1,721

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

andy847 napisał/a:

Persage III 10
Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi
Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.
Persage II 73, 2
Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!
)
Jednoki i namaszczony zostanie Wielkim Mahdim
Przedtem wybije wszystkich przywódców
Ciało szukanego przez sprzymierzonych
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba
)
Po wielkich klęskach wielki kryzys,
Dumny w nieładzie i w nieporządku,
W wielkiej Radzie nie pięciu a dziesięciu,
Niedługo potem mocarstwo opuści rubieże.

a  jak  to  wytlumaczyc  ? bo  mnie  sie  wydaje  ze  wszystko  zacznie  sie  juz   za kilka  lat


Witam:

Mój drogi -wiem,że Arteuza uważał,że tym śniadym morze być Obama ,bo to on w jednym z przytaczanych przez niego tekstów otrzymał nagrodę(Nobla).
ALE ROZWAŻMY TO;
Po pierwsze czy prezydentem USA nie może po Obamie(mulacie-śniadym)zostać na przykład jakiś inny śniady np;murzyn z Afryki, meksykański metys(też śniady)których (Latynosów)jest w USA ponad 60 milionów i mają bardzo duży wpływ na to co dzieje się w Ameryce itd!
Zarówno wśród republikanów jak i demokratów wśród licznych senatorów,posłów i działaczy partyjnych jest bardzo wielu:murzynów,mulatów,metysów,Afrykanów,czy Azjatów np;Hindusów, czy nawet Chińczyków!
USA to RASOWO-NARODOWOŚCIOWO-JĘZYKOWY TYGIEL!!!
Ten drugi śniady nie musi być też zaraz po Obamie ,bo po nim może być prezydentem(przynajmniej jedną 4-letnią kadencję jakiś biały),przecież do roku 2030 jest jeszcze wiele czasu!
Wojska amerykańskie w Iraku pozostały w 3 bazach wojskowych w Afganistanie po tzw:"wycofaniu" ma być utworzonych 5 baz amerykańskich-"pilnujących tam porządku i szkolących afgańskich żołnierzy".
Skąd wiesz,czy około roku 2020 kiedy Mahdi ,czyli III Antychryst nie dojdzie w Pakistanie do władzy i zmieni nazwę tego kraju na Kalifat Wielkiego Talibanu,to wówczas w czasie kiedy jakiś inny śniady (przypuśćmy meksykański metys lub amerykański Hindus)nie będzie prezydentem USA,to zdecyduje się zniszczyć jedną z amerykańskich baz wojskowych zdobyczną pakistańską bombą atomową!!!
Ten wybuch nuklearny i zniszczenie amerykańskich wojsk wcale nie musi nastąpić za tego śniadego(Obamę),który dostał nagrodę,możliwe,że nastąpi ta akcja za innego prezydenta USA wybranego nieco póżniej i też o śniadej cerze skóry.
M Nostradamus napisał też tekst,że śniady zniszczy w wyniku wybuchu amerykański Kapitol-czy to też ma być Obama,czy jednak inny śniady!?
Także wcale tym śniadym za którego atomem zostaną zniszczone amerykańskie wojska wcale nie musi być prezydent Obama-tak twierdzili,lub dalej twierdzą niektórzy interpretatorzy,ALE TYLKO M NOSTRADAMUS WIEDZIAŁ I ZNAŁ PRAWDĘ I NA PEWNO WCZEŚNIEJ CZY PÓŻNIEJ ZOSTANIE NAM ONA OBJAWIONA I ZNOWU BĘDZIEMY MUSIELI WIZJONEROWI WSZECH CZASÓW PRZYZNAĆ RACJE,A NIE SOBIE!!!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-30 17:36:29)

1,722

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze  możliwe że to będzie np Julian Castro Latynos demokrata z teksasu  Ben Carson z  murzyn republikanów George Presot Busch  syn Jeba brata  prezydenta Georga ; Antoni Vilalarigosa  demokrata z Kalifornii  Corry Booker demokrata  murzyn Deval Patrick  murzyn demokrata Marco Rubio latynos  republikanin  może  w 2016? Ale teraz myślę że wygra w 2016 roku Hilary Clinton ...pozdrawiam

1,723

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Te niektóre kandydatury miałem na myśli wybory w 2024 roku... po 2 kadencji Hilary Clinton pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-30 17:05:04)

1,724

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/cia … p553369169 Może jednak Obama to Śniady wyśle wojska ?

1,725

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa … 1568070175  Wojska USA wejdą do Syrii?

1,726

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze Śniady zniszczy Kapitol w wybuchu ? Kapitol to Kongres ; pozdrawiam

1,727

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze Śniady zniszczy Kapitol w wybuchu ? Kapitol to Kongres ; pozdrawiam

Witam:

A oto ten tekst:

Prophetie:63,11(sześciowiersz);


W czasie obrad w przededniu niepodległości,
wielki wybuch zniszczy siedzibę posłańców narodu.
Kapitol się zawali podobnie jak rządy złotoustego.
Ameryka przeżyje wielki wstrząs za przyczyną  śniadego,
który po trzech koniunkcjach Neptuna i Marsa zdecyduje się na ten krok.
Nim w przededniu czwartej nadejdzie Melpomena to kraj Bielika ostygnie!


W/g mnie to zdarzenie będzie miało miejsce w I-ej połowie XXII wieku przed wybuchem 3-y letniej IV wojny światowej wywołanej przez szkockiego dyktatora"Wielkiego Mastina" zwanego również czasami przez M Nostradamusa "Wyjącym Mastifem"!
Z treści tego sześciowiersza wynika,że jakiś śniady ( z innych tekstów wynika,że będzie to przywódca zamachowców)przyczyni się do zabicia jakiegoś Prezydenta USA zwanego"złotoustym"i zabicia wielu amerykańskich kongresmenów w czasie obrad tamtejszego Senatu,lub Izby Reprezentantów.
Melpomena to grecka bogini(muza)tragedii,więc po tych wydarzeniach w Ameryce znowu wybuchną wewnętrzne zamieszki i to na tle rasowym-wybuchnie tzw:"uliczna wojna rasowa",która doprowadzi do tego,że w czwartej wojnie światowej Ameryka zachowa się bardzo biernie-właściwie nie będzie w niej uczestniczyć.
Po IV wojnie Światowej ,która rozpocznie się około roku 2150,do USA jako dodatkowy stan ma być przyłączona wyludniona i biedna Anglia(jeden z najbiedniejszych wówczas krajów w Europie i na świecie),na prośbę jej republikańskiego rządu.
Jakiś śniady ma też rządzić Rosją(najprawdopodobniej(Tatar,lub Baszkir)więc radzę być ostrożnym z tym przypisywaniem słowa;Śniady tylko do jednej osoby i władcy.
Coś mi się nie chce wierzyć w to,że za rządów Obamy powstanie Wielki Taliban ,który użyje przeciwko wojskom sojuszniczym(głównie USA)broni nuklearnej-ZA MAŁO JUŻ NA TO CZASU!
Wydaje mi się,że w USA do władzy dojdzie niebawem jakiś inny śniady za którego to rządów dokonane zostanie niespodziewane uderzenie nuklearne na wojska tego kraju przewidziane przez M Nostradamusa.
Już teraz widać ,że śniady(Obama)który dostał nagrodę(Nobla)to inny śniady od tego ,za którego nastąpi w/w zdarzenie.
Jest też bardzo charakterystyczny tekst M Nostradamusa,który mówi wyrażnie o tym,że z czasem rasa biała w USA będzie mniejszością w populacji tego narodu ,a władza nad państwem przejdzie całkowicie na ludność kolorową!
Ta rasowa wojna uliczna,póżniej nazwana III wojną domową w USA zostanie zresztą wywołana przez ludność rasy białej,która będzie próbowała obronić się przed całkowitą utratą władzy i wpływów w państwie TO JEST PRZED ZUPEŁNĄ DOMINACJĄ LUDNOŚCI"KOLOROWEJ"!!!
Już przed III wojną światową coraz częściej prezydentami USA będą zostawać tzw:"śniadzi" lub"czarni"jak ich nazywa M Nostradamus,a po III wojnie światowej prawie bez przerwy prezydentami będą przedstawiciele innych ras niż biała!!!
Musicie wiedzieć,że USA zmieniają się diametralnie i to pod każdym względem!
Ameryka już nie jest państwem z XX wieku!
Przekonacie się niebawem i to nie jednokrotnie,że obecne USA widzą swoje interesy inaczej niż myślimy,a ta przysłowiowa przyjażń Polsko-amerykańska to BARDZIEJ POLSKA ILUZJA NIŻ RZECZYWISTA PRAWDA-TO RACZEJ MIT I NIC WIĘCEJ!!!
Wiem dużo na ten temat bo w USA byłem i jestem częstym gościem i znam ten kraj prawie od podszewki.
Bardziej liczmy na swoją mądrość i roztropność niż na iluzoryczne przyjażnie z różnymi krajami,na których "przejechaliśmy "się już w naszej historii NIEJEDNOKROTNIE,na przykład na Węgrach też ,bo nie zgodzili się na przykład po klęsce Austrii z Prusami w roku 1864 na przekształcenie Austrii w państwo trialistyczne,a nie dualistyczne,to jest;Austo-Węgry-Polska ,co zaproponowali oficjalnie Habsburgowie.
Polscy przedstawiciele wyszli wówczas bardzo zbulwersowani,zdegustowani i zagniewani na Węgrów!
Węgrzy poparli tylko polską autonomię w tym językową w Galicji w ramach Austrii,aby załagodzić gniew Polaków!
Pamiętajcie:historia to nauka wybiórcza-gdzie cenzura bije prawdziwe światowe rekordy!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-07-01 14:29:27)

1,728

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy Nostradamus pisał o kobiecie jako prezydent USA ? Na razie według sondaży Hilary Clinton z łatwością pokona wiceprezydenta Joe Bidena w prawyborach demokratów a potem  republikańskiego rywala w 2016 roku pozdrawiam

1,729

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Napisałem inny tekst,ale mi zniknął i pojawił się poprzedni.
Teraz muszę wyjść.
Po powrocie postaram się go odtworzyć.


Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-07-01 15:50:36)

1,730

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Co do Śniadego to w wyborach 2020 2024 może będą Julian Castro  latynos demokrata Marco Rubio latynos republikanin   Cory Booker murzyn  demokrata Deval Patrick murzyn demokrata Antoni Vilalarigossa Latynos demokrata  Ben Carson murzyn republikan Ted  Cruz  latynos republikanin  jeden z nich to ten Śniady ?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-07-01 15:45:57)

1,731

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Podróż w czasie Ala Bieleka do roku 2137 i 2749

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … s2H5aBfazk

1,732

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,
Mam pytanie do Atraktora i nie tylko.
co wiecie na temat III kraka?
Kiedy mógł sie urodzić?
czy to jest ta sama osoba która jest w przepowiedni opata reszki?
Ostatnio czytałem jakies współczesne orędzia zdaje sie Adama Człowieka na portalu Katolickim " W obronie tradycji i Wiary".
W jednym z nich jest też mowa o człowieku, który ma być Królem Polski.
Czy może to być Trzeci Krak?
No właśnie dlaczego trzeci Krak? Kto był Pierwszym i Drugim?
Atraktorze czy dysponujesz może jakimiś informacjami na ten temat.
W końcu to dla nas dość ważna informacja.
Może ktoś inny ma info na ten temat?
Pozdrawiam

1,733

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@ Atraktorze

Jeżeli można, małe uzupełnienie historyczne, do powyższego (Prophetie 63,11), bardzo słabo znane wydarzenie

Rok 1812 - Wojna James-a Medisona

Była to wojna amerykańsko-angielska w czasie panowania Napoleona Bonaparte (1812 - rozpoczęcie kampanii rosyjskiej)

Otóż, w tym roku (1812) odbył się tak zwany "rajd anglików na Waszyngton" skutkiem było spalenie Kapitolu jak i Białego domu.

więcej informacji można znaleźć w internecie, o podłożach tej wojny i tak dalej.

Więc zniszczenie Kapitolu i Białego domu miało już miejsce  podczas działalności pierwszego jak nazywał Napoleona Nostradamus Antychrysta.

Ostatnio edytowany przez Takitamktos (2013-07-01 20:44:02)

1,734

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał: "M NOSTRADAMUS MIAŁ RACJĘ TEŻ W SWOJEJ CENTURII PISZĄC O WAŻNYM WYDARZENIU,LUB WYDARZENIACH MAJĄCYCH ZWIĄZEK Z ROKIEM:1999 -TYLKO JESZCZE TROCHĘ POCZEKAJMY,BO MOŻE TO JEST DATA URODZIN,ALBO MAHDIEGO,ALBO HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO,ALBO-JAK NIEKTÓRZY INTERPRETATORZY OSTATNIO TWIERDZĄ,ŻE ROK 1999 JEST WSPÓLNĄ DATĄ URODZENIA I MAHDIEGO I HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO!!!"

Jeżeli to prawda, że Henryk urodził się w 1999 roku to... nie potrafię tego znaleźć, ale pamiętam, że albo Arteuza albo Atraktor napisał, że w chwili wybuchu wojny Henryk będzie miał ok. 20 lat - (no i data wybuchu wojny byłaby 2021)

Ktoś coś o tym wie ??
pozdrawiam

1,735

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://translate.google.pl/translate?hl … 6bih%3D596 Wojna domowa w Egipcie Mursi wzywa Al Kaidę do pomocy przeciw armii i opozycji !

1,736

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

http://www.prisonplanet.pl/polityka/cia … p553369169 Może jednak Obama to Śniady wyśle wojska ?


Witam:

Nie wydaje mi się.
Szukałem tekstu ,który by o tym mówił co ty piszesz,czyli interwencji USA w Syrii,ale znalazłem tylko taki:

Prophetie 69;37(sześciowiersz);

W pobliżu ziemi świętej trwać będzie długa wojna stronników,
Rzeka krwi i tysiące trupów będą udziałem syryjskiej Chimery,
Nie;Neptun,Smok i Niedżwiedż,a;Osman,Pers i Izraelita;
użyją do walki Horusa dla wsparcia swoich popleczników
Po spotkaniu Jowisza z Saturnem przy pomocy Heliosa,
Turbany III Antychrysta przejmą w końcu władzę w kraju rzeżników!

Ten tekst jest iście piekielny!
Mówi on o tym,że Syria będzie pod panowaniem potwora-ale będzie to potwór w liczbie mnogiej ,czyli starogrecka bogini Chimera,czyli że wszystkie strony tej wojny domowej będą dokonywały wielkich przestępstw na własnym narodzie!
W wojnę nie będą bezpośrednio zaangażowane;USA,Chiny i Rosja jako poplecznicy,czyli skryci,obłudni(mający własny interes) sprzymierzeńcy innych państw Turcji(Osman),Iranu(Pers) i Izraela,którzy będą za nich realizowali politykę wtrącania się w wewnętrzny konflikt syryjski.
Najprawdopodobniej używać będą m.innymi samolotów bo staroegipski bóg Horus to bóg nieba,opiekun władzy ,który przedstawiany był jako drapieżny ptak sokół!
Możliwe ,że będą stosowane różne samoloty w tym tzw:bezzałogowe.
Wojna ta ma być tak krwawa i wyniszczająca(kraj rzeżników),że porządek tam zaprowadzi po wielu latach dopiero III Antychryst,czyli Mahdi,który zwycięży przy pomocy Heliosa-Helios to egipski bóg słońca,czyżby Mahdi zastosował tam broń nuklearną czy jakąś inną np:laserową!?
Syria naprawdę przeżywa w tej chwili istne piekło,a my chyba się tym wiele nie przejmujemy,tak jak zachód nie przejmował się nami,kiedy Niemcy dokonali na nasz kraj agresji w roku 1939!!!
Zaczniemy się chyba dopiero wtedy przejmować jak muzułmanie zrobią u siebie porządek I WEZMĄ SIĘ ZA NAS-ZA EUROPĘ!!!

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-07-01 22:59:46)

1,737

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Takitamktos napisał/a:

@ Atraktorze

Jeżeli można, małe uzupełnienie historyczne, do powyższego (Prophetie 63,11), bardzo słabo znane wydarzenie

Rok 1812 - Wojna James-a Medisona

Była to wojna amerykańsko-angielska w czasie panowania Napoleona Bonaparte (1812 - rozpoczęcie kampanii rosyjskiej)

Otóż, w tym roku (1812) odbył się tak zwany "rajd anglików na Waszyngton" skutkiem było spalenie Kapitolu jak i Białego domu.

więcej informacji można znaleźć w internecie, o podłożach tej wojny i tak dalej.

Więc zniszczenie Kapitolu i Białego domu miało już miejsce  podczas działalności pierwszego jak nazywał Napoleona Nostradamus Antychrysta.


Witam:

Masz rację ta 2-letnia,a właściwie 3-letnia(ostatnie walki 1815 r) wojna zakończona pokojem w Gandawie (1814 r)była wojną wywołaną przez USA,które były sprzymierzeńcem napoleońskiej Francji.
Amerykanów "kupił"politycznie Napoleon sprzedając im rozległą Luizjanę(obejmowała ona wówczas kilka obecnych stanów od Kanady aż po zatokę meksykańską z portem francuskim; Nowy Orlean) położoną na zachód od rzeki Missisipi po Kordyliery i kolonie hiszpańskie.
Walki były bardzo ciężkie- i morskie na Atlantyku i lądowe na pograniczu brytyjskiej Kanady i USA.
Większe straty poniosły słabsze jeszcze wówczas USA pomimo paru dość wyrażnych zwycięstw na morzu.
Wojna zakończyła się na zasadzie"status quo",czyli bez strat i zysków terytorialnych dla żadnej ze stron.
W historii amerykańskiej ta wojna nazywana jest drugą wojną o niepodległość.
Tej wojnie o której piszesz,M Nostradamus poświęcił kilka tekstów w tym również o zniszczeniu stolicy USA w tym podpaleniu Kapitolu.
Tekst podany przeze mnie z wyjątkiem zniszczenia Kapitolu nie pasuje pod żadnym względem,np;rola śniadego nie pasuje do tej wojny(1812 rok).
Ostatnia linijka mówi też wyrażnie,że to wydarzenie będzie miało miejsce przed IV wojną światową.

Pozdrawiam;Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-07-01 23:27:45)

1,738

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czytałem przepowiednie nie pamiętam jaką że Damaszek jedno z najstarszych miast świata ; ulegnie całkowitemu zniszczeniu...

1,739

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do  Atraktor
dzieki  za  odpowiedz ---2030 ??  nawet  lepiej  i  moze  masz  racje  ale  ja  bym  wolal   zeby  tej  wojny  nigdy  nie  bylo 
pozdrawiam

1,740

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jestem ciekawy czy amerykanie wybiorą w 2016 kobietę prezydent czy zostanie wybrana Hilary Clinton mimo jej wieku 69 lat Regan tyle miał jak zaczynał pierwszą kadencję ; Ale Biden jest jeszcze starszy od Clinton Atraktorze czy będzie pierwsza kobieta prezydent znasz ten kraj czy USA będą miały prezydenta kobietę ? i czy M Nostradamus pisze o tym ? pozdrawiam