261

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Słabe. Więcej filmów nie dało się posklejać?

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

262

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

AnonimMan napisał/a:

Każdy ma swoje zdanie.Ja wieże i wali mnie to co napiszecie.Ale ludzie chyba nie myślicie że będą o tym mówili wiadomościach nawet jeśli już wiedzą o tym.Dlaczego?PROSTE wybuchł by chaos nikt by nie chodził do pracy, szkoły, ludzie by brali wysokie pożyczki w bankach itp.

no z tymi pożyczkami to trochę presadziłeś hahahaha

263

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Zapewnie już wiecie co się wydażyło na planecie Neptun ,Neptun zaczyna zmieniać swe zabarwienie na kolor czerwony ,wiem zaraz mi powiecie że to jest wpływ słońca OKI !!! ale czy na perwno??????

264

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wiedziałam, ze Pluton zmienia kolor na czerwono-czarny ale o Neptunie nic nie wiem.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

265

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Geo-Woman napisał/a:

Wiedziałam, ze Pluton zmienia kolor na czerwono-czarny ale o Neptunie nic nie wiem.

Sorki cholera pomyliły mi się planetki hahahaha chodziło o Plutona ,dzięki za uwagę następnym razem postaram się nie robić tak kardynalnych błędów

266

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

no...kolory ,kolorami a co ma mieć to wspólnego? i z czym?

267

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A chociaż tym że dotychczas Pluton nigdy nie zmieniał kolorów ,,a tu raptem w ciągu dwu lat bach i proszę mamy Plutona kolorowego ,bo dotychczas jak pamiętam to zawsze posiadał barwę błękitną i teraz uczeni łapią się za głowę .
Niekturzy tłómaczą to wpływem słońca ,ale dlaczego wcześniej słońce nie miało takiego wpływu na Plutona???? ,ciekawe

268

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Może zachodzą tam jakieś reakcje chemiczne, które prowadzą do tego, że zmienia kolor. Tak czy inaczej, to raczej nie ma nic wspólnego z końcem świata smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

269

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Z tymi reakcjami chemicznymi to niegłupie, ale żeby na całej planecie? To już jest dziwne.

A z tym końcem świata to wy już nie przesadzajcie;)

270

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Właśnie przecztałam o dziwnym obiekcie, który przelatuje przez kosmos. Ma kształt X a za sobą ciągnie ogon z kurzu. Wygląda niesamowicie. Może to jakiś znak? A może poprostu przypadek. Naukowcy twierdzą, że jeszcze z niczym takim się nie spotkali. Kolejna sprawa. Obawiam się Ahmadineżada. Doskonale pasuje mi do opisu: "wejdzie mężczyzna w błękitnych szatach... i zaatakuje największe miasto na świecie (Nowy Jork). Rozpęta sie największa wojna i ludzkośc wyginie" Jakos tak to było. Pamiętam to z dzieciństwa, jak po raz pierwszy miałam stycznośc z przepowiedniami Nostradamusa. Jak pójdzie w ruch broń nuklearna, to na pewno nie będzie ciekawie. Szczerze się obawiam. A co najciekawsze Iran wciąż sie zbroi... daje do myślenia...

271

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Co do przepowiedni Nostradamusa to nie dziwi Was to, że wszyscy nagle po katastrofach dopasowują je do rzeczywistości? Zawsze jak cos sie stanie to szukają wyjaśnienia u Nostradamusa albo gdzieś indziej ale nigdy wcześniej, żeby dowiedzieć się o tym co będzie. Podobnie było z WTC "upadnie dwóch bliźniaków"..... tak .... ogłosili to jak juz było po wszystkim.

Rosja sie zbroi, Ameryka się zbroi, Irak sie zbroi.... cóz poradzimy... nic. Co ma być to i tak będzie a my nie mamy na to wpływu. Rasa ludzka jest chciwa, dostała "palec" i chce całą rekę ... i to nas kiedys zgubi sad

Polecam obejrzeć film "Nazajutrz" nie mylić z "Pojutrze"

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

272

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Monaki o tym obiekcie to pisali już parę dni temu ,fakt ma dziwny wygląd ,a na samym przodzie jak się przyjżysz to zobaczysz okrągły punkt . Ale to jest ciekawe bo wcześniej  tego nie zauważyli a tu raptem bummmm i jest i czzy wam nie wydaje się to wszystko jedną wielką zmyłką ???  .Rząd USA zawiesił badania księżyca na czas nieograniczony NASA zapowiedziała zakończenie misji promów kosmicznych i czt to wszystko nie daje wam nic do myślenia ,,bo mi tak!!!!.
Zmyłka mogą być te wszystkie niesamowite i nie prawdopodobne zdjęcia ,,,,, ale prawda może być bardziej grożna .
Nie mam pojęcia co nam szykują i co może się wydażyc ,ale jedno jest pewne należy uważnie obserwować świat wokół siebie i otaczającą nas rzeczywistość

273

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

a no własnie,mamy powody do przynajmniej głebokiego zastanowienia sie ...o co w tym wszystkim chodzi.
Na pewno wiele faktów jest 'naciagana" do majacych nastapić zdarzeń w 2012 roku ale nie jest tez tak ,ze z góry mamy kpić, czy też wysmiewac sie z tych co łaczą dane fakty z 2012 rokiem.......
Otóz ..prawda jest taka, że faktycznie majowie cos przewiduja w 2012 roku(około 21,22 grudnia) ,dwa zmienia sie klimat i to ponoć brutalnie, 3 słońce również przechodzi zmiany(większe plamy i mocniejsze wybuchy na słońcu. 4 pole magnetyczne ziemi powoli zanika itd/itp
wnioski wyciagajmi sami ,ja w to wierzę ale logika nakazuje mi życ normalnie i bez strachu...
pozdrawiamtych co w to wierzą.

274

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wszystko to dziwne, ale jako "przyszły" naukowiec mam do tego inne podejście.

http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/inde … l.2012Art5 

1. Klimat się zmienia, owszem, ale nie mówmy, że drastycznie.
2. Słońce, ma swoje cykle, raz jest bardziej aktywne raz mniej.
3. Majowie.... powiedz któremuś, że w 2012 bedzie koniec świata wg ich kalendarza to spojrzą na Ciebie ja na wariata.
4. Pole magnetyczne, raz słabsze raz silniejsze. Jeśli nawet zaniknie to nic nam nie grozi, bo mam jeszcze kilka powłok ochronnych.
5. Przebiegunowanie... ziemia się nagle zatrzyma, wody wystapią i wszystko zaleją.... totalna bzdura! Ostatnie przebiegunowanie miało miejsce, kiedy pra człowiek chodził juz po ziemi i nic mu się nie stało.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

275

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

oj geo-woman wszystko co napisałas to racja!!! ale wszystko co ja napisałem to też:)
bo z racja jest jak z d..ą kazdy ja ma:)udowodnij swoje tezy:) ,
ja wczoraj ogladałem program gdzie juz naukowcy ,którym ty zreszta jeszcze nie jesteś ,,mówili o gwałtownych zmianach klimatu,poza tym  to jest juz tak mocno uswiadomione w społeczeństwie ,ze trudno z tym polemizowac..czy gwałtownie sie zmienia czy nie...
co do słońca ...to okazuje sie (postaram znaleźć link do wyjasnienia tej tezy) ,że własnie nigdy wybuchy na słońcu nie były tak potężne i częste jak w ostatnich latach

co do majów....fakt ja też nie mówie o końcu świata!!!! tylko o czymś ważnym ...sugerował bym poczytac moje wczesniejsze posty...w tym dniu kończy sie 4 "epoka" czy też "cykl" kalendarza majów ,który zawsze kończył sie czymś ważnym dla majów i tyle......a apropo współczesnych majów to tyle oni maja wspólnego z tamtymi majami co tworzyli kalendarz co ja z prezydentem stanów zjednoczonych smile taka jest prawda. Ich przekaz słowny czy tez pisany dawno sie skończył.

co do pola magnetycznego...oj tu troche przesadziłas(http://www.sciaga.pl/tekst/7094-8-pole_magnetyczne_ziemi
0) tym bardziej jesli masz byc w przyszłości naukowcem...ponieważ nasza planeta ziemia bez pola magnetycznego nie może dać nam mozliwości życia na niej ....wtedy wszelkie negatywne promieniowanie z
kosmosu nas zabije i nie tylko to- dodałem link
co do przebiegunowania...byc może było tak dawno i nigdy nie będzie ale zwarzywszy na to ,że temat 2012 roku jest też ściśle zwiazany z przebiegunowaniem mozna sadzić iż ta data zbliża sie i być może ma nastapic w 2012 roku,dlatego tez powstało to forum ,film  i coraz mocniej posuwajaca sie polemika na ten temat

pozdrawiam

276

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pablodart jakby nie patrzeć, to tez sie z Tobą zgadzam smile
Tylko wiesz co, ciężko mi jakoś uwierzyć w to wszytko co mówią ludzie. Każdy ma swoje racje i będzie ich bronił. Fakty naukowe swoją stroną ale jak słysze o hipnotyzerach czy też znanym już Patrick'u Gerylu to aż mnie nosi. Projekt Cheops, jakieś sny o komnacie pod Sfinksem i tego będzie coraz więcej.

Samo przebiegunowanie to proces baaardzo długi i jakby nie patrzeć to cały czas trwa. I nie bedzie tak, że 12 grudnia 2012 będzie pstryk i już bo to jest niemożliwe.
Z tym polem magnetycznym trochę przesadziłam to fakt, ale chodziło mi o to, ze oprócz niego jest jeszcze atmosfera, jonosfera itp, itd.

Czasami to sama nie wiem w co wierzyć. Ale przypuśćmy, ze będzie koniec świata to co my zwykłe szaraczki możemy zrobić? Nic, kompletnie nic nie mozemy.

Również pozdrawiam smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

277

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

To tak jeszcze smile trzeba się czymś pocieszyć smile

http://www.youtube.com/watch?v=b0sqCwLK … re=related
http://www.youtube.com/watch?v=RtWfwiWO2LE&NR=1

I co teraz? smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

278

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Uwaga Końca Swiata nie będzie został odwołany na rok 2012 po uzgodnienu rządów USA,CHIN I ROSJI.Następny termin końca świata wyznaczono na rok 2048

279

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pytanie tego forum jest "czy naprawdę w to wierzycie?" ...ja chyba tak ,a nawet więcej niż chyba:) ........
Zawsze jest nadzieja ,ze to lipa.....i dobrze by było ,żeby na koniec 2012 roku nic się nie wydarzyło.
Będa powstawać filmiki ,które będa narzucaly nam odpowiedni tok myslenia , jedne pokazuja jak wielka bzdura jest rok 2012(widziałem to wczesniej geo-woman) a inne wrecz przeciwnie uswiadamiaja nam jak w wielce katastroficznymi dniami ma byc koncówka 2012 roku.
Powiem tylko tyle,że żyjemy w bardzo ciekawych czasach ,jedni mówia że człowieczeństwo rozwineło sie juz raczej do max. granic swojego rozwoju gdyz zaczyna nam brakować surowców jak i zaczyna byc wielki brak zywności. Inni opisuja ten okres w dziejach ludzkosci jako powowlne wchodzenie człowieka w nową erę , które zrewolucjonizuje sens życia na ziemi.
I jedno i drugie zapowiadało by przemiany ,które musiały by nastac by planeta ziemia mogła egzystować dalej.
Czy zakonczy to sie wielkim armagedonem w 2012 roku? zreszta wydaje mi sie zaspowiadanym niemal przez wszystkie religie swiata.... tego nie wiem......ale wydaje mi się ,że moja religia rzymsko-katolicka opisuje pewne zdarzenia z wizji św. Piotra w apokalipsie ,która jakby tłumacząc na nasz prosty język mogła by mieć duzo wspólnego z tym co pokazano w filmie camerona "2012"......
Zatem moze to szczęscie życ w tych niesamowitych czasach byc może to ogromny pech ..interpretacja jest dowolna dla kazdego.......moim zdaniem żyjmy dalej tak jak żyjemy ,po to jest nam dane życie by wypełniac je jak najlepiej ....
pozdrawiam wszystkich forumowiczów ,którzy mysla podobnie jak ja:)

280

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pablodart z tym końcem świata to babka na dwoje wróżyła ,ale pamiętaj że w dziejach ziemi były już 3 wielkie wymierania gatunków i prawdopodobnie nadejdzie 4 wymieranie ,tyle że tym razem to możemy być my tym gatunkiem ktury może kompletnie zostać ztartm z powierzchni ziemi