1,101

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa";

Myślę,że masz dostęp do tekstów Nostradamusa tłumaczonych przez Arteuzę,ale przypomnę trzy.

) za Arteuzą Centurionem:

Przed 'sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu,
Przez 90 będą rżnąć tubylców mimo protestów,
Dzięki obcej broni na jeden przed batalią doznają
                                                       -wielkiej porażki!

) za Arteuzą Centurionem;

Na prośbę Galicjan Polacy wejdą za zgodą.
Nad Dnieprem na przedpolach Kijowa straszliwa klęska.
Uciekającemu niedżwiedziowi zostaną wybite kły i przycięte pazury.
Atlantydzi grożą ,Smok i Wyspy się cieszą.

Przytoczyłem te dwa teksty,ale Arteuza podał ich chyba więcej.
Na Ukrainie nie będzie długo spokoju ,bo ten kraj będzie ciągle przeciągany przez Rosję i Unię w swoją stronę,co już się zresztą dzieje.
Najpewniej przed samą III Wojną światową osłabiona wojną domową i osamotniona już na arenie międzynarodowej Rosja postanowi się wzmocnić kosztem Ukrainy i dokona na nią inwazji.
Z pomocą przyjdzie Polska Generała Dyktatora którego poprze osłabione NATO (2lub 3 lata póżniej będzie rozwiązane)i słabiutka upadająca Unia.
Po 90 dniach krwawej wojny Rosja poniesie klęskę, i ustąpi.
Najpierw Ukraina zostanie podzielona,a póżniej cała przypadnie Polsce,aż do podziału i upadku naszego kraju w XXII wieku.

Pozdrawiam:Atraktor

1,102

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Polk
Z wycofanie sie koncernów z ChRL to nie takie proste. Czytałem ,że jeden z koncernów chyba japoński ale pewien nie jestem chciał się ,,zwinąć" rząd Smoka odpowiedział ,że nie ma sprawy ale cały sprzęt zostaje w Chinach ,a wy sobie wyjeżdżajcie.
zachód dopiero dziś dostrzega jaki popełnił błąd fundując Smokowi nowoczesną gospodarkę i praktycznie dostęp do bardzo nowoczesnych technologii. Zachód bez Chin sobie poradzi ale Chiny bez Zachodu jeszcze nie teraz .
Gdyby NATO ,,dziś" zdecydowało się na błyskawiczny atak na smoka i jego sprzymierzeńców to szanse są ogromne na zniszczenie potęgi Chin i jej sprzymierzeńców . Straty na pewno będą ale ,,jutro" za 10/20 lat zachód będzie nieco słabszy od Azji.Powodzenie w przyszłości wojny przeciwko Azji i północnej Afryce będzie niesamowicie drogi!
Jestem pewien tak jak w centurii
Persage;V;11,1 tłumaczenie;Arteuza Centurion:
Bogate Wyspy przywrócą dawne prawo,
I znowu jak kiedyś zagrożą Azji,
Ze Smokiem podpiszą tajny pakt,
Dzieląc daleką północ pomiędzy nienasyconymi.
chodzi tu o bogate wyspy to Japonia. Pragnę przypomnieć iż Japonia z Rosją jest formalnie w stanie wojny od 1945 r.Do dziś Japonia kłóci się z Rosją o Kurylskie Wyspy.
Tak naprawdę Smok zaszachował dziś Neptuna i na tej szachownicy są dwa wyjścia pat lub wzajemne zbijanie pionków,figur, aż do Króla tylko dziś znaczną przewagę militarna na tej szachownicy ma Neptun,a Smokowi na razie brakuje kilku figur i pionków(marynarka wojenna, siły kosmiczne i super technologie. Zawsze jest jakieś ale tym ale jest 2 bln $ długu Stanów ,który jest w rękach Chin czyli ,,złapał Kozak Tatarzyna,a Tatarzyn za łeb trzyma.
Myślę ,że Chiny USA umorzą część długu w zamian za wpływy na razie w Azji.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-04-10 21:43:42)

1,103

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Szukając tekstów Nostradamusa do udzielenia niektórym z Was odpowiedzi zajrzałem do tłumaczeń podanych w latach; 2009 i 2010 Arteuzy Centuriona i wpadł mi w oko przypadkowo taki o to tekst,który najprawdopodobniej mówi o byłym niemieckim papieżu Benedykcie XVI i obecnym z Argentyny ,czyli z południowej półkuli Ziemi papieżu Franciszku.
PROSZĘ GO PRZEMYŚLEĆ,BO W/G MNIE TEN TEKST SIĘ SPRAWDZIŁ,CZYLI M NOSTRADAMUS TRAFIŁ Z

P R Z E P O W I E D N I Ą !!!

A oto on:
Persage III 81,5 ; z tłumaczenia Arteuzy Centuriona;

Stary niemiecki papież będzie żył tradycją,
Spowoduje to niezadowolenie młodych gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się pożniej pozornymi rządami STARCA!

Jak to przeczytałem przypadkowo szukając tekstów M Nostradamusa w komentarzach i tekstach tłumaczonych przez Arteuzę Centuriona,TO PO PROSTU ONIEMIAŁEM Z WRAŻENIA!!!

Przecież Benedykt XVI był Niemcem,żył tradycją ,bo był konserwatywnym papieżem i nie podobało się to wielu młodym"gniewnym" biskupom i kardynałom takim koło 50 latkom,o czym pisała i to nie tylko prasa włoska,nazywając ich "MŁODYMI GNIEWNYMI"!
Dalej przecież jego Arka ,czyli Benedykta XVI się wywróciła,bo zrezygnował z pontyfikatu,PO PROSTU ON NIE UMARŁ TYLKO JEGO TRON SIĘ WYWRÓCIŁ!!!
A FRANCISZEK PRZECIEŻ TEŻ NIE JEST MŁODY TYLKO CO TU NIE MÓWIĆ STARY BO MA 76 LAT I WIDOCZNIE BĘDZIE MIAŁ 95 LAT JAK SKOŃCZY TRAGICZNIE SWÓJ PONTYFIKAT JAKO PIOTR RZYMIANIN!!!

COŚ NIEBYWAŁEGO!

PRZECIEŻ ARTEUZA PODAŁ PUBLICZNIE TEN TEKST NA FORUM GAZETY PRAWNEJ NA STRONIE:
'Kiedy wybuchnie III wojna światowa" już w roku 2009 lub 2010,ale to też można sprawdzić na stronie"GP" ,tam są daty napisania tekstów!
ARTEUZA PODAŁ GO TŁUMACZĄC NA CO NAJMNIEJ 3 LATA PRZED ZAISTNIAŁYM FAKTEM,CZYLI JESTEŚMY NAOCZNYMI ŚWIADKAMI ,ŻE TA CENTURIA M NOSTRADAMUSA SIĘ SPRAWDZIŁA,CZYLI WYPEŁNIŁA!!!

Pozdrawiam:Atraktor

ps:

Zastanowiłem się i-

Zaryzykuję i skopiuję ten tekst na stronie"kiedy wybuchnie III wojna światowa"forum Gazety Prawnej,bo jest tam jakoś cicho,prawie w ogóle się nie dyskutuje.
Jestem tam zalogowany więc to zrobię na własne ryzyko.
Najwyżej znowu mi parę...poślą i wyzwą od różnych,ale nie będę odpowiadał.
Innych tekstów np ;ostatnich,włącznie z likami,gdzie omawiamy aktualne wydarzenia w Korei na podstawie przepowiedni M Nostradamusa trafnie przetłumaczonych przez Arteuzę Centuriona nie będę kopiował,bo po co!
Ten tekst kopiuję jako wyjątek bo jest to tekst tłumaczony przez Arteuzę więc robię to DLA NIEGO,BO GO TAM NIEKTÓRZY DALEJ OBRAŻAJĄ.

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-10 22:17:26)

1,104

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Prosimy o oryginalne wersy Nostradamusa

1,105

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

A teraz aktualne wydarzenia z Korei (już tylko na tym forum i tej stronie) z podglądania programów telewizyjnych Wschodniej Azji:

-telewizja chińska podała oświadczenie swojego ministra spraw zagranicznych,że jest zadowolona z ostrzeżenia rosyjskiego ministra Ławrowa wysłanego do sekretarza stanu USA ostrzegającego Amerykę przed zaostrzaniem konfliktu w Azji wokół Korei północnej.
Równocześnie podano,że Putin dzwonił do przywódcy Chin wyrażając swoje poparcie w kwestii dyplomatycznego uznania przez USA Korei północnej,oraz powrotu Tajwanu do CHRL!
WIDAĆ,ŻE ROSJA ZACZYNA STOPNIOWO ODRZUCAĆ SWOJĄ DEKLAROWANĄ NEUTRALNOŚĆ W KONFLIKCIE KOREAŃSKIM I STAWAĆ PO STRONIE CHIN,CO WYRAŻNIE WZBUDZA NERWOWOŚĆ W WASZYNGTONIE I WŚRÓD JEGO SOJUSZNIKÓW!!!
Tak więc"centurio06"jak nic miał rację,bo zwłoka Ameryki zaczyna wyrażnie jej nie służyć i do podpisania HANIEBNEGO UKŁADU WIDAĆ,ŻE JEST CORAZ BLIŻEJ!
-telewizja północno koreańska w dalszym ciągu na zmianę pokazuję filmy z przygotowań bojowych swojej armii,wizyty "kochanego przywódcy" wśród żołnierzy i załóg zakładów pracy,oraz występy artystycznego zespołu wojskowego i jakiegoś ludowego.
Pokazano też stanowiska bojowe jakichś dużych około 30 rakiet i powiedziano,że jest to kara,która niebawem spotka,cytuję;" rdzenne amerykańskie wybrzeża".
-telewizja południowo koreańska po raz pierwszy pokazała przerażone wypowiedzi zdenerwowanych mieszkańców Seulu,dotychczas te wypowiedzi były bowiem spokojne.
Przekazano też rozporządzenie,aby w mieście przebywali tylko mieszkańcy i ludzie którzy w nim pracują.
W Seulu i innych południowokoreańskich ,a także na wsiach,szczególnie na wybrzeżach są liczne patrole policyjne i wojskowe,które zatrzymują przechodniów i często kontrolują dokumenty.
Ponoć złapano już trzech szpiegów północnokoreańskich!
-telewizja tajwańska oświadczyła,że do dzisiaj administracja amerykańska nie przesłała odpowiedzi na notę tajwańskiego rządu(republiki Chin jak nazywa się Tajwan)w sprawie dalszego wspierania tego kraju jako niezależnego podmiotu państwowego na arenie międzynarodowej!
-telewizja japońska pokazuje stanowiska obrony przeciwrakietowej i ich rozmieszczanie w wielu japońskich miastach,oraz pracę radarów naziemnych.
-telewizja filipińska podała informację,że w/g niepotwierdzonych informacji wywiadu amerykańskiego niedługo ma na Seul paść grad pocisków rakietowych!
-telewizja mongolska podała oświadczenie swego rządu krytykujące USA i popierające Chiny.
-telewizja wietnamska dalej krytykuje Chiny i Koreę północną.

I wiadomość końcowa z ostatniej chwili:
-telewizja Korei Północnej pokazuje jak na jakimś wschodnim jej wybrzeżu jest podnoszona do startu olbrzymia rakieta,a druga obok jest przygotowywana do podnoszenia również do pionowego startu!
Obok dalej widać na ekranie kilkanaście mniejszych rakiet też chyba gotowych do startu!

Wzajemna gra,szachowanie i straszenie się dalej się odbywa,mniejmy nadzieję,że M Nostradamus miał rację i do wielkiej wojny jeszcze nie dojdzie.

Na dzisiaj to wszystko.

Pozdrawiam:Atraktor

1,106

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor
Dlaczego piszesz, że masz nadzieję że do wojny nie dojdzie? Według przepowiedni, które przytaczasz nie ma takie opcji.
Dla takiego Tajwanu porzucenie przez USA i przekazanie Chinom będzie gorsze niż wojna. W tym wypadku pisząc, że masz nadzieje iż nie będzie wojny myślisz tylko o sobie a zapominasz o mieszkańcach Tajwanu, którzy pod rządami komunistycznych Chin będą mieli "przerąbane". W wypadku globalnej wojny, która według mnie wcześniej czy później musi nastąpić będziemy cierpieć wszyscy, bo i wszystkim to się należy za to, że pozwalamy na istnienie takiego świata jaki jest teraz. Wiem piszę kontrowersyjne rzeczy ale taka jest prawda i chociażby obecnej Europie należy się dotkliwa kara za to co teraz robi.
Nie zapominajmy o Tajwanie i jakimkolwiek innym państwie będącym w podobnej sytuacji, bo o Polsce nie miał kto pamiętać, gdy tego potrzebowała i jako naród przez to wiele przeszliśmy.  Kto myśli tylko o sobie zawsze otrzymuje za to nagrodę!

Jeśli przepowiednie Nostradamusa mają się rzeczywiście sprawdzić to jednak lepiej byłoby, szczególnie dla Europy gdyby III WŚ wybuchła jak najszybciej, bo czas gra na naszą niekorzyść.

Ostatnio edytowany przez polk (2013-04-11 00:47:52)

1,107

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

polk bo nie powstał jeszcze Wielki Taliban pozdrawiam

1,108

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Do "polka";

Myślisz bardzo racjonalnie i masz rację,lepiej jak by USA nie ustąpiła ,bo z każdym rokiem Chiny będą coraz mocniejsze i coraz bardziej niebezpieczne,ale ja zawsze staram się pisać prawdę więc Ci się przyznam,że tak po ludzku,po prostu boję się wojny i jej nie chcę,ba!-nie chcę w ogóle żadnej III wojny światowej,chociaż zdaje sobie z tego sprawę,że zgodnie z przepowiedniami M Nostradamusa ona wybuchnie prędzej,czy póżniej i z tego właśnie zdaje sobie sprawę!

Pozdrawiam:Atraktor

1,109

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Debca com przestała pisać na 2  3 dni o Bliskim Wschodzie i pisze o Korei!... Efekt Chin odwrócenia uwagi  od Syrii i Iranu został zrealizowany . Według debca com Kim Dzong Un nie zdobył poparcia i popularności w całej armii i jego przeciwnicy w armii w tym członkowie rodziny Kim Dzongów spiskują przeciwko młodemu Unowi! pisałem o nieudanym zamachu stanu w Listopadzie kiedy część wojskowych z Inspiracji Kim Dzong Czola;uknuła prawie udany spisek i kilku wojskowych którzy mieli zabić Una złapano. w Korei Południowej ludność zbiera zapasy żywność i wody...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-11 14:54:24)

1,110

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

tak z ciekawostek, armia Mahdiego już od dawna istnieje była rozbita w 2008 roku ale formalnie nadal istnieje obok a quaidy i jest jej częscią,
http://en.wikipedia.org/wiki/Mahdi_Army

faktycznie sam Mahdi wciąż się nie ujawnił ale czytając  co się działo w poprzedniej dekadzie to nie z al quaidą walczono ale właśnie z armia mahdiego. Temat jest wciąż aktualny jak sie okazuje
http://www.youtube.com/watch?v=4S4KuSidJwI

1,111

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

A oto bieżące wydarzenia z Azji Wschodniej:-

Chiny chyba sami odczuli nieprzewidywalność młodego dyktatora Korei północnej,bo telewizja chińska komentuje artykuły w głównych gazetach chińskich,które ostrzegają Koreę północną- uwaga!-
przed nieodpowiedzialnymi samodzielnymi działaniami niekonsultowanymi z sojusznikiem,czyli z Chinami.
Chyba częściowo nad dyktatorkiem- młokosem stracili kontrolę"?-po prostu chłopak trochę się rozszalał,czując poparcie za plecami!
Niemniej telewizja chińska dalej ostrzega USA i Koreę południową przed jak to określają cyt:"coraz większym zaostrzaniem sytuacji na półwyspie koreańskim i wokół półwyspu.
Chińczycy podali też informację,że w cieśninie tajwańskiej zmusili dwa kutry rybackie z tego kraju do opuszczenia ich przybrzeżnych łowisk.
Chińska telewizja podała też ,że Stały Komitet Biura Politycznego KPCH podjął decyzje strategiczne mające na celu przygotowanie Chin do ewentualnego konfliktu zbrojnego,który mógłby nastąpić w wyniku agresji Korei południowej i USA na KRLD.
-telewizja japońska pokazuje w dalszym ciągu rozmieszczanie rakiet systemu antyrakietowego na swoim terytorium w różnych częściach kraju.
Po raz pierwszy zauważyłem,że dziennikarze japońscy zaczynają choć delikatnie oskarżać o kryzys również USA.
-telewizja południowokoreańska pokazała film o wojnie koreańskiej z lat 50-tych ubiegłego wieku.
Nadal informuje aby wszyscy ci którzy nie pracują i nie mieszkają w Seulu do niego nie przybywali.
-telewizja tajwańska informuje że rząd tego kraju w dalszym ciągu oczekuje odpowiedzi od administracji amerykańskiej na swoją notę dotyczącą tzw"kwestii statusu międzynarodowego Republiki Chin".
Na razie wszystko.

Pozdrawiam:Atraktor

1,112

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Przed chwilą spikerka telewizji północno koreańskiej wykrzyczała,że przybycie Rasmussena do Korei południowej świadczy o tym,że wszystkie państwa NATO wypowiedziały KRLD wojnę!
A za chwilę też wykrzyczała,że nie ma innej drogi zjednoczenia Korei jak wojna totalna!
Niebawem to nastąpi-wydarła się!

Myślę,że te angielskie napisy pod tym co ta klakierka gdera(właściwie się drze)są po to żeby straszyć świat i to wszystko!

Atraktor

1,113

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.geopolitika.ru/article/pakis … WcIIlf2bpI ciekawy artykuł o politycznej sytuacji Pakistanu przed wyborami 11 Maja  Atraktorze polecam   panu stronę geopolityka org polska strona po lewej stronie tej strony jest okno z zagranicznymi stronami o geopolityce jak np amerykański Stradfor ta jest rosyjska pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-11 21:05:36)

1,114

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A teraz trochę dla relaksu;

Nowoczesność Chin-szybki pociąg;

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=sE4Aphbw_6E

Warto obejrzeć;Atraktor

1,115

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jak Stanom Zjednoczonym zależy na Tajwanie?

Proszę przeczytać ciekawy artykuł i ewentualnie dalsze!
Dla mnie nie ulega wątpliwości że Chiny Ludowe wchłoną Tajwan i to niebawem!

A oto temat - link;

Tajwan - USA - Opis Stosunków Dwustronnych
www.stosunkimiedzynarodowe.info/kraj,Tajwan,stosunki_dwustronn

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-11 22:11:15)

1,116

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zapomnijcie o tych przepowiedniach, wszystko to jedna, wielka mistyfikacja

1,117

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mr_Makaveli napisał/a:

Zapomnijcie o tych przepowiedniach, wszystko to jedna, wielka mistyfikacja

Dobrze by było,bo nie napawają optymizmem.

1,118

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze znam tę stronę którą podałeś w linku; tam jest ciekawy opis państw Islamu i Bliskiego Wschodu i ich stosunek polityczny do Arabskiej Wiosny np Iran od euforii do strachu. To jest oczywiste ; Iran popiera arabską Wiosnę u jego rywali z Półwyspu Arabskiego ale boi się o los Asada  Hezbollahu i Hamasu  Ale dojście do władzy w Egipcie Braci Muzułmanów  to akurat niespodziewanie wyszło na dobre Iranowi bo Bractwo to Sunnici pozdrawiam  ps po tym proteście 10 tysięcy ludzi w Turcji spokój. Ale sam fakt tak dużego protestu jak się wydawało w spokojnej Turcji i bogatej jak na kraj islamu; może niepokoić o przyszłe losy Turcji

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-12 09:13:30)

1,119

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

niestety, nie zmienia to faktu ,że żyjemy w czasach ostatecznych.


polk napisał/a:
Mr_Makaveli napisał/a:

Zapomnijcie o tych przepowiedniach, wszystko to jedna, wielka mistyfikacja

Dobrze by było,bo nie napawają optymizmem.

1,120

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

A oto wypowiedż Mariusza Maxa Kolonko dotycząca zdobycia technologi produkcji broni nuklearnej przez Koreę północną,
Polecam;

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=DWfo4aHSPII

Pozdrawiam:

Atraktor