1,741

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:
dmox napisał/a:

http://www.prisonplanet.pl/polityka/cia … p553369169 Może jednak Obama to Śniady wyśle wojska ?


Witam:

Nie wydaje mi się.
Szukałem tekstu ,który by o tym mówił co ty piszesz,czyli interwencji USA w Syrii,ale znalazłem tylko taki:

Prophetie 69;37(sześciowiersz);

W pobliżu ziemi świętej trwać będzie długa wojna stronników,
Rzeka krwi i tysiące trupów będą udziałem syryjskiej Chimery,
Nie;Neptun,Smok i Niedżwiedż,a;Osman,Pers i Izraelita;
użyją do walki Horusa dla wsparcia swoich popleczników
Po spotkaniu Jowisza z Saturnem przy pomocy Heliosa,
Turbany III Antychrysta przejmą w końcu władzę w kraju rzeżników!

grudzień 2020r ? spotkanie jowisza z saturnem tak jakoś wychodzi

1,742

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawe kiedy Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana ? Jak można to sprawdzić m ?

1,743

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://astrologia.kaluski.net/prognozy.php?id=872 Może to nam pomoże ;  ? wszystkie spotkania planet i opozycje i takie rzeczy do 2028 roku ;

1,744

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze kiedy Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana ? w 2024 2025 roku jak szukam w internecie ?

1,745

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do dmox

Skąd masz info że po obamie ma być kobieta ??

też mi to się o uszy obiło - może to to samo źródło ?

1,746

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Po zapoznaniu się z przepowiedniami dochodzę do wniosku, że będzie wielka paranoja, najpierw nie było granic, państw, powstały z powodu chciwości - to moje, to moja ziemia, ten ci mój kamyk! Wybuchną rożne wojny aby w końcu efekt był taki - świat bez państw. Na jaką cholerę te wojny były? Pytam się o to po zapoznaniu się z interpretacją, że znikną narodowe państwa. Gdzie sens, gdzie logika?

1,747

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Holi tylko pytałem Atraktora czy będzie kobieta ;  jutro pokaże ostatnie sondaże Hilary Clinton wszystkich pokona Bidena z łatwością i republikanina ; www. election 2016 . com publign policy poling ; i inne pozdrawiam

1,748

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jeszcze zostały 3 lata jak na razie od jesieni prowadzi  Hilary Clinton a Bil zostanie pierwszym małżonkiem USA   bo nie będzie pierwszej Damy  hehe

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-07-02 21:06:15)

1,749

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Dmox"- zapytał-cytuję;

Atraktorze kiedy Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana ? w 2024 2025 roku jak szukam w internecie ?

Witam:

Dlaczego teraz akurat mają się spotkać w znaku Barana?
Na pewno tej koniunkcji raczej nie doczekamy-nie w tym wieku !
Spotkanie kilku planet w jednym z 12 znaków zodiaku nazywamy KONIUNKCJĄ!
Koniunkcje to najważniejsze aspekty,czyli relacje planet w horoskopie.
Z wielu różnych aspektów oprócz koniunkcji do głównych zaliczamy też:;sekstyl,kwadraturę,trygon i opozycję.
Poza tym w horoskopach wyróżniamy też np:domy i żywioły.
Ale nie będę tu wykładał astrologi ,bo traktuję ją raczej jako zabawę,a nie naukę.
M Nostradamus w jednym ze swoich listów przyznał,że służy mu ona jedynie do pomocy przy opisywaniu niektórych przepowiedni(zdarzeń),a nie do prorokowania na jej podstawie przyszłości-JAK WIELE OSÓB DO TEJ PORY SĄDZI!
M Nostradamus w swoich astrologicznych założeniach brał pod uwagę oczywiście głównie najważniejsze aspekty,czyli koniunkcje planet-przede wszystkim właśnie dwóch największych planet Układu Słonecznego to znaczy:Jowisza i Saturna,a także podział znaków zodiaku przez astrologów na cztery horoskopowe grupy,
a mianowicie;

DO GRUPY OGNIA zaliczane są:Baran,Lew i Strzelec,
DO GRUPY POWIETRZA zaliczane są:Bliżnięta,Waga,Wodnik,
DO GRUPY ZIEMI zaliczane są:Byk,Panna,Koziorożec,
DO GRUPY WODY zaliczane są ;Ryby,Rak,Skorpion.

Ogień jest najbardziej zgodny z powietrzem i ziemią.
Powietrze najlepiej zgadza się z ogniem,oraz ze wszystkimi innymi grupami.
Woda najbardziej zgadza się z powietrzem i ziemią.

M Nostradamus właśnie takimi znakami kierował się głównie oprócz oczywiście charakterystyki(astrologicznej) poszczególnych planet,których nie będę tu opisywał.
Koniunkcja to jak już wyżej wspomniałem planety znajdujące się w tym samym znaku zodiaku
Kąt w stopniach dla niej = 0,a znaków zodiaku;0.

A TERAZ DO RZECZY:

Koniunkcja Jowisza i Saturna zwana jest KRÓLEWSKIM ASPEKTEM i ZAWSZE WYSTĘPUJE CO 20 LAT!!!
ASTROLOGIA MUDIALNA NAZYWA JĄ PIERWSZORZĘDNĄ I NAJWAŻNIEJSZĄ!!!
Ostatnio JOWISZ I SATURN spotkały się(koniunkcja) w ZNAKU BYKA W ŻYWIOLE ZIEMI W roku:2000!!!
Dla koniunkcji obu tych planet najważniejsze są liczby ;jeden(1) i zero(0),a w niektórych układach też liczba dwa(2)!!!
A oto szczególne,najważniejsze polityczne wydarzenia ,które miały miejsce w czasie od rozpoczęcia koniunkcji JOWISZA I SATURNA do jej zakończenia;
1.Koniunkcję ową poprzedziło znane powszechnie nad Europą(szczególnie południową np:Francją,w Polsce było częściowe)
zaćmienie Słońca 11 sierpnia 1999 roku opisane w słynnej tajemniczej centurii M Nostradamusa i JEST ZWANE PRZEZ ASTROLOGÓW WIELKIM KRZYŻEM!
2.Koniunkcję uwidocznił też atak na WTC w Nowym Jorku w dniu 11 września 2001 roku.
A została ona uwieńczona trzema innymi wydarzeniami:
3.Wielkim tsunami i awarią reaktora atomowego w Fukushimie w dniu 11 marca 2011 roku.
4.Katastrofą smoleńską(zamachem?) polskiego prezydenckiego samolotu w dniu 10 kwietnia 2010 roku!
5.Kryzysem finansowym euro,który został zapoczątkowany w pażdzierniku(10 miesiąc!)2010 ROKU!!!
CZY TO WSZYSTKO BYŁ TYLKO PRZYPADEK-nie wiem!?
Wiem natomiast ,że wszystkim tym wydarzeniom jakieś teksty M Nostradamusa można przypisać.
A JAKIE CZEKAJĄ NAS NASTĘPNE KONIUNKCJE JOWISZA Z SATURNEM !?
Jak już pisałem ,mają one miejsce co 20 lat!
A więc;-
Najbliższa koniunkcja obu planet(JOWISZA I SATURNA) będzie w roku;2020 W ZNAKU WODNIKA W MIESIĄCU GRUDNIU,A WIĘC ZNOWU JEDYNKA(liczba;1) i DWÓJKA(liczba;2),BO GRUDZIEŃ TO MIESIĄC 12 !
Po tej koniunkcji będzie  za następne 20 lat w dniu 8 maja 2040 roku koniunkcja Jowisza i Saturna,ale z udziałem dodatkowo jeszcze trzech planet to jest;Marsa,Merkurego i Wenus!
Wszystkie te planety spotkają się w ZNAKU PANNY W ŻYWIOLE ZIEMI W ROKU;2040!
RAZ NA 1000 LAT TRWA TAK ZWANA WIELKA KONIUNKCJA JOWISZA Z SATURNEM Z UDZIAŁEM W DOŚC BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI (oczywiście astrologicznej,nie astronomicznej) WIĘKSZEJ ILOŚCI PLANET !
SMACZKU ASTROLOGICZNEMU TEMU NADZWYCZAJNEMU WYDARZENIU DODAJE JESZCZE TO ,ŻE 8 WRZEŚNIA 2040 ROKU OBOK TYCH WSZYSTKICH PLANET POJAWI SIĘ NASZ KSIĘŻYC!!!

W roku 2024/25 żadnej koniunkcji Jowisza z Saturnem oczywiście nie będzie.
Natomiast spotkanie obu planet w Baranie to daleka sprawa!

Jakie wydarzenia zajdą w roku 2020 i w roku 2040 w czasie obu koniunkcji Jowisza z Saturnem?-MYŚLĘ,ŻE OBA BĘDĄ ZWIĄZANE WŁAŚNIE Z OKRESEM III WOJNY ŚWIATOWEJ I PANOWANIEM III ANTYCHRYSTA JEDNOOKIEGO MAHDIEGO KALIFA WIELKIEGO TALIBANU,ORAZ JEGO NAJWIĘKSZEGO OPONENTA I WROGA HENRYKA SZCZĘŚLIWEGO-SELINA!!!

W sobotę wyjeżdżam na 3 tygodnie na wypoczynek-nie wiem czy będę miał czas odpowiadać na Wasze pytania i pisać na forum ,choć biorę ze sobą laptopa,a więc może się jednak odezwę,trudno mi w tej chwili powiedzieć.
Po powrocie powrócę do dyskusji

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-07-03 10:33:12)

1,750

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/3407-s … czne-video  jeśli było to proszę o usunięcie. Nie czytam ostatnio forum bo po prostu nie mam na to czasu.

1,751

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy w 2016 roku będzie w USA kobieta prezydent  i czy Hilary Clinton wystartuje pana zdaniem mimo wieku 69 lat w dniu wyborów  i stanu zdrowia czy M Nostradamus pisał o kobiecie prezydent USA ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-07-03 18:46:18)

1,752

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wracając do tematu dat wydarzeń M. Nostradamusa:

Centuria 1, Czterowiersz 16
Scytia ze stawem połączona w stronę Wodnika
W największym uniesieniu,
Zaraza, głód, śmierć od ręki zbrojnej;
Nadchodzi wiek odnowienia.

Scytia - saturn, staw - księżyc w wodniku
w największym uniesieniu - tłumacząc koniunkcji

sprawdziłem kiedy to ma miec miejsce:
czerwiec 2021

1,753

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Sprawdzajmy te dane astrologiczne i astronomiczne mogą się przydać ; m jak  sprawdzasz  te dane pozdrawiam

1,754

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

używam http://planetwatcher.com/ można obracać w czasie układem planet

1,755

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ciekawy artykuł - o tym, że Rosja długo już nie pociągnie
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit … aid=610e51

czytałem kiedyś wypowiedź pewnego rosyjskiego generała, który mówił, że pytanie jest nie "czy" ale "kiedy" Chiny ich zaatakują, ale nie potrafię znaleźć wiec wrzucam coś podobnego
http://www.rp.pl/artykul/897482.html


niektóre przepowiednie baby wangi: oczywiście daty się nie zgadzają ale sam fakt przepowiedni daje do myślenia

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.

2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.

2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.

2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.

2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułumańska".

2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja ogranów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.

2066 - Podczas ataku na "Muzłumański Rzym", Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni - "broń klimatyczna". Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.

2076 - "Bezklasowe społeczeństwo".

2084 - Nautra wraca do życia po wojnie nuklearnej.

2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!

2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.

2100 - Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).

2111 - Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.

2123 - Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.

2125 - Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.

2130 - Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni".

2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".

2167 - Powstaje nowy system religiny, który obejmie całą Ziemie.

2170 - Wielka susza.

2183 - Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.

2187 - Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.

2195 - Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.

2196 - Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.

reszta na  http://www.iluminaci.pl/proroctwa/przep … acej-wangi

1,756

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Chińska armia nie powinna się nazywać wyzwoleńcza ; wiedzą o tym doskonale tybetańczycy...

1,757

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bractwo muzułmańskie po obaleniu Mursiego grozi utworzeniem Kalifatu na Synaju z pomocą Al Kaidy  Jichad Islami  i Hamasu te dwie ostatnie z palestyńskiej Gazy; http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ … zom-Egiptu http://translate.google.pl/translate?hl … 6bih%3D596  Saudowie sponsorowali zamach stanu w Egipcie!

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-07-06 15:30:10)

1,758

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … omosc.html
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … omosc.html  Syberia będzie Chińska... Rosja ma duże problemy demograficzne....

1,759

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Liczba dziewięć to czasy Marsa,
Liczba sześć początkiem trzeciego,
Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
Żeby dojść do dwa i siedem,
Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie.

(luźna interpretacja)
9 mld ludzi przed III wojną światową
6 mld ludzi na początku trzeciego tysiąclecia, początkiem trzeciego Antychrysta lub początkiem terroryzmu (11 września)
2018 rozpoczęcie dekady superterroryzmu
2027 początek III wojny światowej
2054 koniec III wojny światowej po 27 latach
2069 całkowity koniec terroryzmu

1,760

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Osobiście co do prognoz przyrostu demograficznego odnoszę się z rezerwą . Ponieważ zbyt wiele czynników ma na to wpływ od zebranych plonów na polach ,aż czy komuś się chce. To po prostu wróżenie z fusów . Podam tu jako przykład Indie na w latach 1901 ponad 200 milionów ,a teraz 1205 milionów przeszło 5 krotny przyrost. Jak by sie postarali to do końca 21 w mogli by liczyć 6/7 mld wiec jeszcze raz prognozy to tylko prognozy  liczbę 9 mld można osiągnąć 2020 lecz to zależy od bardzo wielu czynników . Jeżeli ,,kryzys" wygaśnie w tym roku lub na początku przyszłego to liczba ludności może znacznie wzrosnąć w dość krótkim czasie.