4,501

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam Wszystkich

Mam prośbę do Atraktora czy Pan może pisać częściej na tym forum o przepowiedniach
Nostradamusa starych jak i nowych mam na myśli jeszcze niepublikowanych. Jeśli ma Pan jakąś wiedzę na ten temat to mam nadzieję że się z nami podzieli i coś napisze.

Szkoda że pisze Pan tylko czasem.

4,502

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Poczekajmy do końca drugiej dekady (do końca 2020) i przekonamy się czy omen o niedźwiedziu przekłutym widłami przed upływem drugiej dekady, oraz chociażby umiejscowiony również w tym przedziale czasowym rozłam w kościele, się zmaterializują. Osobiście, jak już pisałem, umiejscawianie ataku Rosji na Ukrainę dopiero za jakieś odległe 8 lat, jest dla mnie totalną bzdurą, i jeśli do intensyfikacji tej wojny faktycznie ma dojść, to dojdzie w bardzo nieodległym czasie. Wyniki obecnych wyborów parlamentarnych również nie dają PIS komfortu rządzenia, pomimo obecnej wygranej PIS, po ew. wygranych przez opozycję wyborach prezydenckich w przyszłym roku (i obecnej utracie przez PIS Senatu), PIS de facto nie będzie mógł rządzić. Jeśli dojdzie faktycznie dodatkowo do wybuchu wojny rosyjsko-ukraińskiej w przyszłym roku, to tym bardziej przyśpieszone wybory stają się bardzo prawdopodobne. Fakt pbecnej wygranej PIS nie zamyka więc definitywnie tematu na kolejne 4 lata.
Wszystko wyjaśni się MartimoCardoza w następnym roku.


MartimoCardoza napisał/a:

Moogi WSZYSCY już wiemy od dawna, że dzięki podstawom w temacie i czytaniu wpisów prekursorów nabyłeś niesamowitą i niespotykaną zdolność umiejscowienia przepowiedni na osi czasu czego zresztą najlepszym dowodem i przykładem były fenomenalne twoje autorskie wpisy związane z pewną przepowiednią dotyczącą wyborów 2019. Dalej z niecierpliwością czekamy na wypełnienie się w podanym przez Ciebie okresie czasu przepowiedni dotyczących Rosji (2019-2020).Nie mamy jakichkolwiek wątpliwości, że wszystko wypełni się dokładnie w tym czasie jaki podałeś! Przy takich podstawach jakie posiadasz i przy takiej wiedzy, którą nabyłeś czytając ze zrozumieniem wpisy prekursorów nikt z nas nawet nie dopuszcza możliwości, że to co piszesz mogłoby się nie wypełnić w czasie, który podałeś! Nawet nam się nie mieści w głowie, że mógłbyś się pomylić mając taką wiedzę i takie podstawy! Zawsze z niecierpliwością i wielką ekscytacją czekamy na kolejne twoje wpisy, które przecież tak wiele wnoszą do poruszanych na forum tematów! Jesteś prawdziwą skarbnicą wiedzy więc błagam Cię w imieniu swoim jak i innych użytkowników tego forum oraz czytelników byś skrócił nasze męki związane z próbą ustalenia daty rozpoczęcia III WŚ..O boski wszechwiedzący dokonaj ostatecznego zaspokojenia naszych wiecznie spragnionych wiedzy umysłów i podaj nam te cztery nie-szczęśliwe cyferki..


tongue

4,503

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza, bez żadnych złośliwości z mojej strony, tu nie chodzi o moje, czy kogoś myślenie życzeniowe, po prostu opieram się na tym co zostało już opublikowane. I powtórzę po raz kolejny, że mam świadomość nieuchronności wypełnienia się Omenów, ale nie koniecznie już pozostałych przepowiedni. Dlatego uważam, że czas to wszystko zweryfikuje.

Arteuza

"Oto jeszcze jeden przykład tym razem z Alamanachu,- w którym Nostradamus pisze,że część przepowiedni może się nie spełnić,jeżeli decyzje będą odważne i przemyślane!

!
Pamiętaj przyszły czytelniku,że czas trwania i przeznaczenia-
Zmienia się-jak wszystko!
Część co tu napisane nie spełni się tylko-
Jeżeli postąpisz zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego!"



I tak jak Ormin_lange też jestem zdania, że - i tu zacytuję dosłownie:

"Panowie najważniejsze, że temat ten żyje. Możliwe, że wszyscy, którzy tu piszemy, obojętnie czy się ze sobą zgadzamy, czy nie, czy kochamy prawicę, centrum, lewicę czy nikogo, jesteśmy wierzący, niewierzący, albo obojętni religii lub nieokreśleni religijnie - zdajemy sobie sprawę, w przeciwieństwie do śpiącego w złudnym dobrobycie społeczeństwa, że czasy idą ciężkie. Dobrze jest w takich czasach zakopywać topory wojenne, albo starać się ich nie wykopywać. Nie dać się podzielić, tak jak to czynią z nami politycy, duchowni i "czwarta władza", nie dac się napuszczać do walki na ulicach, do upuszczania krwi innym ludziom, z którymi się nie zgadzamy."

Dyskutujmy konstruktywnie, bo nikt z nas nie ma patentu na nieomylność smile.

Pozdrawiam

4,504

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

!
Pamiętaj przyszły czytelniku,że czas trwania i przeznaczenia-
Zmienia się-jak wszystko!
Część co tu napisane nie spełni się tylko-
Jeżeli postąpisz zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego!"

Tezeuszu liczysz na niespełnienie lub opóźnienie wypełnienia części przepowiedni ponieważ postąpiłeś zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego? A może liczysz, że inni czytelnicy postąpili zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego? Zastanawia mnie czy Nostradamus zwracał się tutaj do absolutnie każdego czytelnika wierząc, że każda jednostka jest w stanie zmienić losy wielkiej rzeszy ludzi i wymazać to co jest im pisane czy może zwracał się tylko do wybranych jednostek,które odegrają dużą rolę w nadchodzących wydarzeniach? Może Nostradamus liczył, że dotrze tym wpisem do tych, którzy odegrają dużą rolę w zbliżających się wydarzeniach i uda mu się sprawić, że się trochę opamiętają podejmując bardziej rozsądne decyzje tym samym zmieniając to co przepowiedział..Jeśli ktoś z Was uważa, że Nostradamus w tym wpisie zwraca się absolutnie do każdej jednostki to niech mi logicznie wytłumaczy w jaki sposób Wasze postępowanie zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego ma wpłynąć na zmianę tego co przepowiedział Nostradamus? Czy któraś z osób tutaj piszących uważa, że postępuje zgodnie z rozsądkiem i Wolą Wszechmogącego i tym samym wierzy, że dzięki temu część przepowiedni Nostradamusa nie wypełni się lub zostanie opóźniona w czasie?

4,505

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ormin_lange widzę, że sobie wziąłeś do serca wpisy Moogi o podstawach czyli powrocie do wpisów prekursorów.Problem w tym, że te wpisy są PEŁNE BŁĘDÓW a opierając się na nich będziesz tylko tworzył JESZCZE WIĘCEJ BŁĘDÓW..jedynym skutkiem takiego działania będzie brnięcie w ślepą uliczkę..w ten sposób nie da się do niczego sensownego dojść. Atraktor i Arteuza w wielu kwestiach sobie wzajemnie przeczyli jako przykład wystarczy podać słynne dwie wersje śmierci III Antychrysta..Wtedy zdecydowałeś, że będziemy się trzymać tej wersji, która jest poparta przepowiednią.I słusznie, była to dobra decyzja! Wrzucę Ci teraz wpis Atraktora dotyczący wydarzeń, które według niego nastąpią przed wybuchem III WŚ. Zauważysz zapewne, że np Arteuza uważał,że II wojna domowa w USA nastąpi po wybuchu III WŚ natomiast Atraktor twierdzi, że do jej wybuchu dojdzie przed rozpoczęciem III WŚ. Zastanów się skąd takie u nich pomieszanie w datowaniu tych wszystkich wydarzeń? Dlaczego nie byli jednomyślni?

A oto następne wydarzenia,które mają nastąpić do czasu wybuchu III wojny światowej:

-wojna Kalifatu Wielkiego Talibanu z Iranem ,zdobycie Teheranu przez turbany Mahdiego,wielka rzeż szyitów w świętym mieście Kum.
-wybuch wojny domowej w Rosji tzw:”nowe wielkie oszustwo”,wywołane przez dwóch rywalizujących ze sobą przywódców:”tygrysa” i „niedżwiedzia”,ogromne straty materialne i ludzkie spowodowane powszechnym użyciem przez wojujące ze sobą strony broni masowego rażenia,zwycięstwo”łysego komendanta”.
-inwazja Kalifatu Wielkiego Talibanu na postradziecką Azję środkową odbywającą się w czasie wojny domowej w Rosji,zajęcie:Tadżykistanu,Turkmenistanu,Uzbekistanu,Kirgistanu i południowego Kazachstanu,referenda ludności tych krajów opowiadają się za przyłączeniem tych muzułmańskich państw do Kalifatu.
-inwazja Chin w czasie wojny domowej w Rosji,zajęcie przez to państwo za amurskiego pasa nad granicznego.Japonia odzyskuje część Kuryli,a USA obsadzają cieśninę Beringa i  półwysep Czukotka oraz wyspy komandorskie.
-wielki zamach terrorystyczny w mieście zburzonego muru na „targowisku podróżnych”.
-nowa wielka krwawa jatka w Hiszpanii,kraj rozpada się na 6 narodowych państw.Ostateczne usunięcie Hiszpanii z UE ,a później z NATO.
-pokojowe przyłączenie Azerbejdżanu do Kalifatu Wielkiego Talibanu.
-koniec walk w Rosji ,uznanie przez nią niepodległości wielu republik autonomicznych w tym;Dagestanu,Tatarstanu,Czeczeni,Bałkarii,a także Tuwy,Ałtaju i północnej Sacha Jakucji.
-podpisanie nowych traktatów granicznych Rosji z ;USA,Japonią,Chinami,Wielkim Talibanem i Gruzją.Uznanie autonomii;Kubania,Syberii i Dalekiego Wschodu w nowych granicach Rosji.
-rosyjska strefa Kaliningradzka ogłasza niepodległość i zwraca się do NATO o zabezpieczenie jej suwerenności.Rosja po początkowych protestach uznaje jej prawo do niezawisłości.
-atak nuklearny na nowe miasto(Nowy Jork) z talibańskiej ukrytej łodzi podwodnej(wybuch tzw: „brudnej” bomby atomowej)
Taliban nie przyznaje się do tej zbrodni,świat posądza Al Kaidę i inne organizacje terrorystyczne.
-wybuch wielkiego kryzysu finansowego na giełdzie londyńskiej,Szkocja,a pózniej Irlandia Północna(Ulster) i Walia występują z Wielkiej Brytanii.Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej przyjmuje nową nazwę na Zjednoczone Królestwo Anglii i Kornwalii.
-wybuch II wojny domowej w USA tzw;”powszechnego powstania zwykłych nosicieli broni”,powstaje konkurencyjny rząd ludowy w Chicago,następne silne trzęsienie ziemi na wschodnim wybrzeżu USA i pod dnem Atlantyku powodują olbrzymie zniszczenia w przybrzeżnych miastach,oficjalny rząd USA przenosi się tymczasowo do Bostonu.
wielkie zamachy superterrorystyczne mające w wielu miastach jednocześnie,głównie w Europie i Ameryce organizowane i sterowane przez specjalne służby Mahdiego tzw;”Turbany Dżhadu”,a wykonywane w wielu krajach przez tzw:”V kolumnę”muzułmańską przy pomocy różnych ładunków wybuchowych w tym także; chemicznych i biologicznych.
-klęska rewolucji muzułmańskich we Francji i Niemczech.
-rozwiązanie NATO przez oba rządy USA(deklaracje neutralności)
-dojście do władzy w Polsce”Chytrego Lisa,a po krwawych zajściach Generała Dyktatora.
-wielkie trzęsienie ziemi w strefie Morza Pólnocnego i Bałtyku,zalanie dużych połaci wybrzeży morskich w tym w Skandynawii oraz w Polsce;ostateczne zniknięcie półwyspu helskiego i mierzei wiślanej,także kurońskiej i częściowe zalanie Gdańska.
-wizyta starego kanclerza”wołu”we Francji na polach elizejskich w Paryżu i podpisanie układu o rozwiązaniu Unii Europejskiej oraz likwidacji wspólnej waluty.
Przywódcy:Niemiec,Francji,Holandii,Belgii i Luksemburga podpisują wcześniej przygotowany traktat o utworzeniu nowego państwa:Stanów Zjednoczonych Europy z tymczasową stolicą w Brukseli,o budowie nowej stolicy nad Renem koło Akwigranu(Aachen),czyli dawnej stolicy monarchii frankijskiej Karola Wielkiego i wprowadzeniu do obiegu nowej waluty,europejskiego dolara.
-krótka wojna Kalifatu Wielkiego Talibanu z Saudyjską Zjednoczoną onfederacją Arabską.
Zbratanie się dowódcy Konfederacji tzw:”Jezusa muzułmańskiego z Kalifem Mahdim”.
Półwysep Arabski i Bliski Wschód zajmują wojska talibańskie.
Mahdi przenosi stolicę do Bagdadu i zmienia jego nazwę na starożytną nazwę;BABILLON z dopiskiem BABILON MAHDIEGO!
-Mahdi podpisuje wieczysty traktat pokojowy z Izraelem i interweniując po stronie Kurdów najeżdża Turcję osamotnioną już po likwidacji NATO.
Po kilku dniach miesza się w wewnętrzne spory w Egipcie i zajmuje ten kraj w chwilę później jego wojska stosują tzw:'Długi Marsz”(powtórzenie marszu Mao-tse -tunga w Chinach)maszerując entuzjastycznie przyjmowane przez tłumy muzułmańskie z Koranem i sunnami(modlitewnikiem) nowego proroka Mahdiego wzdłuż całego wybrzeża północno afrykańskiego od :Nilu po Atlantyk.
-przed wejściem turbanów Mahdiego w Maroku „wraz z pianiem koguta”dochodzi do obalenia króla.
Są to bodajże najważniejsze wydarzenia z przed wybuchu III wojny światowej.
O wielu tu nie napisałem ,bo mówiłem o nich uprzednio np.: o pierwszej klęsce Izraela z pąństwami arabskimi,Izrael uratowało tylko użycie tajnej broni,którą już opisałem itd.
Szereg katastrof i zamachów,będzie się przeplatało z różnymi mniejszymi rebeliami,buntami w różnych krajach świata.
Bardzo istotną „plamą' na honorze”Lwa Morskiego”jak pisze M Nostradamus będzie ostateczna klęska Brytyjczyków w II wojnie argentyńskiej o Falklandy-Malwiny,a potęgę Stanów Zjednoczonych ograniczy poważnie na pewien czas II wojna domowa w USA.
Tę listę o inne istotne wydarzenia będę się starał uzupełniając w innych swoich artykułach.
Zrobiłem ją po to aby wykazać,że najprawdopodobniej III Wojna Światowa nie wybuchnie przed rokiem 2030!

4,506

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kierując się tym co napisał Arteuza dochodzisz do wniosku, że Talibowie zaczną odnosić sukcesy 7 lat przed rozpoczęciem III WŚ..

A taką przepowiednię znasz?

Przepowiednia III. 2
"Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat,
Nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana*,
niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste,
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy,
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha."

Myślę, że ta przepowiednia wyraźnie i jasno pokazuje, że sukcesy zaczną odnosić 10 lat przed wybuchem III WŚ(zniszczenie wojsk USA będzie niesamowitym sukcesem!!!). Kierując się wpisami Arteuzy już zaczynasz mylić się o 3 lata..naprawdę lepiej trzymać się przepowiedni niż wpisów, które tak jak wcześniej napisałem zawierają mnóstwo błędów w umiejscowieniu wydarzeń na osi czasu.

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-10-29 19:16:20)

4,507

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@ormin_lange
Jeżeli masz rację co do Gowina i Ziobro. I jeżeli Gowin jakimś sposobem zostanie Premierem to z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć że to on jest "Uwodzicielem". W polskiej polityce na dziś widzę tylko dwóch kandydatów do tego tytułu, Waldemar Pawlak i Jarosław Gowin.

4,508

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Taka ciekawostka:
„Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! …. Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone … Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. … Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”.… Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża …“
Klimuszko zmarł w 1981 roku a pisał, że ta katastrof ma się wydarzyć w ciągu 50 lat od jego śmierci bodajże - jeżeli nałożyć na siebie przepowiednie jego i Nostradamusa to wynika z tego, że w 2031 będzie juz po powodzi i w trakcie wojny...

4,509

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ormin_lange usunął konto? Osobiście uważam, że to spora strata dla tego forum..Nie ukrywam, że bardzo go lubiłem, można było z nim ciekawie podyskutować. Ciekawe czy to była przemyślana decyzja czy raczej pod wpływem jakiegoś impulsu? Przepadło wiele ciekawych postów..Bez ormin_lange nie będzie już tak samo.. sad

Atraktor w 2018 roku napisał

Z przepowiedni M Nostradamusa wynika,że Henryk Szczęśliwy będzie 12 letnim dzieckiem kiedy wybuchnie III wojna światowa,a na jej arenę wstąpi w jej  końcowym etapie to jest dopiero kiedy będzie miał(uwaga) około 30 lat!Obejmie on wówczas władzę po wojnie domowej z tzw"Herkulesem"innym dyktatorem republiki francuskiej,który przez wiele lat będzie prowadził wojnę z Mahdim Kalifem WielkiegoTalibanu.Mahdi ma być od Henryka starszy o 21(2+1=3) lat!"

A tu jego tekst z 2013 roku 

Wiemy,że Henryk Szczęśliwy ma się urodzić w miejscowości Angouleme w dniu 21 stycznia(w Wodniku-pierwszym dniu tego znaku zodiaku wieszczącym mu wielką przyszłość i po godzinie 24 w czwartek w bardzo mrożną noc w drewnianej chacie(pewnie stodole),tylko nie wiemy w którym roku,bo tego Nostradamus nam nie podał!
Dlaczego?
Tego chyba nikt nie wie.
Jeżeli chodzi o Polskiego tzw;"III Kraka" to z kolei wiadomo,że urodzi się też w czwartek,też w zimie,bo 16 lutego ,czyli przy końcu znaku Wodnika ,natomiast w którym roku to się stanie,też nie wiadomo,bo Nostradamus tego również nam nie podał.
Natomiast podał,że urodzi się on w pobliżu Krakowa w jakiejś wiosce i dlatego nazwał go może "III Krakiem"(pierwszym nazwał Piłsudskiego,a drugim naszego papieża!

Wiemy też, że Atraktor "obstawia" , że Mahdi urodził się w 1999 roku. Jedna z przepowiedni mówi, że III Krak urodzi się pod koniec XX wieku.Mając aż tyle danych możemy sporo wyliczyć..

Skoro Mahdi ma być o 21 lat starszy od Henryka Szczęśliwego to 1999+21= 2020 rok
A więc z wszystkich danych podanych przez Atraktora na przestrzeni ostatnich lat wynika, że Henryk Szczęśliwy urodzi się w czwartek 21 stycznia 2020 roku.  Niestety 21 stycznia 2020 roku to wtorek a nie czwartek..

Teraz trzeba sobie postawić ważne pytanie- które przyjęte dane są nieprawdziwe? Mamy tutaj kilka opcji..A- różnica 21 lat (jest jakaś przepowiednia, która to potwierdza?) B-narodziny 21 stycznia w czwartek (jest jakaś przepowiednia, która to potwierdza?) C- Atraktor(i inni interpretatorzy) błędnie założył(założyli), że przepowiednia o nadejściu z nieba króla strachu w 1999 roku dotyczy narodzin Mahdiego. Któraś z tych opcji musi być nieprawdziwa!!! A?B?C? Myślę, że tylko Atraktor zna odpowiedź na to pytanie aczkolwiek wydaje mi się, że opcji A i B był bardzo pewien natomiast do C nie był przekonany..

III Krak natomiast miał się urodzić pod koniec XX wieku 16 lutego w czwartek i pasuje wyłącznie 16 luty 1995  (czwartek).

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-10-30 22:09:57)

4,510

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Już nie pamiętam w jakiej centurii' ale była chyba mowa iż III Krak przyjdzie na świat w czwartek  w uroczystość Bożego Ciała więc luty odpada
w jednej centurii jest mowa o tym, że w święto Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, które wypadnie w niedzielę będzie straszna burza na całym świecie i Bóg przypomni  wszelkiemu stworzeniu że jest Stwórcą i to wydarzenie poprzedzi i da znak przed zbliżająca się 3 wojna światowa. To święto wypada w niedziele 15 sierpnia 2027 roku. Ponoć to wydarzenie dokona się rok przed wybuchem 3 wojny światowej. Wizjoner zawarł wskazówkę iż data wybuchu wojny zsumowana i podzielona da liczbę  całkowite równa 3!   a wiec rok 2028 2+0+2+8=12 podzielona prze ilość cyfr to jest 4 da liczbę 3 12:4=3 więc wojna wybuchnie w 2028 roku. I wiemy, że nie nie będzie to ten rok ponieważ nie sprawdziło wydarzenie z rzuceniem bomby atomowej na bazę NATO w Afganistanie ...

Ostatnio edytowany przez felek007 (2019-10-30 23:20:32)

4,511

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"W końcu dwudziestego przed Bożym ciałem,
Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,
Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów,
Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,
Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów,
Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy jako przyjaciel Henryka!"

Właściwie to 16 lutego jest przed Bożym Ciałem smile Prawie cztery miesiące przed Bożym Ciałem smile Nostradamus mógł napisać, że po Nowym Roku to byłby jednak bliżej tylko 1,5 miesiąca różnicy zamiast czterech!!! A gdyby napisał, że po Walentynkach to już w ogóle byłby strzał w dziesiątkę big_smile Święto Zakochanych w południowej i zachodniej Europie obchodzone jest już od średniowiecza. Najszybciej święto to rozpowszechniło się w Anglii i Francji. Gdyby naprawdę chodziło o 16 lutego to napisałby, że po Nowym Roku lub po Święcie Zakochanych ale na Boga nie przed Bożym ciałem!!! W każdym razie coś tu śmierdzi..czujecie???

Dlatego w ostatnim wpisie napisałem do ormin_lange by się nie trzymał ślepo wpisów prekursorów ponieważ zawierają mnóstwo błędów i trzymając się ich kurczowo będzie tylko tworzył jeszcze więcej błędów!!!

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-10-31 00:07:45)

4,512

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Możecie podać źródło tekstów odnośnie pochodzenia III Kraka ? Druga sprawa to czy istnieją jakieś informacje czym będzie się zajmował III Krak w czasie panowania gen Dyktatora ?

4,513

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Almanach część III 444,8

Nie mam natomiast pojęcia, którymi przepowiedniami kierował się Atraktor podając nam tą fałszywą datę 16 luty oraz daty związane z Henrykiem Szczęśliwym, które również mogą ( ale nie muszą) być nieprawdziwe.

Atraktor kiedyś pisał, że to nie Nostradamus się myli tylko interpretujący i tłumaczący przepowiednie..
Mam nadzieję, że Atraktor pojawi się na tym forum i wyjaśni na jakiej podstawie doszedł do wniosku, że chodzi o 16 lutego ( w przypadku III Kraka) a także 21 stycznia (w przypadku Henryka Szczęśliwego).A także skąd wziął te 21 lat różnicy między Henrykiem a Mahdim bo jak mam być szczery to nie kojarzę przepowiedni, która by to potwierdzała..

4,514

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Almanach część III 444,8

Nie mam natomiast pojęcia, którymi przepowiedniami kierował się Atraktor podając nam tą fałszywą datę 16 luty oraz daty związane z Henrykiem Szczęśliwym, które również mogą ( ale nie muszą) być nieprawdziwe.

Atraktor kiedyś pisał, że to nie Nostradamus się myli tylko interpretujący i tłumaczący przepowiednie..
Mam nadzieję, że Atraktor pojawi się na tym forum i wyjaśni na jakiej podstawie doszedł do wniosku, że chodzi o 16 lutego ( w przypadku III Kraka) a także 21 stycznia (w przypadku Henryka Szczęśliwego).A także skąd wziął te 21 lat różnicy między Henrykiem a Mahdim bo jak mam być szczery to nie kojarzę przepowiedni, która by to potwierdzała..


Atraktor pewnie nie podzielił się z nami wszystkimi przepowiedniami i ma jeszcze sporo informacji w zanadrzu .

4,515

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czy jest jakaś książka z wszystkimi zachowanymi przepowiedniami Nostradamusa? Czy np Centurie w pdf nawet w języku francuskim. Bo dziwne skąd np Pan Atraktor bierze te różne przepowiednie o których wiele z tego forum nie ma bladego pojęcia. Czy są te przepowiednie wszystkie przetlumaczone na nasz język a jeśli tak to proszę o podanie linka do tej skarbnicy wiedzy

4,516

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Już wiem w jaki sposób Atraktor uzyskał dzień i miesiąc narodzin Henryka Szczęśliwego. 21 stycznia 1981 roku taką datę podał w 2009 roku Arteuza a Atraktor wyrzucił z niej rok narodzin (ponieważ uznał, że jest błędnie podany) natomiast dzień i miesiąc zostawił podając czytelnikom.

6 listopada 2009 roku Arteuza napisał

Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę,
Podczas gdy będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku..
Nigdy nowo narodzony nie będzie tak potężny i ładny...
Póżniej ze Wszystkich stron świata będą nadchodzić by go uczcić.

Z powyższego wynika,że 21 stycznia 1981 roku był w Północnej Francji dzień wyjątkowo mrożny i wypadał w środę("przygotowania do uczczenia czwartku").Natomiast brak jest zdecydowanych dowodów ,że chodzi o rok 1981.

W taki właśnie sposób człowiek z tytułem naukowym określił dzień i miesiąc (a nawet rok chociaż nie był go pewien) narodzin Henryka Szczęśliwego..dzień był wtedy mroźny i wypadał w środę a środa jest przed czwartkiem więc to musi być ten dzień kiedy urodził się Wielki Chiren. Ręce opadają..Szczękę trzeba z podłogi podnosić..A co robi kolejny prekursor z tytułem naukowym? Przejmuje tą datę i rozpowszechnia ją podając kolejnym czytelnikom, że Henryk Szczęśliwy urodzi się 21 stycznia..Litości!!! Tak nie wolno!!! Przecież to zwykłe partactwo!!! Jeśli tak ma wyglądać rozpracowywanie przepowiedni to do niczego nie dojdziemy, utoniemy wszyscy w bagnie fałszywych informacji!!!

Alamach część III 451,14

Z Kuli i Lilii zrodzony Wielki Monarcha
Wcześniej czy póżniej dane mu będzie wyniesienie
(Saturn góruje nad Wagą,
Powoli przemija kurs Wenus urodziwej),
Lico gładkie jak u niewiasty,lecz wewnątrz mężczyzna,
Będzie w XXI z przedłużenia błogosławionej linii Burbonów.

Arteuza podał tą przepowiednię 6 listopada 2009 roku a przecież wyraźnie w niej Nostradamus  pisze, że chodzi o XXI wiek a nie XX!!! Tak właśnie działa ZAŚLEPIENIE. Najpierw układasz sobie w głowie jak to wszystko będzie wyglądało a później szukasz informacji na potwierdzenie tego w co wierzysz.A szukając przestajesz widzieć istotne rzeczy, które przeczą temu co podajesz!!! Przestajesz widzieć informacje, które zaprzeczają wersji, którą pragniesz potwierdzić..Arteuza znalazł okres w, którym Saturn przebywa w Wadze czyli 21.09.1980 – 28.11.1982 oraz  6.05.1983 – 23.08.1983. Wszystko zaczęło mu się układać w jedną całość! 21 styczeń 1981 roku- mroźna środa (przed czwartkiem) i do tego rok w którym Saturn przebywa w Wadze..Niby wszystko pasuje ale gdyby trzeźwo i przytomnie spojrzał to widziałby, że Nostradamus napisał, że chodzi o XXI wiek a nie XX!!!

Takie samo ZAŚLEPIENIE zaobserwowałem ostatnio u innego człowieka, który z uporem maniaka twierdził, że pewna przepowiednia dotyczy wyborów w 2019 roku.Dla mnie było OCZYWISTE , że ta przepowiednia nie dotyczy tych wyborów podałem nawet konkretne argumenty z tym związane.Ale człowiek ten nie chciał nawet o tym słyszeć broniąc swojej racji pisał, że się nie znam, że nie mam pojęcia o przepowiedniach, że nie mam podstaw itp itd I w tym całym ZAŚLEPIENIU próbując bronić swojej wersji wyszukiwał nic nie znaczące informacje z całego świata przedstawiając je jako bardzo istotne i potwierdzające to co pisze i przedstawia! Tak właśnie działa ZAŚLEPIENIE!!! Tego co istotne nie będziesz w tym stanie dostrzegał natomiast nic nie znaczące bzdury wydadzą Ci się maga ważne i potwierdzające to co ułożyłeś sobie w głowie. Będziesz brnął w swoją ślepą uliczkę i nic nie będzie cie w stanie z tego wyciągnąć. Na końcu tej uliczki będzie czekało na Ciebie ROZCZAROWANIE. Jednak się pomyliłem..jednak nie miałem racji..jednak pobłądziłem..ZAŚLEPIENIE ZAWSZE PROWADZI DO ROZCZAROWANIA.Piszę tego posta dla ludzi, którzy bawią się w interpretację przepowiedni Nostradamusa.Chcę Wam przekazać, że TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU jest niezbędna w tym fachu a ZAŚLEPIENIE jest jego zaprzeczeniem tym drugim biegunem do którego lepiej byście nie podążali..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-11-01 17:33:49)

4,517

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam nadzieję, że wiesz MartimoCardoza dlaczego jesteś idiotom…

Twoja niekompetencja jest wręcz porażająca. Nie tylko nie znasz klasycznych centurii mówiących o Henryku Szczęśliwym czy też o innych osobach – to one wskazują to o czym pisał również Atraktor.  Tak jak napisał Moogi nie potrafisz czytać ze zrozumieniem… dlatego każdy twój mierny wpis pogłębia cię coraz bardziej. Nie pomogą tu również wyrwane z kontekstu cytaty… tak robią tylko jehowi… Czekam tylko kiedy spalisz się ze wstydu przed osobami, które czytają to forum od dawna. Takie zawistne i nie kompetentne osoby nie zasługują nawet na tłumaczenie im tego jakie piszą bzdury… Dlatego nawet nie próbuj dalej obrażać kompetentnego Moogiego… w porównaniu z jego wpisami na forum jesteś MartimoCardoza… WIELKIM ZEREM!!!!!

4,518

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam serdecznie! O jakiejkolwiek manipulacji nie może być mowy.Na dowód prawdziwości swoich słów zamieszczam cały wpis Arteuzy z 6 listopada 2009.Będzie można zobaczyć czym się kierował przy ustalaniu tej daty a także WSZYSTKIE przepowiednie z których raczył skorzystać ustalając tę datę.

HENRYK V Szczęśliwy Król: Francji ,Hiszpanii i Italii(Francji i Zachodniej Europy)

Czy Henryk Szczęśliwy się już narodził-tak jak przewiduje się,że narodził się już Mahdi tzw:Jezus Muzułmański-czyli Sinobrody.

Centuria 1) czterowiersz 71(jednoznacznie tłumaczona przez wszystkich-napisana po starofrancusku)
-tłum. I-e Alexander n.Centurio

Ziemia i Powietrze bardzo mocno zamrożą wodę,
Podczas gdy będą trwać przygotowania do uczczenia czwartku..
Nigdy nowo narodzony nie będzie tak potężny i ładny...
Póżniej ze Wszystkich stron świata będą nadchodzić by go uczcić.

Z powyższego wynika,że 21 stycznia 1981 roku był w Północnej Francji dzień wyjątkowo mrożny i wypadał w środę("przygotowania do uczczenia czwartku").Natomiast brak jest zdecydowanych dowodów ,że chodzi o rok 1981.
W.Kerstanek opiera się na dobrze znanym fragmencie Alamachu część 5 411,1:

Na ziemi armorykańskiej w północnej Francji,
Wielki Wyzwoliciel Chiren i Selin - Pogromca muzułmanów,
Niezrównany władca który uświetni stulecie Wodnika
A który narodzi się w tajemniczej nocnej godzinie-
Będzie przez wszystkich ceniony uwielbiany,
Przez swoje długie życie ,aż do końca swoich dni!


Otóż -Dzień,kiedy Słońce stoi na granicy między znakami ziemi i powietrza (między Koziorożcem a Wodnikiem) wskazuje na 21 stycznia.
Ponieważ z całości przepowiedni Nostradamusa(jasnowidza z Salon)wynika,że Wielki Monarcha-Henryk V Szczęśliwy(Pogromca Muzułmanów-SELIN!-Selene-księżyc)pojawi się na na arenie dziejów na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku-początkowo jako osoba mało znana i nieistotna-więc powinien się On urodzić przed końcem drugiego tysiąclecia-czyli najprawdopodobniej-już żyje!
W tym czasie rokiem w którym dzień 21 stycznia wypada w środe ,jest tylko rok 19081!
W tym też roku w znaku Wagi miała miejsce koniunkcja Jupitera(Jowisza) i Saturna.
A Henryk(Wielki Chiren) uważany jest za człowieka Jupitera.
Potwierdza to fragment Centurii 10 -Presage10-PersageX -czterowiersz 73.

Terażniejszość będzie razem z przeszłością
Sterowana przez Wielkiego Jowialistę

Jowialistą nazywano dawniej właśnie człowieka z pod znaku Jupitera.

A oto jeszcze jeden tekst dotyczący narodzin i działalności Henryka Szczęśliwego-JEST ICH BARDZO WIELE-nie ma tu sensu ich wszystkich przytaczać -ale do niego i innych głównych bohaterów wydarzeń związanych z III wojną światową będę jeszcze wracał.

Alamach część III 451,14

Z Kuli i Lilii zrodzony Wielki Monarcha
Wcześniej czy póżniej dane mu będzie wyniesienie
(Saturn góruje nad Wagą,
Powoli przemija kurs Wenus urodziwej),
Lico gładkie jak u niewiasty,lecz wewnątrz mężczyzna,
Będzie w XXI z przedłużenia błogosławionej linii Burbonów.

Na początku chcę zaznaczyć jedną rzecz-otóż dla Nostradamusa ważnym dniem jest CZWARTEK-o nim mówi przy takich wydarzeniach;
-Uderzenie meteoru lub odłamka komety-w przeddzień czwartku
-Narodziny Henryka V Szczęśliwego- w przed dzień czwartku
-Mahdi zostaje Kalifem Wielkiego Talibanu w przeddzień czwartku
-Koronacja Króla Polski i 12 narodów w Krakowie w przeddzień czwartku

A także wiele innych wydarzeń-dlatego nie wiadomo dokładnie dlaczego będzie świętowany czwartek-czy ze wszystkich powodów-czy tylko z jednego?

A teraz dalej-przedstawię jeszcze tylko 2 postaci:Herkulesa(Kulawego) i Wielkiego Króla Polski przyjaciela Henryka V Szczęśliwego.
Oczywiście tych postaci jest dużo więcej choćby przywódcy:Chin,Rosji,Indii,różni generałowie itp. -ale w tej chwili nie są oni najważniejsi choć oczywiście będę o nich wspominał przy okazji opisów dot:zniszczenia Izraela i inwazji Mahdiego na Europę.

Arteuza napisał w tym poście, że z całości przepowiedni Nostradamusa wynika, że Henryk Szczęśliwy urodzi się na przełomie XX i XXI wieku. Atraktor napisał natomiast, że Henryk Szczęśliwy będzie 12 letnim dzieckiem kiedy zacznie się III WŚ. W takim układzie Wielki Chiren powinien mieć już około 20 lat a III WŚ powinna już trwać od około 8 lat..Sami widzicie, że jest to wielka bzdura..Osobiście nie znam ani jednej przepowiedni, która wskazywałaby na XX wiek!!! Istnienie takiej przepowiedni oznaczałoby, że Nostradamus pomylił się!!! Jestem jednak PEWIEN, że w tym wypadku to nie Nostradamus się mylił a Arteuza pisząc, że z całości przepowiedni wynika, że urodzi się na przełomie XX i XXI wieku.W dodatku pisał o przełomie wieków a następnie podał, że urodził się na początku lat 80-tych XX wieku co już jest oznaką niekonsekwencji.Pewne jest też to, że z przepowiedni, którą akurat zamieścił w tamtym wpisie wynika, że Henryk Szczęśliwy urodzi się w XXI wieku.Stąd przecież cały mój wpis na temat zaślepienia i nie widzenia tego co się ma przed oczami..

I teraz kluczowa kwestia- podążamy dalej tropem Arteuzy szukając tej daty w XXI wieku stosując tę samą metodę, którą wybrał? I tutaj chcę podkreślić, że Arteuza skorzystał z pomocy astrologii, którą tutaj tak wielu opluwa i którą tak wielu tutaj wręcz wyśmiewa..  Bo jeśli zdecydujemy się na tę samą metodę to szukamy święta przypadającego w czwartek + Saturna przebywającego w Wadze w XXI wieku.Tylko podstawowe pytanie brzmi- czy jest to właściwa ścieżka i droga do poznania daty narodzin Wielkiego Chirena?pozdrawiam wiernych czytelników tego forum.

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2019-11-03 19:45:03)

4,519

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rozejm !
Jak możemy dowiedzieć się z przekazów medialnych uzgodnione porozumienie Mińskie zaczęło obowiązywać .
Siły Ukrainy oraz separatyści Rosyjscy wycofali się z Donbasu .
Jednocześnie ukraińskie dowództwo zaznacza, że w razie zagrożenia życia lub zdrowia ukraińskich żołnierzy,
prób zajęcia terytorium lub jego penetracji przez grupy rozpoznawczo-sabotażowe separatystów, tego rodzaju działania
spotkają się z „adekwatną odpowiedzią” armii Ukrainy.

Rosja według mnie na chwilę obecną może czuć się silna a do pełni szczęścia brakuje im tylko 100% zapewnienia Chin , że
są z nimi .
Jak na razie gra Chin upewnia Rosję w swoich przewidywaniach .

W moim przekonaniu rok 2019 nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i trzeba obserwować to co będzie się działo w Donbasie.
Rosja tak łatwo nie odpuści i tylko patrzeć jak zorganizuje prowokacje , a Ukraina tym razem odpowie dość ostro co może być preludium  do konfliktu Rosja - NATO .

4,520

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico we wrześniu 2019 napisał

Dlaczego uważam , że wojna Nato - Rosja wybuchnie 2019-2020 . Uważam , że wspólne rządy Niedźwiedzia i Tygrysa  można liczyć od 1999 . Tu link do życiorysu Medwediewa. https://en.wikipedia.org/wiki/Dmitry_Medvedev  . Takie jest moje zdanie .

Z przepowiedni wynika, że wspólne rządy tygrysa i niedźwiedzia zakończą się domową hekatombą czyli krwawą wojną domową w której użyta zostanie broń atomowa. Natomiast atak Rosji na Ukrainę i w konsekwencji wojna NATO-Rosja to zupełnie inne wydarzenie.. Najprawdopodobniej w wyniku niewiedzy połączyłeś te dwa wydarzenia w jedno! Jeśli natomiast zrobiłeś to świadomie to twoje rozważania i oczekiwania są niestety niedorzeczne.  Osobiście nie jestem pewien czy to wynik twojej niewiedzy czy świadome połączenie tych dwóch wydarzeń w jedno. Nie jestem pewien ponieważ masz skłonności do podawania paradoksalnych rozwiązań czego dowodem jest twój wpis przed wyborami 2019

Będzie to kuriozalne co napisze ale , wychodzi na to , że mamy 3 dni do wyborów i w przekazie medialnym Pis wygrywa bez wątpienia .
Myślę , że  coś wydarzy się do wyborów i zostaną przeniesione na późniejszy termin .