Temat: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam.
Sądziłem że ktoś pierwszy rozpocznie tu wątek. Przypadło na mnie. Być może tak miało byc.
W końcu to tu na tym forum otrzymałem swoje "imię" -nick "numer jeden".
Niech tak będzie.
Mam nadzieję, że nikt z tu obecnych nie poczuje sie urażonym, gdy w pierwszym miejscu pozdrowię Atraktora, którego darzę ogromnym szacunkiem.
Pozdrowienia dla Wszystkich i oczywiście ukłony do administratora tej strony, który  z pewnością będzie dbał o nasze wirtualne bezpieczeństwo i gdyby ktoś się wkradał, by obrażać, lub kpić ze spraw dla niego niepojętych czy niezrozumiałych najzwyczajniej go wykasuje.
Zyczę Wszystkim i sobie także, by czas tu spędzany był dla nas ciekawy, pouczający i wprowadzał do naszych osobistych "światów" ład, harmonię i piekno oraz mądrość. A domeny te, są świadectwem Człowieczeństwa, o które tak bardzo apelował do nas wizjoner wszech-czasów M.Nostradamus.

      numer jeden

2

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam.

Czytałem wszystkie posty na forum GP, choć zacząłem długo po rozpoczęciu wątku przez Arteuzę.
Nigdy tam nie utworzyłem konta, ale czytam do dziś.
Moim zdaniem, jest tam duża grupa wartościowych osób, ale i dużo troli, których wpisy starałem się omijać szerokim łukiem.
Mam nadzieję, iż Atraktor pojawi się jutro na tym Forum, gdyż jego posty są również bardzo ciekawe.
Pozdrowienia dla Atraktora i wszystkich forumowiczów.

3

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

melduje sie i ja smile

4

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pozdrawiam wszystkich na nowym forum.

5

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam Wszystkich Serdecznie!

Mam jakieś kłopoty z pisaniem na tym forum,.
Próbowałem od wczoraj,ale nic mi nie wychodziło -moje teksty przepadały.
Jeżeli teraz ten mój tekst się ukaże to znaczy ,że mogę pisać dalej,a więc wysyłam go i sprawdzam.

Pozdrawiam

Atraktor

6

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam atraktorze technika to trcochę skomplikowana rzecz ;

7

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

widzę że jusz prawie wszyscy ; pozdrawiam

8

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam i pozdrawia .Dziękuje za miłe słowa pod moim adresem. Jak powiedzial ktoś bardzo,bardzo mądry aby poznać człowieka trzeba zjeść worek soli.
      Jeżeli istnieje taka możliwość to proponowal bym zacząć od początku czyli od genezy i działań wojenny w IIIWŚ przytaczając jak najwięcej znanych i mniej znanych przepowiedni i proroctw. Jeżeli jest taka możliwość to jak najwięcej o Rzeczypospolitej lub opisać cały przebieg konfliktu i wyodrębnić udział Polski i to co będzie sie w niej dzialo krótko przed,w czasie i po wojnie. Jak sądzę na te forum może zaglądać wiele osób z czystej ciekawości i bez uporządkowania chronologicznego mogą  się pogubić. Jeżeli jest taka możliwość to głównie do Atraktora proszę o przytoczenie jak największej ilość informacji od Nostradamusa na ten temat. Wielce szkoda ,że profesor Arteuza jak Pan pisał jest bardzo ciężko chory i prawdopodobnie nie przyłączy się do dyskusji.Oczywiście później można przejść do wiekow późniejszych i pospekulować na temat przyszłości Człowieka w odniesieniu do proroctw, nauki i religii.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-10 21:59:30)

9

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam ponownie.

Cieszę się,że jest tutaj nas coraz więcej.
Jak już wspomniałem mam szereg problemów z pisaniem tutaj,ale myślę,że sobie jakoś poradzę.
Każde forum ma inną technikę pisania i trzeba trochę nabrać wprawy.
Na ogół moje teksty są dość długie ,a tu mnie "straszą" cytuję:szybka odpowiedż".
Więc jak się zabezpieczyć przed tym ?,może ktoś podpowie.
Nie wiem też jak używać np:http://koniecswiata.info/forum/help/bbcode/też może mi ktoś podpowie.
Zaraz przejdę do właściwego tekstu ,jeżeli ten "wejdzie"-myślę,że tak.

Atraktor

10

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I ja witam i pozdrawiam... :-)

11

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
i mam skromną nadzieję że na tym forum nie będą znikać posty w niewyjaśnoinych okolicznościach  oraz ze admini nie bedą nadgorliwi
Pozdrawiam

12

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wygląda na to że w Pakistanie wygra Liga muzułmańska jej odłamy i frakcje są bardzo skłóceni jak to islamiści; rządząca pakistańska partia Ludowa przegra ale będzie silną opozycją będzie pat nikt nie bęfdzie miał większości . Za miesiąc wybory potem będą awantury w parlamencie próby powołania rządu. Po jakimś czasie Pakistańska armia zrobi zamach stanu i to ona będzie oficjalmnie kierowała państwem. Ale korupcja  afery  tylko wzmocni talibskich rebeliantów Pakistan i demokracjew tym kraju może  uratować tylko coś na wzór  rządu jedności narodowwej największych parti ale to niemożliwe. Taki scenariusz daje wiele możliwości Pakistańskim Talibom reszta scenariusza jusz znamy

13

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam Centorio6 i Breidaka mam nadzieje że Andy Colinns tu dołączy  Atraktor i Andy Colins to będzie bardzo  bardzo ciekawa dyskusja pozdrawiam

14

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Breidak napisał/a:

Witam
i mam skromną nadzieję że na tym forum nie będą znikać posty w niewyjaśnoinych okolicznościach  oraz ze admini nie bedą nadgorliwi
Pozdrawiam

Administracja wierzy w wolność słowa i ogranicza się jedynie do wycinania spamu i trolli :-)

15

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Drogi Atraktorze proponuję wpisać to co masz do przekazania np. w ofisie  zaznaczyć tekst ,kopiuj i wklej w odpowiedzi na tej stronie lub przed wysłaniem wpisanaj odpowiedzi na stronie daj kopiuj  i wyślij tekst jeżeli się nie ukaże ponownie daj napisz odpowiedzi i daj wklej caly tekst Ci się pojawi zajmie to może 1 lub 2 sekundy i ponownie wyślij. Zapewniam Cię że to wystarczajacy czas aby to nie znikło .Ja tak robię jeżeli mam dużo do napisania na forum. Parę razy przez długie pisanie odpowiedzi wcięło mi tekst i od tamtej pory tak czynię.
Pozdrawiam.

16

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Jestem realistą - moim zdaniem Medjugorje nie zatrzyma planów złego ducha. Ludzie za bardzo oddalili się od Boga, by Ten nie dopuścił kary."

"I ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców, bo obeszli prawa, zmienili przepis, złamali przymierze trwające po czas niezmierzony. Dlatego przekleństwo pożarło ziemię, a zamieszkujący ją są uważani za winnych. Dlatego ubyło mieszkańców ziemi i pozostało bardzo mało śmiertelników."

- Znany analityk Paweł Juś przewiduje III wojnę światową -

Dziś kolejny post z cyklu "Znany analityk Paweł Juś przewiduje ... ". Tym razem - III wojnę światową. Aż strach się bać, zapraszam:

III wojna światowa - chłodne spojrzenie na sytuację
Pisze się po coś, w jakimś celu. Tymczasem piszę dla tych, którzy są zdolni do chłodnej refleksji i mają pojęcie o całokształcie sytuacji na świecie. Kto jest mało inteligentny i brak mu pokory, ten będzie kipiał pychą i męczył się czytając to, dlatego najlepiej jak uśmiechnie się do lustra. Wszyscy pamiętamy jak było przez II wojną. Mało kto jeszcze w 1938r wierzył w szybki kres ówczesnego status quo. Podobnie było przed I wojną światową. Po aneksji Bośni w 1908r przez Węgry sytuacja zaogniła się. Jeden strzał w Sarajewie i zaczęło się. Podobnie będzie i tym razem. Jestem realistą - moim zdaniem Medjugorje nie zatrzyma planów złego ducha. Ludzie za bardzo oddalili się od Boga, by Ten nie dopuścił kary.

Patrzę na sytuację w różnych aspektach, ale najważniejszy jest ten niewidzialny. Widzimy, że świat stacza się, Chiny natomiast zbroją się na potęgę, jak w latach 30 Hitler. Moim zdaniem do III wojny dojdzie w najbliższych kilku latach, wiem, że to wywołuje uśmiechy, ludzie są żadni sensacji, ale piszę to nie w tym celu, żeby wywołać show, ale pokazać czytającym mnie, że w ciągu kilku lat świat, który widzimy legnie w gruzach i poza Bogiem nie ma trwałych dóbr. III wojna jest przesądzona.
Co robić? Przede wszystkim przygotować się na spotkanie z Bogiem i czuwać, to jest najważniejsze. Chiny uderzą najprawdopodobniej na Rosję, choć dopuszczam też, że wcześniej zechcą załatwić stare porachunki z Japonią, której Stany nie pomogą, mimo że mają tam bazy, wycofają się. Pod młotek w pierwszym uderzeniu może też pójść Tajwan. Niezależnie gdzie nie uderzą Chiny, to na giełdach mamy rzeź, jeszcze nie teraz, ale w związku z atakiem. Jeżeli ktoś zechce zarobić na tym - na pozycjach krótkich to jest w wielkim błędzie, bo zostanie zerwana łączność, głowice polecą też do Europy i zamienią spore terytoria w pustynie. Skala zbrojeń Chin jest potężna i nie inwestuje się takich środków, tylko dla obrony czy do demonstracji siły. Biznes zapomniał, że Chiny są państwem totalitarnym. Tkwi w letargu, jeden przez drugiego nakręca się i uspokaja, że będzie jak zwykle, handelek i wszyscy zadowoleni. Nie muszę chyba wyjaśniać, co się stanie z fabrykami w Chinach. Atak zostanie przeprowadzony z zaskoczenia. Każda mądra osoba zgodzi się ze mną co do imperialistycznych planów Chin czy planów ataku na Rosję, która jest pokazywana jako rzekomy sojusznik - deja vu Ribbentrop - Mołotow. Niemcy zaczną wspierać Rosję, początkowo materiałowo, ale to może ściągnąć głowice na Europę. Plan Niemiec jest jasny - zatrzymać Rosją Chiny. To ściągnie tylko atak smoka na Europę. Nie wspomnę już, do jakiej furii doprowadziłoby Chiny wsparcie militarne wprost Rosji przez Niemcy czy NATO lub jego część.

Paweł Juś

17

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W czasie konferencji International Armoured Vehicles, reprezentujący US Army płk. Gary Nicoson poinformował, że ze względu na oszczędności budżetowe dostawy następców bwp Bradley rozpoczną się prawdopodobnie dopiero w 2025
http://www.altair.com.pl/
Jak można wywnioskować w USA co raz gorzej ,a przewaga militarna USA topnieje oj topnieje. Armia ,która ma wygrywać wojne musi dysponować bardzo nowoczesna technologią i ilością lub znaczną ilością i nowoczesną technologią. Inaczej jest skazana na porażkę . Oczywiście dochodzą tu jeszcze inne czynniki ale te dwa są nadal bardzo aktualne nie mniej aktualne niż podczas IIWŚ. Przykład ZSSR kontra Niemcy na poczatku Niemcy mieli miażdżącą przewagę technologiczną lecz nie ilościową w stosunku do ZSSR,lecz poźniej to ZSSR mialo miażdżącą przewage ilościową i dobrą technologię przykład TYGRYS kontra T-34.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-10 19:57:41)

18

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A propo pszyszłego Generała coś jakby powoli szło w tę strone  degrengolada parti politycznych no i niema na kogo głosować

Krzysztof Janik: czas Tuska, Millera i Kaczyńskiego dobiega końca
Polska The Times | dodane 50 minut temu



- Czas Tuska, Millera i Kaczyńskiego dobiega końca. Będziemy obserwować proces zmiany ekipy w sztafecie pokoleniowej. Powoli zacznie się u nas tworzyć nowy ład polityczny, zbliżony pewnie do modelu obowiązującego w Niemczech i we Francji - mówi Krzysztof Janik, polityk i politolog, były przewodniczący SLD, w rozmowie z "Polska The Times".

- Widać, że zaczęło się coś dziać. Widać coraz więcej sygnałów świadczących o tym, że w polityce partyjnej może dojść do przetasowań. Mam dziwne przeświadczenie, że w 2015 r. (tego roku odbędą się wybory - przyp. red.) możemy wrócić do punktu wyjścia, do początku lat 90., kiedy sejm był mocno rozdrobniony - ocenia Janik. I dodaje, że nie wyklucza sytuacji, w której po kolejnych wyborach będziemy mieli więcej niż obecnych sześć partii, bo osiem, a może i dziewięć.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

19

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Niestety!!!
Napisałem do Was długi tekst,ale go znowu gdzieś "wcięło".
Nie będę się męczył do czasu jak mi admin ,czy ktoś inny odpowie(wytłumaczy0 dlaczego po napisaniu długiego tekstu naciskając" mychą "na; podgląd ,lub wyślij mój tekst się nie ukazuje,a po powtórnym moim zalogowaniu znika!
Więc co mam robić,aby pisać tu dłuższe teksty,które zajmują czasami sporo czasu!
jakoś na innych forach nie miałem takich problemów.

Pozdrawiam

Atraktor

20

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam nowych forumowiczów,
mam wrazenie ,ze znacie sie dosc dlugo;)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "