1

Temat: NOL-e w Jadownikach

Widziałem coś takiego
http://img706.imageshack.us/img706/2073/etuktuktuk.png
Inni ludzie mówią że spadł tam jakiś meteoryt.

2

Odp: NOL-e w Jadownikach

tzw UFO to w wiekszosci obiekty ktorych istniene i obecnosc mozna racjonalnie wytlumaczyc (technologie wojskowe).nie o kazdej technologii wojskowej musisz wiedziec, a wg Rządów nie powinienes. fenonen UFO rozpropagowano celem jednoczenia i wzbudzanai poczuci bezsilnosci ludzi wobec grozby inwazji przez obce cywilizacje. Bezsilni przygnebieni pograzeni w beznadziejnosci masy ludzkie sa sterowalne i przewidywalne jak lemingi. graliscie kiedys w lemingi?

3

Odp: NOL-e w Jadownikach

Jak człowiek nie jest sobie w stanie czegoś racjonalnie przedstawić to sięga do takich desperackich stwierdzeń.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

4

Odp: NOL-e w Jadownikach

fuckMWC zjawisko UFO być może mija się z prawdę, jakoby miały by to być statki obcych cywilizacji, jednak nie warto tych stwierdzeń uważać za bez sensowne i będące jedynie wytworami ludzkiej wyobraźni, ja osobiście wieżę, że nie jesteśmy sami w kosmosie (nasza malutka planetka jest jak atom wody w całym oceanie, więc wprost graniczy z cudem, aby tylko na naszej planecie zaistniało życie i w toku ewolucji rozwinęły się inteligentne formy życia, aby w końcu mogła powstać cywilizacja) kto powiedział, że obcy nie mogli by rozwinąć się szybciej od nas (mieli na to dość długo, bo kilka miliardów lat...) i w poszukiwaniu innych cywilizacji przylecieć na naszą kochaną Ziemię, aby lepiej nas poznać i w końcu się ujawnić (mogę się założyć, że sami w końcu tak zrobimy, jeżeli oczywiście nas wszystkich wcześniej szlag nas nie trafi).

[I tu proszę was bardzo, abyście nie wyjeżdżali mi tu z tekstami biblijnymi, sam jestem katolikiem i mam własną (można to nazwać odmienną) interpretację księgi rodzaju].

5

Odp: NOL-e w Jadownikach

czy ludzie są skazani na zagłade czy sami jestesmy sobie winni czy zniszczy nas obca cyliwizacja bo i tak na wzajem sie niszczymy obce nam wartosci takie jak milosc zrozumienie pomaganie i tp