1,701

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze Rosji zostało tylko drażnienie o dokuczanie USA ; Co pan sądzi o Aleksandrze Duginie i Euroazjatyżmnie intensywnie promowanej  w Rosji ideologi geopolitycznej ; pozdrawiam

Witam:

Ten rosyjski ideolog (Aleksander Dugin)i geopolityk ,były opozycjonista,a obecnie krzewiciel euroazjatyckiego Związku pod przewodnictwem Rosji jest zwolennikiem polityki Putina.
Rosja nie ma siły ,aby zbudować na terenie Europy i Azji takie związkowe supermocarstwo.
I Chiny i USA i kraje muzułmańskie są temu przeciwne i na pewno do tego nie dopuszczą.
w roku 1991 rozpadł się ZSRR ,teraz jest tylko kwestią czasu kiedy rozpadnie się Federacja Rosyjska.
Ten kraj powoli zmierza nieuchronnie do upadku,to chyba już widzą nawet takie osoby które nie są specjalistami w zakresie historiografii i politologii.

Pozdrawiam:Atraktor

1,702

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centurio 06 myślę że Chiny i USA porozumiały się jeśli chodzi o osłabianie Rosji . Myślę też że to się stało po kryzysie Koreańskim ; Chiny i USA będą rywalizować na całym świecie  ale będą razem przeciw Rosji na zasadzie ; wróg mojego wroga jest  moim przyjacielem; jestem pewny że USA  i Chiny porozumiały się o podziale wpływów w Wschodniej i Zachodniej Azji  i prawie całej  nie wiem tylko czy coś ustalili o islamskiej części Azji bo tam może nie być porozumienia  i rywalizacja ; pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-28 17:33:44)

1,703

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy twoim zdaniem porozumienie Chińsko amerykańskie dotyczy tez Bliskiego Wschodu i Wschodu i  islamskiej części Azji ? Jak myślisz jak USA  i  Chiny podzieliły kontynent Azjatycki ; ? To porozumienie zburzy postanie Talibanu pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-28 17:38:37)

1,704

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Podstawową sprawą z którą się nie zgadzam(też nie jednokrotnie o tym pisałem)jest to,że jakoby M Nostradamus przepowiedział koniec świata!"

Zgadzam się. Co więcej moim zdaniem bardzo łatwo zdemaskować tych którzy nie maja pojęcia o Nostradamusie.
Piszą po prostu o przepowiadanym przez niego rychłym końca świata.
Nawet ten wielki prorok napisał, że po określonym roku Bóg nie pozwolił mu już zajrzeć.
Więc podaje on swoje ograniczenia. Jednak końca świata nie widać.

1,705

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

juro napisał/a:

Nawet ten wielki prorok napisał, że po określonym roku Bóg nie pozwolił mu już zajrzeć.

Każda moneta ma dwie strony. Ktoś kiedyś na forum gazety prawnej zauważył, że Nostradamus nie mógł zajrzeć poza pewien rok, bo szatan został wtedy pokonany i na zawsze wtrącony do piekieł... i nie wiedział już co będzie potem.

1,706

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

eggcubed napisał/a:
juro napisał/a:

Nawet ten wielki prorok napisał, że po określonym roku Bóg nie pozwolił mu już zajrzeć.

Każda moneta ma dwie strony. Ktoś kiedyś na forum gazety prawnej zauważył, że Nostradamus nie mógł zajrzeć poza pewien rok, bo szatan został wtedy pokonany i na zawsze wtrącony do piekieł... i nie wiedział już co będzie potem.

Niby takie osoby jak Hitler korzystaly z przepowiedni Nostradamusa. Czyli oznaczalo to, iz Nostradamus ich nawet nakrecal na te wojny.

1,707

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Każda moneta ma dwie strony. Ktoś kiedyś na forum gazety prawnej zauważył, że Nostradamus nie mógł zajrzeć poza pewien rok, bo szatan został wtedy pokonany i na zawsze wtrącony do piekieł... i nie wiedział już co będzie potem.


Zgadzam się, i  pamiętajmy, że chce naśladować Boga, a "Bóg nie zrobi nic nie mówiąc o tym swoim prorokom" - on też widać wybrał sobie takiego - teraz wiemy dlaczego był to francuz(Nostradamus) - ponieważ to do Francji będzie należał świat - i ona będzie rozdawała karty.

Całkiem prawdopodobny rozwój wydarzeń podałem w linku mojego ost posta - gdzie jest opis na podst Księgi Daniela ost. "Bestii", i wielka Francja po III wojnie może być tym królestwem, które po śmierci "Wielkiego Króla" rozpadnie się na 4 części i z jednej z tych części powstanie ost. król  - właściwy antychryst - jednocząc całą ziemię przeciwko Bogu.
Tak mówi Biblia, więc musi to być prawdą - pytanie kiedy to się wypełni...

1,708

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

holi napisał/a:

Każda moneta ma dwie strony. Ktoś kiedyś na forum gazety prawnej zauważył, że Nostradamus nie mógł zajrzeć poza pewien rok, bo szatan został wtedy pokonany i na zawsze wtrącony do piekieł... i nie wiedział już co będzie potem.


Zgadzam się, i  pamiętajmy, że chce naśladować Boga, a "Bóg nie zrobi nic nie mówiąc o tym swoim prorokom" - on też widać wybrał sobie takiego - teraz wiemy dlaczego był to francuz(Nostradamus) - ponieważ to do Francji będzie należał świat - i ona będzie rozdawała karty.

Całkiem prawdopodobny rozwój wydarzeń podałem w linku mojego ost posta - gdzie jest opis na podst Księgi Daniela ost. "Bestii", i wielka Francja po III wojnie może być tym królestwem, które po śmierci "Wielkiego Króla" rozpadnie się na 4 części i z jednej z tych części powstanie ost. król  - właściwy antychryst - jednocząc całą ziemię przeciwko Bogu.
Tak mówi Biblia, więc musi to być prawdą - pytanie kiedy to się wypełni...

Niestety albo i stety nam nie będzie dane żyć w tych czasach.  Ja nawet nie wiem czy bym chciał przeżyć III wojnę światową.   I w sumie tak myślę że jeśli ona faktycznie wybuchnie to mam nadzieje że ja i cała moja rodzina zginiemy szybko i w miarę bezboleśnie.   Bo życie w czasie III wojny jak i po wojnie będzie istnym piekłem na ziemi przy którym życie w czasie I i II wojny światowej było sielanką.

Ostatnio edytowany przez bloczyna (2013-06-29 14:25:58)

1,709

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam pytanie, skoro wojna ma wybuchnąć w 2030 bądź nawet później to jak się ma to, do tego co napisał Arteuza:

Stary Pasterz po Słońcu wybrany sługą oliwki,
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju.
Wszyscy będą myśleli, że krótkie jego panowanie,
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

???

Skoro Jan Paweł II był "z pracy słońca" - Benedykt powinien być sługą oliwki - i to on ma podpisać jakiś haniebny pakt w Izraelu - nie muszę dodawać, że w 2030 Benedykt miałby wtedy ponad 100 lat - do tej pory żadnemu z papieży się to nie udało. Chyba, że tłumaczenie jest błędne i znowu coś przekręcono.

1,710

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

holi może Benedykt 16 podpisze  pakt  w imieniu papieża ? Albo zostanie wybrany drugi raz papieżem nie wiadomo... Może będzie kryzys przy następnym konklawe i łatwiej będzie wybrać byłego papieża który ciągle żyje... pozdrawiam

1,711

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Albo jeśli Franciszek nie jest ostatnim papieżem to ostatni będzie niemiec ...

1,712

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

holi napisał/a:

Mam pytanie, skoro wojna ma wybuchnąć w 2030 bądź nawet później to jak się ma to, do tego co napisał Arteuza:

Stary Pasterz po Słońcu wybrany sługą oliwki,
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju.
Wszyscy będą myśleli, że krótkie jego panowanie,
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

???

Skoro Jan Paweł II był "z pracy słońca" - Benedykt powinien być sługą oliwki - i to on ma podpisać jakiś haniebny pakt w Izraelu - nie muszę dodawać, że w 2030 Benedykt miałby wtedy ponad 100 lat - do tej pory żadnemu z papieży się to nie udało. Chyba, że tłumaczenie jest błędne i znowu coś przekręcono.


Witam:

Miałem dzisiaj nic nie pisać,bo mam akurat mało czasu,ale widzę,że znowu są próby podważania tekstów Michela Nostradamusa!
Kochani,zanim wypowiecie swoje zdanie CO DO JAKIEGOŚ TEKSTU TO DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE!!!
Ten w/w tekst podany przez Arteuzę jest autentyczny,natomiast Arteuza myślał tak jak zresztą zapewne wielu interpretatorów,że skoro nasz papież Jan Paweł II jest kojarzony ze SŁOŃCEM w/g listy Świętego Malachiasza,a Benedykt XVI z oliwką jako przedostatni papież, to on właśnie(czyli Benedykt) powinien podpisać się pod deklaracją jerozolimską obwieszczającą WIECZNY ŚWIATOWY POKÓJ PRZED WYBUCHEM III WOJNY ŚWIATOWEJ!!!
ALE MISTRZ M NOSTRADAMUS ZNOWU WSZYSTKICH W TYM WAS PRZECHYTRZYŁ,BO SPÓJRZCIE NA HERB OBECNEGO PAPIEŻA FRANCISZKA ,OTÓŻ GŁÓWNYM JEGO MOTYWEM JEST  S Ł O Ń C E   Z NAPISEM POŚRODKU JHS,CZYLI CORAZ BARDZIEJ WIELU INTERPRETATORÓW M NOSTRADAMUSA W TYM JA (JAKO AMATOR)JESTEŚMY PRZEKONANI,ŻE FRANCISZEK TO OSTATNI PAPIEŻ NA LIŚCIE ŚWIĘTEGO MALACHIASZA JAKO PIOTR RZYMSKI PIERWSZY,ALE PRZEDOSTATNI PAPIEŻ,BOWIEM JAK JUŻ NIE RAZ TU WSPOMINAŁEM POZA LISTĄ ŚWIĘTY MALACHIASZ WYMIENIA PIOTRA RZYMSKIEGO DRUGIEGO TWIERDZĄC TO PISAŁEM PRZY TYM ,ŻE TO WŁAŚNIE ZA JEGO CZASÓW(KIM BY NIE BYŁ,TO ZNACZY TYM SAMYM,CZY NIE TYM SAMYM PIOTREM)NASTĄPI AGRESJA RASY OLIWKOWEJ NA EUROPĘ!

A więc sytuacja w/g interpretatorów M Nostradamusa,obecnie przedstawia się jak poniżej:

JAN PAWEŁ DRUGI - PAPIEŻ PRACY SŁOŃCA (WRAZ ZE SŁOŃCEM PIELGRZYMOWAŁ PO CAŁYM GLOBIE),
BENEDYKT XVI - PAPIEŻ OLIWKI(OLIWKĘ MA W HERBIE),
FRANCISZEK-PIOTR RZYMSKI I (SŁOŃCE MA W HERBIE,JAKO PETRUS ROMANUS I REFORMATOR),
..................?-PIOTR RZYMSKI II (SŁUGA RASY OLIWKOWEJ ,PAPIEŻ WYBRANY NA 5-O LETNIĄ KADENCJĘ).

Nieraz tu pisałem,zaznaczał to i Arteuza i inni badacze M Nostradamusa,że po Piotrze Rzymskim wyszczególnionym na liście Malachiasza może też być wymieniony przez niego poza listą Piotr Rzymski II!
I widać obecnie,że to ta interpretacja "wzięła górę"!
Dotychczas więcej było bowiem zwolenników TEZY,ŻE PIOTR RZYMSKI NA LIŚCIE JEST TYM SAMYM PAPIEŻEM CO PIOTR RZYMSKI II PO KTÓRYM MALACHIASZ WSPOMINA W SWOIM MOTTO POZA LISTĄ!

W TEJ CHWILI(jak wiem) WŁAŚCIWIE JUŻ WSZYSCY BADACZE WIZJI M NOSTRADAMUSA I ŚWIĘTEGO MALACHIASZA TWIERDZĄ,ŻE PAPIEŻ FRANCISZEK MAJĄCY W HERBIE SŁOŃCE TO PRZEDOSTATNI PAPIEŻ PIOTR RZYMSKI I ,A OSTATNIM BĘDZIE "SŁUGA OLIWKI" PIOTR RZYMSKI II PAPIEŻ WYBRANY NA PIĘCIO -LETNIĄ KADENCJĘ PRZEZ NOWO UTWORZONE KOLEGIUM KARDYNALSKIE!!!

TO MY SIĘ MYLIMY,A NIE M NOSTRADAMUS!!!

Widać dopiero teraz,że wymieniony powyżej tekst M Nostradamusa odnosi się nie do papieża Benedykta XVI,który ma w herbie oliwkę i jest po Janie Pawle II papieżu"z pracy słońca",a odnosi się do Piotra Rzymskiego II ,który będzie poprzez podpisanie traktatu jerozolimskiego sługą rasy oliwkowej i z kolei następcą obecnego papieża Franciszka ,który ma w herbie słońce z napisem;JHS i jest wymieniany jako Piotr Rzymski I !
M Nostradamusowi chodziło więc o herb(słońce)papieża a nie jego przybraną przez Malachiasza nazwę Jana Pawła II papieża"z pracy słońca"!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-30 00:03:47)

1,713

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do Atraktora
Cóż nie jestem znawcą Nostradamusa i jedyne co mi pozostało to uważne czytanie tego co interpretatorzy mają do powiedzenia i wyszukiwanie nieścisłości - nie żeby ich atakować tylko znaleźć istotę nieścisłości.
Twoja interpretacja wydaje się wysoce prawdopodobna, dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

1,714

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Persage III 10
Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi
Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.
Persage II 73, 2
Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!
)
Jednoki i namaszczony zostanie Wielkim Mahdim
Przedtem wybije wszystkich przywódców
Ciało szukanego przez sprzymierzonych
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba
)
Po wielkich klęskach wielki kryzys,
Dumny w nieładzie i w nieporządku,
W wielkiej Radzie nie pięciu a dziesięciu,
Niedługo potem mocarstwo opuści rubieże.

a  jak  to  wytlumaczyc  ? bo  mnie  sie  wydaje  ze  wszystko  zacznie  sie  juz   za kilka  lat

1,715

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://translate.google.pl/translate?hl … 6bih%3D596 Atraktorze bardzo ciekawy artykuł co się dzieje w świecie islamu; Rok temu król Arabii Saudyjskiej Abdullach zaproponował utworzenie unii politycznej ekonomicznej  !Var powstaje ! pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-30 13:44:35)

1,716

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zniszczenie Nowego Miasta to pewnie chodzi o Nowy Jork i zniszczenie atomem...ten fragment o zniszczeniu jest zaraz po tym fragmencie gdy Śniady wyśle wojska do Azjatyckiego kraju jakiego Syria ?http://nsnbc.me/2013/06/29/major-regional-military-campaign-against-syria-in-august-september/ W Sierpniu i Wrześniu USA zacznie  bombardowania pozycji zajmowanych przez armię Asada . USA chce drugą Libię bez interwencji na lądzie ale pomoc rebeliantom z powietrza... czy to wystarczy bo USA jednocześnie rozmieszczają wojska w Jordanii...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-30 15:31:06)

1,717

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mahdi ujawni się po zakończeniu drugiej kadencji Obamy ? a Nowy Jork zostanie zniszczony do stycznia 2017 czyli  rozpoczęcia kadencji nowego prezydenta USA ? Czy zniszczenie Nowego Jorku jeszcze za Obamy ?

1,718

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do Atraktora
Cóż nie jestem znawcą Nostradamusa i jedyne co mi pozostało to uważne czytanie tego co interpretatorzy mają do powiedzenia i wyszukiwanie nieścisłości - nie żeby ich atakować tylko znaleźć istotę nieścisłości.
Twoja interpretacja wydaje się wysoce prawdopodobna, dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Witam:

Do holi:

To właściwie nie jest moja interpretacja tylko zawodowych interpretatorów tzw:badaczy twórczości M Nostradamusa,które wyczytałem ostatnio z ich opracowań.

Ciekawe jeszcze jest to,że twierdzą oni dodatkowo(ale dopiero teraz przyszło im to DO GŁOWY!)że mianowicie PIOTR II RZYMSKI,CZYLI NASTĘPCA OBECNEGO PAPIEŻA PIOTRA I RZYMSKIEGO (FRANCISZKA)ZOSTAŁ WSPOMNIANY PRZEZ ŚWIĘTEGO MALACHIASZA POZA LISTĄ W TZW:MOTTO ,BO MALACHIASZ MÓWI O NIM JAKO O POMYŁCE KARDYNALSKIEJ PRZY JEGO WYBORZE,BO OKAZAŁ SIĘ ON W/G NIEGO W PÓŻNIEJSZYM OKRESIE SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI ZDRAJCĄ I "SŁUGĄ NAJEŻDŻCÓW RASY OLIWKOWEJ",A PRZECIEŻ ZDRAJCA KOŚCIOŁA NIE MOŻE BYĆ WYMIENIONY NA CZCIGODNEJ LIŚCIE PAPIEŻY-NIE MA NA NIEJ PRZECIEŻ TZW:"ANTYPAPIEŻY",KTÓRZY SIĘ PRZECIEŻ CO JAKIŚ CZAS W KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM POJAWIALI !!!
Dlatego też,jak twierdzą oni; Święty Malachiasz potraktował Piotr II Rzymskiego JAKO NIEGODNEGO PAPIEŻA DO WYSZCZEGÓLNIENIA GO NA LIŚCIE HONOROWEJ PAPIEŻY,TAK SAMO JAK ZROBIŁ TO Z LICZNYMI TZW:ANTYPAPIEŻAMI O KTÓRYCH NAWET NIE WSPOMNIAŁ!
ALE ZDRADA PIOTRA II RZYMSKIEGO MA BYĆ OSTATNIĄ I NAJTRAGICZNIEJSZA W SKUTKACH ZDRADĄ I OSTATNIM PONTYFIKATEM PAPIEŻY W WATYKANIE, DLATEGO ŚWIĘTY MALACHIASZ PO PROSTU O PIOTRZE II RZYMIANINIE NAPOMKNĄŁ W SWOIM KOŃCOWYM MOTTO -BARDZO TRAGICZNYM NA SAMYM KOŃCU JAKO KOŃCU DŁUGIEGO ETAPU RZYMSKIEGO PANOWANIA PAPIESTWA NA ZIEMI!!!

Uznałem obecnie taką interpretację zawodowych badaczy tekstów M Nostradamusa za właściwą!
Dlatego więc , obecnego papieża Franciszka będę traktował jako papieża ;Piotra I Rzymskiego z listy Malachiasza i przedostatniego na tronie watykańskim.
Ostatnim papieżem będzie najprawdopodobniej Piotr Rzymianin II(trudno obecnie powiedzieć jakie przyjmie imię)i będzie pochodził z południowych Włoch,a wymieniony jest nie na samej liście ,a w motto występującym na końcu listy Świętego Malachiasza!!
A jak będzie faktycznie-myślę,że jak dożyjemy to za kilkanaście lat(nie wcześniej) się o tym przekonamy-to jest gdzieś około roku 2030!

Czym bliżej III wojny światowej tym my wszyscy i interpretatorzy będziemy coraz bliżej właściwej interpretacji tekstów M Nostradamusa-TAK ZAWSZE UWAŻAŁEM I UWAŻAM DALEJ!
DLATEGO TEŻ SZUKAJMY RACZEJ WŁASNYCH BŁĘDÓW W INTERPRETACJI TEKSTÓW M NOSTRADAMUSA,A NIE BŁĘDÓW W JEGO WIZJACH I PRZEPOWIEDNIACH,BO ZAWSZE WYCHODZIŁ ON Z NICH OBRONNĄ RĘKĄ- MYŚLĘ,ŻE NIE DŁUGO JUŻ SIĘ OKAŻE ,ŻE M NOSTRADAMUS MIAŁ RACJĘ TEŻ W SWOJEJ CENTURII PISZĄC O WAŻNYM WYDARZENIU,LUB WYDARZENIACH MAJĄCYCH ZWIĄZEK Z ROKIEM:1999 -TYLKO JESZCZE TROCHĘ POCZEKAJMY,BO MOŻE TO JEST DATA URODZIN,ALBO MAHDIEGO,ALBO HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO,ALBO-JAK NIEKTÓRZY INTERPRETATORZY OSTATNIO TWIERDZĄ,ŻE ROK 1999 JEST WSPÓLNĄ DATĄ URODZENIA I MAHDIEGO I HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO!!!

Jak znajdę trochę czasu to przytoczę autentyczny ,dość skomplikowany tekst M Nostradamusa mówiący o roku 1999 i kilka tłumaczeń tego do dzisiaj tajemniczego tekstu.
Myślę,że twierdzenie niektórych interpretatorów,że obaj główni bohaterowie III wojny Światowej to znaczy ;Mahdi i Henryk Szczęśliwy urodzili się w tym samym 1999 roku CORAZ BARDZIEJ STAJE SIĘ PRAWDOPODOBNE,DLATEGO M NOSTRADAMUS TAK SKOMPLIKOWAŁ TEN TEKST W SWOJEJ CENTURII!!!

Proszę-nie wyciągajmy pochopnych wniosków na wyrost,natomiast starajmy się je zrozumieć i przemyśleć.
Wiem,że tak zwany REBUS M Nostradamusa w wielu jego tekstach nie jest łatwy do rozszyfrowania-ale próbujmy go odgadnąć nie zarzucając mu błędów-bo to najprościej!!!

Pozdrawiam;Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-30 16:13:22)

1,719

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a co badacze  Nostradamusa sądzą o powstaniu Kalifatu Wielkiego Talibanu i  Sułtanatu Indonezji i Malezji ?  Czyli chodziło o Henryka Szczęśliwego że będzie panować po wojnie a Mahdi że przed dobry  szyfr ; pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-30 16:26:39)

1,720

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czyli Mahdi i Henryk Szczęśliwy w Lipcu skończą 14 lat ;