381

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Koniec świata może być w tym roku.
Ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych, ostrzegam zabłąkanych ludzi przed potępieniem. Kto nie boi się prawdy może skorzystać.
Warto poświęcić trochę czasu dla wieczności póki jeszcze jest.
http://tradycja-2007.blog.onet.pl/

382

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A ja powiem tak: NIE ZNAJĄ PROROCY BOSKIEJ MOCY !!!
Koniec świata miał już być w 2000 roku i co nie wypaliło?
A teraz z nudów znowu straszą ludzi że będzie koniec 2012.
Powiem tyle myślcie nad następna datą bo 2012 już się zbliża.

383

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Dorota napisał/a:

A ja powiem tak: NIE ZNAJĄ PROROCY BOSKIEJ MOCY !!!
Koniec świata miał już być w 2000 roku i co nie wypaliło?
A teraz z nudów znowu straszą ludzi że będzie koniec 2012.
Powiem tyle myślcie nad następna datą bo 2012 już się zbliża.

no właśnie, zbiża się. a będzie numer jak wszystko pierdnie wcześniej. wink
no bo jak nic się nie stanie to, będzie kupa śmiechu. tyle, że wtedy wszyscy się odprężą, a to nie dobrze. bardzo niedobrze...

si vis pacem, para bellum.

384

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Dorota napisał/a:

A ja powiem tak: NIE ZNAJĄ PROROCY BOSKIEJ MOCY !!!
Koniec świata miał już być w 2000 roku i co nie wypaliło?
A teraz z nudów znowu straszą ludzi że będzie koniec 2012.
Powiem tyle myślcie nad następna datą bo 2012 już się zbliża.


oj...'Dorota"..poczytaj sobie wczesniejsze posty a zobaczysz ,ze temat jest poważny.A pisząc,że kiedys miał byc koniec świata a nie było wynikało bezpowodów...albo jedynie na podstawie zmian kalendarza(chodzi mi o okrągłe lata) ..teraz jest inaczej, a na marginesie Boga prosze w to nie mieszać bo niestety on też nic nie poradzi:)

385

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Drodzy Ludzie
daję wam ostrzeżenie
będziecie mieli zatrute jedzenie
woda słodka w słoną się zamieni
rośliny zginą i stanie czas na Ziemii
wiele narodów zostanie zniszczonych
w wielkiej klęsce pogrążonych
przy życiu pozostaną nieliczni
z tamtych Światów i z przyrodą styczni
wiec jeśli chcecie zostać wybranymi
i być Tymi Jedynymi
zajmijcie się swoim duchem
słuchajcie dokładnie swoim uchem
przestańcie korzystać z Technicznych wynalazków
i Wysłuchajcie kilku Księżycowych blasków.....

386

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

To Bóg decyduje o tym kiedy będzie koniec świata a nie jacyś Majowie.
Może tym Majom nie chciało się robić dalej tego kalendarza ?
Ja po 5 latach bym wysiadł.
Gdyby ludzie byli inny ( nie kradli, zabijali, WIERZYLI W BOGA, CHODZILI DO KOŚCIOŁA ! )
to nikt by nawet nie myślał i nie przepowiadał końca świata bo wiedzieli by że go nie będzie ! ! !

387

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Szymek napisał/a:

To Bóg decyduje o tym kiedy będzie koniec świata a nie jacyś Majowie.
Może tym Majom nie chciało się robić dalej tego kalendarza ?
Ja po 5 latach bym wysiadł.
Gdyby ludzie byli inny ( nie kradli, zabijali, WIERZYLI W BOGA, CHODZILI DO KOŚCIOŁA ! )
to nikt by nawet nie myślał i nie przepowiadał końca świata bo wiedzieli by że go nie będzie ! ! !


Boga masz w sercu,a kościół to przykrywka-najlepiej uczyć się od matki natury,a Majowie to wykształcony lud-który zniknął z dnia na dzień-coś jest w tym,i nie można patrzeć na to obojętnie......

388

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Szymek napisał/a:

To Bóg decyduje o tym kiedy będzie koniec świata a nie jacyś Majowie.
Może tym Majom nie chciało się robić dalej tego kalendarza ?
Ja po 5 latach bym wysiadł.
Gdyby ludzie byli inny ( nie kradli, zabijali, WIERZYLI W BOGA, CHODZILI DO KOŚCIOŁA ! )
to nikt by nawet nie myślał i nie przepowiadał końca świata bo wiedzieli by że go nie będzie ! ! !

dzisiaj juz raczej na pewno jestem przekonany ,ze Bogowie którzy kiedys na swych"podniebnych' rydwanach odwiedzali Majów ,inne społeczności i przekazali im wiedze to ten sam Bóg/Bogowie w którego my wierzxymy.wydaje mi sie ,że cała nasz cywilizacja est mówiac dosłownie z kosmosu....czyli ktoś kiedys tu był i zapoczatkował życie na ziemi.Później wielokrotnie sie pojawiał by zrodzić religię. hm niby kazda inna ale nawiazuje do tego samego i tylko ułomnośc ludzka i człowieczy spryt wprowadziły dośc spore rozróżnienie.   A więc "Bóg"na pewno wie o naszym przepowiadanym przez majów "końcem" świata  i albo nam pomoże albo jest to już dla niego całkiem obojętne z pewnych powodów.
pozdro

389

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Maranatha? . Jest to stwierdzenie z Bibli , oznacza ,,Przyjdz Panie Przyjdz?. Jest to ponowne oczekiwanie na jakis znak lub proroka? .
Dla chrzescijan wydarzenie Maranatha bedzie swietem  .Moze to byc w przyszlych latach ? . Nie ma co sobie zawracac glowy glupimi przepowiedniami ? jesli sami NIE ZNAMY naszej wiary ? . Jesli nawet nie , to kalendarz majow oznacza w 2012 r. koniec pewnej epoki, ostatnia zakonczyla sie 5 tys. lat temu . A z zapisow , nic nie swiadczy otym aby cos sie stalo ;].Dowiedzialem sie od naukowcow z USA ze dziura w magnetosferze w ziemi jest od zachodzniego brzegu Ameryki N do poczatku Europy. A fale beda najprawdobodobnie plynac w strone usa oraz Japoni.

390

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

nikt nie wie czy jutra dożyje a wy sie podniecacie czymś co ma niby byc za dwa lata

391

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

No dawno mnie tu nie było postem zaznaczam moment od którego włączam się do dyskusji. Tak więc witam wszystkich znanych i nieznanych smile

392

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja nie wierze w koniec świata w 2012r. Wg. słów Pana Jezusa ,,żaden człowiek nie zna dnia ani godziny konca świata,,

393

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

DmX napisał/a:

Ja nie wierze w koniec świata w 2012r. Wg. słów Pana Jezusa ,,żaden człowiek nie zna dnia ani godziny konca świata,,

być może w 2012 rozpocznie się jakiś proces, którego efektem będzie katastrofa. być może rozpocznie się wcześniej, a 2012 skończy. być może nic się nie stanie. smile

si vis pacem, para bellum.

394

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

fakt, żaden człowiek nie zna daty końca świata, ale kto powiedział że to bedzie koniec świata?:)
Będzie to koniec naszej cywulizacji takiej jaka znamy, przetrwaja nieliczni i tylko ci przygotowanie. np. "Beket" smile hehe

395

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Przygotowania, wiedza i przeszkolenie to 99 % sukcesu. pozostaje jeszcze 1% szczęścia.
najgorsze w tym wszystkim jest to, że zasobność porfela ma kolosalne znaczenie...
jeśli mam być szczery, mój projekt w wersji delux smile (takiej, o której mogę sobie pomarzyć) musiał by posiadać budżet w wysokości 800'000,- do 1'000'000,- pln...
oczywiście mam bujną wyobraźnię i kilka baniek też potrafiłbym zagospodarować. smile

si vis pacem, para bellum.

396

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

co wy pierdolicie niebedzie zadnego konca japierdole co jacys jebani majowie mogli wogole wiedziec o tym.? Kto jest normalny niech zyje normalnie i sie uczy...

397

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Dzieci niech się uczą. my będziemy dalej pracować. smile

si vis pacem, para bellum.

398

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Beket - mi się wydaje że to powinno być na odwrót, moim zdaniem jeżeli dojdzie do końca świata i będzie się szarym człowiekiem(nie zbyt bogatym) to 99% to będzie szczęście... żeby przeżyć, oczywiście zależy od teorii na której się opierasz smile jeżeli chodzi o wiedzę to bardziej wiedza o przetrwaniu bo raczej matematyka się za bardzo na początku nie przyda smile
[a[s - 1. majowe nie byli jebani. Nawet nie znasz ich historii a masz czelność ich obrażać. Tak dla twojej wiedzy dziki zapiską majów możemy wyliczyć dokładny czas aktywności słonecznej. to dzięki nim wiem że w 2012 będzie wzmożona aktywność słoneczna

399

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Andrzej3991 napisał/a:

Beket - mi się wydaje że to powinno być na odwrót, moim zdaniem jeżeli dojdzie do końca świata i będzie się szarym człowiekiem(nie zbyt bogatym) to 99% to będzie szczęście... żeby przeżyć, oczywiście zależy od teorii na której się opierasz smile jeżeli chodzi o wiedzę to bardziej wiedza o przetrwaniu bo raczej matematyka się za bardzo na początku nie przyda smile
[a[s - 1. majowe nie byli jebani. Nawet nie znasz ich historii a masz czelność ich obrażać. Tak dla twojej wiedzy dziki zapiską majów możemy wyliczyć dokładny czas aktywności słonecznej. to dzięki nim wiem że w 2012 będzie wzmożona aktywność słoneczna

szkoda komentować takich pajaców jak ten co tu wlazł naprzeklinał sie i wylazł...:)
lepiej daj sobie spokój  andrzej 3991 z takimi forumowiczami ....jedna wielka żenada .....koles nie wie nic o temacie i własnie dlatego szkoda jego post komentowac..
pozdrowionka

400

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pablodart - nom ale mnie to denerwuje jak taki wejdzie, i nie wie nic o temacie a się udziela... ach, może masz rację i lepiej tego nie komentować.