381

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepraszam za błąd,ale jest już póżno  tzw;"Wojna ze Śmiercią"ma wybuchnąć w roku 3790,a w roku 3792 ma się do niej włączyć sam Stwórca,aby pomóc ludzkości w wojnie z samym SZATANEM I JEGO ŚMIERCIĄ!-jak to określił M Nostradamus
Przepraszam też za literówki.

Atraktor

382

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"W jednym ze swoich tekstów M Nostradamus napisał,że III wojna światowa wybuchnie w XXI wieku ,będzie trwała 27 lat,a konkretną datę opisał tak:”największa trzecia wybuchnie w 21 wieku w roku którego zsumowane liczby dają trzy,a dzielone przez trzy dają liczbę całkowitą”"

Na pewno przetłumaczono ten fragment poprawnie i czy to nie jest "fałszywka" bo po co Nostradamus by się powtarzał?
(Każda liczba która po zsumowaniu daje 3 jest podzielna przez 3 bez reszty.)
Mam jeszcze jedną hipotezę, że ten fragment - "dzielone przez trzy dają liczbę całkowitą” odnosi się do całej daty a nie tylko do roku.(i to też można rozumieć na kilka sposobów np. na taki 09.09.2019(=30=3) lub z sumom dni roku) .
Co myślicie o tym?
Wie ktoś skont ten fragment jest wzięty.

Ostatnio edytowany przez JA (2013-02-24 00:08:49)

383

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Antychrystów w dziejach ludzkości ma być 6-u począwszy od I Antychrysta Napoleona Bonaparte,a skończywszy na samym Lucyperze,który tak jak Chrystus osobiście przed wojną ze śmiercią ma zejść na Ziemię i objąć na niej władzę-wtedy właśnie zniewolonej ludzkości ma przyjść z pomocą Stwórca wysyłając swojego wysłannika i wybawcę-czyżby to był powrót ,czyli powtórne przyjście Jezusa Chrystusa!
No cóż my na pewno się o tym nie przekonamy.
Jak niektórzy wiedzą z tekstów Arteuzy do tego czasu na Ziemi ma być wiele innych wojen.
Wiele z twórczości nostradamusa zapożyczyli sobie twórcy -reżyserzy i scenarzyści tzw filmów "Science Fiction"!
Nostradamus opisuje więc IV i ostatnią tak nazwaną wojnę światową,oraz wiele póżniejszych m.innymi:wojnę globalną,wojnę z maszynami,wojnę z mózgiem,wojnę ze sztucznymi ludżmi,wojnę z duchami,wojnę z niewidzialnymi,wojnę z upiorami itd itp.
Wszystkie one są tak fantastyczne,że trudno je komentować;

A oto przykład tekstu dotyczącego wojny z upiorami:

Presage 19,33;(sixains)

Tył i przód taki sam,wysocy i obrzydliwi,
Ich widma niewyrażne,rozmyte,szare i śmierdzące
Cztery ślepia wielkie bez powiek; po dwa z przodu i z tyłu,
Dwie Łapy o sześciu palcach i dwie gęby,bez oddechu,
Przybyli z łabędzia by przeszkodzić ludzkości w marszu do gwiazd!
To nie dzieci miłosiernego Boga lecz półżywe bestie szatana!

Najprawdopodobniej te upiory przybędą na Ziemię z jakiejś planety z gwiazdozbioru  łabędzia.
M Nostradamus wszystkie wojny i nieszczęścia na Ziemi,a nawet poza nią wiąże w swoich przepowiedniach z działalnością szatana i jego złych mocy.!.


Pozdrawiam

Atraktor

384

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dobrze że mamy takie miejsce, gdzie ze spokojem możemy wypowiadać się na interesujące nasd tematy, mając na względzie wzajemny szacunek i poważanie, oraz mając też zrozumienie w dla ciekawości, dla wiedzy i poszukiwania tej wiedzy.
Są to tematy niezwykle ważne, lecz o ile mogę Wam coś doradzić to to, byście bardzo ostrożnie podchodzili do tych spraw. Ważne jest wczuć się w rolę widza w sali teatru i starac się traktować tę wiedzę jak oglądany spoktakl, bo dramat zaczyna się wtedy, gdy nasza świadomość wchodzi na scenę.

do Ani. Są rzeczy i wydarzenia, a raczej się wydarzą, o których boję się mówić, pisać i myśleć.
Przeraża mnie beztroska społeczeństwa. Jeśli mogę to w jakiś sposób ująć, to przyrównał bym to do zbliżającej się fali tsunami. Ludzie widzą ją, lecz ciekawością patrzą na to jak na ciekawe zjawisko, nie zdając sobie sprawy, że to "ciekawe" zjawisko zdmuchnie ich z plaży i zdziesiątkuje.

385

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do dmox
cyt. "i ciągle myśle o moim śnie  gdzie na rynku w moim rodzinnym mieście siedzieli muzułmanie na ławce ubrani w Arabski strój..."
powiem ci tak, kiedys za dzieciaka ugryzl mnie pies:)
i powiem ci ze do dzisiaj miewam sny w róznych sceneriach o psach.
raz ,ze goni mnie jeden raz że kilka psów....
zdarzenie to pozostawilo negatywne wrazenie w mojej głowie:)
a co do ciebie ,wydaje mi sie ze jest podobnie.
tzn. bardzo emocjonujesz sie tematem Nostradamusa i temu podobnych.
To z racji tego potegują u ciebie obrazy które póxniej pojawiaja ci sie w snach.
troche wyluzuj co do tych kwestii a wszystko wróci do normy:)
p.s
czytam wasze posty i twoje też i zauwazylem ,ze twoja srednia od momentu zarejestrowania to az 14 postów dziennie!!:)
to zapewne nieswiadomie naprowadza twoje mysli rowniez w snach na ten sam temat o ktorym tutaj tak wszechstronnie piszesz.
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

386

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pablodart wczoraj po prostu chciałem rozkręcić dyskusję; Numer Jeden może mieć rację co do genarała dyktatora z tym ministrem Bartłomiejem Sienkiewiczem jako ciekawostkę napiszę że podobno obecny premier szykuje go na lidera frakcji konserwatywnej ale ma być lojalny wobec szefa rządu i ma zastąpić obecnego ministra sprawiedliwości buntownika i potemw ciągu kilku lat sam moze wyrosnąć na lidera;

387

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Widzę,że na wszystkich forach rozgorzała dyskusja na temat roku w którym ma wybuchnąć III Wojna Światowa.
Prawie wszyscy badacze twórczości M Nostradamusa włącznie z Arteuzą(jak czytałem)uważają,że
znane matematyczne wyliczenie daty wybuchu tego światowego konfliktu polegające na tym,że cyt:
„III wojna światowa wybuchnie w XXI wieku w roku którym suma liczb wynosi 3,a dzielona przez 3 daje liczbę całkowitą dotyczy kalendarza chrześcijańskiego,lub tzw:chrześcijańskiego roku liturgii.
Ja uważam inaczej!
Nostradamus lubił robić”psikusy”,serwował różne zagadki i bawił się w rebusy,aby po prostu utrudnić ich rozwiązanie.
Ale wbrew pozorom tak to już jest,że czym prostsza zagadka ,czy rebus to tym trudniej ją,lub go rozwiązać,bo każdy kombinuje pomijając te najprostsze rozwiązania,tak jak np. dotyczy to równań matematycznych!
Tak więc w/g mnie te wszystkie jego w/w ;zagadki i rebusy muszą być bardzo proste!
Otóż uważam,że III wojna światowa wybuchnie w latach:2021-2028 jednak bliżej tego końcowego roku to znaczy w III dekadzie XXI wieku!
Pisałem już poprzednio,że tzw:Nostradamus Młodszy to w/g mnie ,a też i wiele innych osób jest uważany za Michela Nostradamusa!
M Nostradamus nie mógł sobie pozwolić na pisanie za bardzo drastycznych i dokładnych tekstów(obawa przed Świętą Inkwizycją-w rękach Zakonu Jezuitów była bowiem straszną bronią!),ale nie rozszyfrowana do tej pory tajemnicza postać Nostradamusa Młodszego już oczywiście tak!
Na pytania wielu zacnych osób zadawanych Nostradamusowi,dlaczego ten nie protestuje i nie wytacza procesów jakiemuś nieznanemu powszechnie tajemniczemu Nostradamusowi Młodszemu,który pozwolił sobie powielić jego nazwisko i upodobnić do dzieł mistrza swoją niezwykle bogatą twórczość,Michel Nostradamus uśmiechał się tylko „pod nosem”i mówił jak podają ówczesne listy arystokratów cyt: „nie mam czasu na szukanie jakichś papug”-ciekawe!?
Ja uważam,że n/w mało znany tekst Nostradamusa Młodszego oznaczony tylko półksiężycem jest częściowym rozwiązaniem tej zagadki i to idącym w prawidłowym kierunku;-
a oto ten tekst:
Wielki Mahdi przyczyną i twórcą kalendarza,
Jego powstanie początkiem Nowej Ery Islamu,
Potomek proroka Mahometa i przyjaciel Taliba,
Wrogiem i rzeżnikiem niewiernych chrześcijan!

Proszę zwrócić uwagę na tparę spraw:

po;1.z treści pierwszego wiersza wynika,że Mahdi stworzy nowy kalendarz,który będzie z nim związany np.;może dotyczyć on daty jego urodzenia,bądż daty jakiejś wielkiej zwycięskiej bitwy, lub wojny którą prowadził,może dotyczyć też np.;zwycięstwa Wielkiego Talibanu nad szyickim Iranem i połączeniem obu dwóch wielkich odłamów Islamu to jest sunnitów z szyitami w jeden zjednoczony Islam!!!
Wtedy zgodnie z drugim wierszem ta Nowa Era Islamu to może być rok np.:12 czy 21,a więc wszystko by się zgadzało!
Może więc ten tekst Nostradamusa Młodszego jest furtka,a nawet bramą do rozwiązania licznych problemów z odgadnięciem wielu dat w tym tej najważniejszej to jest daty wybuchu III wojny światowej!
Przecież jak wiemy w XVIII wieku w czasie rewolucji Francuskiej jakobini stworzyli tzw:republikański kalendarz o laickim zabarwieniu.
Mahdi może zrobić podobnie tylko z tą różnicą,że będzie to nowy kalendarz muzułmański podkreślający np.; powtórne Zjednoczenie Całego Islamu za jego to jest Machdiego przyczyną!
I wreszcie(jak to Nostradamus i Nostradamus Młodszy )czwarty końcowy wiersz podkreśla charakter Mahdiego jako śmiertelnego wroga wszystkich chrześcijan,który dla nich ma tylko jedną i ostateczną propozycję to jest albo przejście na islam,albo niewola i śmierć-
Innej alternatywy NIE MA!!!

Pozdrawiam:

Atraktor

388

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze Notsradamus pisał o Zjednoczonym Kraju Słowianina nad Adriatykiem który od wewnętrznych kłótni się rozpadnie i znajdzie przyjaciela w niedżwiedziu czyli Rosji pytanie czy miał na myśli Jugosławię czy to dopiero o przyszłości czy powstanie polityczny twór jednoczący Półudniowych Słowian ? pozdrawiam

389

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Może opiszesz swoje interpretacje na temat czasów bezpośrednio przed konfliktem(sytuację polityczną i gospodarczą w RP i na Świecie),oczywiście podając centurie i inne pisma uważane za oryginały Nostradamusa nie przejmuj się jeżeli są drastyczne w telewizji mamy w każdym dzienniku mnóstwo scen drastycznych .Moim zdaniem znacznie to uporządkuje dyskusję .Skakanie z naszego wieku do lat 3 milenium jest bardzo interesujące,ale wprowadza chaos. Rozumiem ,że to mnóstwo pracy ale twoja wiedza jest ogromna i proszę abyś się nią podzielił. Wtedy na pewno dyskusja rozgorzeje. Teraz jak widzisz to takie ciepłe kluchy. Jeżeli zgodzisz się ze mną to ja bym widział taki porządek moim zdaniem logiczny
1. Sytuacja polityczna,gospodarcza i militarna na świecie przed 3WŚ konkretnie do ,,Pokoju Jerozolimskiego"
2.Dyskusja na forum na ten temat
3.Wybuch wojny przebieg (sytuacja polityczna ,gospodarcza i militarna w RP i na Świecie)od początku do końca
4.Dyskusja na ten temat
5.Dzieje późniejsze czyli po konflikcie i tu wielki popis KOSMOLOGII praw odkrytych i tych ,o których wspomina Nostradamus o ile takie będą opisane lub przewidziane
Wybacz jeżeli odbierasz to jako bym coś od ciebie wymagał czy nakazywał,po prostu  proszę o to jeżeli uważasz ,że jestem w błędzie lub nie chcesz takiego planu przyjąć to oczywiście z pokorą . Bo jestem człowiekiem, który nie chce tu wzbudzać jakiś niesnasek. Jeżeli uznasz ten pomysł za wart uwagi i chciałbyś podjąć ten ogromny wysiłek to uważam ,że zrobił byś dobry uczynek,pokazując ludziom że świat to nie tylko telewizja i to co w kościele mówi ksiądz ,ale przewspaniałe dzieło Stwórcy  bardzo ciekawe, czasami przerażający ale cudowny wytwór Boga i światów i rzeczy przez Niego stworzonych jak czterowymiarowy krzyż.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź Twoją jak i innych Forumowiczów.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-24 17:13:43)

390

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze zastanawiam się nad trzecim wierszem czterowiersza,który dzisiaj przytoczyłem,
cytuję:Potomek proroka Mahometa i przyjaciel Taliba".
Otóż pisałem o tym wcześniej,że nazwę Kalifat Wielkiego Talibanu Mahdi przyjmie najprawdopodobniej nie od talibów pakistańskich,czy afgańskich,a od Alego ibn Abiego Taliba najpierw przybranego syna proroka Mahometa,a póżniej jego zięcia męża Fatimy od której imienia pochodzi nazwa osady założonej tam przez Maurów,czyli tzw:Arabów zachodnich(Maghrebu)w której miały miejsce objawienia fatimskie uważane przez muzułmanów za objawienia córki Mahometa Fatimy,a nie Matki Jezusa!
Wspomniałem już też,że Ali Ibn Talib był twórcą kalendarza muzułmańskiego reformując dotychczasowy pogański charakter kalendarza arabskiego.
To właśnie on Ali Ibn Abi Talib podpowiedział Mahometowi aby tenpodwyższył do najważniejszej godności jednego z wielu arabskich pogańskich bogów(Bóg po arabsku to; Ilach,a nie Allach jak niektórzy nie znający dokładnie arabistyki twierdzą!
Otóż Allach był jednym z panteonu 49 bogów i bogiń arabskiego wczesnego wielobóstwa,czyli religii politeistycznej,był on Bogiem Księżyca nazywanym też przez koczownicze beduińskie plemiona arabskie;Sinem( pochodne starogreckie Selene-bogini Księżyca)!
Allach był najbardziej czczony w Mekkce jednym z największych wówczas miast arabskich,gdzie ówcześnie żyła i mieszkała duża kolonia żydowska,która po zwycięstwie w mieście nowej religii (islamu-prawdziwej wiary)została stamtąd brutalnie wypędzona!
Ze względu na czarny obrobiony głaz(kamień meteorytowy)znajdujący się początkowo w świątyni pogańskiej gdzie czczono Allacha-Ilacha(boga Księżyca),bardzo popularny wśród wiernych Ali Ibn Talib przekonał Mahometa,aby ten zamienił świątynię pogańską w meczet(czyli świątynię muzułmańską)a Allacha wywyższył i uznał za jedynego prawdziwego Boga!
Ponieważ Allach był początkowo bogiem Księżyca(połowy księżyca bo drugiej połowy była jego żona Aida ,którą Mahomet z Talibem odrzucili-tylko połowa księżyca stała się religijnym SYMBOLEM ISLAMU tak jak w chrześcijaństwie tym symbolem został krzyż!!!
Tak więc Mahdi będzie w/g mnie kontynuatorem proroka Mahometa i Alego Ibn Taliba w dążeniu do uczynienia z Islamu ogólno światowej religii-jako jedynej i prawdziwej,a jej krzewicielem i budową ma się zająć Kalifat Wielkiego Talibanu!!!

Pozdrawiam

Atraktor

391

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy będziesz odpowiadać na pytania jak znajdziesz czas? pozdrawiam

392

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

centurio06

Czy Bóg skrócił nie wiem, może tylko nam się tak wydaje bo nie dostrzegamy to co powinniśmy widzieć.
I łudzimy się nadal że nas to nie spotka (nie za naszego życia) coś co zostało już zaplanowane i ustalone z „góry”.


A teraz może coś z innych źródeł.

„W Alamahu jest wiele ciekawych czterowierszy i sześciowierszy dotyczących różnych katastrof naturalnych i wojen- jeden z nich 118 mówi właśnie o wielkich zdarzeniach kosmicznych mających nastąpić w czasie trwania III wojny światowej-,
oto on;

W czasie trzeciej bieguny się odwrócą,
Zamilkną wszystkie głosy i zgasną obrazy,
Na trzy dni nieprzenikniona ciemność ogarnie wszystko,
Drogę Ziemi przetnie na niebie olbrzymie nieznane ciało!\

…Dużo się obecnie mówi o takiej nieznanej planecie- starożytni Sumerowie i Akadyjczycy z Mezapotamii(obecny Irak) nazywali ją:”Nibiru” względnie “Mardukiem”,a obecnie uczeni współcześni są bliscy odkrycia nieznanej planety,którą roboczo nazwali “Tyche”- jest ona o wiele większa od Jowisza,którego masa to 317 mas ziemskich.Tyche była by 3 lub 4 krotnie większa od Jowisza i gdyby w swoim peryhelium przecinała orbitę naszej Ziemi dochodziło by do olbrzymich na niej katastrof spowodowanym olbrzymim jej przyciąganiem czyli siłą grawitacyjną!!!....”



Zacharia Sitchin w książce „Dwunasta Planeta – Księga pierwsza kronika Ziemi”

„Spodziewano się jednak ,że nadciągająca planeta wywoła deszcz i powodzie, ponieważ jej silne oddziaływanie grawitacyjne znane było z tego że:

Kiedy planeta tronu nieba
rozjaśni się,
nastąpią deszcze i powodzie […],
Gdy Nibiru osiągnie swoje perygeum,
bogowie obdarzą pokojem;
zmartwienie odejdzie.
Rozwikłają się komplikacje.
Nadejdą deszcze i powodzie”.

Podobnie jak mezopotamscy uczeni, prorocy hebrajscy uważali czas zbliżenia się tej planety do Ziemi i ukazanie się jej oczom ludzkości za świt nowej ery.”


Jak już jesteśmy przy Sitchinie to nie sposób nie wspomnieć o „Epos o Gilgameszu” poszukajcie dokąd się wybierał i w jakiej sprawie, co z tą podróżą ma wspólnego Może Martwe i półwysep Lisan  ( teren zamknięty przez wojsko nawet naukowcy nie mają wstępu)

Było to teren zamknięty za czasów Gilgamesza i teraz też jest to teren zamknięty – cóż tam jest takiego co przez tyle tysięcy lat jest ukrywane??  Czy teksty z czasów sumeryjskich to nie bajki a autentyczny opis tego co się wtedy działo na Ziemi?

Jeśli kogoś interesuje Sumer i język sumeryjski wprawdzie wymarły ale jest film oparty na faktach autentycznych gdzie można usłyszeć ten język w mowie.

Czwarty Stopień / The Fourth Kind (2009)



Również o tym terenie jest wspomniane w Kodzie Biblii 3 – Uratować Świat – Michael Drosnin
To właśnie tam zgodnie z informacją którą udało się odczytać ma być zakopany „klucz kodu” w formie obelisku, który umożliwi odczytanie przeszłości i przyszłości

„…Pewnego wieczoru uruchomiłem laptop i poszukałem w tekście wyrażenie „klucz kodu” To co się pojawiło, ogromnie mnie zdziwiło .

„Obelisk” Nie tego się spodziewałem. …”

„… Nie ma wątpliwości że zapis jest celowy . „obeliski”  pojawiają się dwukrotnie ze zwrotem „klucz kodu” i w obu przypadkach słowa się przecinają. Rips ocenia prawdopodobieństwo przypadkowego wystąpienia takiej konfiguracji na 1 : 1 000 000 …”

Eliahu Rips to Izraelski matematyk, imigrant z Rosji, któremu udało się uwolnić z sowieckiego więzienia politycznego. Odkrył Kod Biblii dzięki zastosowaniu komputera.

„… Rips odkrył kod w oryginalnej hebrajskiej wersji Starego Testamentu, w słowach, które według samej Biblii Bóg przekazał Mojżeszowi na górze Synaj 3200lat temu.
Po wyeliminowaniu w tekście Pięcioksięgu wszystkich spacji otrzymujemy nieprzerwany ciąg 304 805 liter. W ten sposób Rips przywrócił Biblii formę, którą starożytni mędrcy uważali za pierwotną i autentyczną. Według legendy w takiej właśnie postaci Mojżesz otrzymał Torę od Boga – jako tekst „ciągły, bez odstępów między wyrazami” …”


Szukali dalej i znaleźli konfrontację słów Obama i Obelisk

„… W matrycy kodowej pojawia się nieprzerwany teks „Obama ma koordynować obelisk z tobą”  ….
Prawdopodobieństwo przypadku wynosi 1 : 40 000 000 ….”


I kolejna tablica i słowa które powstały :

„wojna światowa,
zamachowiec samobójca,
terroryzm,
wojna na norze”

„ze schronu
B,Obama,
Megaatak terrorystyczny,
Atomowa,
Prezydent ocalał”



„z Raven Rock –(„„Krucza Skała” to coś więcej niż prezydencki schron. To wielki podziemny Pentagon …”)
Obama,
wojna,”



„..megaterror ,
Lisan język morza, 
starożytny klucz, mapa czujnik,
Mazra,
obelisk,…”

Mazra (to mała wioska na jordańskim półwyspie Lisan, jak zerkniecie na mapę to w południowo wschodniej części jest miejscowość AJ MAZRAA i tam są takie „języki wchodzące w morze” prawdopodobnie to o tej wiosce mowa, i Gilgamesz tutaj podróżował)

i następna:

„.. broń zabezpieczona,
Atomowa,
W bitwie,
Na świecie,
Usta obelisku,
Pan kodu,…”


Znaleźli zanim Obama został wybrany na prezydenta i ponowny wybór również jest w kodzie zapisany, atak na dwie wieże, kryzys ekonomiczny itd.
Opis czasu Sumeru, Biblia, Nostradamus jak to się wszystko uzupełnia i kolejne kostki układanki są łączone.

Taka się nasuwa refleksji że obecne czasy są zapisane w przeszłości tylko odrobina „dobrej woli” by to poznać.

Pozdrawiam Primo



Jeszcze to o zmianie klimatu

„zmiana klimatu,
dzień i noc, siedem dni,
dziś,
fala ognia,
potop”

Tylko głupiec powie, że wie wszystko. Gdy zaczynamy się uczyć dopiero wtedy dowiadujemy się jak mało wiemy.

393

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

KOD BIBLII - FAKTEM


http://archiwumx51.republika.pl/kod.html

http://religia.onet.pl/publicystyka,6/k … 34899.html


http://davidicke.pl/forum/to-byl-zamach … t2112.html

Ostatnio edytowany przez Arab1 (2013-02-24 21:06:06)

394

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Odpowiadam po kolei:
Do "dmoxa"

Nostradamus miał na myśli Jugosławię.
Na ziemiach południowych Słowian po rozpadzie tego państwa nie powstanie już żadne inne.

395

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do;" Centuria 06"

Wydaje mi się że dość dokładnie opisał tę sytuację Arteuza,ale spróbuję ją opisać ja,chociaż od razu zastrzegam,że nie jestem badaczem(tak jak A.Centurion) twórczości Nostradamusa i tym bardziej mogę się mylić.
Najpierw opiszę ją w punktach,a póżniej(oczywiście nie od razu na wszystko bo temat jest szeroki) -odniosę się bardziej szczegółowo podając do tego stosowne w/g mnie teksty Nostradamusa i Nostradamusa Młodszego.

A więc jeśli chodzi o Polskę.

1.Rządy Tuska będą długie może 8,10 lat lub więcej lat,aż do znużenia społeczeństwa,bo pulsający kryzys finansowo-gospodarczy nie tylko w Europie ale praktycznie wszędzie będzie się dawał coraz bardziej we znaki.
2.W wyborach demokratycznych mają (nie wiadomo który rok) najprawdopodobniej wygra w końcu PIS(ugrupowanie zakonnika),ale żadna partia nie będzie chciała z nim wejść do koalicji tylko wszyscy przegrani(ze strachu jak pisze Nostradamus)utworzą po długich rozmowach rząd.
Ten rząd nie będzie rządził długo,bo kryzys gospodarczy plus potężne bezrobocie doprowadzą do poważnych demonstracji i zamieszek w kraju.
3.W tym czasie zacznie się rozpadać Unia Europejska i NATO.
Kryzys i ogromne katastrofy naturalne,a także wzmagający się ogólnoświatowy super terroryzm spowodują wielkie zamieszanie polityczne i wybuch różnych rebelii i rewolucji w tym oczywiście i w Polsce.
4.Rozruchy społeczne w Polsce doprowadzą do wojskowego zamachu stanu i dojście do władzy Generała Dyktatora ożenionego potajemnie na misji z piękną muzułmanką.

ciąg dalszy będzie póżniej ,bo ten temat to temat na wiele tygodni.
Nie da go się opisać(odpowiedzieć na pytanie)w jednym artykule.
Proszę o cierpliwość-mam też jeszcze inne zajęcia.

Pozdrawiam:

Atraktor

396

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Ani

Wybory prezydenckie w Polsce w roku 2015 wygra najprawdopodobniej po raz drugi Komorowski.

Tekst Nostradamusa Młodszego opatrzony krzyżykiem z numerem:1,46

W kraju nad Wisłą wąsaty wygra po raz drugi wybory,
W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu,
Z poparciem przyszłego dyktatora na krótko obroni on władzę,
Niedługo potem on i krzyże będą spalone ognistym światłem półksiężyca!

Wydaje mi się,że B.Komorowski będzie ostatnim już demokratycznie wybranym Prezydentem RP-ale oczywiście mogę się mylić!

Pozdrawiam

Atraktor

397

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zapomniany świat Sumerów

http://www.iluminaci.pl/zapomniany-swiat-sumerow

Tylko głupiec powie, że wie wszystko. Gdy zaczynamy się uczyć dopiero wtedy dowiadujemy się jak mało wiemy.

398

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pamiętajcie nigdy historia nie upływa tak jak byśmy tego chcieli!
Czy nam się to podoba,czy nie Nostradamus pisze,że cyt:"przeklinany Bastran(Kaszub)będzie póżniej chwalony i hołubiony!"
Najprawdopodobniej w szalejącym kryzysie mającym swoje miejsce również w Polsce,ludzie będą tęsknić za obecnymi czasami i rządami i będą je po prostu chwalić!
Chichot historii?-on się niestety często powtarza.

Pozdrawiam


Atraktor

399

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora
Jakiś czas temu przeczytałam coś ciekawego o przyszłej sytuacji w U.S.A pokrywało się to z wizjami NOSTRADAMUSA
i podobno wojna domowa ma się tam rozpocząć po natępnych wyborach

400

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Domyślam się że to zajmie wiele tygodni .Arteuza pisał przez prawie rok.Wiedza to jeden z najwiekszych skarbow ludzkosci i tylko głupcy myśla ,że nimi są zloto czy diamenty. Bardzo dziekuje,za obdarowywanie Tobie i każdemu tym skarbem!!!

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-25 10:19:26)