421

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Covid - SROVID smile

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

422

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Dariusz Nejman

Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią.
Mt 10,21-22
Tematowi masek i maseczek poświęciłem kilka moich artykułów, między innymi przestrzegałem rodziców aby nie pozwolili swoim dzieciom zakładać masek w szkole. Wielu rodziców świadomie wydało jednak wyrok na swoje dzieci. 
Kiedy zaczną chorować to wtedy zacznie się poszukiwanie winnych,  wtedy jednak będzie już za późno, będzie obowiązywała ustawa o bezkarności , a i ci którzy wywołali nieodwracalne zmiany w ich organizmach wygodnie wypoczywać będą nad Morze Martwym.
Niemieccy naukowcy przebadali zużyte maseczki. W badanej przez nich partii 20 maseczek stwierdzili :
- na 11 maseczkach 100 000 kolonii bakterii,
- na 3 maseczkach z badanych 1 000 000 kolonii bakterii,
- 14 z 20 maseczek występowały licznie gronkowce odpowiedzialne za oporne na leczenie antybiotykami zakażenia oraz SEPSĘ,
- na 15 Z 20 maseczek liczne występowały drożdże i pleśń
https://www.ktipp.ch/.../gesichtsmasken … ll-von.../
Warto pamiętać o tym, że dzieci oddychają szybciej, że ich ruchliwość jest znacznie większa, ich maseczki błyskawicznie stają się wilgotne.  Noszenie maseczek nie tylko powoduje u dzieci radykalny wzrost zagrożenia dla zdrowia i życia przez bakterie, grzyby, pleśń, czy wirusy, ale także przez wdychanie dużych objętości dwutlenku węgla , co prowadzi u dzieci do istotnych zaburzeń wzrostu i rozwoju i inicjacji procesów beztlenowych, także nowotworowych.
Dzieci powinny OBOWIĄZKOWO zmieniać maseczki co 5-10 minut ( dorośli co 20 ), i zużyte maseczki winny być , z zachowaniem maksymalnych procedur bezpieczeństwa utylizowane. 
Na podstawie powyżej powołanych danych rodzicie już powinni powiadamiać organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa narażenia na utratę życia lub zdrowia ich dzieci przez Dyrektorów Szkół, Ministra MEN i pracowników Ministerstwa. Chodzi o przestępstwo z art.160 Kodeksu karnego.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

423

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Podsumujmy COVID-19:
2010 - Na stronie Fundacji Rockefellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa
2012 - Raport Krajowej Rady Wywiadu USA: przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata
2014 - W laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych
Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia
2015 - w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań, ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata, w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz
2015 - Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań
Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu pisze: trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna
2016 - projekt zostaje przeniesiony do wojskowego laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej
Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BAD WOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi. Preferowany kierunek infekcji: ludzkie płuca - cytat z wyników badań
Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego ludzką ręką tak zwanej "wzmocnionej funkcji działania"
2016 - na lotnisku w Detroit FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS
2017 - Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi, że w Wuhan robi się rzeczy "absolutnie szalone"
Dr Fauci podczas wykładu na Uniwersytecie w Georgetown mówi o zaskakującej chorobie podczas obecnej kadencji Trumpa
2018 - pierwsze symulacje przyszłej pandemii
2019 - październik - konferencja Event201 w Nowym Jorku i precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa (prowadzone są rozmowy jak manipulować mediami i jak cenzurować „wrogą” narrację”)
2020 - projekt zostaje wdrożony w życie, mimo, że wirus jest dwukrotnie mniej zaraźliwy, zabija relatywnie rzadko
03.2020 Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić
14.03 Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów
15.03 WHO ogłasza stan pandemii (stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa – jaki jest prawdziwy cel szczepień?)
Świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej że umrze 100 milionów ludzi.
Wg modelów komputerowych tej samej firmy lodowców na Antarktydzie już nie ma.
COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby
Manipulacje danymi osiągają apogeum. Nie zestawia danych, pokazuje się je tylko wybiórczo.
Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to że masz wirusa.
Żadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym co jest testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka.
Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę
Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą covid i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora
Cenzura trwa w najlepsze. Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach są wyśmiewani i wyciszani.
Przebijają się informacje, że „covid-19” wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach. Bez względu na to na co naprawdę umarł pacjent.
Na covid umiera się tylko w szpitalu – brak danych o zmarłych poza szpitalem.
Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne
Rządy chodzą na pasku zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów, polityki i medycyny
Idąc metodą faktów dokonanych - po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę
Scenariusz realizowany jest perfekcyjnie
Rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej
COVID-19 staje się bronią doskonałą.
Pod jego pretekstem można już zrobić właściwie wszystko
Na jesień „planowana” jest kolejna fala wirusa.
Zrób kopiuj wklej niech jak najwięcej osób się dowie !

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

424

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Program wyszczepienia całej ludzkości p-ko koronawirusowi prawdopodobnie zamknie się w trzech etapach.
Etap pierwszy:
Ci głupsi jako pierwsi ochotnicy zostaną zaszczepieni  na koronawirusa. Bardzej ogarnięci nie dadzą się zaszczepić. Najpierw wszystkie główne media będą wszem i wobec rozpisywać się i pokazywać ochotników, którzy stoją w kolejkach po szczepionki na Covid-19. Kiedy już wyczerpie sę zapas tych nieogarniętych (to ci, którzy dziś chodzą w maseczkach zaciągniętych po same oczy), mądrzejsi, którzy korzystają z Internetu dowiedzą się, że mnóstwo z tamtych zaszcczepionych będzie chorować- tym bardziej nie dadzą się zaszczepić‼‼‼
Wtedy przyjdzie FAZA DRUGA:
Ci niezaszczepieni zaczną być tak samo dyskryminowani jak Ci, którzy obecnie nie poddają się tresurze noszenia maseczek, czyli nie będą mieli wstępu do kina, marketów, nie będą mogli korzystać że środków transportu publicznego, a ich dzieci nie będą mogły chodzić do przedszkoli i szkół (czeka ich już sprawdzony "w boju" system edukacji online)
Tuż przed fazą trzecią cała moc propagandy skupi się na niezaszczepionych. Będą oni bowiem przedstawiani opinii publicznej jako "wrogowie zdrowia publicznego" - jak obecnie Ci bez maseczek, którzy ni poddają się tresurze.
FAZA TRZECIA:
Na początku fazy trzeciej, będzie przymus zaszczepienia tych, u których nie ma przeciwwskazań lekarskich.
W końcówce tej fazy przyjdzie czas zaszczepić resztę...
Kto wówczas nie będzie miał "certyfikatu odporności" zostanie natychmiast aresztowany i wysłany do obozu koncentracyjnego, lub też nie będzie mógł po prostu opuścić własnego domu pod groźbą kary więzienia lub po prostu zastrzelenia na miejscu.
Taka czeka nas najbliższa przyszłość., czyli najbliższa pięciolatka.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

425

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Leki z grupy fluorochinolonow czyli ciprofloksacyna, levoxacyna, avelox, gemifloxacyna, moxifloksacyna ... i inne o rożnych nazwach handlowych sa silnie toksyczne (tak samo jak leki przeciwnowotworowe) i powoduja degeneracyjne efekty uboczne jednoczesnie na danym pacjencie: na tkance miesniowej, chrzestnej, sciegnach, tkance nerwowej, ktore moga byc trwale, w rezultacie powodujac trwale kalectwo (czlowiek czuje sie jak stulatek, prawie jak warzywo z neuropatycznymprzewleklym bolem).
W USA agencja FDA wystosowala mocniejsze komunikaty ostrzegajace o tych lekach.

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

426

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Przewlekła obturacyjna choroba płuc. POCHP
Od prawie 40 lat palę jak smok, bez przerwy, min. paczkę dziennie. Kilka lat temu miałem w nocy duszności, prawie nie mogłem oddychać, w oskrzelach świsty, gwizdy, jakbym grał na napompowanym baloniku. Udałem się do pulmonologa, który stwierdził (!) astmę. Trochę mnie to zdziwiło, bo nigdy w życiu nie miałem ani żadnej alergii, ani problemów z oddychaniem, ale pomyślałem: to lekarz specjalista, starszy człowiek, więc mu zaufałem, choć np. nie zlecił mi nawet spirometrii. Dostałem leki przeciwzapalne (steryd) i przeciwskurczowe i pomogło, nocne napady "astmy" minęły, jak ręką odjął. Pewnego razu wpadł mi w oko artykuł o powszechności POCHP wśród palaczy no i zacząłem szukać. Okazało się, że ta choroba jest bardzo prawdopodobna i w zasadzie dość powszechna wśród palaczy, osób pracujących w zapylonym lub zadymionym środowisku. Zauważyłem też, że mam ogromny spadek formy, wytrzymałości fizycznej, który zauważyłem, gdy postanowiliśmy z żoną zacząć rekreacyjną jazdę na rowerze, aby się trochę ruszyć, bo oboje mamy tzw, siedzącą pracę.
Różnica pomiędzy astmą i POCHP polega właśnie na długotrwałym efekcie niewydolności oddechowej. W astmie po podaniu leku rozkurczowego i sterydu, wydolność wraca w zasadzie do normy, co np. umożliwia sportowcom wykonywanie ich zawodu (mam znajomego czołowego w Polsce kolarza - astmatyka).
Chorzy na POCHP w zasadzie nigdy nie wracają do pełnej wydolności. Niestety, mój lekarz okazał się niedouczonym głupkiem, a przecież mówiłem, że wiele lat palę. Obecnie dodatkowym czynnikiem wpływającym negatywnie na natlenienie organizmu, co dla chorego na POCHP jest niezbędne, jest nakaz noszenia maseczek. Ja to olewam od samego początku, a maseczkę założyłem tylko raz, na zorganizowanej manifestacji antycovidowej w moim mieście, aby nie dać policji pretekstu do jej rozwiązania.
Po tym zbyt długim wstępie przechodzę do informacji, jak sobie pomóc i z tym poradzić, gdy nie ma się zaufania do lekarzy - głupków lub nie ma się pieniędzy na drogie leki wziewne do leczenia POCHP. Przedstawiam dwa filmiki. Pierwszy z wykładem uczonego dochtore, który opowiada o tej chorobie i o lekach na nią (typowy diler farmaceutyczny, choć akutrat o chorobie mówi prawdę. Drugi filmik jest o naturalnym leczeniu układu oddechowego za pomocą inhalacji sokiem z cytryny. Z osobistych doświadczeń mogę tez polecić inhalację ozonem (ozonator można kupić już za kilkadziesiąt zł, a można go używać do wielu rzeczy, np. do odkażania mięsa, owoców, pozbywania się zapachów z odzieży, lodówki, auta) oraz olejki z tymianku, goździków (do inalacji) oraz doustnie olejek z czarnuszki lub nasiona czarnuszki. To naprawdę chorym na POCHP pomaga, bo sprawdziłem na sobie.
A teraz filmiki:
dochtore habilitowane:
https://youtu.be/C9LP_4y9ceU

leczenie ukł. oddechowego inhalacją sokiem z cytryny:
https://youtu.be/RvCV6qq1D-A

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

427

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Jeśli maski nie działają, dlaczego chirurdzy je noszą?
Artykuł Dr. Jim Meehan:
Jeśli maski nie działają, dlaczego chirurdzy je noszą?
Odpowiedź dla ludzi używających klasycznego, zwodniczego argumentu: „Cóż, jeśli maski nie działają, dlaczego chirurdzy je noszą?”
Jestem chirurgiem, który wykonał ponad 10 000 zabiegów chirurgicznych z użyciem maski chirurgicznej. Jednak sam ten fakt nie kwalifikuje mnie jako eksperta w tej sprawie. Co ważniejsze, jestem byłym redaktorem czasopisma medycznego. Potrafię czytać literaturę medyczną, odróżniać dobrą naukę od złej i odróżniać fakty od fikcji. Uwierz mi, literatura medyczna jest pełna złej fikcji udającej nauki medyczne. Bardzo łatwo dać się zwieść złej nauce.
Odkąd wybuchła pandemia, przeczytałem setki badań na temat masek medycznych. Opierając się na obszernych przeglądach i analizach, nie ma wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić masek chirurgicznych lub z materiału. Nie powinniśmy też zalecać powszechnego maskowania wszystkich członków populacji. To zalecenie nie jest poparte najwyższą wiedzą naukową.
Po pierwsze, wyjaśnijmy. Założenie, że chirurdzy noszący maski służą jako dowód, że „maski muszą działać, aby zapobiegać przenoszeniu wirusów”, jest błędem, którego używam jako argumentu fałszywej równoważności lub porównania „jabłka z pomarańczami” klasyfikuje.
Chociaż chirurdzy noszą maski, aby kropelki ich oddechu nie zanieczyściły pola operacyjnego i odsłoniętych tkanek wewnętrznych naszych pacjentów chirurgicznych, to mniej więcej tak daleka jak analogia. Oczywiście chirurdzy nie mogą „społecznie dystansować się od swoich pacjentów chirurgicznych” (chyba że używamy robotów chirurgicznych. W takim przypadku zdecydowanie nie założyłbym maski).
Pandemia CoVID-19 dotyczy przenoszenia wirusów. Maski chirurgiczne i maski z materiału nie zapobiegają przenoszeniu wirusów. Do tej pory wszyscy powinniśmy zdać sobie sprawę, że maski na twarz nigdy nie zapobiegały przenoszeniu wirusów lub chroniły przed nimi. Właśnie z tego powodu nigdy nie były zalecane podczas epidemii i grypy sezonowej.
Niepowodzenie literatury naukowej w zakresie wspierania masek medycznych przeciwko grypie i wszystkim innym wirusom jest również powodem, dla którego Fauci, amerykański chirurg, CDC, WHO i prawie wszyscy eksperci od chorób zakaźnych zgłaszali noszenie masek. CoV-19 nie zapobiegnie przenoszeniu SARS. Chociaż „władze” zajmujące się zdrowiem publicznym odwróciły swoje zalecenia, a później je zmieniły, nauka nie zmieniła się ani też nie pojawiły się nowe odkrycia naukowe wspierające noszenie masek w miejscach publicznych. W rzeczywistości najnowsza analiza systemowa po raz kolejny potwierdza, że maski nie mogą zapobiec przenoszeniu wirusów, takich jak CoVID-19: https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/5/19-0994_article
Gdyby chirurg był chory, zwłaszcza z infekcją wirusową, nie przeprowadziłby operacji, ponieważ wie, że jego maska chirurgiczna NIE powstrzyma wirusa.
Inny obszar „fałszywej równoważności” wiąże się ze środowiskiem, w którym noszone są maski. Środowiska, w których chirurdzy noszą maski, minimalizują niekorzystny wpływ masek chirurgicznych na ich użytkowników.
W przeciwieństwie do masek publicznych w społeczności, chirurdzy pracują w sterylnych salach operacyjnych wyposażonych w wysokowydajne systemy wymiany powietrza, które utrzymują nadciśnienie, wymieniają i filtrują powietrze w pomieszczeniu na bardzo wysokim poziomie oraz zwiększają zawartość tlenu w powietrzu w pomieszczeniu. Warunki te ograniczają negatywny wpływ masek na chirurga i personel sali operacyjnej. Pomimo tych ekstremalnych warunków klimatycznych, badania kliniczne wskazują na negatywny wpływ masek chirurgicznych na fizjologię i sprawność chirurga (redukcja ponownego oddychania tlenem tętniczym i dwutlenkiem węgla).
Chirurdzy i personel sali operacyjnej są dobrze wyszkoleni, doświadczeni i dbają o zachowanie sterylności. Nosimy tylko świeże sterylne maski. Maskę nakładamy sterylnie. Maskę nosimy przez krótki czas i wymieniamy ją przy pierwszych oznakach nadmiernego nawilgocenia, o którym wiemy, że wpłynie na skuteczność maski i zwiększy jej negatywne skutki. Chirurdzy NIGDY nie używają ponownie masek chirurgicznych, ani my nigdy nie nosimy masek z materiału.
Zachęcamy odbiorców do noszenia masek, do których nie zostali przeszkoleni w zakresie odpowiednich technik. W rezultacie maski są niewłaściwie obchodzone, często dotykane i stale ponownie używane, więc zanieczyszczenie wzrasta, a przenoszenie chorób jest bardziej prawdopodobne.
Po prostu obserwuj ludzi w sklepie spożywczym i powiedz mi, co myślisz o skuteczności masek w miejscach publicznych.
Jeśli nie możesz nie wierzyć i ufać słabym retrospektywnym badaniom obserwacyjnym i zdezorientowanym „władzom” zdrowia publicznego, które okłamują cię o korzyściach i całkowicie ignorują ryzyko związane z maskami medycznymi, powinieneś przynajmniej rozważyć nielogiczne.Odrzuć zalecenia naukowe dotyczące blokowania tylko dwóch z trzech otworów ciała w przypadku chorób wirusowych. Maski zakrywają tylko usta i nos.Nie chronia oczu!!!

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/5/ … rxBFO0fGbM

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

428

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Przytoczę list pewnego lekarza z Pzemyśla.
Szanowni Państwo,
Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczył nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.
W okresie luty - październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.
Obecnie sam jestem w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR). Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia.
(...) Obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby, dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin.
Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99% ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia.

Proces leczenia
Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki, stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa.
Główny lek (substancja czynna) AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19,choć jest lekiem znanym od około 30-40 lat i stosowanym w leczeniu innych chorób.
(...)
Mając lek, który zmienia wirusowi warunki rozwoju w komórce ludzkiej jesteśmy w stanie w każdym wypadku jeśli pacjent jeszcze żyje uratować mu życie i zdrowie. Po 24 godzinach w chwili osiągnięcia odpowiedniego stężenia leku - działamy na wirusa inaktywując  go na każdym etapie choroby. Inaczej mówiąc, w każdym przypadku działamy na przyczynę choroby, czyli na wirusa eliminując go z organizmu (inaktywacja). Czy to będzie początkowy okres bólu głowy, czy już na etapie zapalenia płuc. Nie ma tu znaczenia czy pacjent ma 30, czy 100 lat, czy ma choroby współistniejące, czy też ich nie ma. Zasada działania jest taka sama i inaktywuje wirusa.
Jeśli do lekarza lub szpitala trafia pacjent z ciężkimi objawami choroby COVID-19, należy zastosować wszelkie leki, które do momentu uzyskania terapeutycznego amantadyny (do 24 godziny) pozwolą go utrzymać przy życiu. Jeśli pacjent przeżyje ten okres to już zaczyna działanie inaktywujące amantadyna, następuje poprawa stanu zdrowia zgodnie ze schematem.
Piszę tę wiadomość z nadzieją na kontakt i z prośbą o przekazywanie tego opublikowania wszędzie. Piszę o tym już od 5 dni i nie jestem się w stanie się przebić. Sam napisałem o tym do wszystkich stacji telewizyjnych, agencji prasowych. Wysłałem do znajomych, lekarzy, konsultantów krajowych ministerstwa zdrowia i wielu innych. Jestem bezsilny. Proszę o wszelkie wsparcie.
Z poważaniem
lek. med. Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ Optima w Przemyślu
Tel kontaktowy: +48 600-809-201

Ostatnio edytowany przez miaow (2020-10-25 14:21:03)

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

429

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Statyny, czy niacyna (wit. B3)?
Niacyna (kwas nikotynowy, witamina B3). Skuteczność terapii niacynowej.
https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczeni … niacynowej

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

430

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

JESZCZE O WITAMINIE B3
Depresja? A może to tylko niedobór witaminy B3 (niacyny)!
https://enaturalnie.pl/blog/depresja-a- … --b89.html

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

431

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

DLACZEGO CHORUJEMY, dlaczego jednym nic się nie dzieje przy chorobach typu grypa, covid, a inni umierają? Być może kluczem jest witamina D3 i nasz styl życia. Polskie normy poziomu tej witaminy we krwi są wyraźnie zaniżone względem innych krajów, także trudno dostępne są suplementy zawierające więcej, niż 4000 j.m. w tabletce. żyjemy w krraju północnym, gdzie nasłonecznienie jest dużo niższe, niż na południu, w związku z tym nasza skóra dużo rzadziej ma możliwość produkowania wit. D. Nawet w słoneczne dni musimy siedzieć w najlepszym czasie w pracy lub w szkole. 2-3 tygodnie urlopu nie pozwoli nadrobić zaległości.
Jakie dawki tej witaminy dostępne są w jednorazowej dawce w innych krajach? Popatrzcie.
Dla tych co muszą widzieć...
Informacyjnie , oto kolejny dowód na hipokryzję urzędniczą polskich decydentów. W tej samej UE D³ 20tyś. I.E.
Więc sami oceńcie , jak korpo sługusy rujnują zdrowie Polaków.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127681399_1819730171520348_3927270735870476061_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=d7iy1QUVYIMAX9iv0Cs&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=33449831315dc359cf0e1b9164955fd4&oe=5FE80488

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile

432

Odp: Pharmagedon czyli zbrodnie farmacji

Dr n. med. Zbigniew Martyka o szczepionkach na SarsCoV-2

Coraz więcej osób znajomych pyta mnie, czy proponowana szczepionka na SarsCoV-2 będzie bezpieczna. Jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki.  Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Mogę się opierać na materiałach udokumentowanych, dotyczących tego tematu i takie też informacje mogę obiektywnie przekazywać.
Nasze władze informują, że szczepionka będzie bezpieczna. Posłowie kilku klubów zadali w Sejmie dużo konkretnych pytań dotyczących szczepienia na Covid19 https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/Inter … xBE2-eFIc.
Zacytuję pytanie nr 21: "Pan Premier powiedział publicznie, że według danych naukowców z firmy Pfizer - szczepionka nie ma skutków ubocznych. Pan Premier zaufał im na słowo, czy jest w posiadaniu jakichkolwiek badań, dowodów na potwierdzenie tej tezy?"
Firma Pfizer  rzeczywiście zapewnia, że szczepionka  może być szeroko stosowana na całym świecie https://www.money.pl/gospodarka/szczepi … Z52SEo0l0k
Tymczasem federalni prokuratorzy USA określili tę firmę mianem notorycznego oszusta i przestępcy. Firma została wielokrotnie ukarana (wypłaciła miliardy dolarów kar) za wprowadzanie w błąd w kwestii zastosowania wielu leków (np. Zoloft, Lipitor, Lyrica). Zarzut dotyczył także nielegalnego testowania antybiotyków na dzieciach w Nigerii. Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów.
W zdecydowanej większości krajów Europy są instytucje, które finansują leczenie osób dotkniętych powikłaniami poszczepiennymi. W Polsce takiej instytucji nie ma. Jej powstanie jest skutecznie blokowane https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/5281 … i-_u9MazgY
Firma AstraZeneca przyznaje wprost, że skutki uboczne po szczepionce na SarsCoV-2 mogłyby ujawnić się nawet po kilku latach i dlatego firma nie może wziąć na siebie ŻADNEJ odpowiedzialności za ewentualne powikłania https://www.politykazdrowotna.com/62459 … YuVcCGyl2k
Podsumowując: w razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami, licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania.
Polscy naukowcy i lekarze, podchodząc bardzo merytorycznie do problemu w liście otwartym do Prezydenta i Rządu twierdzą, że szczepienia na koronawirusa NIE SĄ BEZPIECZNE. "Szczepionki nie zostały właściwie zbadane i ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów" – czytamy w piśmie.
"Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia https://dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze … ZFvF5AhMNg

Andrzej Duda: Naszym obowiązkiem jest głoszenie prawdy o Zagładzie Żydów (jaka by ta prawda nie była) big_smile