2,541

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Dmoxa, chcę odnieść się do kwestii Pakistanu. Nie jestem specjalistą od stosunków międzynarodowych jak pisałem na forum, ale to, co przeczytałem odczytuję jako próbę destabilizacji Pakistanu, który jest instrumentem w rękach USA w celu osłabienia rosnących z każdym rokiem wpływów Chin w Azji środkowej. Ta chińska deklaracja o obronie Pakistanu wymierzona głównie w USA, ale nie tylko, jest nieco radykalna, ale chyba przemyślana, bo Chiny domyślają się jaką politykę amerykanie w Azji prowadzą. Nie chcą dać się zepchnąć na drugi plan, tym bardziej, że coraz więcej na płaszczyźnie gospodarczej łączy Pakistan z Chinami. Pisałem już wcześniej, że Rosja również chce w tym torcie mieć swój kawałek, bo gra dotyczy surowców (nośników energii), które jak woda są potrzebne Chinom, ale też Indiom, a Rosja nadal chce być ważnym „rozprowadzającym” w tej części świata, bo przecież poza surowcami nie ma nic innego do zaoferowania. Amerykanie chcą rozbić Pakistan osłabiając go w ten sposób, a ze słabym, rozbitym i wewnętrznie skłóconym krajem łatwiej manipulować i robić interesy. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale Pakistan powstał za czasów imperium brytyjskiego, które sprawowało rolę hegemona w tej części świata i kontrolę nad Indiami. W swojej schyłkowej dominacji za sprawą rosnącej siły muzułmańskiej na tych (indyjskich) terenach pomogło utworzyć Pakistan, jako przeciwwagę dla emancypujących się Indii. To chyba w nagrodę, że Indie nie chcą mieć nadal zwierzchnictwa brytyjskiej korony nad sobą. Jednak gra Pakistanem może być bardzo ryzykowna, tym bardziej, że radykalizuje się islam, a jego wpływy w świecie rosną. Myślę, że kryzys utrudni wiele rzeczy amerykanom i ich sojusznikom, a jak pisał Nostradamus, talibowie zjednoczą tereny islamu, a Ameryka za tą politykę antyislamską zapłaci krwią.

2,542

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze tylko do Obserwatora.
Z góry cię przepraszam za ten "wymądrzony" ton, ale w ogóle nie wiesz o czym mówię i, po prostu, nie doceniasz mnie. Nie jestem, oczywiście, człowiekiem wszystkowiedzącym, ale też nie jestem małostkowy. Takie rzeczy jak np. pijacka przeszłość danego polityka to dla mnie coś o czym nie warto byłoby nawet wspominać. Takie epizody kompletnie mnie nie interesują. Osobiście piłem alkohol (dosyć ostro) z kandydatem na nagrodę Nobla, a potem razem wysiusialiśmy się pod płotem przy jednej z głównych ulic. To jest rzecz, o której nawet mi się nie śni, żeby komuś opowiadać, bo nie widzę nic w tym interesującego. Mówiąc o śp. M. - jak już chyba się zaczynasz orientować - mam na myśli o wiele większy i groźniejszy epizod. Tyle.
Jeśli chodzi o źródła takie jak IPN - patrz wyżej. Są za daleko, jeśli chodzi o przypadki mi znane.
Co do np. Wałęsy - to jako ciekawostka - powiem ci taką historię. Siedzieliśmy sobie w knajpie i popijaliśmy tzw. drinki. Obok przy stoliku siedział sobie gość, niewiele starszy ode mnie (mam ponad 50-tkę) i popijał piwo, zresztą już nie pierwsze. Oczywiście to nie był jakiś tam gość, tylko mieszkaniec naszego miasta i wszyscy go znaliśmy. W pewnym momencie słychać było w radiu jakieś komentarze na temat Wałęsy - już nie pamiętam jakie. Ten nasz znajomy nagle zaczął się śmiać wykrzykując co chwilę słowo "Bolek". Nie pamiętam dokładnie ile to lat temu. Musiałbym spytać kolegów. Jedno jest pewne. Było to na ładnych kilka lat przed tym, jak w kraju wyszła wiadomość o tym, że ten pseudonim przypisywany jest panu W.
Jasne, że nie skończyło się na tym - niby bez sensu - wykrzykiwaniu "że to Bolek". Próbowaliśmy wyciągnąć z naszego znajomego cokolwiek więcej na ten temat. Dowiedzieliśmy się paru rzeczy, chociaż wiem, że były to wiadomości szczątkowe. No, i fajnie. Ktoś powie, że wariatów nie brakuje... że teorie spiskowe albo wybujała wyobraźnia.
Jest tylko jeden szkopuł w tym wszystkim. Może to nie dowód, ale silna poszlaka. Któregoś dnia ta osoba powiedziała nam, że musi się gdzieś stąd wynieść (on użył innych słów).
Zaś jego dalsze słowa, których tu nie przytoczę, zostały jakby udokumentowane, czy też przypieczętowane jednym dokumentem, który zawsze można sprawdzić. Mam na myśli... akt zgonu naszego znajomego. Wystarczy...
Obserwatorze, masz zapewne duże chęci do życia i wiele idei, ale jeszcze nie do końca wiesz, gdzie żyjesz. Mogę sobie na to pozwolić, bo nie raz tak myślałem i myślę o sobie.
Kwestię nauk, szkół i obyczajów w ogóle już pominę, bo niepotrzebnie zacząłem. Te tematy staram się zgłębiać od kilku dekad, więc nie mogę wymagać od innych, że kupią mój towar "z dnia na dzień".
Skończyłem... Dziękuję za rozmowę...
  Mario

2,543

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

franekkropkabe napisał/a:

Może mnie ktoś oświecić ? Atraktor pisał na forum gazeta prawna - ale uciekł stamtąd bo go atakowano... przyszedł tutaj i... po jakimś czasie uciekł z powrotem bo tu go atakowano ? nie kumam tego i nie wnikam..   dla mnie to bez sensu...  wszystko skończy się tak, że albo skończy wgl pisać bo znowu go ktoś tam obrazi albo będzie musiał założyć własnego bloga - co jest bardzo proste... możecie uznać to za proroctwo ;] więc w temat się wpisuje ;p

Nie jest to prawdą co piszesz!
To wszystko jest przecież do sprawdzenia przy postach są daty-trzeba tylko poświęcić trochę czasu i zadać sobie trochę trudu!
Już to wyjaśniałem ,ale opiszę to jeszcze raz;
1. Najpierw zacząłem pisać na tym forum tj"Koniec Świata",ale ogólnym,gdzie nie potrzeba się rejestrować i logować i to  dość przypadkowo,kiedy zauważyłem fałszywkę przepowiedni niby M Nostradamusa o katastrofie smoleńskiej.
2.Póżniej zostałem zaproszony przez administratora strony do przejścia na forum dyskusyjne,ale z początku nie chciałem i długo się nad tym zastanawiałem,aaż w końcu się zgodziłem.
Tak więc najpierw zacząłem pisać na tym forum,a nie forum Gazety Prawnej!
3.W czasie mojego pisania na forum 'Koniec Świata"  otrzymałem link od jednego z forumowiczów do do forum Gazety Prawnej ,który wspomniał mi również o Arteuzie!
Czytając wypowiedzi Arteuzy(byłem oszołomiony!) na stronie GP uderzyła mnie jedna sprawa,otóż napisał on ,że M Nostradamus w swoich licznych przepowiedniach(prophetie) ,które wydawał poza znanymi powszechnie centuriami wspominał o talibach i Wielkim Talibanie,oraz napisał,że nie wie skąd Nostradamus wziął tą nazwę!
Zarejestrowałem się wówczas na stronie GP(daty rejestracji na forum Koniec Świata i GP można łatwo sprawdzić!) ,aby  to wyjaśnić,bo niektórzy badacze M Nostradamusa napisali w swoich książkach,że wziął on  nazwę"Taliban"od twórcy kalendarza muzułmańskiego,który nosił nazwisko;Alego ibn Abi Taliba!
4.Wówczas pisałem równocześnie na forum GP iForum "Koniec Świata"-często kopiowałem swoje teksty z jednego forum na drugie,choć nie wszystkie!
Wszedłem też na forum GP ze względu na to,że wcześniej ode mnie zaczął tam pisać A.Sieradzki i to pod swoim nazwiskiem co było ewenementem,którego niektórzy z uporem podejrzewali,że jest Arteuzą.Wszedł jak napisał ,a by temu stanowczo i kategorycznie zaprzeczyć wyrażając równocześnie swój żal z z powodu tego,że Arteuza przytoczył jakiś fragment jego którejś z książek nie podając przy tym jego nazwiska.Ale równocześnie napisał on,że ponieważ Arteuza wymienił jego nazwisko przy innej okazji jako znawcę twórczości M Nostradamusa to nie ma do niego o to pretensji.Po pewnym czasie ktoś wyciągnął z wikipedii oskarżenie o współpracę A Sieradzkiego z SB.Na A Sieradzkiego zaczęto wtedy sypać gromy,a ja starałem się go bronić,pomimo ,że za komuny stalkiśmy po obu stronach barykady!.A Sieradzki odchodząc z forum napisał krótki opis(na prośbę forumowiczow)mającej wybuchnąćw XXI wieku III wojny światowej i przytoczył w nim niektóre przepowiednie Nostradamusa ,które podawał poprzednio Arteuza!
Przy czym A Sieradzki bardzo dobrze ocenił pisanie Arteuzy na forum nazywając go profesorem!
5.Kiedy A Sieradzki odszedł z forum GP i się pożegnał pod wpływem ataku niektórych forumowiczów ,to ja tam pozostałem i wówczas mnie zaczęto oskarżać o to,że to właśnie ja jestem Arteuzą!
Atmosfera na forum GP zaczęła się psuć coraz bardziej i wszystkim zaczęły puszczać nerwy,przyznam się,że mnie również!
Wówczas odszedłem z forum G i pozostałem tylko na forum "koniec Świata",o czym wszystkich zawiadomiłem(również do sprawdzenia)
Tak więc kto manipuluje faktami?
Przejrzyj 3 fora w tym dwa wymagające rejestracji,sprawdż daty i rejestracji i pisanych postów,a także treści tych postów i sam wyrobisz sobie zdanie na ten temat-wymaga to tylko czasu,ale wszystko tam jest,to są dowody rzeczowe!!!
A teraz co do posądzania mnie o to,że jestem Arteuzą.
Powiem tak podziwiam Arteuzę i to mi schlebia tylko muszę być człowiekiem myślącym,bo co się stanie kiedy Arteuza się raptem objawi,wyda zapowiadaną książkę i przeczyta,że jakiś Atraktor uważa się za Arteuzę?-i co?- i kto wtedy będzie miał kłopoty i ewentualnie też proces sądowy?
Kto by wtedy płacił odszkodowanie za oszustwo?
Ci co mnie oskarżają będą się śmiać,aja będę miał i wstyd i wielki problem!
Ponieważ publicznie mówi się o mnie ,że jestem Arteuzą to ja muszę publicznie temu zaprzeczać,bo nim nie jestem i mnie by groziły ewentualne konsekwencje,a nie tym,którzy o mnie tak piszą!
To chyba zrozumiałe!
I ostatnia rzecz- śmieszy mnie te bawienie się w śledczych niektórych moich adwersarzy tak jak by nie wiedzieli,że ludzie ze sobą w ogóle nie spokrewnieni rodzinnie są często do siebie bardzo podobni i to nie tylko z wyglądu(sobowtórzy)ale też z różnych zachowań,stylu,charakteru pisania itd !
Gdyby tak nie było, to by nie było różnych specjalistów od badania takich trudnych spraw np:grafologów.
Dam taki oto przykład!
W Polsce,jeszcze w latach 60 ubiegłego wieku przeprowadzono taki o to eksperyment!
Otóż kilku osobom dano do przeczytania niektóre utwory dwóch naszych znanych twórców romantycznych:A Mickiewicza i J Słowackiego.
Po przeczytaniu tych utworów zapytano się ich, czy te utwory napisał jeden człowiek,czy dwóch czy może trzech poetów,a jeżeli napisało ich dwóch czy trzech, to które napisał ten pierwszy,drugi itd.
To badanie było swego czasu bardzo znane i szeroko opisywane!
Wynik był zaskakujący na 10 pytanych osób osiem stwierdziło,żre te utwory poetyckie i stylem i charakterem pisania są tak do siebie podobne,że musiał je pisać tylko jeden człowiek!
Aby dojść do prawdy trzeba więc wielu często bardzo dokładnych i szczegółowych badań w tym analiz,również genetycznych jeżeli np chce się znależć jakiegoś prawdziwego ,a nie urojonego przestępcę!
Nie można nikogo oskarżać(być pewnym jak to niektórzy robią)na podstawie jakichś pobieżnych subiektywnych własnych przypuszczeń i pochopnych podejrzeń!
Wielu o tym często niestety zapomina!
To co napisałem można więc w prosty sposób sprawdzić,są przecież daty rejestracji poszczególnych osób na różne fora i też daty pisanych przez nie postów-i to są tzw: dowody  rzeczowe,najbardziej WIARYGODNE!!!
Pozdrawiam
Atraktor

ps:

To już koniec nie będę już na tym forum nic wyjaśniał i pisał.
Na wszystkie swoje pytania kto ma rację w tym sporze znajdziecie odpowiedż w przestudiowaniu całej mojej historii pisania na w/w trzech forach!
Tam są i daty i treści moich i innych forumowiczów wpisów w tym oczywiście moich adwersarzy.

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-11-01 15:20:43)

2,544

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wychodzi na to, że jedynie przysłużyłem się lub jak kto woli byłem pretekstem do powrotu na forum GP big_smile. Ja również zachęcam do prześledzenia archiwalnych wątków i tu i na GP. Choć wiem z życia, że 95 % a może nawet i 99, tego nie zrobi. Jedna osoba, która to zrobiła, parę stron wstecz nazwała Atraktora egoistą. http://koniecswiata.info/forum/topic/23 … /page/124/ i miała rację.
Mógłbym jeszcze kilkanaście linków wkleić i pokazać butę jegomościa, ale to i tak przejdzie bez echa. Osobiście to mam już to gdzieś. Jak komuś pasuje, że go ktoś uważa za kretyna i wkręca w niedorzeczne teorie, to jego sprawa. Natomiast nie uważam za coś normalnego, jeżeli ktoś, choćby nie wiem kim był, kopiuje cudze teksty i przypisuje je jako swoje. Dla mnie to zwykły oszust. Nie wiem i nikt tego nie wie czy A. Sieradzki wyraził na to zgodę, a osoba która podawała się za Andy Collinsa, wcale mogła nim nie być. Chyba, że gość wklei zdjęcie swojego dowodu osobistego. A tak, wygląda to na prymitywną mistyfikację. Zachodzi pytanie po co ? Chyba tylko po to, że jak wybuchnie, ta wyczekiwana przez niektórych wojna, będzie miała swoje usprawiedliwienie. Tak jak w Nostradamusie szukali usprawiedliwienia Hitler, Stalin, Napoleon i inni. No i na koniec centurie dotyczące Polski. Żenada.
Tak na marginesie. Mam 28 lat jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Fizycznym i piszę pracę doktorską z fizyki kwantowej. Pozdrawiam big_smile

2,545

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

…Witam, szkoda, że to forum umiera, właśnie teraz 1 listopada. Motorem, który nadawał odpowiedni kierunek temu tematowi był Atraktor, jego ciekawy styl i duża wiedza o świecie przyciągała wielu interesujących się alternatywną wizją świata ludzi, w tym mnie. Jest tutaj kilku interesujących pisarzy, dzięki którym to forum nabrało rumieńców, niektórzy z nich objawili się na sam koniec, tak, myślę o tobie „Mario”, po twoich wpisach widać, że jesteś dojrzałym człowiekiem, chociaż przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tej 50 na karku, jeśli jesteś z Gdańska, to krąg osób się zawęża mocno, nie będę strzelał nazwiskami, kim możesz być, bo nie jestem pewny na 100% czy pochodzisz z Gdańska. Jednak twoja zakulisowa wiedza o postaciach z tamtych lat daje do myślenia, kim możesz być. Nie mam tu nic złego na myśli, bo też 20 lat nie mam, na świat patrzę też trochę inaczej. Nazwałeś mnie idealistą, ja w ideały przestałem wierzyć i staram się dopasować do reguł tego świata, to też pewnie brzmi pompatycznie, ale tak jest. Nie sączę jadem jak niektórzy i nie szukam tylko cnót, bo nie ma ludzi bez grzechu. To w naszym charakterze narodowym jest idealizowanie bohaterów, ja tego nie robię, bo wiem z historii, że bohaterowie też potrafili być konfidentami, podwójnymi agentami, konformistami. Więc nie pisz mi Mario o idealizmie, ja tego nie robię, ale mam wrażenie, że po trosze ty w sobie ten idealizm nosisz i może chciałbyś, aby pan M. lub pan W byli niczym Don Kichot, nikt z nich nie był błędnym rycerzem, tylko człowiekiem znającym realia w których działali. Mnie samego zachęcano do wejścia w politykę, ale mnie to nie pociąga, mimo, że mam stosowne wykształcenie i nikt nie mógłby mi zarzucić, że w teorii nie wiem, z czym się je tą politykę. Jednak praktyka polityka przewartościowałaby mój światopogląd, wiem, powiesz, że w pewnym sensie to jest idealizm, ale nie boję się poglądów politycznych, bo są one u mnie stałe, raczej tego politycznego bagna, które jest uwarunkowane różnymi czynnikami. W polityce wygrywa twardy realizm i interesy. Nie ma w niej (polityce) miejsca na ideały, one są dobre i z pewnością potrzebne młodym ludziom, może znajdzie się takich wielu, którzy za jej sprawą, będą zmieniać świat na lepsze…

2,546

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero

to wyjaśnia Twój realizm do bólu ;] ale wiedz, że jak troche ją jeszcze postudiujesz to natrafisz na pewną barierę nie do przejścia w tej dziedzinie fizyki - popytaj profesorów - słyszałem, że bez koncepcji Boga poza tzw. "granicę" nic sie nie da zrobić ;] a tym bardziej wyjaśnić

ps miło byłoby żebyś zasłynął w końcu na tym albo innym forum swoją wiedzą fizyczną i może byś kogoś nią zagiął, a nie zajmował się jakimiś teoriami spiskowymi nt Atraktora Arteuzy i innych ;]

2,547

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Film m.in. na temat rzekomych przepowiedni Nostradamusa i Edgara Cayce http://www.youtube.com/watch?v=jhvX8KaH8EI Polecam.

Ostatnio edytowany przez xero (2013-11-02 14:01:42)

2,548

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przeczytajcie swojego Wieszcza. http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewto … 0#p414440.

2,549

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam; ...........

Indie planują wystrzelenie satelity ASTROSAT, który ma być satelitą do badań astronomicznych w wielu zakresach długości fali, a także sondy Chandrayaan 2, będącej następcą misji księżycowej Chandrayaan 1,która NIE DAWNO ZAKOŃCZYŁA SIĘ WIELKIM POWODZENIEM!!!Ta pierwsza misja do badań Srebrnego Globu obejmowała jedynie sztucznego satelitę Księżyca, w ramach drugiej ma zostać wysłany lądownik. ......................


Atraktor

A  oto źródło wiedzy Atraktora, jak wcześniej napisałem ( a ponoć to ja jestem oszustem ) zżyna cudze artykuły w tym przypadku PAP, przemyślenia i bardzo umiejętnie robi kopiuj wklej, to opanował perfekcyjne, jak też obrażanie innych, których to najzwyczajniej  irytuje. Nie dostrzegłem nigdzie odnośnika do materiału źródłowego
I co Pan na to Panie Adminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.zw.com.pl/artykul/529491.html

http://koniecswiata.info/forum/post/5350/#p5350 link z forum

Ostatnio edytowany przez xero (2013-11-02 00:13:11)

2,550

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do "xero"
powiedz mi ,czemu tak "meczysz" atraktora?
pomijam fakt ,ze niemal wszyscy forumowicze podobnie wzorują się na nie swoich tekstach.
Wiekszosci forumowiczom zapewne to nie przeszkadza i wiedza o tym, zatem dlaczego tak to akurat uwypuklasz u atraktora?
zauwaz ,ze wiele ludzi go sznuje!!!! doceń to.
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

2,551

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pabodart:

To jak mi można nas*ać za przeproszeniem na łeb, a jego trzeba szanować. Za co ? Manipulowanie faktami, przyklejanie sobie nie swoich tekstów. Zadaj sobie pytanie w jakim celu ? Czy Ty aby już nie czekasz na rzekomego dyktatora i wybuch kolejnej rewolty w Polsce, bo tak ktoś przewidział? Obejrzyj film, który przykleiłem powyżej. Dużo by można było napisać, ale to i tak grochem o ścianę. Arteuza przed 10.04.2010 r. napisał, o zamachu stanu w Polsce, ten tekst znikł !!!!. To też daje do myślenia. Pozdrawiam Cię.

P/s Ciekawe czy to pisze jedna osoba ?:D

Ostatnio edytowany przez xero (2013-11-02 14:05:07)

2,552

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero.....
nikt nie chce nas*ać ci na łeb tylko ludzie dziwią sie ,ze tak mocno kontrolujesz i cenzurujesz atraktora!!
co z tego ,ze "przypysije" sobie nie swoje teksty?
zobacz, ze wszyscy to robią!!
wazne jest to , by tak wykorzystywać cudze teksty przerobione przez siebie by pokazać pewne swoje równiez odczucia.
nie wiem czy zauważyłeś ,ale ja nie jestem zwolennikiem opisywanych przepowiedni Nostradamusa przez atraktora,ale bynajmniej mu nie przeszkadzam. Wiele osob uwielbia jego opisy potencjalnych zdarzeń i pozwólmy mu to kontynuować.
sam atraktor na poczatku pisania na tym forum tez mnie irytowal ale z innych powodów, po pewnym czasie sie do niego przekonałem. Myslę ,ze znalazłbym z nim wspólny jezyk ale na całkiem inny temat.
Np. kosmologii ,szkoda tylko tego ze reaguje na twoje złosliwe wpisy bo powinien to zbagatelizowac i nie było by problemu.
co do kwestii pisania pod moim nick-iem , to tylko jedna osoba pisze czyli Ja:)
pozdrawiam cie i chciałbym bys spojrzał na to wszystko poprzez kontekst innych osób ,nie atraktora.
daj tym ludziom "cieszyc" sie z tego co pisze atraktor ,nawet jesli bardzo sie temu dziwisz.

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

2,553

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mi nie chodziło o twojego nicka. Nie wszyscy tak robią, uwierz, a to są poważne sprawy. Pozdrawiam

2,554

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Obozy koncentracyjne w USA


https://edgier25.wordpress.com/fema-rza … jne-w-usa/

2,555

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ciekawy text nawiązujący do wcześniejszych wypowiedzi nt. nadejścia Mahdiego z bogatej arabii.


http://www.mysteriousage.com/crown-prin … i-is-near/

polecam tłumaczenie google

To arabia m.in sponsoruje "ruch oporu" w syrii wypuszczając więźniów pod warunkiem walki z Asadem. Nic dziwnego, że po śmierci króla może chcieć zaatakować.

Ostatnio edytowany przez m_ (2013-11-02 21:17:52)

2,556

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero napisał/a:

Mi nie chodziło o twojego nicka. Nie wszyscy tak robią, uwierz, a to są poważne sprawy. Pozdrawiam

Jak na "fizyka kwantowego" to Twoje  "Mi" oznacza chyba ruski helikopter mistrzu'niu z politechniki, a zdania nie zaczyna się na "mi" tylko na mnie jeśli chodzi o ścisłość.
Tak jak Tobie zaproponował Julek na GP - załóż swój własny wątek : "Świat według przemyśleń Xero" i zapewne znajdziesz tak wielu orędowników Twojego intelektu, że zawiesisz serwery lol lol lol
Znałem kiedyś fizyka jądrowego, co do domu wchodził przez piwnicę, zostawiając ta obuwie (ciekawe skąd takie nawyki?). To też są poważne sprawy, oceniając Twoją doktryną.
28-letni Mistrzu fizyki kwantowej, do dzieła : załóż wątek to będziemy w nim pisać big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2013-11-02 22:39:25)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

2,557

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przenieście się do działu Hyde Park z dyskusjami nie związanymi z tematem, ok?

2,558

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MaxXon napisał/a:
xero napisał/a:

Mi nie chodziło o twojego nicka. Nie wszyscy tak robią, uwierz, a to są poważne sprawy. Pozdrawiam

Jak na "fizyka kwantowego" to Twoje  "Mi" oznacza chyba ruski helikopter mistrzu'niu z politechniki, a zdania nie zaczyna się na "mi" tylko na mnie jeśli chodzi o ścisłość.
Tak jak Tobie zaproponował Julek na GP - załóż swój własny wątek : "Świat według przemyśleń Xero" i zapewne znajdziesz tak wielu orędowników Twojego intelektu, że zawiesisz serwery lol lol lol
Znałem kiedyś fizyka jądrowego, co do domu wchodził przez piwnicę, zostawiając ta obuwie (ciekawe skąd takie nawyki?). To też są poważne sprawy, oceniając Twoją doktryną.
28-letni Mistrzu fizyki kwantowej, do dzieła : załóż wątek to będziemy w nim pisać big_smile big_smile big_smile

Kolejny "erudyta" pożal się. Siedzi pięć godzin zanim coś wklei, pewnie jeszcze wnuków woła, żeby mu tekst sprawdzili lol Nawyki mam dobre i nigdy nie malowałem po ścianie jakieś tam farmazony hahaha, bo to pewnie Ty jesteś od tej farmy lol

W Pacanowie itd
Pozdrawiam Xero

2,559

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MaxXon napisał/a:

Witam serdecznie
Od początku wpisów Arteuzy Centuriona śledzę wątek na GP a obecnie ten, ale postanowiłem dołączyć dopiero dzisiaj - po wyborze Papieża (ze służb Piotra Rzymianina).
Moim skromnym zdaniem zaczyna wyglądać na to, że brudna bomba atomowa zdetonowana według ostatniej 3-ciej ważnej daty dla świata przepowiedzianej na 20.08.2021 przez starego Kaszuba tuż przed jego śmiercią ok. 1980 roku, rozpocznie 10-letni okres super terroryzmu (super = naprawdę super czyli np. atomowo, przecież nie zwyczajnymi materiałami wybuchowymi, bo takie zamachy terrorystyczne są na porządku dziennym w obecnym świecie), a wtedy III wś ma szanse zacząć się w owe niespełna 10 lat od początku super terroryzmu. Wtedy data 2030 podawana przez Atraktora wraz z interpretacją wyboru Papieża jako Piotra Rzymianina (z którą to interpretacją się zgadzam) i jego 17-letnim pontyfikatem ma już duży sens.

pozdrawiam MaxXon

P.S. przypomnę owe 3 daty ważne dla Polski i świata :

Dla Polski:
4.06.1989
2.04.2005
26.11.2014...???

Dla świata:
12.09.2001
13.03.2011
20.08.2021...???

I nie wpadłeś na to, że jesteś ładowany w trąbę lol Cóż takiego wydarzyło się 12 września 2001 roku ? albo 13.03.2011. Porażka:lol:

Ostatnio edytowany przez xero (2013-11-03 02:52:21)

2,560

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero napisał/a:

I nie wpadłeś na to, że jesteś ładowany w trąbę lol Cóż takiego wydarzyło się 12 września 2001 roku ? albo 13.03.2011. Porażka:lol:

Zobaczymy erudyto, co przyniesie niebawem 26.11.2014 (jeśli umiesz czytać największy mądralo, to czytaj +/- dzień dwa), wyjątkowo osobliwa z Ciebie osobistość, która nie ładuję się w trąbę (jako jedyna tutaj najinteligentniejsza).

Uprzykrzasz się swoim zachowaniem, butnością i arogancją oraz powodujesz tym, że Twoja "wysublimowana" obecność budzi ogromny niesmak i dezaprobatę, zastanów się nad sobą i zmień proszę stosunek do ludzi, przynajmniej tutaj na forum na bardziej miły i pomagający innym (jeśli potrafisz), a nie jako jedyny słuszny i wyśmiewający się z innych.
Bądź przykładem dla innych, a to dopiero jest miarą wielkości człowieka, potrafisz to na pewno (jak wielu), tylko ogranicza Cię Twoje własne wybujałe i wysoce rozumne EGO.
Inaczej nie pozostanie nic innego, jak tylko kompletna ignorancja Twojego wyniosłego ego - szanowny Fizyku Kwantowy Xero.

MaxXon

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2013-11-03 11:00:41)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...