1

Temat: nie czytajcie tego

Administrator: Post usunięty z powodu zbyt dużego stężenia przekleństw.
Autorowi chodziło o to, że rządy zasiewają niepokój proroctwami o zagładzie aby podporządkować sobie obywateli.

2

Odp: nie czytajcie tego

//przekopiuje identyczna wiadomosc bo zamiescilem tez gdzie indziej. wygladalo to tak
//(usunieto wulgaryzmy, a kontretnie jedyny jaki sie pojawil w orginalnym poscie)

Nalezy sie wam ***** swiadomosc prawdy. wiec wam ją ujawnie.

/> Nie bedzie końca swiata w 2012, tajemnicze organizacje
rozpowszechniaja te falszywe proroctwa aby zasiac depresje, niepokoj i
poczucie beznadziejnosci i [ odwrocic uwage od falszywego zagrozenia
jakie niesie USA i UE]. bo takie spoleczenstwo latwiej bedzie
zmanipulowac i sklonic do wszystkiego. w 2012 bedzie tylko jakis
przewrot , lub 3 wojna swiatowa.przewrot systemu politycznego,
religijnego. przewrot bedzie o tyle latwiejszy ze spoleczenstwo jest
dzis jednoczone/manipulowane : falszywymi proroctwami o koncu swiata,
falszywym zagrozeniem terrorystycznym (wtc - oszustwo), falszywą
perspektywą ocieplenia klimatu (niezalezni naukowcy twierdza ze co2 w
zadnym wypadku nie wplywa na ocieplenie).
Wojna tez moze byc...
bo wiadomo po wojnie latwiej bedzie zaprowadzic globalny przewrót
polityczny religijny spoleczny.

3

Odp: nie czytajcie tego

mialo byc [odwrocic uwage od FAKTYCZNEGO zagrozenia
jakie niesie USA i UE]

przejezyczenie

4

Odp: nie czytajcie tego

fuckMWC - dobrze że administrator usunął twoją wypowiedź bo i tak jest bezsensowna. przepowiednie są z czasów kiedy nie było usa i globalnego ocieplenia. swoją drogą jest zagrożenie atakiem terrorystycznym, i to każdy wie nie muszę nawet przedstawiać dowodów...
co do globalnego ocieplenia to jest spowodowane przez nas, i dobrze że teraz ktoś chce to odkręcić za nim będzie za późno. To co napisałeś jest bezsensowne.

5

Odp: nie czytajcie tego

Andrzej3991 napisał/a:

co do globalnego ocieplenia to jest spowodowane przez nas,

Człowiek w niewielkim stopniu wpływa na tzw. globalne ocieplenie, które tak naprawdę spowodowane jest wyższą aktywnością Słońca. Stąd podnosi nam się temperatura, według przewidywań meteorologów klimat powinien się stopniowo ochładzać jednakże w wyniku nadmiernej aktywności Słońca występuje proces odwrotny.

Działalność człowieka nie ma tu nic do rzeczy.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

6

Odp: nie czytajcie tego

Andrzej3991 napisał/a:

co do globalnego ocieplenia to jest spowodowane przez nas

to po co robią te badania jak ty genialnie już wiesz że człowiek spowodował globalne ocieplenie ...

chociaż bardziej przypuszczam że wierzysz po prostu w to co w TV mówią ...

jakiś czas temu mówili w TV że jak na ziemi będzie 5 mld ludzi to umrzemy  z głodu bo NAUKOWCY to obliczyli ...

a popatrz jest 6 mld i są nadwyżki jedzenia ...

zacznij kolego myśleć w nie wierzyć we wszystko co powiedzą w TV

7

Odp: nie czytajcie tego

Geo-Woman - znowu, tym razem telewizja... spotkanie państw które zostało zakłucone tą teorią... nie jest to potwierodzone a, wiadomo że człowiek wypuścił bardzo dużo Co2 do atmosfery. Jak działa Co2? Otóż wiadomo że Co2 uniemożliwia gadom w atmosferze odbijac promieni slonecznych co dobrowadza do ogrzewania się planety... dodam że kiedyś w atmosferze ziemi było więcej Co2 niż jest teraz dziwne że w tym okresie były również susze?

piters - o kolego nie wiesz do kogo napisałeś po pierwsze to idz do szkoły bo wypisujesz głupoty jak gimnazjalista, twoja wypowiedz prawdopodobnie opiera się na wypowiedzi kolegi wyżej. tak jak już wyżej pisałem Co2 uniemożliwia odbijanie promieni słonecznych, do tego dochodzi wycinka lasów. Tak po za tym to nie wiesz co piszesz siedzisz w polsce to masz jedzienie, ale sa kraje w afryce i azji ktore nie maja nawet wody...
Co do ostatniego fragmentu twojej nadzwyczaj madrej wypowiedzi to napisze ci tyle że wypowiedz ta powinna byc skierowana do ciebie tylko w innej formie, a dokladniej tak:
" Pomyśl kolego dlaczego w TV o takie rzeczy pokazują w radiach mówią i w gazetach oraz internecie piszą"
Badania robią aby zlikwidować globalne ocieplenie, mamy XXI wiek kazdy juz wie ze to czlowiek spowodowal globalne ocieplenie a ty jestes nadal sto lat za murzynami i nawet gorzej.

ps. ten fragment nie mial na celu obrazenie czarno skórych obywateli.

8

Odp: nie czytajcie tego

I tu się z Tobą nie zgadzam. Żadna telewizja a naukowe podejście do tego. Mam swój rozum i wiem że kilka milionów lat temu lub kilkanaście stężenie CO2 była 4 razy wyższe a przemysł wtedy nie było.
Nie twierdze, że człowiek nie ma wpływu na "globalne ocieplenie" bo w jakimś tam niewielkim procencie zawsze będzie miał. Tak jak napisałam wyżej jest to spowodowaną aktywnością Słońca.
Większość naukowców, meteorologów i klimatologów nie uznaje takiego stwierdzenia jak właśnie "globalne ocieplenie". Przynajmniej tak jest u mnie na uczelni, ludzie od lata badają rdzenie lodowe pobrane na Svalbardzie, także jest dokumentacja na to, ze stężenie CO2 raz rośnie a raz maleje i nie jest to spowodowane w dużym stopniu przez człowieka.

Im jest cieplej tym szybciej wzrasta stężenie CO2 i to jest normalne. Jakby nie patzreć to kilkanaście milionów lat temu to byliśmy w okolicach równika, stad pokłady węgla kamiennego.

Ostatnio edytowany przez Geo-Woman (2009-12-31 12:08:33)

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: nie czytajcie tego

Geo-Woman - jezeli masz swoj rozum to pomysl, wiadomoze ze kiedys bylo wieksze stezenie co2 i dziwne ze pokrywa sie akurat z wielkimi katastrofami... kiedy do atmosfery uwalniane bylo bardzo duzo co2, dlatego planeta sie ocieplala.

10

Odp: nie czytajcie tego

Bardzo podoba mi się temat tego posta "nie czytajcie tego" i ponad 240 odwiedzin. Tak działa psychika ludzka, podobny myk był zastosowany w filmie "Czeski sen" o supermarkecie, który istniał jedynie jako wizja reklamy, ale hasła typu "Nie idź tam", "Nie wydawaj pieniędzy" robiły furorę, bo czytający "nie idź" myślał, a właśnie że pójdę wink

Ale wracając do tematu
Philip Jones szef Climatic Research Unit - najważniejszej instytucji współpracującej z Międzyrządowym Panelem ds Zmian Klimatu (IPCC) "Chciałbym, żeby globalne ocieplenie było prawdą, żeby udowodnić, że nauka ma rację. Tu nie chodzi o politykę, ale raczej o pewien egoizm"/ Wprost - treść maila wykradzionego przez hakerów, Jones nie zaprzeczał napisania go, aczkolwiek mówił o slangu, mowie potocznej i pisaniu żartobliwie ze znajomym..

Po kilku dniach było to: http://groups.google.com/group/soc.cult … &pli=1

11

Odp: nie czytajcie tego

Andrzej3991 napisał/a:

Geo-Woman - znowu, tym razem telewizja... spotkanie państw które zostało zakłucone tą teorią... nie jest to potwierodzone a, wiadomo że człowiek wypuścił bardzo dużo Co2 do atmosfery. Jak działa Co2? Otóż wiadomo że Co2 uniemożliwia gadom w atmosferze odbijac promieni slonecznych co dobrowadza do ogrzewania się planety... dodam że kiedyś w atmosferze ziemi było więcej Co2 niż jest teraz dziwne że w tym okresie były również susze?

Uważasz się za naukowca a nie masz zielonego pojecia o czym mówisz. CO2 'wypuszczone" przez człowieka nie ma nic wspólnego z globalnym ocieplenie, dla mnie cos takiego nie istniej.

Musimy pamiętać, że większosć CO2 wytwarzanego jest przez organizmy żywe, obumierajace rośliny a takze przez oceany.
I wcale prawdą nie jest, że podnosząca się temperatura jest spowodowana podnoszącym sie CO2. Musimy pamiętać, że im jest cieplej tym więcej Co2 jest wydalane do atmosfery przez oceany (które jako główne dostarczają go do atmosfery). Prawda jest taka, że gdy rośnie temperatura to stężenie CO2 spada. A dlaczego teraz rosnie wraz z temperatura? Odpowiedź jest prosta! Oceany to bardzo duże powierzchnie i zanim zaczną reagować na konkretne zmiany miną setki lat. Tak wiec stężenie CO2 jest ok 800 lat do tyłu za temperaturą. Za kolejne 800 lat gdy temperatura spadnie, oceany odczuja zmianę dzisiejszej pogody i wtedy spóźnione CO2 zacznie spadać, ale bedzie to efektem odpowiedzi na to co jest dzisiaj.

Tak więć czy globalne ocieplenie istnieje? Nie.
CO2 stanowi zaledwie ok 2% gazów cieplarnianych gdzie ponad 90% to para wodna.

Coś jeszcze wyjaśnić?

http://stagevu.com/video/xdbvnyftubay#

Ostatnio edytowany przez Geo-Woman (2010-02-23 01:40:31)

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.