2,261

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dobry odcinek z 1999 roku !!!! w drugiej części gość właściwie wszystko potwierdza to co pisał Arteuza !!! :

http://www.youtube.com/watch?v=TmKSZmb8o6U

http://www.youtube.com/watch?v=l-Q7fUNX9KQ

2,262

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kolego Konar, najwyraźniej nie dość dobrze czytałeś Aretuzę, że widzisz tą centurię pierwszy raz na oczy.
Zapewniam cię, że Arteuzę czytałem dośc dokładnie, skopiowałem nawet jego centurie i wypowiedzi. Nie ma tam takiej centurii.
To co mówisz jet kłamstwem.

To nie prawda. Wskaż mi link lub podaj numer strony na forum Gazety Prawnej, gdzie rzekomo ta centuria była zamieszczona przez Arteuzę lub kogoś innego.
Arteuza nie zamieścił takiej centuri. Proszę sobie przejrzeć cały wątek w Gazecie Prawnej - Arteuza nie zamieścił takiej centurii.

Centuria 666,34
W dwudziestym pierwszym przed trzecią,
W kraju Jagiellonów po żałobie pierwszego z dwóch i nieszczęść ludu,
Do władzy dojdzie potomek magnatów pozorny przyjaciel Bastrana,
Jego wewnętrzne rządy i oko skierowane na wschód,
Rozpoczną wielkie przemiany w państwie Jagiellonów,
Po wielkim buncie do władzy dojdzie nowy generał, przyjaciel Półksiężyca!

To fałszywka - ktoś TU kłamie i manipuluje - Arteuza tego nie zamieścił na wątku Gazety Prawnej. Dość dobrze go znam.
Ktoś tu jest politycznym manipulatorem, ktoś kłamie... smile

Proszę wskazać nr. strony z Forum Gazety Prawnej, na której rzekomo Arteuza zamieścił tę centurię. 
Link do wątku Arteuzy z forum GP:
http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto … 3217ff5883

Nie ma takiej centurii zamieszczonej przez Arteuzę.
Kłamiesz kolego

2,263

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

DO Konar, sprawdź sobie - wybrane centurie Nostradamusa w formacie pdf; napisane przez Arteuze, pliki dostępne w internecie. Po drugie, jaki ze mnie polityczny manipulator? Nie mam wpływu na bieg zdarzeń w polityce, więc siłą rzeczy, nie mogę nią manipulować smile.

2,264

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020361,page … omosc.html Rosja popełnia duży błąd widząc głównego wroga w Zachodzie i USA ...a Chiny które Rosja uważa za przyjaciela dobije Rosję z Kalifatem Wielkiego Talibanu ...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-10-14 12:37:13)

2,265

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ostatnio pojawił się we wpisach na forum gen Roman Polko. Mam takie swoje przemyślenia na temat tego człowieka. Jednak zacznę od Zacharskiego. Otóż, jak już wspomniałem we wcześniejszym wpisie, Marian Zacharski jest za stary i spalony na polskim podwórku. Jego byli koledzy z ówczesnego aparatu władzy „wypieli” się na niego za różne afery np. sprawa Oleksego. Jednak to, co dzieli Polko od Zacharskiego, to nie tylko wiek i życiorys, ale również poglądy polityczne. Zacharski jako były agent, kierował się swoim interesem w polityce. Polityka była dla niego, u schyłku kariery, instrumentem do robienia pieniędzy, a znajomości w polityce z pewnością mu w tym pomagały. Do czasu, kiedy został odsunięty na margines w połowie lat 90. Głośno się o nim zrobiło po wydaniu jego książek oraz sugestiach jakoby ówczesny premier J. Oleksy, był tajnym Rosyjskim szpiegiem. To miało pomóc mu wrócić do krwioobiegu politycznego i znowu być ważną figurą (przez swoje powiązania i dostęp do informacji), która mogłaby rozgrywać szachy, a nie tylko być pionkiem na szachownicy. Jednak w wyniku afer popadł w niełaskę u Oleksego, Millera, Kwaśniewskiego, a także Siemiątkowskiego i innych kolegów z byłego establishmentu władzy. Z kolei R. Polko to ideowiec. Za życia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, pełnił funkcję (po odejściu do cywila), koordynatora do spraw bezpieczeństwa w Warszawie. Kaczyński miał do Polko zaufanie, cenił go za jego profesjonalizm i poglądy. Po katastrofie Smoleńskiej i śmierci Lecha, Jarosław Kaczyński nadal miał zaufanie do Romana Polko, jako sprawdzonego człowieka, widzącego podobnie jak Jarosław, mur dla rozwoju Polski, obleczonej przez pajęczynę układów i knowań polityczno – biznesowych ludzi, głównie ze starych peerelowskich układów władzy. Stąd wniosek, że obaj panowie mają podobny pogląd na państwo tj. scentralizowana władza i ograniczone kompetencje samorządów, jak również podobny pogląd i sposób na rozwiązanie kwestii korupcji na szczeblu państwo-biznes. Tylko, że Polko będzie bardziej radykalny, a Islam mu w tym pomoże. Ten człowiek to mój czarny koń w tych zakładach.

2,266

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo proszę przeczytajcie  co się dzieje w USA !Czy ten scenariusz nie opisał Nostradamus kilka set lat temu.

Członek Kongresu mówi: „mamy stan wojenny”

Dwa dni temu, członek Kongresu, Sheila Jackson Lee, powiedziała: „Mamy stan wojenny…i moi koledzy wiedzą, co to znaczy…”

Określenie „stan wojenny” zostało użyte w sali posiedzeń Kongresu USA, 7 października.

7 października ku zaskoczeniu, bądź też nie, w sali amerykańskiego Kongresu padło określenie „stan wojenny”. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, dlaczego przedstawiciel z Teksasu użył tego właśnie języka?

„Mamy stan wojenny, a co to oznacza, to wiedzą moi koledzy. Możecie zrobić taką ustawę w ciągu kilku minut”.

http://www.youtube.com/watch?v=qzvViJyPBvc



„To nieprawda, gdy sugeruje się nam, sugeruje się naszym wyborcom, że Kongres dziś będzie głosować nad otwarciem prac rządu…To zasłona…Senatorowie obu stron głosują i głosują nad projektem roboczym ustawy, i dziś też mamy nad tym głosować… Mamy stan wojenny, a co to oznacza, to wiedzą moi koledzy. Możecie zrobić taką ustawę w ciągu kilku minut”.



The term “martial law” was used on the house floor this morning
Obama pyta wojsko – czy będziecie strzelać do Amerykanów?

Skrót najważniejszych stwierdzeń z wywiadu zamieszczonego w poniższym filmie:

„Wszystko, co robi Obama to nie jest realizacja amerykańskich wartości. Zawsze starał się nam narzucić swój własny system przekonań, a ten system to marksizm. I to właśnie on cały czas robi… Jego agenda to kontrola amerykańskiej opinii publicznej…Ameryka jest na krawędzi dostania się w tryby totalitaryzmu…Moje źródło w wojsku mówi, że nasze społeczeństwo zostanie poświęcone w celu zaprowadzenia ideologii, jaka jest całkiem Ameryce obca… wychodzi na to, że dla Obamy nasza kultura jest w ogóle czymś obcym.

A co z innymi krajami? To jest wzorzec postępowania, to jest ogólna metoda…Obama wzoruje się na metodzie chińskiego komunizmu, podziwia ją, ale chińscy komuniści uważają Obamę za żart, za zdrajcę, bo wierzą w to, że trzeba być lojalnym wobec własnego kraju. Obamy nie traktują z szacunkiem, on jest u nich przegrany…przeciętny Chińczyk z ulicy uważa Obamę za zdrajcę Stanów Zjednoczonych…

Co do zadłużenia Ameryki u Chińczyków, Chiny bardzo mocno pragną rozbrojenia Ameryki…Obama zezwolił na utworzenie w USA specjalnych stref ekonomicznych dla Chińczyków, jakie już istnieją w Chinach, w prowincji Shenzhen, ale oni chcą ostatecznej sprzedaży naturalnych zasobów Ameryki w ich ręce, tego chcą jako cel ostateczny…a dług nigdy nie zostanie spłacony…dlatego również Chińczycy chcą rozbrojenia obywateli USA, żeby zrealizować obietnice Obamy, a jeśli Amerykanie będą uzbrojeni, to mogą postawić opór…

Czy uważasz ten test na lojalność jako preludium do wojny domowej? Obama i jego socjaliści z Waszyngtonu są niezwykle zaskoczeni skalą reakcji amerykańskiej opinii publicznej, zbrojeniem się społeczeństwa na niebywałą skalę, oni nie brali pod uwagę, że to się naprawdę stanie, a teraz są przerażeni, że społeczeństwo może zrobić powstanie i obalić rząd idący w kierunku dyktatury.”

Papierek lakmusowy na sprawdzenie lojalności wojska. Obama pyta oficerów, czy będą strzelać do Amerykanów, jeśli zostanie wydane takie polecenie. Niektórzy oficerowie odejdą. Rząd skupuje wystarczającą ilość amunicji, żeby pozabijać połowę populacji oraz worki na zwłoki. Obama wstrząsa strukturą dowodzenia w wojsku, ale czy to są również przygotowania do wojny z ludnością amerykańską? Według osoby zidentyfikowanej jako były wysokiej rangi urzędnik wojska, odpowiedź na to szokujące pytanie brzmi – TAK.

Aktywista praw człowieka, dr Jim Garrow mówi, że to źródło, człowiek uważany za „jednego z najwybitniejszych amerykańskich bohaterów wojska”, powiedział mu, że prezydent Obama jest w trakcie przeprowadzania procedury sprawdzania armii celem „ustalenia, kto pozostanie na stanowisku, a kto musi odejść” wśród najwyższej rangi dowódców wojskowych. A test polega na tym, czy będą oni strzelać do obywateli USA, czy też nie. Garrow mówi, że jego źródło ujawnia ten fakt w celu „wywołania alarmu” wśród opinii publicznej na temat planów szykowanych przez obecną administrację.



http://www.youtube.com/watch?v=rLXOtR9Gr3E



Obama to Military – Will you FIRE on Americans?
Były zastępca sekretarza skarbu: Obama przejmie całą władzę, aby uniknąć ogłoszenia bankructwa USA

Dajmy sobie spokój z wizjami ogłoszenia bankructwa z powodu kryzysu zadłużenia. Były asystent sekretarza skarbu, dr Paul Craig Roberts, mówi: „pułap zadłużenia zostanie podniesiony. Żaden rząd nie chce utracić władzy albo zdolności pożyczania pieniędzy. Tak więc, jeśli do podniesienia pułapu zadłużenia nie dojdzie, to byłby to prosty sposób na popełnienie przez Waszyngton hari-kari. To ruch, jaki doprowadzi to utraty przez Stany Zjednoczone statusu supermocarstwa”. Dr Roberts mówi dalej: „Jeśli oni nie dojdą do ładu między sobą, to stanie się jedna z dwóch rzeczy…Federal Reserve, na podstawie własnych uprawnień, będzie pożyczać pieniądze do budżetu…albo jest inna alternatywa, że Obama… może po prostu ogłosić stan zagrożenia bezpieczeństwa narodowego i podniesie limit zadłużenia z własnej inicjatywy. Mógłby wtedy rządzić jako dyktator„.

Co się stanie, jeśli USA ogłoszą bankructwo? Dr Roberts mówi: „niebezpieczeństwo niewypłacalności polega na tym, że reszta świata zacznie wyprzedawać dolara. Jeśli zaczną wyprzedaż dolarów, wtedy Fed straci kontrolę a cały system wyleci w powietrze. Banki upadną. Rynek obligacji upadnie. Na giełdzie dojdzie do katastrofy”.

Bez względu na to, co się stanie, jest ogromny i rosnący dług. Dr Roberts twierdzi, że „sytuacja jest nie do utrzymania„. W pewnej chwili i tak dojdzie do eksplozji, „To będzie gorsze niż Wielki Kryzys, ponieważ w czasie tamtej Wielkiej Depresji, ceny spadły wraz z poziomem zatrudnieniem. Teraz ceny będą rosły, a zatrudnienie będzie spadać…ceny złota i srebra poszybują w niebo„.

źródła główne:

http://investmentwatchblog.com/obama-to … americans/

http://www.silverdoctors.com/former-ass … s-default/
Atraktorze czy możesz potwierdzić to co tu w/w u swoich znajomych w Stanach? Mam pytanie czy kosmologia tłumaczy w jaki sposób powstaje myśl u człowieka i czy myśl(informacja,przekaz) może podróżować w czasie zgodnie z prawami wszechświata,praw fizyki,nowych teorii i jak to robi?

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-10-14 19:18:07)

2,267

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Przepraszam,że przez kilka dni nie zabierałem głosu na forum i nie dokończyłem opisywania sytuacji w USA jaka będzie się rozgrywała przed III wojną światową,ale dlatego,że wynikły u mnie pewne ważne sprawy rodzinne,które musiałem załatwić,a właściwie jeszcze nie do końca załatwiłem.

Przeczytałem przed chwilą wszystkie wypowiedzi od czasu napisania mojego ostatniego artykułu i ciągle zauważam,że pisze tu kilka osób,które bez przerwy powracają do porównywania centurii,lub innych tekstów M Nostradamusa z Biblią,a właściwie głównie z Apokalipsą Świętego Jana-jako kanoniczną w kościele katolickim.
Otóż przypominam tym osobom,że nie BĘDĘ DYSKUTOWAŁ Z NIMI NA TEN TEMAT O CZYM JUŻ NIE RAZ TU PISAŁEM!
WYSTARCZAJĄCO WYJAŚNIAŁEM TEŻ NIE RAZ - DLACZEGO?
Oczywiście nie przeszkadza mi to,że osoby te będą dyskutowały na ten temat ze sobą.
Chodzi mi o to,żeby nie mieszały mnie w te dyskusje.

Jeszcze raz stwierdzam dobitnie,że w/g mnie w XXI wieku w czasie lub po III wojnie światowej NIE NASTĄPI SĄD OSTATECZNY I POWRÓT JEZUSA CHRYSTUSA NA ZIEMIĘ,KTÓRE TO WYDARZENIA WYMIENIONE SĄ W APOKALIPSIE JANOWEJ!!!
III Wojna Światowa będzie ZAMKNIĘCIEM OBECNEGO ETAPU ROZWOJU LUDZKOŚCI NA ZIEMI I RÓWNOCZEŚNIE OTWARCIEM NOWEGO ETAPU(CYKLU) TAK ZWANEJ ERY WODNIKA!

Oczywiście będę dalej odpowiadał na pytania dotyczące przepowiedni M Nostradamusa bezpośrednio skierowane do mnie.

Jutro postaram się dokończyć obiecany temat dot;USA.
Po nim będę chciał poruszyć temat dotyczący sytuacji Polski przed III wojną Światową,BOWIEM NIE TYLKO W USA,ROSJI,NIEMCZECH ITD DOJDZIE DO KRWAWYCH WOJEN DOMOWYCH I REWOLUCJI,ALE TE BRATOBÓJCZE WALKI NIE OMINĄ  RÓWNIEŻ NASZEGO KRAJU!!!
JAK WYNIKA Z TEKSTÓW M NOSTRADAMUSA OBECNY PODZIAŁ POLITYCZNY SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO BĘDZIE SIĘ CORAZ BARDZIEJ POGŁĘBIAŁ,AŻ POLACY  ZACZNĄ MORDOWAĆ SIĘ NAWZAJEM,WTEDY WŁAŚNIE NA SCENIE POLITYCZNEJ POLSKI POJAWI SIĘ GENERAŁ DYKTATOR,KTÓRY ROZPRAWI SIĘ I Z LEWICĄ I Z PRAWICĄ,A ZA PRZELANĄ KREW OBCIĄŻY GŁÓWNIE DUCHOWIEŃSTWO POLSKIEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!!!
UPORZĄDKOWANIE SYTUACJI WEWNĘTRZNEJ W KRAJU,POMOC GOSPODARCZA BOGATEGO W PIENIĄDZE I PALIWA KALIFATU WIELKIEGO TALIBANU.POPRAWA SYTUACJI MATERIALNEJ POLAKÓW I ZDOBYCZE TERYTORIALNE PRZYSPORZĄ GENERAŁOWI DYKTATOROWI NA WIELE LAT WIELKIEJ POPULARNOŚCI W POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE!

Jak już wspomniałem powyżej,jutro postaram się dokończyć temat poświęcony sytuacji w USA.

Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-14 18:44:49)

2,268

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Obserwatorze:
"DO Konar, sprawdź sobie - wybrane centurie Nostradamusa w formacie pdf; napisane przez Arteuze, pliki dostępne w internecie. "

Ja nie mam na myśli jakiejś "przeróbki tekstów" zamieszczonych w necie ale oryginały wypowiedzi Arteuzy z forum Gazety Prawnej, które nie zostało jeszcze zlikwidowane. Wypowiedzi Arteuzy sprzed kilku lat są począwszy od strony 1 do 1184 tego forum.
Znam te wypowiedzi bardzo dobrze ponieważ kiedyś skopiowałem wszystkie jego wypowiedzi i centurie wraz z datami umieszczenia.  Nie było tam i NIE MA TAKIEJ CENTURII.
Proszę sobie sprawdzić pod linkiem (trochę czytania - kilka godzin) począwszy od pierwszej strony.
http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto … mp;t=47796

Ktoś w necie zamieścił w formacie pdf manipulację. 

PS. Ja też bardziej typuję generała Polko od innych "kandydatów".

2,269

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Polko jako przyszły dyktator? Osobiście nie obstawiał bym tego pana. Może na państwu robi wrażenie to ,że dowodził elitą elit naszej armi. Chcę państwu uzmysłowić iż ten pan nie przeszedł nigdy selekcji do GROM-u i takową na 100% by oblał. To człowiek z nadania, który nigdy bezpośrednio nie brał udziału w akcji bojowej . Choć jeżeli chodzi o kolesiostwo itp to się chłop zna na robocie. Do końca nie wykluczam tego człowieka ale na 99% to nie on.Kto go chwalił i gdzie? To że sam się chwalił to wiem.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-10-14 21:23:19)

2,270

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dla mnie Polko jest jakiś taki nijaki i nie bardzo go widzę w roli dyktatora. Tak samo jak nie widzę Kotlińskiego w roli "Chytrego Lisa"(Mój kandydat to L. Miller). Do wojny jeszcze parę lat, możliwe że główni aktorzy jeszcze nie weszli na scenę i dopiero za czas jakiś ich poznamy.

2,271

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit … omosc.html

ciekawy artykuł, tylko podany rok kolizji się nie zgadza ;]

2,272

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Poniekąd "zbieżne" z Arteuzą i  przytaczanymi w wątku scenariuszami.  smile

World War III ( realistic simulation )
http://www.youtube.com/watch?v=NTv41yw9a20

2,273

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio 06 generał Dyktator ma mieć żonę muzułmankę to moim zdaniem zdemaskuje przyszłego Generała Dyktatora .Nostradamus pisał o tym że po Bastranie ; ma być tylko trzech premierów przed Chytrym Lisem Uwodziciel i Głupiec ... jak myślisz kiedy do władzy dojdzie Uwodziciel ? i Dlaczego Nostradamus tak go nazwał ? Obiecuje że zrobi porządek po rządach Bastrana ; jestem ciekawy czy go poznamy w 2015 czy 2019 roku ? w 2014 roku zacznie się maraton wyborczy o PE i samorządu w 2015 prezydenckie parlamentarne kto wygra twoim zdaniem ? pozdrawiam

2,274

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Domox
Myślę że to mało istotne ,kto po Bastardzie będzie rządził. Jak wynika z interpretacji te 3 osoby nie dokonają przełomu w Polsce tylko będzie co raz gorzej. Najważniejszą osobą będzie Generał, który dokona wielkie i na długie lata nie odwracalne zmiany. Będzie to dosłownie rewolucja! Praktycznie pod każdym względem. Kto by nie wygrał wyborów i tak to nic nie da, bo tak jest stworzony system w Polsce. Dopiero zniszczenie tego chorego systemu po przez krwawą rewoltę i przejęcie władzy coś zmieni w Rzeczypospolitej!

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-10-15 16:24:55)

2,275

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do centurio 06, nie wiem, co dokładnie chciała powiedzieć Sheila Jackson Lee, ale wiem jedno, że zasadniczo w demokracji parlamentarnej o wielu sprawach można mówić, nie zawsze sensownie i bać się, że ktoś pociągnie nas za to do odpowiedzialności karnej. Poza tym, każda ustawa, choćby nie wiem w jak szybki trybie przeprowadzona, musi mieć swoje oparcie w konstytucji, póki konstytucja nie zostanie zmieniona, wszystko musi być zgodne z prawem. U nas prawo też określa, w jakich przypadkach można wprowadzić stan wyjątkowy, stan klęski żywiołowej lub stan wojenny. Prawo o stanie wyjątkowym, USA będą mogły wprowadzić wtedy, kiedy kryzys się rozleje, bezrobocie wzrośnie, bezpieczeństwo publiczne zostanie zagrożone, pojawi się anarchia uliczna i zwykli nosiciele broni zaczną strzelać do siebie i tych, co będą odpowiedzialni za tą ekonomiczną anarchie.
Teraz kwestia R. Polko, otóż wiem, że ten człowiek miał na pieńku ze swoimi kolegami z jednostki specjalnej GROM. Na ten temat huczały nawet media swego czasu, że był on administracyjnie przydzielony jako dowódca do tej jednostki to też wiem. Mnie nie interesują jego bojowe osiągnięcia, raczej cechy charakteru. Ma bowiem kompleksy, z których chyba nie potrafi się wyleczyć, mianowicie czuje się niedoceniony. U byłych kolegów z Gromu też spalony, tak więc, niejednokrotnie próbował udowodnić sobie i innym swoją wartość. Bez powodzenia. Moim zdaniem u Polko góruje przerost ambicji, ma mocno nadęte ego, co pozwala mu sądzić o swojej wyjątkowości. Jak będzie zobaczymy? Może ten człowiek w ogóle odsunie się na bok, przejdzie na emeryturę i świat o nim zapomni?

2,276

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do atraktora
Przeciez dostales co chciales, jasno i zwiezle a jednak nie chcesz dyskutowac.
Wedlug mnie jestes zwyklym agentem ktory ma za zadanie zmanipulowac i wprowadzic w blad spoleczenstwo.
Wiecie ze w 2004r. krk zakazal czytania Apokalipsy Św.Jana przed jakakolwiek publika, ciekawe czemu tongue
A Nostradamus i Św.Jan to ta sama osoba :]
http://apokalipsaczasspelnienia.republika.pl/

2,277

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tutaj jest mowa o Nostradamusie a nie o końcu świata. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Pewnie dlatego nikt nie chce z tobą dyskutować.  Może popróbuj na katolickich forach.

2,278

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zaq12wsx napisał/a:

Do atraktora
Przeciez dostales co chciales, jasno i zwiezle a jednak nie chcesz dyskutowac.
Wedlug mnie jestes zwyklym agentem ktory ma za zadanie zmanipulowac i wprowadzic w blad spoleczenstwo.
Wiecie ze w 2004r. krk zakazal czytania Apokalipsy Św.Jana przed jakakolwiek publika, ciekawe czemu tongue
A Nostradamus i Św.Jan to ta sama osoba :]
http://apokalipsaczasspelnienia.republika.pl/

Ja cię nie wyzywam,więc czemu to robisz?
Może sam jesteś agentem nasłanym tu przez kogoś i chcesz zniszczyć  dyskusję na tej stronie tego forum tak jak zniszczono ją na na stronie Gazety Prawnej.
Każdy decyduje sam z kim chce dyskutować,a z kim nie,to jest każdego osobiste prawo!

Myślę,że administrator strony zareaguje na to POMÓWIENIE!

Atraktor

2,279

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.gazetapolska.pl/11418-krwawa … na-salonie

W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
Dawniej chwalony, a zapomniany generał,
Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
Później Polacy i Kościół będą go przeklinać za: korupcję, podatki i islam.

Według, mnie pasuje to do gen.Czępińskiego.

2,280

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zaq12wsx napisał/a:

Do atraktora
[...]
Wedlug mnie jestes zwyklym agentem ktory ma za zadanie zmanipulowac i wprowadzic w blad spoleczenstwo.
[...]

Kurcze, zdekonspirowałeś nas! To forum to centrum sterowania siatki agentów, mających na celu przejąć władzę nad światem przez rozsiewanie pogłosek o III Wojnie Światowej. No to już po naszym sprytnym planie, trzeba wymyślić coś innego!