4,901

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jako ciekawostkę odnośnie losów Europy przez następne dekady, cytuję poniżej komentarz będący podsumowaniem poglądów rosyjskiego analityka Walerija Piakina, który posiada swój kanał na youtube (po rosyjsku). Jest to niezależna analiza sytuacji politycznej, która nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek przepowiedniami.

Komentarz po polsku pochodzi z https://kodluch.wordpress.com/2020/11/2 … nia-swiata od użytkownika MBlazko.

Wiele na ten temat nadaje Piakin. Kształt Europy po wielkim resecie to plus minus kalifat szyicki pod irańskim patronatem na zachód od Odry, na wschód odbudowa Austro-Węgier w nowym formacie na bazie czwórki wyszehradzkiej plus tyle ile uda się wyrwać z kręgu b. ZSRR ( obowiązkowo Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Polska – jak się uda Bułgaria, Rumunia, może coś z Bałkanów, jakieś kawałki Białorusi czy Ukrainy). Rosja jak jej się uda stabilizować sytuacje wewnętrzną na takim poziomie, ze brak Putina nie będzie problemem prawdopodobnie zostanie głównym graczem zachowując stabilna pozycje biorąc przy tym pod swoje skrzydła uciekinierów z ZSRR i możne coś z demoludów jako strefę wpływu. Jak to się nie uda zostanie przeznaczona do kasacji i rozkawałkowana.
Wygaszanie energetyki jądrowej na zachodzie i jej szybki rozwój na wschodzie nie jest przypadkowy podobnie jak szlaban na ubogacenie kulturowe, LGBT i inne wynalazki „zaawansowanych demokracji”. Cywilizacja zachodnia została przeznaczona do kasacji i już dziś byłby tam kalifat gdyby nie zmartwychwstanie Rosji i konieczność jej przeciwwagi poprzez przystopowanie islamizacji. Tym niemniej niektóre procesy rozpoczęte parędziesiąt lat temu może wolniej ale idą swoim torem, niektórych nie sposób zatrzymać a tylko można spowolnić jak np. islamizacje zachodu.
Oczywiście nie wszystko idzie gładko. Piakin twierdzi, ze proces budowy ośrodka koncentracji władzy w Iranie rozpoczął się wraz z rewolucja w latach 70 tych, miał w wojnie pokonać Irak, na bazie którego powstałoby ISIS siejący pożogę wojenna wszędzie wokół a które Iran wyrzuciłby z BW do Europy – tam sunnici zniszczyliby zachód Europy a potem wkroczyłby Iran już po trupie Turcji i zaprowadził prawidłowy islam czyli szyicki. Wojna na Bałkanach to była budowa korytarza dla masowej islamizacji z BW przez wypędzonych obcinaczy głów z ISIS. Kolorowe rewolucje miały i zrobiły gigantyczne fale uchodźców – nagle zresztą zatrzymane co od razu pokazuje ze proces był całkowicie kontrolowany i sterowany.
Brzmi jak bajka bo np. Iran do dziś nie dorósł do przeznaczonej mu przez zakulisowa sitwę roli co otworzyło okno Owertona dla FR. Dlatego to usmani musieli zniszczyć Irak i stworzyć ISIS. Iran wszedł do Iraku i Syrii przy biernej postawie pastuchów aby ponownie realizować zakulisowy plan ale znowu nie dal rady i musiano dopuścić do zielonego stolika Rosję. Co się odwlecze to nie uciecze, kasacja Europy zacznie się natychmiast jak tylko ustabilizuje się sytuacja na świecie po upadku pastuchowa (USA) może nawet w trakcie tego procesu. Nawet ostatni temat NK (Górski Karabach) to nie jest przypadek – przygotowania do wojny zaczęły się ponad 20 lat temu i cały czas robiono krecia robotę, wszystko żeby Aliyeva sprowokować do ataku i dać mu zwycięstwo. Dlaczego – bo tam musi być spokój, w planach jest migracja centrum katolicyzmu z Watykanu właśnie do Armenii – jednej z kolebek chrześcijaństwa. Dodam wielkiej Armenii upasionej na ziemiach upadłej Turcji zniszczonej przez armie Iranu.
Dlatego dziś Rosja pomaga swoim śmiertelnym wrogom : Turcji i Izraelowi a nawet UE bo to sypanie piachu w tryby zakulisowej sitwy i danie czegoś dla FR bezcennego : czasu na budowę nowego systemu polityczno-ideologicznego, odpornego na rewolucje wszelkich kolorów, umiejącego eliminować zdrajców i sprzedawczyków z drogi na stołki władzy.
Trzymałbym kciuki za Trumpa mimo, ze szanse na prezydenturę ma naprawdę małe – bo Biden to 100% gwarancja pożogi wojennej wzdłuż i wszerz całego świata.

4,902

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rydzyk wreszcie trochę zaistniał. Wszyscy cytują jego "mądrości".
Czas najwyższy na większe kłótnie w kościółku.

Ostatnio edytowany przez zaintrygowany111 (2020-12-07 14:50:34)

4,903

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

To że strony internetowej.  Fundacja Nautilus.Co o tym sądzicie prawda czy nieprawda.


ujawnia, że ludzkość od dawna ma kontakt z UFO. Jego zdaniem kontakt nawiązały obce cywilizacje zrzeszone w "Galaktycznej Federacji". Brak oficjalnego kontaktu ze strony UFO Haim Eshed tłumaczy tym, że ludzkość nie jest jeszcze na taki kontakt gotowa, gdyż mógłby on wywołać panikę, a fanatycy religijni w obawie o to, że wiedza obcych zburzy ich dogmaty wiary mogliby rozpocząć wojnę.

Odpowiadając na pytania dziennika Yediot Aharonot Eshed stwierdził stanowczo, że Izrael i Stany Zjednoczone interesują się UFO od wielu lat, a fakt przybywania na Ziemię obcych istot w ich nieprawdopodobnych pojazdach kosmicznych jest rzeczą oczywistą.

87-letni były izraelski wojskowy tłumaczył się, że pod koniec życia nie zależy mu na utrzymaniu tej tajemnicy, a najwyższy czas, aby ludzkość zaczęła się oswajać z myślą, że jesteśmy jako cywilizacja na etapie barbarzyńskim. Ujawnił także trochę informacji o dziwnym porozumieniu, które istnieje pomiędzy rasami, które opanowały technologię podróży międzygwiezdnych.
Jego zdaniem nie stanowią oni dla Ziemi żadnego zagrożenia, a ich rolą jest jedynie badanie tego wszechświata, a także naszej cywilizacji.

Stany Zjednoczone już w latach 50-tych zawarły z obcymi rodzaj wstępnego porozumienia, co pozwoliło na gigantyczny skok technologiczny i stworzenie pierwszego mikroprocesora. Bez pomocy obcych istot byłoby to niemożliwe.
W kolejnej części wywiadu Haim Eshed powiedział, że istnieje tajna, podziemna baza obcych na Marsie, do której kilka razy byli zapraszani przedstawiciele armii Stanów Zjednoczonych. Na pytanie, dlaczego o tym wszystkim jest takie milczenie Eshed odpowiedział, że były prowadzone badania i okazało się, że ujawnienie tej wiedzy dla ludzkości pogrążonej w fałszywych i całkowicie błędnych poglądach na temat duszy, boga czy praw duchowych oznaczałoby  powszechną panikę, depresję i załamanie.

- Federacja Galaktyczna wyjaśniła to nam w ten sposób, że chcą zapobiec masowej histerii, a ludzkość musi „ewoluować i osiągnąć etap, na którym ... zrozumie, czym jest kosmos, jakie są prawa rządzące wszystkimi żywymi istotami we wszechświecie – powiedział Haim Eshed odpowiadając na pytania dziennikarzy.

Wyjaśnił także, że jego decyzja o ujawnieniu tych szokujących informacji ma związek nie tylko z tym, że jego życie dobiega kresu.

4,904

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nostradamus pisal o zerwanych nitkach na dnie Baltyku:

USA: Senator Ted Cruz: Nord Steam 2 nie zostanie ukończony

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/new … Id,4932421