2,441

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Cytuję;

"Atraktorze czy Nostradamus pisał o miejscach zamieszkania i pobytu Mahdiego od czasu urodzenia koło Bagdadu do rozpoczęcia jego działalności ? Jego matka ma poślubić jednego z szejkowskiego  arabskiego Sauda ...Pozdrawiam"


Do "dmoxa";

Z treści przepowiedni M Nostradamusa(także tzw:Nostradamusa Młodszego-traktuję ich jako tę samą postać!)wynika,że młody Mahdi syn pięknej,bogatej arabskiej ladacznicy i najprawdopodobniej bogatego szejka arabskiego,możliwe że wywodzącego się z rodziny Saudów urodzi się w okolicach zrestaurowanego przez Husajna starożytnego miasta Babilon!
Najprawdopodobniej większość życia spędzi on w Rijadzie stolicy Arabii Saudyjskiej(albo okolicach) gdzie otrzyma wyższe teologiczne muzułmańskie wykształcenie!
Będzie też miał "głowę"do wielkich interesów i bardzo pomnoży swój prywatny odziedziczony po matce noszącej imię Fatima majątek!
Będzie jednym z najbogatszych ludzi świata!
Najprawdopodobniej będzie miał on ogromny wpływ na wiele dużych międzynarodowych banków,a także nad firmami zajmującymi się wydobyciem ropy i gazu oraz ich przetwórstwem!
Będzie bardzo niesfornym dzieckiem i w młodości w jakimś zatargu z rówieśnikami ma stracić jedno oko!
Od początku będzie bardzo okrutny i bezwzględny również w prowadzonych przez siebie interesach.
Kiedy sytuacja terrorystyczna na świecie,oraz działania zbrojne w Azji Środkowej(Pakistan,Afganistan) zaczną się powoli uspakajać,to Mahdi ma wykorzystać ten krótki okres i za swoje duże pieniądze ma zbudować sobie silne stałe zaplecze do dalszych działań z licznych baz rozrzuconych w wysokich górach Karakorum w pobliżu innych wielkich gór; Himalajów i Pamiru to jest w bardzo trudnym do kontroli(nawet satelitarnej)terenie!
Tam w tajnych ukrytych pieczarach górskich(PRAWDZIWYCH UKRYTYCH MIASTACH I FABRYKACH) przebudowanych na obozy talibów i ich magazyny i zbrojownie,będzie przez wiele lat potajemnie gromadził:żywność,wszelkiego typu broń i przygotowywał(szkolił)swoich przyszłych żołnierzy do WIELKIEJ WOJNY MAJĄCEJ NA CELU ISLAMIZACJĘ CAŁEGO ŚWIATA!!!
MAHDI MA SIĘ BARDZO PÓŻNO UJAWNIĆ,A MIANOWICIE WTEDY,KIEDY TALIBOWIE PRZEJMĄ WŁADZĘ NAD STOLICĄ PAKISTANU ISLAMABADEM!!!
MAHDI ABY ZDOBYĆ SOBIE ZAUFANIE WŚRÓD FANATYCZNYCH MUZUŁMANÓW BĘDZIE TWIERDZIŁ,ŻE JEST ZBAWICIELEM,DRUGIM WCIELENIEM PROROKA MAHOMETA,A JEGO OJCEM JEST SAM ALLAH!!!
SUKCESY ZBROJNE TURBANÓW MAHDIEGO PRZYCZYNIĄ SIĘ DO JEGO BOSKIEJ CZCI JAKĄ BĘDĄ MU SKŁADAŁY MILIONOWE RZESZE MUZUŁMANÓW CAŁEGO ŚWIATA!!!
Niestety,ale jak wiemy wszelkiej maści dyktatorzy potrafią omotać miliony ludzi,takich przykładów w historii jest bardzo dużo!
Ludzie szczególnie są podatni na dyktatorów,którzy początkowo odnosząc różnego rodzaju sukcesy powołują się na dodatek na jakąś religię i kontakty osobiste z Bogiem lub bóstwami!!!
Właściwie to tylko-czy może aż tyle można wyczytać z przepowiedni M Nostradamusa o wczesnych latach z życia Mahdiego,czyli przyszłego III Antychrysta!!!

Nawiasem mówiąc nie wiadomo,czy Mahdi już tam nie działa!
Amerykańskie służby wywiadowcze(CIA) twierdzą,że jakieś wielkie transporty samochodowe itd całkowicie nie kontrolowane przez armię Pakistanu podążąją w zasadzie bez przerwy z różnych portów Azji Środkowej na północ na pogranicze trzech państw;Pakistanu,Afganistanu i Tadżykistanu-byłej republiki sowieckiej) w niebotyczne góry Hindukuszu i tam po prostu gdzieś znikają,aby po pewnym czasie wracać na pusto itd i to powoli się pomnażając od roku 2010!
CZY TO JUŻ SĄ PRZYGOTOWAWCZE DZIAŁANIA DO PANOWANIA NAD ŚWIATEM PRZYSZŁEGO III ANTYCHRYSTA!?

TEGO CHYBA NIKT NIE WIE!!!

Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-27 20:31:21)

2,442

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mahdiemu może zależeć na byciu w cieniu w ukryciu jak najdłużej żeby nie być od razu znany  widzianym jako lider bo pewnie boi się złapania przez armię służby specjalne ;  Pakistanu Afganistanu  i oczywiście USA Pozdrawiam

2,443

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Cytuję "xero';   

" Proponuje Atraktorowi otworzyć sobie czat i zwołać towarzystwo wzajemnej adoracji, którzy będą mu kadzić 24/24"

Czy "nijaki "xero"jest właścicielem tej strony?

Widać,że miałem rację pisząc,że"xero"chodzi o to,żebym zamilkł i przestał tu pisać tak jak na forum "GP",czyli,że jest cenzorem strony!

Mam pytanie do Administratora tej strony czy podziela stanowisko nijakiego"xero":,że mam się wynieść z tej strony i rozmawiać z innymi forumowiczami na czacie?

Jeżeli tak to to opuszczę to forum!

Natomiast jeżeli będę  mógł pisać dalej to proszę o poinformowanie imć "xero",że żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju i zasady dyskusji są takie,że nie mam z nim obowiązku rozmawiać w ogóle i na żaden temat!
Nie życzę sobie również tego żeby pisał on na mój temat,bo ja nie jestem przedmiotem dyskusji.
Temat tej strony jest znany.

Czekam na odpowiedż:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-27 21:57:47)

2,444

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Proszę, kontynuujmy temat, bo ostatnie dwie strony nic produktywnego o Nostradamusie nie były. Czy istnieje jeszcze więcej centurii na temat polskiego generała dyktatora, który uratuje jednak w sposób przewrotny Polskę, czy jest coś więcej o tej 9 dniowej wojnie Polski z Niemcami i czy mówił Nostradamus jak daleko Niemcy mogą wedrzeć w Polskę, na jakie skłócone  państwa ma się rozpaść Polska wiele lat po III wojnie? Czy podany jest okres końca państw narodowych, w tym polskiego narodu?

Czy oprócz już wymienionych przez pana Atraktora przepowiedni na temat Polski, są jeszcze inne dotyczące naszego kraju w czasie III wojny?

2,445

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NIE MOZNA ZWRACAC UWAGI NA JEDNEGO WYWROTOWCA, ktory CHCE ZNISZCZYC FORUM.

XERO- NAPISZ COS inteligentnego W ZWIAZKU Z TEMATEM I NIE OBRAZAJ LUDZI

2,446

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dokładnie. Tak jak wyżej koledzy piszą, od jakiegoś czasu panuje na tym forum totalny - za przeproszeniem - burdel informacyjny i myślowy. Temat jest taki, a nie inny. Moim zdaniem administrator powinien baczniej zwracać uwagę na tematykę i sposób wypowiedzi użytkowników. Jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, ale nie jest to praktycznie związane z tym tematem to śmiało można stworzyć swój temat na forum ( chodź nazwa tego topicu brzmi: Wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja. Dlatego na miejscu administratora zmieniłbym jej treść bardziej uściślając do tematyki Nostradamusa < Bo praktycznie to o jego twórczości jest większość wątków>)  . A jeśli ktoś chce by konkretne osoby się w utworzonym przez niego temacie  wypowiedziały, to wystarczy raz napisać tutaj z informacją  i po problemie. Jeśli będzie on ciekawy i mądrze napisany, to na pewno dostaną tam odpowiedź na jaką liczą, oraz przyciągną tam większą rzeszę ludzi która również weźmie udział w dyskusji. Od dobrych kilkunastu dni wchodzę tutaj poczytać nowe centurie i ich opisy, a jedyne co zastaje to kłócący się tłum i wirtualne przepychanki.  Pod tym względem zawiodłem się i na Atraktorze jak i na Xero. Bądźmy facetami i nie róbmy z siebie dzieci, którzy się kłócą o łopatkę w piaskownicy.
Pozdrawiam z całym szacunkiem.
Ave

Ostatnio edytowany przez Innominatum (2013-10-27 23:54:34)

2,447

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Mam wrażenie ,że jesteś zmęczony pisaniem na tym forum lub obawiasz się pisać dalaj z bliżej nie znanych powodów. Jak sam napisałeś każdy ma prawo pisac lub nie pisac co chce. Ale pragnę podkreślić iż odejście twojej osoby z tego forum bedzie jego szybkim końcem z wielką stratą dla ciekawych wiedzy. Jeszcze raz proszę o przejście do tematu i kontynuacją jak sam napisałeś parę stron do tyłu o przyszłości naszej Ojczyzny. Proszę w jakiś sposób byłem w grupce osób ,które przekonały Arteuzę aby kontynuował ,może i ty dasz się przekonać ,że świat jest zbyt piękny aby absorbowała nas jakaś brzydota i jałowa dyskusja która ma błąd w swoim założniu. Bo 0 nigdy nie równa się 1. Można wyprowadzić równanie matematyczne ze tak wyjdzie tylko jak wiesz będzie fałszywe.
Pozdrawiam i proszę nie zwracaj uwagi na rzeczy ,które są nie warte pochylenia się nad nimi. Bo szkoda czasu i nerwów.
Centurio06.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-10-28 00:26:35)

2,448

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "centurio06";

Bardzo Cię polubiłem tak jak niektóre jeszcze osoby z tego forum np"numer jeden",który pięknie tu pisał,ale ostatnio się jakoś nie udziela,wspominał kiedyś,że ma jakieś kłopoty,oby je przezwyciężył!

W ogóle zauważyłem,że nastąpiło jakieś nieporozumienie ,ja nie napisałem przecież administratorowi,że zawieszam pisanie,czy zaprzestaję pisać!
Nie dam "xero "przecież takiej satysfakcji ,bo on na to tylko czeka!
Napisałem tylko publicznie do administratora,że czekam na odpowiedzi dotyczące zachowania"xera" i to wszystko!
A zakończyłem tym stwierdzeniem,że jeżeli administrator tak jak to było w przypadku "GP" nie zareaguje i nie odpowie,albo odpowie zgodnie z życzeniem;xera"(w co raczej wątpię)to zaprzestanę tu pisać.
Ale wiem,że interesujecie się tym tematem więc wówczas podam Wam link do innego forum gdzie tacy wichrzyciele jak "xero"od razu będą na moją prośbę banowani.
Możliwe też,że podam Ci adres meilowy i wtedy dowiesz się kim naprawdę jestem,więc się tak nie przejmuj ,wiem co robię!

Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-28 01:00:46)

2,449

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czyżby, wojna domowa  w USA coraz bliżej.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niema … sa-2013-10

Trochę nieprzyjemnie się porobiło  na forum .
Nie potrzebnie ,ale ta nienawiść wśród ludzi ,jest coraz bardziej odczuwalna.
Chciała bym żeby numer jeden się odezwał.Bardzo rzadko pisze . Na wcześniejszym forum pisał częściej.
Bardzo ,lubię  jego mądre wpisy .Myślę ,że wie kto będzie przyszłym generałem dyktatorem ,i mógł by nam przybliżyć tą postać .
Jak nas jeszcze czytasz, to odezwij się chociaż krótko .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

2,450

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze trzeba ignorować wpisy Xero i dalej pisać o temacie forum . Ja radzę  nie odpowiadać na prowokacyjne wpisy Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-10-28 09:25:02)

2,451

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero napisał/a:

Jeszcze trochę Photoshopa big_smile https://www.google.com.au/search?q=star … amp;cad=h. Tak na przyszłość to proszę o dowody fałszerstwa, a nie strzelanie kapiszonami.
Do  pablodart, wcale to nie jest wątek poboczny, przypominam, że tematem forum jest "Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania". Proponuje Atraktorowi otworzyć sobie czat i zwołać towarzystwo wzajemnej adoracji, którzy będą mu kadzić 24/24. Dla niedoinformowanych, Arteuza i Atraktor zostali podsumowani na znienawidzonym przez Atraktora  forum GP.  Arteuza kopiował swój wątek całymi stronami z książek A. Sieradzkiego, a Atraktor z Arteuzy. Wnioski są oczywiste. Pozdrawiam myślących.

O jakie książki chodzi?

2,452

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja też cie polubiłem Atraktorze  i Centurio 06 też  Anię  i Obserwatora szkoda że że Numer Jeden nie pisze

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-10-28 10:48:08)

2,453

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Najpewniej chodzi o tą książkę:

http://chomikuj.pl/johannevel/ksi*c4*85 … stradamusa

2,454

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor wiele razy pisał że nie jest Artreuzą ani Andy Colinsen Pisał że mieszka w  Warszawie a Artreuza pisał w zagadce o miejscu zamieszkanie ;

2,455

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Link do artykułu o czipowaniu, ale proszę zwrócić uwagę na cytat z końca tekstu dotyczący przyszłości Ukrainy:

"Archimandryta Isaja (Korowaj): „Ukraina stoi na krawędzi otchłani, będą ją rąbać na kawałki”. Schinomonachinia Antonija mówiła: „bardzo źle będzie z Ukrainą”. Nawet podkreśliła, że „z Ukrainą będzie źle” (Proroctwa schinomonachini Antonii (2), 08:30)."

To rąbanie na kawałki może oznaczać wizję rozdarcia ziem między Polskę, Rosję a Rumunię.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/europ … ta-2013-10

2,456

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

administrator napisał/a:
xero napisał/a:

Jeszcze trochę Photoshopa big_smile https://www.google.com.au/search?q=star … amp;cad=h. Tak na przyszłość to proszę o dowody fałszerstwa, a nie strzelanie kapiszonami.
Do  pablodart, wcale to nie jest wątek poboczny, przypominam, że tematem forum jest "Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania". Proponuje Atraktorowi otworzyć sobie czat i zwołać towarzystwo wzajemnej adoracji, którzy będą mu kadzić 24/24. Dla niedoinformowanych, Arteuza i Atraktor zostali podsumowani na znienawidzonym przez Atraktora  forum GP.  Arteuza kopiował swój wątek całymi stronami z książek A. Sieradzkiego, a Atraktor z Arteuzy. Wnioski są oczywiste. Pozdrawiam myślących.

O jakie książki chodzi?

Witam:

Widać,że jest Pan bardzo ostrożny i dobrze tylko ,ze sprawę jakoby przepisywanych przez Arteuzę książek można SAMEMU ŁATWO SPRAWDZIĆ PRZEGLĄDAJĄC FORUM GAZETY PRAWNEJ,A KONKRETNIE STRONĘ ZATYTUŁOWANĄ"KIEDY WYBUCHNIE III WOJNA ŚWIATOWA"!
Prawda natomiast jest taka Panie administratorze,że chodzi konkretnie O JEDEN ROZDZIAŁ Z JEDNEJ KSIĄŻKI!!!
Sam autor tej książki A SIERADZKI wszedł na stronę"GP"pod własnym nazwiskiem CO BYŁO EWENEMENTEM i napisał,że nie ma pretensji o to i PODZIĘKOWAŁ ARTEUZIE,że wymienił jego nazwisko w swoich tekstach jako znawcę twórczości M Nostradamusa JAKO AUTORA WIELU KSIĄŻEK ROBIĄC MU W TEN SPOSÓB REKLAMĘ!!!!
Możliwe ,że A Sieradzki(książkę podpisał on jako Andy Collins) zna Arteuzę ,bo nazywa go profesorem,WIĘC"xero"JAK ZWYKLE MANIPULUJE I KŁAMIE!!!
Wszystko to co piszę można przecież(jak już powyżej napisałem)OSOBIŚCIE sprawdzić czytając stronę forum "GP"!
Wysłałem też do Pana meila ,ale do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi!
Ja pisanie na temat M Nostradamusa traktowałem i dalej traktuję jako wypełnienie w chwilach wolnych swojego czasu(przyjemną dyskusję),przeszedłem bowiem już na emeryturę.
Po tym wyjaśnieniu oczekuję od Pana konkretnej odpowiedzi,bo faktycznie zależy od niej moje dalsze pisanie na tej stronie.
Jeżeli przestanę tu pisać to na tej stronie jeżeli to będzie jeszcze możliwe ,albo na stronie GP(wejdę tam jeden raz)poinformuję swoich rozmówców gdzie,to znaczy; na jakim forum,lub blogu itp można ze mną dalej rozmawiać.
Oczekuję od Pana konkretnej odpowiedzi!

Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-10-28 17:53:08)

2,457

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze założysz stronę/ bloga ? Gdzie  będziesz administratorem ? to byłby fajny pomysł jeśli ataki tu nie ustaną od tych z GP  wiesz ja mam nadzieję że będzie ciąg dalszy tutaj jak wiesz jestem po twojej stronie Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-10-28 13:36:21)

2,458

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie no, nie róbcie z forum kolejnego sejmiku szlacheckiego wink Istnieje ono po to żeby się dzielić spostrzeżeniami. Chamstwo i buractwo powinno być tępione, ale jeśli ktoś ma swoje zdanie to niech sobie pisze, tyle że w temacie spraw związanych z przepowiedniami.

To na pewno bardzo ciekawy wątek, o tym jak jest popularny świadczy liczna wejść zarówno na wp jak i na to forum tutaj, tam przyciągała magia wiedzy Arteuzy, który nawet jeśli nie do końca opierał się na Nostradamusie, to stworzył za pomocą swojego literackiego talentu pewną rzeczywistość, która może się wydarzyć, ale nie musi, wykreował przerażające ale jakże barwne, opisane w detalach zdarzenia które mogą przyjść za x lat.

To forum to także analiza tego co w tej chwili mamy, to spojrzenie i przejrzenie na oczy, na to co się dzisiaj dzieje, to wspaniała przygoda dla tych którzy szukają i poszukują odpowiedzi na wiele różnych rzeczy.

Nie zmarnujmy tego co mamy przez głupie spory, możemy wspólnie dużo za pomocą dyskusji osiągnąć !

2,459

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Proszę o dalsze pisanie i nie zawracanie sobie głowy trolami. Szkoda, że zniszczyli forum GP ale nie pozwólmy im zniszczyć tego forum.
Pisze Pan na bardzo interesujące mnie tematy. Proszę kontynuować.
Pozdrawiam

2,460

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam Atratkorze,
Poniżej tekst podany przez Arteuzę
To odnośnie Pana wpisu na temat ATalibów.

U Taliba brak pieniędzy i broni,
Nie ten co zaczął to skończy,
Przybędzie bogaty z Arabii Mahometa,
I klęski w Wielkie zwycięstwa przemieni.

Jednooki i namaszczony zostanie Wielkim Mahdim,
Przedtem wybije wszystkich przywódców,
Ciało szukanego przez sprzymierzonych,
Zawiśnie po wybuchu wielkiego grzyba.

Mam pytanie o osobę nr 2 w przyszłym Talibanie - JEZUS MUZUŁMAŃSKI.
Skąd on będzie pochodził? Jakie relacje będą między nim a MAhdim?
Czy od początku będą sprzymierzeńcami?

Pozdrawiam