21

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.

Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.

Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.

Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.

Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.

Wasz Jezus

Tłumaczył: Chrisgi

22

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

Takie orędzie znalazłem na stronie Dziecko Królowej Pokoju

23

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

Teraz prawdziwa perełka !!!

Czterowiersz wg tłumaczenia Petera Lemesurier

V.92 Kiedy już lat siedemnaście spędzi na swym tronie,
Skrócą czas sprawowania pontyfikatu do lat pięciu
Potem wybiorą kolejnego papieża,
Który z Rzymianami nie będzie żył w zgodzie.


a teraz moja interpretacja, kiedy lat 17 spędzi na swym tronie - 1+7=8=2013-2005 i co Wy na to !!!!! pamiętajcie kto był pierwszy big_smile Potem wybiorą kolejnego papieża, z tego wniosek będzie dwóch.

24

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

chyba ja juz to pisalam smile
z tym ze to raczej bzdura smile

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-12 03:17:22)

25

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

skopiowalem kawalek rozmowy z innego forum - interpretacji dokonala osoba o nicku francois, bardzo ciekawe wedlug mnie

xero napisał(a):
Teraz prawdziwa perełka !!!

Czterowiersz wg tłumaczenia Petera Lemesurier

V.92 Kiedy już lat siedemnaście spędzi na swym tronie,
Skrócą czas sprawowania pontyfikatu do lat pięciu
Potem wybiorą kolejnego papieża,
Który z Rzymianami nie będzie żył w zgodzie.


a teraz moja interpretacja, kiedy lat 17 spędzi na swym tronie - 1+7=8=2013-2005 i co Wy na to !!!!! pamiętajcie kto był pierwszy   Potem wybiorą kolejnego papieża, z tego wniosek będzie dwóch.

jest jeszcze jedna możliwość interpretacji "dix-sept". Otóż jeżeli wziąć pod uwagę 28 lutego jako datę abdykacji okazuje się, że Benedykt spędzi na tronie 7 lat i dziesięć miesięcy. Oryginał brzmi "dix sept ans". Kolejną linię można natomiast rozszyfrować zupełnie inaczej niż zrobił to Arteuza, inaczej też niż napisano to na wikisource. Jest tam mowa o liczbie pięć oraz słowo revolu przetłumaczone jako "same period of time" a u Arteuzy jako kadencja. Mnie wydaje się, że Nostradamusowi chodziło raczej o 5 razy jakie sytuacja abdykacji wystąpiła w historii papiestwa. Razem daje to nam takie oto tłumaczenie tego czterowiersza:
Cytuj:
po 7 latach i 10 miesiącach na tronie
jak pięciu przed nim
wola wybierze drugiego za jego życia
Qui des Romains ne sera trop conforme.

Niestety nie udało mi się nadal sensownie zinterpretować ostatniego wersu. Jako wolę standardowo już należy traktować konklawe.

26

Odp: Abdykacja Papieża Benedykta XVI! Kto będzie następnym papieżem?

Ja nie chcę umrzeć! Ale za to wiadomo że koniec świata będzie pewnie w tym roku