621

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Muchamar Tachir quid to on jest sprawcą styczniowych protestów w Islamabadzie...mieszkał w Wielkiej Brytanii Kanadzie chce wywołać jak mówi pokojową rewolucje w Pakistanie chasła bardzo popularne więcej demokracji  przecz z korupcją .. Jest podobno umiarkowanym islamistą ...; Jedak są poważne przesłanki żeby sądzić że jest marionetką armii nie całej frakcji proamerykańskiej...ta część armi chce zdestabilizować sytuacje  w Pakistanie żeby po wyborach władę przejeła armia. Ale jest drugie dno tej sprawy...W Pakistanie nie jest tak prosta sytuacja jak mogło by się wydawać żli Talibowe kontra dobry rząd.w Armi jest kilka frakcji rywalizujących między sobą ale mają podobny cel armia ma przejąć władzę . Te frakcje są różnie nastawione do USA.Obecnie dominują dwie proamerykańska i  islamska wspierająca dla własnych celów islamskich terorytów w Azji Środkowej i talibów  Afgańskich.Ostatnio silną pozycje ma tak zwane ISI służby specjalne Pakistanu tam też są frakcje proamerykańskie i islamskie jak np frakcja S. Te styczniowe protesty wywołały służby specjalne ...USA!Bo Amerykańscy stratedzy wreszcie zrozumieli że grożniejsi są talibowie Pakistańcy a nie Afgańscy bo w Pakistanie mogą przeją broń atomową ...;I Ameryka postanowiła wywołać zieloną rewolucje demokatyczną żeby gdy Pakistańczycy będą zajęci walką wewnętrzną przejąć arsenał nuklearny Pakistanu!I dodam do tego że Arabia Saudyjska wspiera działania USA i nawet pakistańskich Szyitów! Moim zdaniem USA prowadzą ryzykowną grę która może się okazać porażką i nowe władze w Pakistanie po rewolucji nie będą przychylne zachodowi...

622

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zabijcie mnie, bo takiej stylistyki, ortografii i interpunkcji w życiu nie widziałem

623

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ja zawsze miałem problemy z ortografią nobiecujeże będę sprawdzał każdą literę przed wysłaniem tekstu.

624

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

to była moja słaba strona i jest;ale będe się starać;

625

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.wprost.pl/ar/391375/Pakistan … rzescijan/

626

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox: Staraj się też nie zasypywać forum wieloma krótkimi postami wysyłanymi jeden po drugim...
Zacznij proszę używać funkcji "Edytuj", jeżeli nie możesz sformułować całej myśli za jednym posiedzeniem.

627

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dobrze administratorze czy mogłbyś usuwać jeśli bym wysłał dwa razy ten sam tekst przez nieuwagę usuwać tak żeby był tylko jeden tekst dziękuje

628

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze mam dwa pytania. Notsradamus pisał że Rosja obudzi się z dwoma wojującymi przywódcami i Chiny poprą jednego z nich i doprowadzą do interwencji wojskowej mogłyś coś o tym napisać? I drugie pytanie pisał pan kiedyś o tym że część badaczy Notsradamusa sądzi że to Iran będzie Talibanem tym islamskim imperium ja myślę jak pan że Taliban będzie sunnicki czy możesz napisać o tej wersji że to Iran będzie tym imperium pozdrawiam

629

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox: oczywiście, przeważnie tak robię jak zauważę duplikat.

630

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak poza konkursem dmox, to ile masz lat?

631

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

siedem lat więcej niż mahdi;

632

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mr_Makaveli napisał/a:

Tak poza konkursem dmox, to ile masz lat?

dajcie mu spkój jak ktoś się uprze to można się wszystkiego czepiać ale nie po to tu jesteśmy
na poprzednim forum nie było takich problemów co teraz ja też wolę mówić  a nie pisać  ale co to w końcu za różnica czy ktoś zrobi jakiś błąd ortograficzny czy nie  są ludzie którzy mają dyzortografię i to nie ich wina są teraz większe problemy nad którymi mozna ubolewać a nie nad pisownią  jósz czy już miało być miło a wyszło jak zawsze aż nie chce się tu zaglądać

Pozdrowienia dmox i pisz dalej .

633

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

dobrze administratorze czy mogłbyś usuwać jeśli bym wysłał dwa razy ten sam tekst przez nieuwagę usuwać tak żeby był tylko jeden tekst dziękuje

Ale przecież możesz to zrobić samemu. Za każdym razem jak napiszesz post masz w prawym dolnym rogu pod nim takie opcje jak: Zgłoś do administratora, Usuń, Edytuj i Cytuj . Jeżeli dwa razy Ci się wyśle to samo to kliknij opcję Usuń. Jeżeli chcesz coś dopisać wyjaśniając lub rozwijając wątek, tak jak miało to miejsce przykładowo

dmox napisał/a:

ja zawsze miałem problemy z ortografią nobiecujeże będę sprawdzał każdą literę przed wysłaniem tekstu.

i

dmox napisał/a:

to była moja słaba strona i jest;ale będe się starać;

używaj opcji Edytuj przy tym pierwszym poście. Wtedy zamiast dwóch cząsteczkowych postów stworzysz jeden kompletny.
Edytować i usuwać posty możesz w każdej chwili... Tak więc jeżeli później zauważysz, że coś źle napisałeś, możesz to poprawić. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem, bo piszesz fajnie i ciekawie, ale czasami przesadzasz z tym dopisywaniem. Pozdrawiam Ciebie i pozostałych ;-).

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

634

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam taka propozycję aby post nr 666 zarezerwować dla Atraktora. Niech go poświęci na opis III Antychrysta i jego dokonań.

635

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jak myślicie czy 266 papież będzie dobrym czy złym papieżem ja obstawiam raczej to drugie a Angelo Scola nie podoba mi się najbardziej ma coś zlego w oczach.tak jak niepodoba mi się Aleksander Makowsi i Marek Dukaczewski.

636

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Tę sobotę i niedzielę miałem bardzo zajętą więc dlatego się nie wypowiadałem.
„Dmox”jak zwykle zadaje różne pytania,ale na wiele z nich już odpowiadałem.
Prawie wszyscy interpretatorzy twórczości M Nostradamusa twierdzą,że Kalifat Wielkiego Talibanu powstanie na „gruzach” Pakistanu i Afganistanu.
Iran,czyli Persja ma być przyłączona do Talibanu po wielkiej z nim wojnie,to znaczy walnej rozprawie Mahdiego z krajem ajatollahów jak pisze Nostradamus.
Pisałem już,że sunnicki Taliban ma zwyciężyć szyicki Iran i połączyć dwa wielkie odłamy islamu.
Oczywiście wspominałem też o tym(bo uważam,że należy podawać też inne interpretacje),że są uczeni interpretatorzy,którzy sądzą inaczej,ale ja akurat mam zdanie przeciwne,o czym też pisałem.
Jeśli chodzi o Rosję to jej potęga nie jest taka wielka jak nie którzy sądzą.
„O nowym Wielkim Oszustwie”:do którego ma dojść w XXI wieku w Rosji wieszczył  również Grigorij Rasputin.
W Rosji ma dojść do buntu części armii stacjonującej głównie na Syberii i Dalekim Wschodzie,który doprowadzi do jeszcze większego rozlewu krwi niż to miało miejsce w czasach bolszewickiego przewrotu i wojny domowej.
Ta  wojna ma wybuchnąć za rządów dwóch młodych władców,których Nostradamus nazywa:”młodym tygrysem”i młodym niedżwiedziem”.
Przez 20 lat mają rządzić oni wspólnie w przyjażni,aż w końcu kiedy się już zestarzeją mają stać się śmiertelnymi wrogami,którzy w końcu skoczą sobie do”gardeł”.
Na czele buntowniczej armii ma stanąć jakiś „łysy komendant”,który poprze jednego z nich,czyli byłego „młodego niedżwiedzia”,a po 2 latach sam ma objąć władzę po jego zamordowaniu.
Ponieważ część wojsk szczególnie w części europejskiej poprze byłego„młodego tygrysa”sytuacja będzie bardzo dramatyczna,aż zacznie się,jak pisze Nostradamus”krwawa zimowa rosyjska łażnia”.
Ta wojna domowa w Rosji będzie stosunkowo krótka i nie tylko przez tą okoliczność ma się zasadniczo różnić od II wojny domowej w USA.Otóż Rosjanie przeciwko sobie użyją również broni najstraszniejszych to jest:chemicznej i biologicznej,a nawet nuklearnej(dojdzie tam do kilku wybuchów bomb atomowych zrzuconych na miasta przeciwników politycznych),czego w wojnie domowej w USA ma nie być.
Nostradamus pisze,że stanie się to jak w innych przypadkach w różnych krajach głównie z powodu coraz bardziej pogłębiającego się kryzysu gospodarczo-społecznego i olbrzymich katastrof naturalnych na świecie,w tym w samej Rosji i związanej z nimi narastającej biedy,a nawet grożby głodu.
Nie długo po tej wojnie osłabioną Rosję spotka straszny cios najpierw ze strony Chin,a później Wielkiego Talibanu.
Najazd Chin na Rosję i Wielkiego Talibanu na Europę ,oraz Zjednoczonego Sułtanatu Malajów i Indonezji na Australię w pierwszą noc czasu ęuropejskiego,to jest zaraz po podpisaniu traktatu jerozolimskiego o zawarciu  przez wszystkie państwa świata trwałego wieczystego pokoju ma rozpocząć działania zbrojne III Wojny Światowej.
III Wojna Światowa będzie końcem starego świata,a początkiem nowego zbudowanego na całkowicie innych podstawach niż świat dotychczasowy.
Tak jak  na roku 476 naszej ery kończy się starożytność(upadek Cesarstwa Rzymskiego),a na roku 1492 kończy się średniowiecze(odkrycie Nowego Świata,czyli Ameryki przez Krzysztofa Kolumba,tak w roku;.......?-po 27 letniej III Wojnie Światowej skończy się nowożytność i nadejdzie nowa epoka nazywana przez M Nostradamusa”Erą lub Epoką Wodnika”!

Pozdrawiam:


Atraktor

637

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dzień dobry,

Pytanie do Atraktora:

W związku z zawieruchą wojenną w Europie od 2030 lub wcześniej (2021), czy Ameryka Południowa będzie bezpieczną przystanią? Pytam o kraje hiszpańskojęzyczne, np Argentyna, Panama, Urugwaj. Arteuza na GP wspominał lakonicznie o konflikcie z Brazylią (jęz. portugalski). Rozwiń proszę temat.
Jaka jest Twoja opinia? Czy warto tam się schronić i korzystać ze swobód obywatelskich, zamiast doznawać coraz większej ingerencji władzy w życie obywatela w EU?

Pozdrawiam.

638

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Rok 2030 wydaje mi się zbyt odległy. Stawiałbym na rok 2019 jako początek wojny.
Myślę, że wydarzenia potoczą się o wiele szybciej, niż myślimy. Hitlerowi wystarczyło tylko 5 lat od dojścia do władzy do wejścia z wojskiem do innego kraju.
W międzyczasie zbudował potężny przemysł, który mógł szybko przestawić na potrzeby wojenne. Swoją drogą - ciekawe, skąd miał na to pieniądze? ;-)

Dzisiaj Chiny już prawie dogoniły gospodarczo USA, a za 2-3 lata wyprzedzą je.
Wszystkie kraje zbroją się na potęgę. Rządy wiedzą, że wojna nastąpi już niedługo. Do 2019 zostało 6 lat. Czas dla Chin idealny, aby wszystko przygotować i odpowiednio się uzbroić. Za 6 lat Chiny będą mieć bez wątpienia najsilniejszą gospodarkę na świecie i drugą po USA, jeśli nie pierwszą armię świata. W dodatku mogą w odpowiadającym im czasie rzucić w dużej ilości na rynek obligacje amerykańskie, powodując ogromną inflację i chaos w gospodarce USA. I jestem pewny, że to zrobią, aby Amerykanie zajęli się swymi problemami, odpuszczając działaniom Chińczyków na arenie azjatyckiej.

Atraktor napisał/a:

Ta  wojna ma wybuchnąć za rządów dwóch młodych władców,których Nostradamus nazywa:”młodym tygrysem”i młodym niedżwiedziem”.
Przez 20 lat mają rządzić oni wspólnie w przyjażni,aż w końcu kiedy się już zestarzeją mają stać się śmiertelnymi wrogami,którzy w końcu skoczą sobie do”gardeł”.

Otóż Rosjanie przeciwko sobie użyją również broni najstraszniejszych to jest:chemicznej i biologicznej,a nawet nuklearnej(dojdzie tam do kilku wybuchów bomb atomowych zrzuconych na miasta przeciwników politycznych),czego w wojnie domowej w USA ma nie być.

Zainteresowały mnie te dwa fragmenty - o 20-stu latach i o broni masowego rażenia. Czy mógłbyś podać presage, który o tym mówi?


Acha, jeszcze jedno cool

ania napisał/a:

co to w końcu za różnica czy ktoś zrobi jakiś błąd ortograficzny czy nie  są ludzie którzy mają dyzortografię

drogaaniupiszętenpostwcelupoinfomowaniaciężekażdytekst
napisanybezużyciaznakówprzestankowychjakidużychliterjest
równieupierdliwywodbiorzejakniniejszypisanybezużyciaspacji
zpozdrowieniamizgryźliwynorgg

Ostatnio edytowany przez norgg (2013-03-11 03:51:17)

639

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,przepowiednie Nostradamusa mają to do siebie,że dopiero po wydarzeniach można dokładnie do nich je przypisać.Sto lat temu w1913 roku znawcy proroctw podobnie jak i teraz wiedzieli że coś ważnego się wydarzy,ale to wszystko były domysły.Dlatego dzisiejsza sytuacja przypomina mi tę z przed stu lat.

640

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ciekawe czy dwaj przywódcy to Putin i Miedwiedjew 20 lat w zgodzie potem kłotniai koniec przyjażni