361

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Jestem tego zdania co ma byc to bedzie a jak się okaze ze nic sie niestanie 2012 roku tylko np za 10 lat to co wtedy ci wszyscy sa przepowiadają to niech się pod zięmię schowają.A ja jestem  tego zdania ze klimat nas zniszczy;trąby powietrzne burze silne wulkany .I po co aestroidaa nie gadacie o jakimś Nibiru co leci leci i dolecie niemoże .To powiniśmy Nibiru już widziec i co jeszcze nikt się niechwalił zeby to widzał jakimiś fotkami.By dawno trabili w tv ze jest jakaś planeta nawet nietrabią.Co się stanie to się stanie natura to prędzej zrobi.

362

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

po pierwsze w tv nie będą trąbili, bo uwież ale nie ma wolnych mediów! z niepotwierdzonego źródła wiem o Nibiru że ją widać na półkuli połódniowej, a za rok ma być widoczna także i u nas. Nie ma 100% pewności że tobędzi rok 2012, ale wszystkie zjawiska i procesy wskazują na ten rok. Po 2, naukowcy są tak uczenie od początku, że czego nie widać tego nie ma! Jedynie Ci działający na własną rękę mają inne zdanie, takich nie chcą w żadnych organizacjach, więc ich dane są nie potwierdzone bo niby przez kogo!? Byczek- ktoś już na tym forum to tłumaczył, więc przeczytaj je od początku, więcej będziesz rozumiał i przestaniesz podważać pewne założenia! Jeszcze raz wszystkim polecam od początku:-)

363

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wcześniej wrzuciłem 2 linki z filmami. Czy ktoś to obejżał i może powiedzieć co o tym myśli?
tu załączam wersję bardzo skróconą: http://www.youtube.com/watch?v=BDBwCcD9Rhc&NR=1

364

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Tomek napisał/a:

Wcześniej wrzuciłem 2 linki z filmami. Czy ktoś to obejżał i może powiedzieć co o tym myśli?
tu załączam wersję bardzo skróconą: http://www.youtube.com/watch?v=BDBwCcD9Rhc&NR=1

wybacz stary, ale dla mnie to stek bzdur... sad

si vis pacem, para bellum.

365

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Gdybyscie czytali Biblie to wiedzielibyscie, ze BOG POWIEDZIAL:
Nikt nie zna dnia konca swiata tylko moj syn.
Kto jest synem Bozym Wiadomo.

366

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

aranika. W biblii też jest napisane, że "kto ma rozum, niecheaj liczbę bestii przeliczy" , krótko mówiąc skłania do głębszej interpretacji,  a nie do rozumienia dosłownie.

367

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wklejam wiadomośc ze strony Globalnaświadomośc :

Kategoria: Ważne i Ciekawe
Autor: GlobalnaSwiadomosc
Źródła: The Sun  HLN.be



Od czasu kiedy odkryto słynne już tabliczki sumeryjskie i kiedy Zacharia Sitchin ogłosił swoją teorię o obcych, zwanych Annunaki, pochodzących z planety Nibiru, internet aż "huczy" od spekulacji na ten temat, a publikacja goni publikację.

Jedna z głównych teorii głosi, iż Nibiru miała by krążyć wokół gwiazdy - czerwonego karła, a nasz Układ Słoneczny miał by być często spotykanym w kosmosie układem binarnym (podwójnym, czyli dwóch gwiazd w jednym systemie). Jak dotychczas oficjalnie zaprzeczano prawdziwości tej teorii, ale postawa naukowców zaczyna się już diametralnie zmieniać. 

W dniu wczorajszym naukowcy NASA wydali oświadczenie, w którym potwierdzili wysokie prawdopodobieństwo istnienia gwiazdy towarzyszącej naszemu Słońcu, a którą miał by być brązowy karzeł. Gwiazda ta jest niewidoczna w zwykłych teleskopach, ponieważ emituje ciepło ale nie świeci, jest więc przy sprzyjających warunkach,  widzialna ewentualnie tylko w podczerwieni.

Według NASA gwiazda ta mogła być odpowiedzialna za wyginięcie dinozaurów, ponieważ przelatując relatywnie blisko ziemi, ze względu na swoją dużą masę, w swej podróży poprzez galaktykę przyciąga ona wszelkie, znajdujące się w jej pobliżu asteroidy, które następnie mogłyby być uwolnione w momencie jej przelatywania przez Układ Słoneczny. Taki deszcz asteroidów mógłby zagrozić życiu na naszej planecie.


Z wyliczeń NASA wynika, że okres jej obiegu wokół słońca wynosił by około 25 milionów lat, przy orbicie 25 000 razy większej od orbity Ziemi. 

Naukowcy nadali jej dość znaczące imię: Nemesis, na cześć greckiej bogini: "Nemezis (postanowienie) - w mitologii greckiej bogini zemsty, sprawiedliwości i przeznaczenia. Nazywana kobietą bez winy i wstydu. Zsyłała na ludzi szczęście lub niepowodzenie, ścigała przestępców i decydowała o losie w zależności od zasług. Córka Nocy (Nyks), uważana za uosobienie gniewu bogów".



Naukowcy z NASA wierzą, ze już w niedługim czasie uda się im odnaleźć Nemesis, używając do tego nowego teleskopu na podczerwień, a który rozpoczął swoje przeszukiwania kosmosu w styczniu tego roku. Spodziewają się, że teleskop "Wide-Field Infrared Survey Explorer" odnajdzie wszystkie możliwe brązowe karły, znajdujące się w kosmosie nie dalej jak 25 lat świetlnych od ziemi. Dzięki temu właśnie teleskopowi otrzymali oni świeże zdjęcia komety, która została "oderwana" od Obłoku Oorta, co wskazywało by na istnienie "zewnętrznych" sił grawitacyjnych. Pierwszą wskazówką dla NASA, ze Gwiazda Śmierci istnieje, była niespotykanie rozciągnięta orbita planety karła - Sedny (12000 lat), która mogła by być wywołana wpływem brązowego karła o dużej masie.


Mike Brown, który odkrył Sednę stwierdził, iż jest ona bardzo dziwnym obiektem, który nie powinien się znajdować w miejscu, gdzie został odkryty. "Jedyną przyczyną utworzenia tak rozciągniętej orbity Sedny mogło być tylko ciało niebieskie o gigantycznej masie. Co w takim razie się gdzieś tam znajduje ?" - oświadczył Mike Brown.


Profesor John Matese z Uniwersytetu w Luisianie powiedział, ze większość komet w naszym Układzie Słonecznym, pochodzi właśnie z Obłoku Oorta. "Mamy wystarczająco dużo dowodów na to, że taka koncentracja komet może zostać wywołana obecnością niewidocznego towarzysza Słońca" - dodał.

Nas zastanawia potencjalny wpływ gwiazdy o tak olbrzymiej masie (a to oznacza silną grawitację) na zachowanie planet w układzie słonecznym, a co za tym idzie na tektonikę ziemi. Mogło by to choć częściowo wyjaśnić dziwnie wzmożoną aktywność tektoniczną na naszej planecie.

Gdyby okazało się, że gwiazda ta aktualnie zbliża się do centrum Układu Słonecznego, miało by to niewątpliwie wpływ na tory orbit i pola magnetyczne, praktycznie wszystkich planet w naszym systemie solarnym. To znowuż mogło by znacznie wpływać na zachowanie się jądra Ziemi oraz ruchy płyt kontynentalnych.

Wracając do tematu samego czerwonego karła, to nasuwa się jedno końcowe pytanie:

Czyżby zatem i istnienie mitycznej planety Nibiru także nabierało cech wysokiego prawdopodobieństwa ?

Nie mam pojęcia czy to prawda ,czy zwykła ściema ale warto nad tym się pochylić i uwarznie obserwować ,,,bo nigdy nic nie wiadomo , aha dzisiaj podali na CCTV 9 że w Japoni wystąpiło kolejne trzęsienie ziemi ,ale to jest Japonia i tam zawsze ziemia się trzęsie
Na razie pozdrawiam Jimi

368

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Można by wiele napisać na ten temat ale w rozumowaniu tego tematu  są luki i to dość powarzne nie bierze sie pod uwage
takich państw jak CHINY czy INDIE które mają ogromny potencjał i możliwości np Cjiny wydają więcej na zbrojenia niż USA a to tylko wierzchołek góry zresztą ostatnie wojny w Iraku czy Awganistanie wykazały ze technologja przegrywa z fanatyzmem religjinym i ze rzezie w Afryce jesli przeniosły by się na kontynent europy były by tak samo niebezpieczne jak żezie na tle religjinym w sredniowieczu gdzie w jedną noc potrafiono zabić 7-tys istot niema nic gorszego niż fanatyk z wypranym muzgiem i bez sumienia . Strach jest tak durzy ze angole robią już karabiny maszynowe na pociski magmom 1,1 cm pocisk ten ze stu metrów może zerwac delikwentowi głowe . I poco to wszystko . Śmierc i zniszczenie zawsze nas otaczały ale to my ludzie łamiemy granice i do zagłady nie potrzebne są nam meteoryty , potopy i broń nuklearna wystarczy nam maczeta i paru fanatyków .

369

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

To jednak isteje ta Planeta Nibiru to zostało nam niecałe 2 lata życia.To trzeba robic to co się chce.

370

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Siedzę od rana na stronie NASA i jakoś nic nie mogę znaleść na ten temat. nawet wzmianki...

si vis pacem, para bellum.

371

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Beket ja też za bardzo w to nie wierzę ,,ale nigdy nic nie wiadomo ,a tak wogule to licho nigdy nie śpi i kto wie ?????? .
Podałem tylko za stroną Globalnaświadomość.com to co tam napisali ,i też to jest przedruk z innego artykuło.

372

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Byczek. Zostało niecałe 3 lata, gdzieś zgubiłes rok.
W obliczu końca świata mam robić to co chce? Ja zawsze robie to co chcę, a czego nie chcę tego nie robie. Nie rozumię co miałeś na myśli pisząc ,że teraz może robić to co chcemy!

373

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Tomek napisał/a:

Byczek. Zostało niecałe 3 lata, gdzieś zgubiłes rok.
W obliczu końca świata mam robić to co chce? Ja zawsze robie to co chcę, a czego nie chcę tego nie robie. Nie rozumię co miałeś na myśli pisząc ,że teraz może robić to co chcemy!

chyba "gwałcić, palić i rabować" big_smile

si vis pacem, para bellum.

374

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

no chyba! big_smile

375

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Pewnie wolnośc będzie i swoboda:Di dużo zabawy:D trzeba się przez 3 lata wyszalec.Hehe niby 3 lata a tez moze byc  z 30 lat albo i wiencej.Pozdrawiam więżacych i niewieżacych

376

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja tam trochę wieżę i dlatego niedługo zacznę budować coś w rodzaju 'platformy' nie przemakalną dla mojej rodziny i przyjaciół i rodziny przyjaciół.

Ale według niektórych proroków, kraj w środku Europy ( Czyli Polska ), ma przetrwać, i wypłynać z tąd iskra dla chrześcijanów. W Polsce ma być centrum wiary czy coś takiego.
Trzeba będzie wziąść trochę zapasów ( Przynajmniej na miesiąc ), książki, wózek transportowy  itp.
Ale jak będzie przebiegunowanie ziemi to wszystko od brzegu ze stron wschód / zachód zaleje.
Więc raczej baltyk nam nie zagrarza big_smile

377

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

zielu napisał/a:

Ja tam trochę wieżę i dlatego niedługo zacznę budować coś w rodzaju 'platformy' nie przemakalną dla mojej rodziny i przyjaciół i rodziny przyjaciół.

Ale według niektórych proroków, kraj w środku Europy ( Czyli Polska ), ma przetrwać, i wypłynać z tąd iskra dla chrześcijanów. W Polsce ma być centrum wiary czy coś takiego.
Trzeba będzie wziąść trochę zapasów ( Przynajmniej na miesiąc ), książki, wózek transportowy  itp.
Ale jak będzie przebiegunowanie ziemi to wszystko od brzegu ze stron wschód / zachód zaleje.
Więc raczej baltyk nam nie zagrarza big_smile

zapasy na miesiąc to się trzyma w domu normalnie, przez cały czas.
conajmniej rok najlepiej dwa. mniej to możesz sobie wogóle darować, szkoda zachodu...

si vis pacem, para bellum.

378

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Byczek. Rządzący tym światem zdają sobie sprawę z istnienia ludzi podchodzących do sprawy tak jak Ty, więc nic nie ujawnią na temat końca św. do opinii publicznej.

379

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Tomek.Cały Świat jest chory i głupi i by sie przydała taka aestroida co by pierdykła raz a pożadnie i wszystko zniszczyła .A szczegulnie żady takich chu... jak Tusk i inych baranów rzadzacych naszym krajem.Jestem tego zdania Koniec Świata a szczegulnie (Polski) bedzie jak platworma bedzie żadziła.

380

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

byczek napisał/a:

Tomek.Cały Świat jest chory i głupi i by sie przydała taka aestroida co by pierdykła raz a pożadnie i wszystko zniszczyła .A szczegulnie żady takich chu... jak Tusk i inych baranów rzadzacych naszym krajem.Jestem tego zdania Koniec Świata a szczegulnie (Polski) bedzie jak platworma bedzie żadziła.

staram się nie czepiać, ale Twoja ortografia przyprawia mnie o ból zębów. Stary, trochę szacunku dla tych co czytają...

si vis pacem, para bellum.