2,301

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wszyscy wrogowie USA Syria Iran Chiny Korea Północna Rosja i wiele sunnickich terrorystów ... się ucieszą

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-10-16 18:59:28)

2,302

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Nowi czerwoni to partia Komunistyczna Socjalistyczna starzy Republikanie ...

W nie których tekstach M Nostradamus czerwonymi nazywa kardynałów kościoła rzymskokatolickiego ze względna na ich ubiór w innych; Związek Sowiecki,lub Chiny,a w jeszcze innych jak tym razem partie polityczne o różnych lewicowych na ogół odcieniach,więc trudno mi powiedzieć,jaka to będzie partia,ale wydaje mi się że to nie republikanie,a raczej bardzo lewicowi działacze partii demokratycznej,bo to w jej łonie zacznie się rozwijać nowa partia obywatelska,która ma przyjąć ideologię Morusa,czyli pewnie póżniejszego Marksa!
Tomas More,czyli Morus był twórcą tak zwanego;"komunizmu utopijnego"i zmarł w roku 1535,a M Nostradamus,który zmarł w roku 1566 dobrze znał jego komunistyczną ideologię i w swoim osobistym liście do Scaligera(wielkiego renesansowego myśliciela)nazywał ją;ANTYLUDZKĄ I SZATAŃSKĄ,a samego Morusa NIEBEZPIECZNYM BAJKOPISARZEM I IDIOTĄ!!!
Twórca "Utopii" TO BYŁY ZAKONNIK,TERCJASZ FRANCISZKAŃSKI,póżniej po opuszczeniu zakonu żonaty.
Po odmowie złożenia przysięgi tzw;supremacji został skazany na śmierć,a następnie UZNANY ZA ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO I JEST NIM DO DZISIAJ!
Także twórca utopijnej komuny jest świętym Kościoła- no cóż,jest to jeden z licznych tzw;"chichotów ludzkiej historii"!

Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-16 19:25:41)

2,303

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Wszyscy wrogowie USA Syria Iran Chiny Korea Północna Rosja i wiele sunnickich terrorystów ... się ucieszą

Nawet jak dojdzie teraz do tymczasowego porozumienia to sytuacja nie będzie jeszcze ostatecznie klarowna i rozwiązana!
Wszystko będzie możliwe,bo wewnętrzne  konflikty narastały już od wielu lat i jest ich bardzo dużo!
Najgrożniejsze jest olbrzymie zadłużenie wewnętrzne i zagraniczne państwa amerykańskiego,a ono co jakiś czas będzie "O SOBIE PRZYPOMINAŁO"!

Pozdrawiam;

Atraktor

2,304

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktor
Pisales ze chcesz poznac kod Nostradamusa, ja ci go napisalem, ty mnie zupelnie zignorowales i olales, ba nawet twierdzisz ze ja to ten zly.
Ale co tam skopiuje ci to jescze raz.

Wbrew pozorom, Centurie są znacznie łatwiejsze do odczytania niż Apokalipsa, a to z tego powodu, że Nostradamus żył znacznie później niż św. Jan. Jego wiedza o świecie byłą znacznie bogatsza.
Aby ułatwić prawidłowe zrozumienie Centurii, Nostradamus zapisuje od razu w tytule wiele ważnych wskazówek:
Dlaczego napisał Centurie?
Kim on jest w rzeczywistości?
Z jakiego kraju będzie pochodził człowiek, który to zrozumie?
Kiedy to nastąpi?
Wszystko w jednym słowie, w wyrazie, który w pełni odpowiada kpiarskim ciągotom Nostradamusa.
Centurie – wyraz zbudowany z trzech form językowych: starogreckiej, rzymskiej i łacińskiej.
Centaur w mitologii greckiej to człowiek koń. Najsławniejszy z nich to Chiron – lekarz jasnowidz! A więc Nostradamus (mówiący o sobie, że jest największym jasnowidzem) był równie podstępny jak Chiron, który chciał porwać Heraklesowi żonę Dejanirę.
A jakiego podstępu używa Nostradamus? Również jak Chiron, lekarz – jasnowidz. Drukuje Centurie na oczach świętej inkwizycji i zapowiada w nich koniec kościoła, podaje czas, kiedy to nastąpi, gdyż cent-(urie) z łacińskiego oznacza jeden ze stu, czyli procent (coś, co zaowocuje później).
Natomiast w języku rzymian, centurie to oddziały wojska. Jednym słowem, Centurie, jak oddziały wojska, za pomocą których podstępny Nostradamus wtargnął do królestwa świętej inkwizycji będą czekać na swój czas, czyli zaprocentują później.
Jeżeli podstęp wzięty jest z greki, siła z Rzymu a czas z łaciny, to, aby się pokusić o odpowiedź, kiedy spełnią się procenty, należy szukać również w łacinie.
W tym momencie dochodzimy do zaskakujących wniosków. Ponieważ główny sens przepowiedni to moment rozpoczęcia wydarzeń poprzedzających spustoszenie Ziemi oraz data samego spustoszenia. Zatem poszukajmy odpowiednika tego czasu w języku łacińskim.
CENT oznacza procent a moment odliczania to CINQUE. Moment odliczania procentów to CINQUE-CENT. To jak CINQECENTO, moment pojawienia się tej nazwy jako symbolu. Pojawia się w Polsce jako nazwa samochodu.
Czyżby odliczanie rozpoczęte?
Jeżeli faktycznie czas odliczania miałby się zacząć od nazwy cinquecento, to jak mówi Nostradamus, Jan Paweł II jest ostatnim papieżem, który „rządzi w bólu i jest stary”. Nadinterpretacja, czy spryt i rzeczywista wiedza Nostradamusa? Wiele horoskopów Nostradamusa jest bardzo precyzyjnych, aby je odczytać trzeba jednak mieć sporą wiedzę astrologiczną i jeszcze większą ogólną. Potwierdza to sam Nostradamus.

2,305

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam, Atraktor przedstawił kolejne nieznane nam centurie dotyczące Ameryki Północnej. Pokazują nam jak bardzo sytuacja będzie się tam na naszych oczach zmieniała, że będzie się pogarszać z każdym miesiącem, ale nie uważam, żeby ten czwartek, był sądnym dniem dla USA. Raczej dojdzie do kompromisu i system finansowy się ustabilizuje, na razie. Sama centuria wskazuje, że po Obamie, będzie rządzić kobieta, najprawdopodobniej Hilary Clinton, a po niej jakiś metys. Ten metys, zostanie wybrany na prezydenta z ramienia nielegalnego zgodnie z konstytucją, rządu socjalistów z władzą skoncentrowaną chyba w Chicago. To jest miasto wielkich wieżowców (drugie po NY), skoro Nowy York ma wyć zniszczony, najpierw przez katastrofy, później przez brudny atom. Każde rządy po Obamie, mają być dla Neptuna tylko gorsze.
Ania przedstawiła 3 scenariusze napisane przez Independent, a Dmox napisał, że pierwszy scenariusz się sprawdzi. Ja uważam, że sprawdzi się drugi. Trzeci wariant może być w krótkim czasie punktem zwrotny dla samego dolara, jako środka rozliczania surowców w tym przede wszystkim ropy. Ten pierwszy scenariusz jest w wielu miejscach możliwy, Ale nie w całości, tak ja myślę.

2,306

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy Nostradamus pisał kogo pokona Stara niewiasta w wyborach nie chodzi oczywiście o nazwisko bo Nostradamus  nie pisał nazwisk tylko czy pisał o rywalu Starej niewiasty ?  Pozdrawiam

2,307

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Przepowiednia;164,15(czterowiersz);
Mars w trzecim stopniu znaku Panny w opozycji do Neptuna
podczas pełni Księżyca w Baranie wyzwoli atlantyckie demony pieniądza.
Kapitol dwóch kłótliwych partii zrodzi trzecią ukrytą zwolenników Morusa,
najpierw tajemniczą,a póżniej jawnie wrogą dotychczasowym porządkom."

(ze strony Astromix.pl)

Aktualne pozycje planet
Słońce  23° Wagi 
Księżyc  26° Ryb 
Merkury  17° Skorpiona 
Wenus  9° Strzelca 
Mars  0° Panny 
Jowisz  19° Raka 
Saturn  11° Skorpiona 
Uran  10° Barana ®
Neptun  2° Ryb ®
Pluton  9° Koziorożca 
® = retrogradacja
Prawie wszystko pasuje, tylko Mars jest nie 3 a 0 stopni Panny, no i Księżyc ciut za daleko od opozycji do jutra nie zdąży utworzyć. Chyba że chodzi o późny czwartkowy wieczór w USA a u nas noc z czwartku na piątek, wtedy to by chyba wszystko pasowało. Nie mam efemeryd planet a przydały by się teraz.

2,308

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dzięki ormin_lange
Datę już znamy pytanie co to za "demony"?
Macie jakieś pomysły?

2,309

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "zaq12wsx":

Zrobię wyjątek i częściowo na te bzdury ci odpiszę.

Centum po łacinie to po polsku liczba 100 i od niego pochodzi w różnych językach skrótowy wyraz cent!
Centuria to rzymski oddział 100 piechurów bo końcówka latyńska"uria"pochodzi od słowa latyńskiego nie łacińskiego"terturia" oznaczała oddział 30 piechurów,a łacina wywodzi się z języka latyńskiego od którego wywodzi się z kolei nazwa krainy Lacjum na której położony jest Rzym czyli Roma.
Nie ma w łacinie takiego słowa jak"uria".
Od nazwy centuria wywodzi się też np nazwa "komturi" w zakonach rycerskich średniowiecza np;w niemieckim zakonie krzyżackim Najświętszej Maryi Panny!
W łacinie nie ma wyrazu; "uno",czyli jeden jest to wyraz hiszpański i włoski.
Po łacinie jeden to prima,a nie uno,dwa to secunda(czytaj:sekunda),trzy to tercia(czytaj:tercja),cztery to qwarta(czytaj kwarta),pięć to qvinta(czytaj kwinta,a następnie sexta,septima,octima(oktima)nona, decima itd aż np; do vicesima czyli dwadzieścia,a vicesima prima to dwadzieścia jeden itd itd.
Od jakich rzymskich form pochodzi wyraz centuria?- skoro nie było języka rzymskiego tylko łaciński w języku którym mówili Rzymianie!
Język staroegipski,średnio egipski i póżno egipski nie posiadały w ogóle alfabetu literowego tylko najpierw język staroegipski był zapisywany znakami obrazkowymi to znaczy że rysowano proste rysunki najpierw np; chaty,człowieka czy psa a dopiero potem te znaki-rysunki upraszczano i pismo obrazkowe w języku średnio egipskim zastępowano już pismem ideograficzno sylabistycznym,a póżniej hieroglficznym.
Więc właściwie"suma sumarum" nie wiadomo dokładnie jak poszczególne wyrazy brzmiały i jak je wypowiadano!!!
Jak w ogóle można chamicki język egipski porównywać z indoeuropejskim łacińskim,to jest tak jakby pomidor(warzywo)porównywać z pomarańczą(owocem) co za idiotyzm!!!
Procent,czyli po łacinie; pro centum oznacza dosłownie tłumacząc po polsku; na sto,z tego pochodzi skrótowy wyraz ;procent!
Centaury w liczbie stu to półkonie pół ludzie z mitologi rzymskiej,czyli jest to nazwa łacińska,których odpowiednikiem jest greckie słowo;"kentauri"przeinaczane zresztą nie poprawnie na Kentaury(z końcówką nie grecką)które również w mitologii greckiej oznaczają pół ludzi i półkonie.
Mitologia rzymska była pod dużym wpływem mitologii ,czyli religii greckiej więc np;
odpowiednikiem Jowisza(Jupitera)jest Zeus,Marsa Ares,Herkulesa Herakles,Junony Hera Centaurów Kentaury itd itp.
Człowieku nie będę już dalej odpowiadał na twoje,lub nie twoje bzdury(dla mnie nie ważne czyje) ,bo nie ma to żadnego sensu!!!
Poza tym jak już pisałem M Nostradamus nie był zbyt dobrym astrologiem co w różnych opracowaniach to udowodniono-pisałem już o tym!
Sam zresztą pod koniec swojego życia się do tego przyznał!
Astrologia tak jak obce języki,historia,astronomia,geografia i inne dziedziny w których był dobry służyły mu do przepowiadania przyszłości.
Te sprawy już też wyjaśniałem.
Nie zamierzam więcej komentować takich elementarnych bzdur,które wypisujesz!
Nie chciałem ci tej przykrej prawdy pisać ,żebyś nie poczuł się obrażony,ale SAM TEGO CHCIAŁEŚ.
Te twoje czy kogoś tam wypociny (powtarzam to po raz wtóry) są po prostu zwykłym STEKIEM BZDUR,CZYLI POMIESZANIEM Z POPLĄTANIEM!!!

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-17 19:12:06)

2,310

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Litości!
cinquecento to po włosku 500...

Boże...




zaq12wsx napisał/a:

Do Atraktor
Pisales ze chcesz poznac kod Nostradamusa, ja ci go napisalem, ty mnie zupelnie zignorowales i olales, ba nawet twierdzisz ze ja to ten zly.
Ale co tam skopiuje ci to jescze raz.

Wbrew pozorom, Centurie są znacznie łatwiejsze do odczytania niż Apokalipsa, a to z tego powodu, że Nostradamus żył znacznie później niż św. Jan. Jego wiedza o świecie byłą znacznie bogatsza.
Aby ułatwić prawidłowe zrozumienie Centurii, Nostradamus zapisuje od razu w tytule wiele ważnych wskazówek:
Dlaczego napisał Centurie?
Kim on jest w rzeczywistości?
Z jakiego kraju będzie pochodził człowiek, który to zrozumie?
Kiedy to nastąpi?
Wszystko w jednym słowie, w wyrazie, który w pełni odpowiada kpiarskim ciągotom Nostradamusa.
Centurie – wyraz zbudowany z trzech form językowych: starogreckiej, rzymskiej i łacińskiej.
Centaur w mitologii greckiej to człowiek koń. Najsławniejszy z nich to Chiron – lekarz jasnowidz! A więc Nostradamus (mówiący o sobie, że jest największym jasnowidzem) był równie podstępny jak Chiron, który chciał porwać Heraklesowi żonę Dejanirę.
A jakiego podstępu używa Nostradamus? Również jak Chiron, lekarz – jasnowidz. Drukuje Centurie na oczach świętej inkwizycji i zapowiada w nich koniec kościoła, podaje czas, kiedy to nastąpi, gdyż cent-(urie) z łacińskiego oznacza jeden ze stu, czyli procent (coś, co zaowocuje później).
Natomiast w języku rzymian, centurie to oddziały wojska. Jednym słowem, Centurie, jak oddziały wojska, za pomocą których podstępny Nostradamus wtargnął do królestwa świętej inkwizycji będą czekać na swój czas, czyli zaprocentują później.
Jeżeli podstęp wzięty jest z greki, siła z Rzymu a czas z łaciny, to, aby się pokusić o odpowiedź, kiedy spełnią się procenty, należy szukać również w łacinie.
W tym momencie dochodzimy do zaskakujących wniosków. Ponieważ główny sens przepowiedni to moment rozpoczęcia wydarzeń poprzedzających spustoszenie Ziemi oraz data samego spustoszenia. Zatem poszukajmy odpowiednika tego czasu w języku łacińskim.
CENT oznacza procent a moment odliczania to CINQUE. Moment odliczania procentów to CINQUE-CENT. To jak CINQECENTO, moment pojawienia się tej nazwy jako symbolu. Pojawia się w Polsce jako nazwa samochodu.
Czyżby odliczanie rozpoczęte?
Jeżeli faktycznie czas odliczania miałby się zacząć od nazwy cinquecento, to jak mówi Nostradamus, Jan Paweł II jest ostatnim papieżem, który „rządzi w bólu i jest stary”. Nadinterpretacja, czy spryt i rzeczywista wiedza Nostradamusa? Wiele horoskopów Nostradamusa jest bardzo precyzyjnych, aby je odczytać trzeba jednak mieć sporą wiedzę astrologiczną i jeszcze większą ogólną. Potwierdza to sam Nostradamus.

2,311

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Taka mała ciekawostka przyszły Generał dyktator ma w tajemnicy utrzymywać związek z piękną muzułmanką. SKW nie chce wydać certyfikatu dostępu do informacji niejawnych gen.Skrzypczakowi prawdopodobnie z przyczyn obyczajowych ,a nie korupcyjnych. Ponoć gen.Skrzypczak wpisał nie prawdę lub zataił informacja o sferze obyczajowej. Ciekawe czy nie chodzi o piękną muzułmankę?

2,312

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Obserwatorze pomyliłem się ;w ostatniej chwili zawarto porozumienie .  Ale i tak myślę że USA i cały zachód to bankruci. Tylko bez formalnej  decyzji . Za dwa trzy lata cały cyrk z podnoszeniem długu USA zacznie się od nowa ; Grecja jak wiadomo jest bankrutem od dawna tylko dzięki pomocy UE funkcjonuje ! Jestem ciekawy wyborów w Grecji w 2016 roku według sondaży wygra przeciwna unijnym cięciom które są warunkiem pomocy UE skrajnie Socjalistyczna Syriza a trzecie miejsce zajmie nacjonalistyczny Złoty Świt który ma 10 procent. Wielka koalicja umiarkowanej prawicy i lewicy przegra następne wybory w Grecji. No i ciekawe jak rozwinie się sprawa referendum Wielkiej Brytanii o wyjście z UE ... Pozdrawiam

2,313

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Cytat:
"Litości!
cinquecento to po włosku 500..."

Boże.

Do "Matt"

Oczywiście,że masz rację!
Już nawet na te wszystkie jego bajdurzenia(to znaczy przepraszam-Jego) nie chciało mi się odpowiadać,a o tym wyrazie  "cinquecento" to nawet zapomniałem-tam zresztą jest jeszcze więcej bzdur!

Ręce czasami człowiekowi opadają!

Ja, jak na czymś się nie znam,bo nie jestem wszechwiedzący(nie ma takiego człowieka!), to po prostu słucham potulnie ludzi,którzy mają w tym zakresie jakąś wiedzę i staram się nie zbłażnić jakimiś bzdurnymi wypowiedziami.Dziwię się więc że nie którzy przeczytają jakąś jedną książkę ,czy jakąś jedną wiadomość z internetu,która akurat im się spodoba i  odpowiada i  od razu bez żadnych dociekań i sprawdzenia WYCIĄGAJĄ POCHOPNE WNIOSKI I TRAKTUJĄ JĄ JAK JAKĄŚ DUCHOWĄ MANTRĘ!!!
Nie mogą zrozumieć,że przecież nie można tak szybko na podstawie jakiejś jednej książki czy wiadomości wyciągać ostateczne wnioski-TRZEBA DUŻO CZYTAĆ I SIĘ UCZYĆ-PRZEZ CAŁE ŻYCIE SUMIENNIE ZDOBYWAĆ WIEDZĘ,ORAZ CZYTAĆ I OCENIAĆ WSZYSTKO PRZEPROWADZAJĄC ANALIZY,SZUKAĆ BŁĘDÓW I JE BEZ PRZERWY ROZWIĄZYWAĆ!
Nic nie powstało z niczego!
To co napisałem już uprzednio nawet wiele starotestamentowych ksiąg biblijnych powstało setki lat wcześniej w innych kulturach i to głównie Mezopotamii :Sumeru,Akadu,Asyrii,Elamu,a nawet przed kaukaskiego Urartu!
To znaczy ponad tysiąc lat wcześniej zanim z semickich plemion aramejskich oddzieliły się plemiona hebrajskie wybierając jednego ze swoich licznych pogańskich bogów;Jahwe(to znaczy;Jestem,który Jestem),a wybrał i przyjął go właśnie Mojżesz,o czym przecież mówi Stary Testament,czyli Stare Przymierze z Bogiem Jahwe!
Po hebrajsku bóg to;Eloh,a Jahwe był jednym z bogów panteonu pogańskiego pierwszych hebrajczyków.
Nie które religie chrześcijańskie jak tzw"Jehowi"nakazują nazywać Boga imieniem własnym,ano właśnie dlatego,że bogów pogańskich było i jest wiele -NATOMIAST JAHWE JEST TYLKO JEDNYM I JEDYNYM PRAWDZIWYM BOGIEM!
Jestem katolikiem,ale nie znaczy to,że mam odrzucać naukowe prawdy,które są zapisane,zbadane ,czyli dobrze udokumentowane!
DLACZEGO MAM SIĘ ZGADZAĆ Z TYM,ŻE PAN BÓG TYLKO ŻYDOM PRZEKAZAŁ WSZYSTKIE STARO TESTAMENTOWE PISMA, SKORO JEST TO NIEPRAWDA?!
WIELE BOWIEM TYCH PISM W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH NIEZNACZNIE ZMIENIONYCH ZOSTAŁO PRZECIEŻ PRZEPISANE Z GLINIANYCH TABLICZEK DO JUDAISTYCZNEJ BIBLII,A PÓŻNIEJ WESZŁY ONE DO NASZEJ,MIĘDZY INNYMI KATOLICKIEJ!!!
DLACZEGO MAM SIĘ ZGADZAĆ Z TYM ,ŻE TYLKO ŻYDZI;BYLI,SĄ I BĘDĄ WYBRANYM NARODEM PRZEZ JEDYNEGO BOGA!?
OBECNE BADANIA NAUKOWE TWIERDZĄ CO INNEGO,A MIANOWICIE TO,ŻE BÓG TOWARZYSZYŁ LUDZKOŚCI OD ZAWSZE I ŻYDZI ZOSTALI WYBRANI NA PEWNYM ETAPIE HISTORII PO TO,ŻEBY WIARĘ W JEDYNEGO BOGA PO PRZYJŚCIU MESJASZA PRZEKAZYWALI INNYM NARODOM!!!
ALE PROBLEM JEST JEDEN-ONI TEGO MESJASZA ODRZUCILI!!!
BIBLIA W/G MNIE JEST ZBIOREM NATCHNIONYCH PRZEZ BOGA PISM,KTÓRE W DUŻEJ CZĘŚCI BYŁY PRZEKAZYWANE INNYM NARODOM I CYWILIZACJOM NA DŁUGO PRZED UKSZTAŁTOWANIEM SIĘ NARODU ŻYDOWSKIEGO!!!
ŻYDZI UWAŻAJĄ,ŻE TO ONI ZAWSZE;BYLI ,SĄ I BĘDĄ WYBRANYM NARODEM JEDYNEGO BOGA!
A NIBY DLACZEGO JA MAM SIĘ Z TYM ZGADZAĆ,SKORO(jeszcze raz to powtórzę) WIELE TZW:ŚWIĘTYCH KSIĄG BIBLIJNYCH BYŁO SPISANYCH PISMEM KLINOWYM NA TABLICZKACH GLINIANYCH JESZCZE PRZED WYODRĘBNIENIEM SIĘ PLEMION HEBRAJSKICH!?
DLATEGO,ŻE ONI TAK TWIERDZĄ!?
Ale również i Allah był jednym z licznych bóstw pogańskiego arabskiego panteonu,którego za jedynego właściwego Boga wybrał i przyjął prorok Mahomet,bo Bóg po arabsku to;"ilah",a Allach to "AL ilah" ,czyli jedyny bóg.Ponieważ Allah podobnie się wymawia jak"Al ilah",a tylko inaczej zapisuje to Mahomet przyjął Allaha za jedynego Boga swojej religii,tym bardziej,że był on czczony głównie w Mekce w obecnym meczecie,który przed tym był od tysiącleci pogańską świątynią właśnie boga Allaha.Modlili się tam również mieszkający ówcześnie liczni pogańscy hebrajczycy,których w Mekce było wówczas bardzo dużo!
Teraz to miasto jest otwarte tylko dla muzułmanów,a chrześcijanie i żydzi nie mają tam w ogóle wstępu-grozi to śmiercią!!!

Przepraszam ,za ten poruszony wątek religijny,ale chciałem pokazać,że żadna wiara nie wzięła się z pustki to jest z  niczego.
Jezus Chrystus jako nasz Zbawiciel też przecież powoływał się na Biblię i to wówczas judaistyczną a wielką synagogę nazywał Bożym Domem,,czy Domem Mojego Ojca i wyrzucił stamtąd handlarzy i ich klientów!

Nie odpisuję nie którym osobom dlatego,że pisząc głupoty są bardzo przy tym dufni ,a nawet aroganccy.
Jeżeli im nie odpisuję to powinni się zastanowić nad sobą -dlaczego ja tego nie robię!
Staram się być grzeczny i nie chcę ośmieszać ludzi,bo sam jestem człowiekiem i WIEM JAK TO BOLI!!!
Czy tak trudno mnie zrozumieć?

Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-17 22:53:58)

2,314

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://wiadomosci.onet.pl/nauka/rosyjsk … emie/mp2r1
wypada w środek ww3

2,315

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.rmf24.pl/nauka/news-rosjanie … Id,1043611

Czas by sie zgadzał.

2,316

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ponownie poruszono wątek religijny.
To może podrzucę pod rozwagę: http://www.youtube.com/watch?v=le7GGth-bjM

2,317

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czy wiecie że mija 100 lat od powołania FED?
https://www.obserwatorfinansowy.pl/form … rzyli-fed/

A kto wie czy w sobotę w jakimś klubie nie spotka się paru wpływowych  panów z dużą kasą i nie ustali czegoś co "obudzi demony".  Sam ten fakt może być początkowo niezauważalny (podobnie jak powołanie FED) ale w późniejszym czasie jego skutki mogą być ogromne.

2,318

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xfeel napisał/a:

http://www.rmf24.pl/nauka/news-rosjanie … Id,1043611

Czas by sie zgadzał.

Witam:

Jeżeli moje przewidywania są prawdziwe,czego oczywiście nie jestem na 100 % pewien to zakładając(tak jak już pisałem) ,że jeżeli III Wojna Światowa wybuchnie w roku 2030(czyli w 2000 tysięczną rocznicę ukrzyżowania Jezusa Chrystusa-jego męczeńskiej śmierci,bo urodził się najprawdopodobniej w 4 roku przed naszą erą) to wówczas po 2 latach doszło by w wyniku upadku jakiegoś sporego ciała niebieskiego na Ziemię to znaczy np;komety,planetoidy,asteroidy itd,CZYLI DO TZW:I-ej KATASTROFY KOSMICZNEJ!!!
Otóż Arteuza jak sobie przypominam pisał,ŻE TA KATASTROFA MA NASTĄPIĆ PO 2 LATACH WOJNY,KTÓRA PO UPADKU TEGO CIAŁA KOSMICZNEGO NA PÓŁNOCNY ATLANTYK SPOWODUJE TAKIE STRATY,ŻE WIELKA KRWAWA I BEZLITOSNA WOJNA BĘDZIE PRZERWANA -UWAGA!-PO 2 LATACH JEJ TRWANIA I JA SIĘ Z TYM AKURAT ZGADZAM!!!
CZY TO MOŻLIWE,ZE TO WŁAŚNIE TA ASTEROIDA!?
OBLICZENIA JEJ ORBITY TRWAJĄ I W TEJ CHWILI TRUDNO JEST PRZEWIEDZIEĆ JEJ DOKŁADNY PRZEWIDYWANY RUCH SPOWODOWANY EWENTUALNYMI ZAKŁÓCENIAMI INNYCH CIAŁ KOSMICZNYCH OBIEGAJĄCYCH SŁOŃCE!
CZY MOŻLIWYM JEST TEŻ ,ŻE III WOJNA ŚWIATOWA WYBUCHNIE W 2000 ROCZNICĘ MĘKI PAŃSKIEJ!?
JEŻELI TAK,TO BYŁO BY TO NIESAMOWITE,WRĘCZ NIE ZWYKŁE PROROCTWO MICHELA NOSTRADAMUSA,BO JAK SAM NAPISAŁ PO III WOJNIE ŚWIATOWEJ MA BYĆ DOCENIONY I PRZEZ NOWY ZJEDNOCZONY KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAŃSKI UZNANY ZA ŚWIĘTEGO!!!

SAM NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ!?

Serdecznie Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-17 23:23:21)

2,319

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze jestem ciekawy czy to ta asteroida przerwie przyszłe działania wojenne . Trudno jest obliczyć trajektorię lotu asteroidy np nie wiadomo czy asteroida Apofis ; do dzisiaj nie wiadomo czy uderzy w Ziemię czy przeleci w bliskiej odległości Pozdrawiam

2,320

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Na wstępnie witam wszystkich, śledzę forum od długiego czasu, wcześniej czytałem też Arteuzę. Ciekawe ile z tego co tu piszecie, a przede wszystkim z tego co pisze Atraktor się sprawdzi?
Ja do tego podchodzę z dystansem tym niemniej czytając o meteorycie przypomniał mi się taki wers z Arteuzy:

Wielka góra okrągła na siedem stadionów uderzy w ocean,
Potem wymuszony pokój, głód, powodzie, trzęsienia i powracająca wojna,
Wszystko to przetoczy się dalej niszcząc i zatapiając wiele krajów,
Nawet te o starożytnych zabytkach historii i wspaniale ułożone

Asteroida odkryta przez Rosjan: http://pl.wikipedia.org/wiki/2013_TV135 ma średnicę około 400m, policzmy obwód dla koła o promieniu 200m 2πR = 2*200*3,14=1256
Teraz starożytna miara długości stadion to za wiki od 174 do 210, najczęściej przyjmuje się 192m

1256/192=.... 6,5
a to przy założeniu że asteroida jest kulą a taką na 100% nie jest,  czyli mamy ok. 7 stadionów.....

do tego 26 sierpnia 2032 to czwartek (!)

niesamowite prawda?

pozdrawiam