401

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Malijska armia nie radzi sobie w pojenynkę musi zawsze z pomocą Francuską. Największe miasto na pólnocy Mali jest w nocy atakowane przez islamistów i próbują przejąć centrum miasta malijska armia  jest bezradna i tylko dzięki obecności francuskiej armi kontroluje ten teren. Co będzie po tym jak francuzi się w Marcu wycofają wiadomo islamiści przejmują północ kraju. Francja to była potęga  kolonialna  nie jest wstanie prowadzić takiej wojskowej interwencji dłużej niż miesiąc góra kilka mięsięcy . tak samo Wielka Brytania może jusz tylko pomagać USA w interwencjach ale sama by niedała rady jak Francja.Alkaida jest bliska ustanowienia w ciągu kilku lat Kalifatu Północno zachodniej części Afryki i zachodniej części Sachary. W przyszłośći po przejęciu całego Mali mogą pomagać kolegom w Algerii Mauretani Sacharze Zachodniej Niger i osłabiać monarchię Marokańską co w przyszłości dokończą Talibowie... krótkotrwała interwencja nie przyniesie efektu i ta francuska interwencja była zupełnie bezsensowna...

402

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zastanawia mnie czy da się ustalić wybuch wojny na podstawie tekstu w którym Notsradamus pisał o tym że Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana. Pewnie chodzi o astrologię i znaki zodiaku.Atraktorze czy badacze tekstów Notsradamusa próbowali ustalić termin wybuchu wojny właśnie o tym tekście Saturn i Jowisz spotkają sięw znaku Barana czytałem w kilku interpretacjach w internecie że po tym tekście był rok 2024 2025.pozdrawiam

403

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do”centurio 06”.

Dziękuję za sympatyczne słowa szczególnie mówiące o wiedzy.
Po powtórnym przeczytaniu tego co pisał o III wojnie Światowej Arteuza Centurion doszedłem do wniosku,że praktycznie powielił bym(z małymi wyjątkami)jego opis i interpretacje,na co w/g mnie szkoda po prostu czasu.
Przerwę więc ten opis,a prosił bym Cię raczej o zadawanie pytań,może Ci czegoś brakuje w opisie i interpretacjach profesora Arteuzy więc śmiało -pytaj się ,jakbym jakiegoś pytania nie zauważył to mi go przypomnij.
Mam swój plan chcę opisać XXI wiek(nasz wiek) trochę inaczej niż Arteuza ,bardziej problemowo i od strony naukowej,chcę oczywiście pisać też o III wojnie światowej jak i o pierwszej podróży ludzi np.:na planetę Mars-tak!- o niej też M Nostradamus napisał !
Ta podróż odmieni dzieje ludzkości doda jej nowego impulsu,tak jak odmieniła dzieje ludzkości podróż K Kolumba do Nowego Świata.
Zobaczysz jaki to frapujący i ciekawy temat!
Będę oczywiście podawał też różne teksty M Nostradamusa i Nostradamusa Młodszego,ale też nie chcę ich powielać,bo przecież jak mi ktoś podpowiedział można je łatwo odnależć na internetowym”chomiku”-tych tekstów jest przecież ponad 13 000 więc chyba Ty i inni chcieli by poznać ich jak najwięcej.
W tej chwili słyszycie jakie zamieszanie jest w Watykanie,jak kardynałowie walczą ze sobą o wpływy i stanowiska,a więc moje informacje niestety(stwierdzam to z przykrością)się sprawdzają.
Powiem tak:
Głównym tematem nie jest już wybór papieża,a awantury o to czy papieża wypuścić do Niemiec do Bawarii czego pragnie z całego serca czy go trzymać w „klasztornych lochach Watykanu”.
Ktoś wpływowy w Kurii Watykańskiej bardzo się czegoś boi,może tego,że papież jak znajdzie się w Niemczech to coś intrygującego,lub ciekawego powie-czego kuria sobie po prostu nie życzy?
Papież najprawdopodobniej będzie chciał przyspieszenia konklawe,bo zależy mu na jedności kościoła,która jest coraz bardziej zagrożona.

Może ten tekst Nostradamusa Młodszego oznaczony krzyżykiem i numerem 3;113 mówi o obecnej sytuacji w Watykanie sam się nad tym cały czas zastanawiam,więc się teraz z Tobą i innymi forumowiczami nim dzielę;

Zawistni czerwoni intryganci bazyliańscy!
Topicie siebie razem ze swoimi poddanymi,
Nie widzicie cierpień ludu waszego,a niecne interesy,
XXI wiek będzie końcem waszej obłudnej żądzy i wiary!

Ten tekst w XX wieku przed rokiem 1989 był prawie przez wszystkich interpretatorów uważany za tekst mówiący o upadku komunizmu(czerwoni),a konkretnie ZSRR (bazylianie-prawosławni).,który miał nastąpić w XXI wieku.
Niektórzy interpretatorzy uważają dalej,że chodzi tu o całkowity upadek komunizmu,a konkretnie o Ludowe Chiny!
Ale nie pasuje mi tu wyraz-odnośnik; „bazylianie”.
W/g mnie czerwoni-bazylianie to kardynałowie zasiadający w kurii rzymskiej w Bazylice Świętego Piotra.
Ludzie wierzący(wszystkich wyznań) są nazywani poddanymi wiary (Boga).
Z wielu innych tekstów wiemy,że w XXI wieku ma wybuchnąć III Wojna Światowa trwająca aż 27 lat w czasie której chrześcijaństwo ma ulec prawie całkowitej zagładzie,a więc tekst ten traktuję jako przestrogę-ostrzeżenie skierowane do kardynałów kościoła rzymskokatolickiego przed ich nienasyconymi żądzami i działaniami niezgodnymi z nakazami  Boga zapisanymi w Dekalogu(Dziesięciu Przykazań Boskich)!
Pan Bóg Przestrzeganie Dekalogu(Zapisał Go Mojżeszowi Na Skale Na Górze Synaj i Nakazał Przekazanie Go Swojemu Wybranemu Ludowi)traktuje jako najważniejszą oznakę wiary(Kanon),co jest zapisane w wielu miejscach Pisma Świętego(Biblii).
O Polsce (rozumiem to będę też pisał-również o przepowiedniach wykraczających poza wiek XXI.

Pozdrawiam

Atraktor

404

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor, a ty masz traktor? czy go nie masz?

wiedzę to masz na temat wiedzy Nostradamusa o przyszłości, nie czytałem wszystkiego od początku, na początku za dużo informacji nie było, ale nie podoba mi się teoria o przyszłości Polski, że teraz jest najlepszy czas i ludzie będą dobrze wspominać ten okres jako najlepszy i tęsknić, czy naprawdę rysuje się ona (przyszłość) w aż takich barwach?
a co z lądowaniem kosmitów i kontakcie z pozaziemską cywilizacją, słyszałem o teorii że nasz kraj jest przez nich szczególnie wybrany w jakimś celu

Ostatnio edytowany przez Taepodong (2013-02-25 19:27:07)

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=346547 - kliknij w to, jeśli chcesz mi pomóć

405

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Taepodong Atraktor jusz wyjaśniał swój pseudonim  a pytanie zabrzmiało jak kpina. w Historii Polski były dużo gorsze momenty teraz jest w miarę spokojnie jeszcze... nie żartujmy z innych i nieronizujmy

406

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

w ostatnim słowie chodziło mi o ironię kulturalna dyskusja jest potrzebna bo będzie jak  na forum GP

407

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

oczywiście nie chcę z tobą kłocić kłótnie i obrażanie to nagorsze na takim forum

408

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

kulturalna wymiana zdań i i zadawanie pytań;

409

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Dmoxa”

Astrologia to nie nauka to zabawa we wróżby.
Sam czasami z uśmiechem się w nią bawię!
Znaki zodiaku można na niebie narysować różnie i nazwać je różnie.
Astrologia była kiedyś bardzo poważnie brana pod uwagę i dlatego(jak już pisałem)M Nostradamus się nią posługiwał choć jak już wspomniałem był raczej słabym astrologiem(co mu udowodniono)i do czego się zresztą sam przyznawał,nie traktował jej(astrologi) również sam poważnie.
Napisał  w jednym ze swoich listów cyt;”astrologia służy mi do utrudnienia  odczytania moich przepowiedni i tylko tyle,ja mam wizje dane mi przez Pana,a po to je zapewne mam abym je przekazał jako m.innymi Wielkie Ostrzeżenie potomnym”.
Tzw:ingres „ognistego” Jowisza i Saturna w znaku Barana miał miejsce w roku 2011 pomiędzy 6 marcem,a 22 kwietniem ,ze szczególnym dniem w styczniu i co?-czy wybuchła III wojna światowa?!
Takich grożnych ingresów planet(nie aż takich jak ten)będzie,wiele w XXI wieku również z Marsem(czerwoną planetą) nazywanym w religii(mitologii rzymskiej ) bogiem wojny(Mars to odpowiednik Aresa w mitologii,religii greckiej).

Pozdrawiam;

Atraktor

410

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Taepodong pamiętaj lepiej to już było teraz będzie tylko gorzej,dlatego te czasy będą wszyscy wspominać z sentymentem.

411

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a kiedy jest spodziewany ingres Jowsza i Saturna w znaku Barana czy w latach 2024 2025?pozdrawiam

412

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Taepodong",czyli jak rozumiem Koreańczyka.

Cieszę się,że Koreańczycy tak się interesują historią Polski
Napisałeś,że nie podoba Ci się to że Polacy będą chwalić Bastrana(Tuska),ale nie będę zmieniał przepowiedni po to,żeby Ci się coś podobało!
Mnie się wiele rzeczy również nie podoba np:głupota ludzka i chamstwo,albo niesmaczne żarty,które mogą z nich wynikać.
Atraktor to nie traktor tak jak np: samolot to nie samouk.
Coś z Twoją inteligencją na bakier,skoro nie możesz pojąć różnic znaczeniowych tak prostych wyrazów,czy słów!
Ale Teepodongowi(Koreańczykowi) wybaczam!
Mam pytanie czy jesteś z północy Dżosonu lub Korio,czy Taepodongu czy może z południa?
A cha Polska też ma szereg różnych nazw np Lechistan,albo Bolonia itp -to tak dla Twojej wiadomości.

Pozdrawiam

Atraktor

413

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

samolot to nie samouk bo samolot jak lata to musi mieć paliwo które się kończy a samouk może brać ze źródła wiedzy bez zużycia prądu

ps. nie jestem Koreańczykiem, nick chciałem zmienić ale już się nie da

słyszałem jeszcze o takiej nazwie Polski jak Bochemia albo Bochenia, ale nie chcę zaniżać forum więc się stąd wyłączę
a w ogóle to jestem ciekaw czy ten Nostradamus coś mówi o Lądowaniu kosmitów

Ostatnio edytowany przez Taepodong (2013-02-26 02:06:59)

http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=346547 - kliknij w to, jeśli chcesz mi pomóć

414

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Taepodong]samolot to nie samouk bo samolot jak lata to musi mieć paliwo które się kończy a samouk może brać ze źródła wiedzy bez zużycia prądu

ps. nie jestem Koreańczykiem, nick chciałem zmienić ale już się nie da

słyszałem jeszcze o takiej nazwie Polski jak Bochemia albo Bochenia, ale nie chcę zaniżać forum więc się stąd wyłączę
a w ogóle to jestem ciekaw czy ten Nostradamus coś mówi o Lądowaniu kosmitów
Przez wieki na niebie niektórzy widzieć będą moce tajemne,
Błyszczące obracające się okrągłe okna, cicho snujące talerze,
Będą migać różnymi kolorami świateł jak z krainy baśni.
Nikt nie będzie znał tajemnicy, bo nie będzie szeroko uznawana,
Tylko w ukryciu przed narodami rządy ich mocarstw wiedzą o ich istnieniu,
Ale nie wiedzą, że Boskie statki z przyszłości będą badać historię człowieka

415

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ania też słyszałem o tej teorii też na jednej stronie z tekstami Notsradamusa nie forum Gp czytałem że po zakończeniu prezydentury Obamy powstanie Partia Obywatelska i wybuchnie 2 wojna domowa. Jest Tam też interpretacje liczb o Mahdim i wybuchu wojny jak ją znajdę to podam w linku

416

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/potwi … okol-ziemi

Wielki Albert syn czcigodnego Hermana Jozuego,
Przemieni na początku dwudziestego: myślenie CZASU !
Mędrcy to zbagatelizują, dopiero w dwudziestym drugim,
Mastin Burzyciel i Twórca czwartej zawieruchy,
Wykorzysta jego pisane prawa do pierwszych zwycięstw,
W dwudziestym trzecim Boskie równanie pozwoli rozpoznać gwiazdy

Podobno przy dużej grawitacji czas spowalnia co o tym myślisz Atraktorze i o miniaturowych czarnych dziurach w okół których jest podobno bardzo silne przyciąganie

417

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

broń grawitacyjna?

418

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ARTEUZA pisał


Opowieści M. Nostradamusa po roku około 3000 to czysta mistyka i niezrozumiałafantastyka.Oto przykład takiego tekstu:
!W 888 nowej ery wszystko ze wszystkiego tworzone,
Obrazy i lustra przenikają człowieka razem z duszą i myślami,
Dzieci, Kobiety, Mężczyźni i Starcy w rozumie zjednoczeni,
A ciała Boskich są wymieszane z ciałami Sług swoich!"
Konia z rzędem" temu co ktoś z tego tekstu zrozumie, bo ja nic, poza jednym, że będzie się to działo lub stanie w roku 888 nowej ery liczonej najprawdopodobniej od zakończenia III wojny światowej.*104Z
ja zrozumiałam to tak że nie będzie kłamstwa bo ludzie będą sobie czytali w myślach
i ludzie będą doskonali  a rok 888 razy 3.33 daje 2957 więc około 3000 to by się zgadzało

419

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mastnin jak dobrze pamiętam to Szkot a kiedy m a być miej wiecej  Wojna Braterska między Francją a Anglią po katastrofie i rozpadzie ?

420

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jeszcze w 21 czy jusz w 22 wiek?