Witam szanowną Ludzkość
niewiem jak to napisać by was nie wystraszyc choc w tym nic nie strasznego ale napisze
czy data 2012 koniec swiata nieznam daty  i nikt nie zna
ale pewnie slyszeliscie o wielu datach takich konca swiata ale ja nie bede pisac choc pewnie  w pewnym momecie zasugeruje o dacie .
według mnie wydaży sie  na dwa sposoby i nie koniecznie ze koniec swiata  lecz koniec albo ludzkosci albo ziemi bo swiat byl bedzie i nie zniknie .
pierwsza mozliwosc to prosta  co jakis czas faktycznie  bywa wybuch na słoncu raz slaby raz mocny i prawdopodobnie moze to nasz czeka  niebawem niewiem kiedy ale sam wybuch nie grozi nam  jedynie skutki wybuchu kture zniszcza komputery  elektryke czemu to gorsze pomyslcie co by bylo jak  wielka fala magnetyczna uderza w ziemie  i niszczy sterowanie chłodziwa atomowego ?? proste wielkie bum a na swiecie takich  elektrowni jest duzo  napewno wystarczy by nas  zniszczyc tak samo bron atomowa po przez namagnesowanie  tez bedzie bum wszystko jak wybuchnie nas niema ziemi tez nie wytrzyma takiej eksplozji .
czy da sie tego uniknac jasne zlikwidowac to wszystko ae  watpie by panstwa by sie zgodzily na to  straca kase.
drufa to ze kometa ktura nas minela jakis rok temu  miala zawrucic ale bardzo pozno  zawrucila juz z trasy słonca no i juz widac meteory  towazyszace jej wiedz mniejwiecej tyle samo  zajmie jej dolecenie do nas tyle ze  sa przeszkody np przez wybuch slonca  magnetyczny ziemia sie przebiegunuje i ziemi zwolni i kometa tez moze minac nas wiedz kometa albo  fala magnetyczna i technologia naszej planety nas zniszczy ale czy koniecznie przebiegunowanie moze byc 2012 moze ale nie koniecznie  zjawiska na sloncu juz mozna widziec ale moga jeszcze trwac dlugo pare lat nascie lat  kometa hmm no tak 2010-2013 moze nas walnoc ale nie koniecznie choc to by ludzkosc np ameryka rosja hiny itd  potrafily trafic ja bronia bo kometa  smiga wiele razy szybciej niz  predkosc naszej technologi wiedz proste  czekajmy co sie stanie nie panikujmy i nie siejmy bzdur bo daty konca i tak nieznamy i nikt nie bedzie znac i moze lepiej ...

2

Odp: koniec swiata 2012

Ja tam w to nie wierze.Bo niby w 2012 ma być koniec świata, a jak już to po co się chronić, przecież i tak zginiemy!!!I skąd niby Majowie przewidzieli koniec świata na datę 21.12.2012r.Jak już mówiłam ja w to nie wierzę!!