3,841

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak w skrucie ,,W latach 1956–1962 należał do Klubu Krzywego Koła, od 1958 do 1961 wchodził w skład zarządu tego klubu. Po rozwiązaniu tej organizacji uczestniczył w spotkaniach u Jana Józefa Lipskiego. Według pracy Ludwika Hassa Jan Olszewski został przyjęty do wolnomularstwa 1 maja 1962 w niezależnej loży „Kopernik” w Warszawie. W loży tej nadano mu w 1964 stopień mistrza, później miał być drugim dozorcą, mówcą i wielkim przysposobicielem Wielkiej Loży Narodowej Polski[3].,,

3,842

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To ma sens.
To też jakby potwierdza to, że Nostradamus opisuje te najważniejsze, kluczowe wydarzenia.
Gdyby Olszewskiemu i Macierewiczowi udało się wykonać zamierzony plan, to nasza historia potoczyłaby się zupełnie inaczej. Nocna zmiana zahamowała, opoźniła o kilka lat cele "pro atlantyckie" (NATO, EU itd.). Czyli tak jak napisał Nostradamus - na krótko znowu otworzyli drzwi Morusowi.

3,843

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zaintrygowany111 napisał:

"Przepowiednia;109,47(sześciowiersz)
Przed nastaniem epoki Tyranów,
Muzułmańska szarańcza ruszy przez wyspy Śródmorza-
na kraje:Hellady,Panonii,Italii i Aquilonu,
Po pierwszej fali przyjdzie druga zbrojna-
Ta trzecia z dalekiej i bliskiej Azji zaleje skłócony kraj Sarmatów,
Po czym wszystkie narody Gryfona zamkną się w swoich klatkach../.

Hellada-Grecja, Panonia-Węgry, Italia-Włochy, Aquilon-kraje niemieckojęzyczne i nordyckie,
Sarmacja-Polska, Gryfon-Europa


artikarti321 napisał "3.Co do tego sześciowiersza Atraktora to:
Jestem ciekaw czy jesteśmy aktualnie w pierwszej fali czy drugiej "druga zbrojna" chodzi zapewne o dżihadystów z bronią. "

Nostradamus napisał, że muzułmańska szarańcza zaleje Węgry tymczasem ten kraj nie przyjął ani jednego uchodzcy !!!

3,844

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie ma mowy o pomyłce tak bowiem rozciągała się Panonia https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ … onia01.png

Wyraźnie widać na mapie węgierski Balaton.

3,845

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hmmmmm to znaczy ,że Węgry za jakiś niedługi czas poddadzą się naciskowi ze strony Parlamentu Europejskiego i przyjmą uchodźców, dopiero wtedy będziemy mogli mówić o nastaniu 2 fali - zbrojnej.
Martwi mnie ,że zaleją nas muzułmanie z bliskiej i dalekiej Azji, czy to będzie miało miejsce już w czasie wojny? (Nostradamus wprost napisał ,że sprzymierzymy się z arabami, podawałem wcześniej dokładny cytat, proszę poszukać). Czy jednak należy to ujednoznaczniać z przejęciem władzy w Polsce przez partie lewicowe, które jak powszechnie wiadomo są pro-islamskie? Ktoś ma na ten temat szerszą wiedzę i mógłby wytłumaczyć całą sprawę?

3,846

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Zaglądam na to forum od czasu do czasu i widzę,że powoili ono zamiera jak szereg innych.Niestety ale widać,że jest ono już poza jakąkolwiek kontrolą administratora bo ukazują się tu rożne obrzydliwości i reklamy nie związane z jego przeznaczeniem.Myślę,że istnieje ono w dalszym ciągu tylko dlatego ,że rozpowszechniany jest z serwera znajdującego się na terytorium USA.
Zdecydowałem się tu zabrać głos też tylko dlatego aby poinformować Was o tym co stało się z forum moich adwersary,co zresztą przewidziałem.
Otóż antysemickie i nazistowskie forum ;http://forum24.cba.pl/viewtopic.php?f=3 … start=1110 zostało zlikwidowane.Na tym forum pisali moi adwersarze tacy jak;miaow,ziam i inni którzy rozpowszechniali na tym ,a przed tym na forum GP(też zlikwidowanym)różne bzdury, bujdy i banały polityczne jak też i psedonakuwe kryptoteorie, które zaśmiecają internet wpisami różnych psychopatów czy ideologicznych w tym religijnych fanatyków
Obecnie piszą oni na forum Gazety Prawnej bezprawnie przez nich skopiowanym nie zdając sobie sprawy z odpowiedzialności jakie pisanie na tej nielegalnej kopii za sobą niesie.
Jak już zdecydowałem się jeszcze raz wejść na to forum(dzisiej)to pozwolę sobie zwrócić uwagę na to,że niepoprawnie czytacie przetłumaczone przez Arteuzę lub moją osobę teksty przytaczanych przepowiedni M Nostradamusa.
A skoro niepoprawnie je odczytujecie to później niepoprawnie je interpretujecie.
Ostatni przykład cyt; "Muzułmańska szarańcza RUSZY przez wyspy Śródmorza-
na kraje:Hellady,Panonii,Italii i Aquilonu,"
Gdzie tu jest mowa o ZAJĘCIU np;Panonii,czyli Węgier przez uchodźców muzułmańskicch?
Gdyby chodziło o zajęcie Panonii,czyli Węgier to Nostradamus by o tym przecież napisał- użył by słowa ZAJĘLI ,A NIE RUSZYLI!
Obecnie spełniły się już te w/w dwa wersety przepowiedni,bo PIERWSZA FALA UCHODŹCÓW MUZUŁMAŃSKICH RUSZYŁA(A NIE ZAJĘŁA JAK TO BŁĘDNIE ZOSTAŁO ODCZYTANE)NA WYMIENIONE KRAJE W TYM WĘGRY!
Druga fala ta zbrojna ruszy dopiero(i o tym też pisałem)na południową Europę już z bronią w ręku.
Imigranci muzułmańscy(zbrojne czujki-oddziały szachidów) będą najprawdopodobniej wyskakiwać z różnych łodzi i kutrów i atakować wybrzeża Europy tworząc różne enklawy do dalszej ekspansji.Na te zajęte tereny będą za nimi i pod ich ochroną przybywać już koloniści muzułmańscy złożeni z różnych grup społecznych w tym kobiet,dzieci itp.
BĘDZIE TO WSZYSTKO JUŻ LEPIEJ PRZEZ MUZUŁMANÓW ZORGANIZOWANE I STEROWANE Z ZEWNĄTRZ,PRZEZ NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEDEN SILNY MOŻLIWE ,ŻE TALIBAŃSKI OŚRODEK WŁADZY!
I wreszcie trzecia fala(o czym też pisałem)będzie spowodowana wybuchem na całego wojny Rosji z Ukrainą w którą wmiesza się m.innymi Polska.Ta wojna będzie wykorzystana przez Chiny,Indie i kraje muzułmańskie Azji środkowej do ekspansji ludności z tych przeludnionych krajów do Europy poprzez Polskę.
Np;Chiny wezwą miliony rodaków do pokojowego,osiedleńczrego marszu na tereny Rosji i Europy w tym Polski BO TO PRZEZ NASZ KRAJ POPŁYNIE TA OGROMNA FALA CHIŃCZYÓW,HINDUSÓW I MUZUŁMANÓW Z AZJI ŚRODKOWEJ!
Chiny zrobią to jeszcze przed wybuchem wojny z Rosją,która ma być początkiem III wojny światowej,W tym samym dniu do III wojny światowej(jak pisałem)po stronie Chin przystąpi Wielki Kalifat Talibanu i Zjednoczony Sułtana Malajów i Indonezji nacierając na graniczącą z nią Australię.
Za przykładem Chin do marszu na wschód swoich rodaków wezwą też Indie i inne kraje azjatyckie w tym buddyjskie i muzułmańskie próbujące w ten sposób ROZWIĄZAĆ SWOJE PROBLEMY GOSPODARCZE I POLITYCZNE ZWIĄZANE Z OGROMNYM PRZELUDNIENIEM ICH PAŃSTW.
Rosja szybko skończy wojnę z zachodem o Ukrainę bo wystraszy się TEJ OLBRZYMIEJ FALI UCHOŹCÓW JAKA BĘDZIE PRZEZ NIĄ WE WSZYSTKIE DNIE I NOCE MASZEROWAŁA,CZĘŚCIOWO OSIEDLAJĄC SIĘ NA JEJ PRAWIE BEZLUDNYCH OLBRZYMICH TERYTORIACH!Część tych olbrzymich rzesz Azjatów pozostanie i osiedli się w Rosji a dalsza część wyruszy dalej na zachód.
I TO WŁAŚNIE BĘDZIE TA TRZECIA NAJGROŹNIEJSZA FALA UCHODŹCÓW DOTYKAJĄCA PRZEDE WSZYSTKIM POLSKĘ!
Nie mogąc powstrzymać tych milionowych MAS ludności Polska zwróci się o pomoc do zachodu,ALE JEJ NIE OTRZYMA!!!
Wtedy to jak pisze w innych przepowiedniach M Nostradamus zostanie Polsce przypomniane to co nasz kraj robi teraz w sprawie uchodźców!
Mało tego!
NIEMCY I INNE PAŃSTWA EUROPEJSKIE ZAMKNĄ SWOJE GRANICE Z POLSKĄ I SWOJE WOJSKOWE JEDNOSTKKI LINIOWE W GOTOWOŚCI BOJOWEJ USTAWIĄ NA JEJ GRANICACH CO POGORSZY JESZZE BARDZIEJ SYTUACJĘ POLSKI!
TYLKO NIELICZNYM IMIGRANTOM UDA SIĘ PRZEJŚĆ NA ZACHÓD!
JAK WIĘC WIDZICIE SYTUACJA SIĘ ODWRÓCI,BO TO TERAZ POLSKA BĘDZIE POTRZEBOWAŁA POMOCY,ALE UE I NATO JUŻ PRAKTYCZNIE NIE BĘDZIE!
O tej wielkiej inwazji "ŻÓŁTEJ RASY NAD WISŁĘ"NIE PISZE TYLKO NOSTRADAMUS ALE RÓWNIEŻ MÓWI O NIEJ WIELE RELIGIJNYCH PRZEPOWIEDNI I PROROCTW!
Te wszystkie trzy inwazje będą miały miejsce przed wybuchem III wojny światowej,która w/g mnie nie nastąpi wcześniej jak w roku 2030 lub kilka lat później to jest do roku 2033.
Zresztą jak czytam ostatnie prace badaczy proroctw M Nostradamusa to widzę,że oni również wybuch III wojny światowej umieszczają w wymienionych przeze mnie latach ,a niektórzy piszą,że napewno taką datą końcową jej wybuchu jest rok 2041.
Dlaczego?
Są ku temu podstawy,bo odnaleziono we Francji kilka listów Nostradamusa do jednego z biskupów z nim zaprzyjaźnionego.
Ktoś zinterpretował jedną z przepowiedni dotyczącą tzw:zakonnka do tzw "nocnej zmiany" i byłego premiera Olszewskiego.TO JEST WIELKA BZDURA Z RÓŻNYCH WZGLĘDÓW.
Wydaje mi się,że zwolennicy obecnego rządu PIS próbują PODPORZĄDKOWAĆ PRZEPOWIEDNIE M NOSTRADAMUSA DO TEGO ABY BYŁY ZGODNE Z ICH IDEOLOGICZNYMI PRAGNIENIAMI!
ALE JA SIĘ NIE DZIWIĘ BO I ZWOLENNICY NAPOLEONA I HITLERA I STALINA I INNYCH PRZYWÓDCÓW ZWIĄZANYCH Z RZĄDAMI ATORYTARNYMI,DYKTATORSKIMI I TOTALITARNYMI PRÓBOWALI TO ZROBIĆ I ZAWSZE JAK SIĘ ZA JAKIŚ CZAS OKAZAŁO BEZ ŻADNEGO POWODZENIA!
A JAKIE TO ZNACZENIE GEOPOLITYCZNE DLA NOSTRADAMUSA OPISUJĄCEGO DZIEJE ŚWIATA MIAŁA tzw"nOCNA ZMIANA"?ŻADNE!
Dla zwolenników PIS-u owszem jest ona może i ważna,ale chyba nawet nie dla wszystkich Polaków ,a przede wszystkim w dalszym przebiegu zdarzeń mających miejsce w Europie czy na świecie.
Niewątpliwie pisząc o zakonniku Nostradamus w/g mnie miał na myśli Rydzyka bo w/g przepowiedni proroka odegra on wielką rolę w podziale kościoła rzymskokatolickiego w Polsce i na świecie.
Przed III wojną światową wytworzą się bowiem w nim nowe wielkie podziały i schizmy!
Kiedy Generał Dyktator obejmie władzę w Polsce to nasz kraj będzie w pernamentnym kryzysie gospodarczym i społecznym(także religijnym) i o tym należy pamiętać.
Polska otworzy się na uchodźców przed III wojną światową dwa razy.
Za pierwszym razem kiedy zostanie zmuszona przez Unię Europejską do ich częściowego przyjęcia( W CALE NIE ŻARTUJĘ!) i to zrobi właśnie PIS odpowiednio się usprawiedliwiając przed swoim elektoratem, z tym,że nie będzie ona tak ogromna jak ta druga azjatycka (o której powyżej pisałem),ale wtedy już PIS nie będzie PRZY WŁADZY-TO JEST PEWNE!
To co się teraz w Polsce i na świecie dzieje to tylko mała przygrywka do WIELKICH POLITYCZNYCH DRAMATÓW I TRAGEDII;REWOLUCJI,BUNTÓW SUPERTERRORYZMU,KRYZYSÓW EKONOMICZNYCH,DROŻYZNY,NOWYCH AUTORYTARYZMÓW,ZUBOŻENIA SPOŁECZEŃSTW,A WRESZCIE MASOWYCH SAMOBÓJSTW,GŁODU POWSZECHNEGO CHORÓB,KATASTROF NATURALNYCH ITD ITP.
Jak napisał Nostradamus cyt;"50 lat kryzysu przeplatanych na krótko rozwojem gospodarczym"
Te lata kryzysu po każdej poprawie będą jednak coraz dłuższe i cięższe -jak pisze mistrz Nostradamus.
ZANIM WYBUCHNIE III WOJNA ŚWIATOWA TO BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE RÓŻNE KONFLIKTY ZBROJNE POMIĘDZY PAŃSTWAMI-RÓWNIEŻ EUROPEJSKIMI.
Niedługo(może za rok,dwa,lub trzy a może jeszcze trochę później)Francja,Niemcy,kraje Beneluxu,Włoch itd SAME WYSTĄPIĄ NAJPIERW Z UNII EUROPEJSKIEJ,A PÓŹNIEJ Z NATO!
Zostawią Polsę.Węgry inne kraje Europy wschodniej z wyjątkiem państw nadbałtyckich ioraz Czech i Słowacji samym sobie.
MOŻE TO DZIWNE CO NA KOŃCU SWOJEJ WYPOWIEDZI NAPISZĘ,ALE POLSKĘ URATUJE INWAZJA TALIBANU NA EUROPĘ ZACHODNIĄ I DOJŚCIE DO WŁADZY GENERAŁA DYKTATORA,KTÓRY SZYBKO ZAWRZE Z MUZUŁMAŃSKIM IMPERIUM SOJUSZ WIDZĄC TO CO SIĘ DZIEJE W EUROPIE I NA ŚWIECIE.
A co się wówczas będzie działo;
-nie będą istniały już ani UE ani NATO.
-w USA będzie trwała wielka wojna domowa"zwykłych nosicieli broni"która wybuchnie z powodu wybuchu wielkiego kryzysu gospodarczo-finansowego,upadku dolara,powszechnych bankructw i .... występujacych wielkich katastrof naturalnych.
USA zamkną się w sobie z własnymi problemami.Przestaną się interesować zupełnie Europą,Azją i w ogóle światem z wyjątkiem półkuli zachodniej.
-nastąpi ogromny wzrost potęgoi komunistycznych Chin,także Indii, muzułmańskiej Indoonezji(która też pozyska broń nuklearną) I WRESZCIE EKSPANSJA TERYTORIALNA WIELKIEGO TALIBANU KTÓRY NARODZI SIĘ W GÓRACH AFGANISTANU,PAKISTANU I BYŁEJ SOWIECKIEJ AZJI ŚRODKOWEJ.
Świat,Europa i Polska są w tej chwili w okresie POCZĄTKUJĄCYM WIELE NEGATYWNYCH ZMIAN,A NIE W OKRESIE,KTÓRY JE KOŃCZY.
Wiem,że większości z Was to się nie podoba(z różnych względów) to co piszę,ale w/g mnie Wasze nadzieje na poprawę sytuacji w Polsce w Europie i na świecie są ZŁUDNE-NIESTETY!
NIEDŁUGO SIĘ PRZEKONACIE SAMI,ŻE POLTYKA TO TWARDA GRA INTERESÓW MOCARSTW,A POLSKA JESZCZE TAKIM MOCARSTWEM NIE JEST!
Francja i Niemcy co można wywnioskować z proroctw Nostradamusa doprowadzą wraz z USA do upadku tego rządu.
Trump tu nic nie pomoże,bo nie będzie miał na to żadnego wpływu.
On jest słabym i chwiejnym prezydentem!Nie będzie ataku USA na Koreę północną,a porozumienie z Chinami o czym pisałem.Pisałem też,że Trump jest Amerykaninem niemieckiego pochodzenia więc będzie dążył do poprawy stosunków z Putinem i to się dzieje tylko,że na przeszkodzie w tej jego prrosyjskiej polityce stoi partia republikańska z której się wywodzi.
Rząd PIS popełnia wiele istotnych blędów w swojej polityce wewnętrznej i zewnętrznej które doprowadzają mocarstwa zachodnie do politycznej furii,a to musi być ukarane.
Np świadczy o tym kara na TVN który w 100% należy teraz do kapitału USA ,a także to,że nasz"wywiad"nie zorientował się,że ludzie zarządzający tą spółką są związani z republikanami a nie demokratami a jej szef to przyjaciel Trumpa.To już ZUPEŁNA PARANOIA POLITYCZNA SPOROWADZAJĄCA SIĘ DO OŚMIESZENIA POLSKIEGO WYWIADU!
Takich przykładów mógłbym tu podawać bardzo wiele.
Innym przykładem jest udeżenie w lobby żydowsko-amerykańskie,bo pomimo deklaracji o przyjaźni z Izraelem,rząd PIS dopuszcza do antysemickich haseł na demonstracjach narodowców,a także godzi w odzyskiwanie przez żydów mienia w ramach reprywatyzacji w Polsce itd itp.
Repolonizacja banków przeprowadzana przez rząd PIS spowodowała atak tego lobby w Kongresie USA na Polskę o czym nasze media w ogóle nie mówią.Wynikiem tego było zaporowe,czyli bardzo wysokie wycenienienie patriotów które Polska chciała w USA zakupić.Wściekłośc w Pentagonie wywołało też odsunięcie generała Różańskiego i innych generałów od wojska przez ministra Macierewicza.Ci generałowie byli szkoleni w USA,brali udział w wojnie w Iraku i w Afganistanie.
Możliwe więc ,że za kilka,czy kilkanaście lat któryś z nich będzie tym opisywanym przez Nostradamusa polskim Generałem Dyktatorem.

Na koniec prośba.
Nie przekręcajcie i nie zmieniajcie poszczególnych słów które odczytujecie z tłumaczeń przepowiedni, bo znaczenie tych słów jest wtedy inne co zmienia zasadniczo prawidłowe interpretowanie danej przepowiedni.
A TO JEST BARDZO WAŻNE!

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2017-12-17 18:01:10)

3,847

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze, widzę co się dzieje z forum i ubolewam nad tym. To prawda, że ostatnio opustoszało tu trochę, ale z czasem, jak kolejne dziwne wydarzenia będą miały miejsce będzie odżywało. Kiedyś pisałem do naszego Administratora, że chętnie podjąłbym się moderowania forum, bo mam w tym pewne doświadczenie i komentarze niezgodne z regulaminem bym usuwał. Jak był aktywny to czyścił to sam regularnie, ale wtedy nie było kont spamu, które są tworzone z automatu i wklejają swój syf. Kiedyś na swoim starym forum też przerabialiśmy tego typu problem. To nie jest łatwe do ogarnięcia, bo na każdy skasowany post może się pojawiać kolejny lub więcej. Ale nie robiąc nic będzie jeszcze gorzej. Pisałem nawet niedawno do Administratora, ale jak na razie sytuacja pozostała bez odzewu. Sam jestem stałym bywalcem, mimo że nie udzielam się zbyt często, ale chciałbym by forum utrzymało się jak najdłużej.

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

3,848

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zaintrygowany111 napisał/a:

Presage(przepowiednia) 18;113(czterowiersz),almanach r:1614.
Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.
Spotka ich smutny i marny los; Orzeł i habit to przyczyny upadku

Presage(przepowiednia)15,86:
Zwolennicy Zakonnika pewni swego zwycięstwa,
nad ranem będą zaskoczeni gdy okaże się przegraną.
Kraj nad Wisłą na krótko znowu otworzy drzwi Morusowi,
Kiedy wszyscy przeciwnicy z oporem zawrą sojusz!

A może powyższe Presage zostały spełnione już w 2007 roku, a nie dotyczą czasu obecnego. Można to wywnioskować na tym, że jest napisane: "wezmą w posiadanie dwa pałace", co dzisiaj jest niemożliwe.

Co do zwolenników zakonnika to tak samo. To ks. Rydzyk i sądzę, że był zaskoczony przegraną PIS w 2007, co nie zmieniło jego sytuacji, w której jest dzisiaj. Dlatego do spełnienia jest kolejna Presage 33.91

zaintrygowany111 napisał/a:

Przepowiednia: 33,91(czterowiersz);
Ci co długo rządzili  po upadku dopiero zostaną docenieni.
Kiedy w 21' nadejdzie wielkie załamanie w drugiej dekadzie,
nastąpi podział na tych od zakonnika i tych pierwszego kardynała.
Dwa miasta nad Wisłą w śmiertelnym uścisku inaczej rozumianej wiary!

Naturalnym wydaje się trudno przewidzieć kiedy i co nastąpi, ale jak przeglądam posty Arteuzy i widać pewne przesunięcia w czasie, gdyż o ile pamiętam mówił o wojnie już w latach 2021, a na tym forum przesuwa się na dalsze lata. Być może korzystałem także ze złego linku, ale tam były informacje już o czasach do 2021 r. Tak samo jak klęska NATO w Afganistanie, gdzie Arteuza chyba pisał cyt: "Myślę,że lata 2010-2013 to lata w których Zachód poniesie całkowitą wojskową klęskę w Afganistanie i powstawanie Wielkiego Talibanu się rozpocznie". Tak samo dotyczyła papieża:

Centuria V 91,1

Stary Pasterz po Słońcu wybrany - sługą oliwki
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju
Wszyscy będą myśleli ,że krótkie jego panowanie
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

Powszechnie uważano go i rozważano jako Benedykta XVI.


Dlatego proszę uszanować interpretacje innych osób, różnych od Atraktora, Arteuzy, a nie jeździć po nich, że się nie zna /polemika miedzy forumowiczami/ czy też to, że temat był wałkowany. To jest forum więc dyskutujmy, a ostatnie kilka stron nie są takie złe jak to pisze Gammorin. Niech będzie dyskusja. Osobiście bardzo się cieszę, że na forum wstąpił Pan Atraktor, jedynie z prośbą, aby był częściej!! a także,  aby zaprzestał osobistych wycieczek pod adresem PIS, bo to sprawia wrażenie bycia nieobiektywnym. Nie mówię, że jest nieobiektywny i nie ma racji, ale wymagajmy od siebie bycia na dystans w pewnych sprawach politycznych, tym bardziej, że są to rzeczy obecne. Dziś faktycznie są podjęte pewne decyzje w Polsce, które Europie się nie podobają, ale o których chcemy czy nie rząd ma prawo stanowić. Także wydaje mi się, że gdybyśmy przyjęli uchodźców, to sumarycznie i tak UE wypnie na Nas "pośladki", gdyby w przyszłości doszło do totalnego najazdu uchodźców z Azji do Polski. Niemcy i tak by bronili swoich granic, mówiąc, że to Polacy nie przypilnowali strefy Schengen i są odpowiedzialni za taki stan rzeczy.

Zastanawiam się, czy takie a nie inne zachowanie Polski było na tyle istotnym elementem w historii i rozgrywce europejskiej, że aż Nostradamus to ujął w swoich przepowiedniach?

Proszę również Atraktora o bardziej szczegółowe informacje odnośnie przepowiedni religijnych, w których jest opisane najazd uchodźców/rasy żółtej na Polskę? Interesują mnie jak najbardziej te chrześcijańskie. Generalnie z tych które znam, to Polska ma całkiem, całkiem.

A może mówiąc o Sarmacji Nostradamus miał na myśli tereny dawnej Polski?

3,849

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

[Strona 53 tego forum] Atraktor pisze tak:
"Najprawdopodobniej z terytorium zachodniego brzegu(West Bank),to jest ze strefy Gazy Palestyńczycy rozpoczną nowy ostrzał rakietowy terytorium Izraela i tym razem Izrael zdecyduje się jednak wejść do strefy!
Wówczas po raz pierwszy w czynnej obronie Palestyńskich Arabów staną sąsiednie państwa arabskie na czele z granicznym Egiptem a nawet z bogatymi państwami arabskimi takimi jak:Arabia Saudyjska,Zjednoczone Emiraty Arabskie,Katar,Kuwejt itd,
Te kraje posiadają duże pieniądze i nowoczesne armie UZBROJONE ZRESZTĄ PRZEZ USA!
One to wyłamią się z kurateli amerykańskiej i wyślą wojska do graniczącej z Arabią Saudyjską Jordanii rozpoczynając wojnę z Izraelem i co?-
Ta nowoczesna broń amerykańska i liczba żołnierzy doprowadzi po raz pierwszy w historii do PIERWSZYCH KLĘSK WOJENNYCH IZRAELA z ARABAMI!!!
ARABOWIE PO RAZ PIERWSZY WKROCZĄ NA TERYTORIUM IZRAELA!
Wtedy Izrael użyje jakiejś strasznej broni,którą tylko on będzie wówczas miał,nawet nie będą miały tej broni USA!
Stany Zjednoczone poprą Izrael wysyłając do niego również swoje wojska!
Wielki Taliban-  póżniej będzie to przypominał Arabom(zdrada Ameryki)i wszystkim muzułmanom.
Izrael jeszcze na jakiś czas zachowa swoją niepodległość!

Atraktor" Koniec cytatu
.
.
.
Jak powszechnie wiadomo USA ostatnio uznało Jerozolimę (miasto które łączy chrześcijaństwo,islam oraz judaizm) za stolicę Izraela. Sąsiednie z Izraelem państwa arabskie zareagowały wręcz agresywnie, grożąc interwencją. Czy możliwe jest (według M. Nostradamusa) aby opisywany przez Atraktora konflikt militarny z użyciem jakiejś tajnej broni miała miejsce jeszcze przed III wojną światową?
Chociaż według Arteuzy do inwazji a Izrael dojdzie na początku IIIWŚ. Napiszcie mi swoje opinie

3,850

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

''Dlatego proszę uszanować interpretacje innych osób, różnych od Atraktora, Arteuzy, a nie jeździć po nich, że się nie zna /polemika miedzy forumowiczami/ czy też to, że temat był wałkowany. To jest forum więc dyskutujmy, a ostatnie kilka stron nie są takie złe jak to pisze Gammorin. Niech będzie dyskusja. Osobiście bardzo się cieszę, że na forum wstąpił Pan Atraktor, jedynie z prośbą, aby był częściej ! a także,  aby zaprzestał osobistych wycieczek pod adresem PIS, bo to sprawia wrażenie bycia nieobiektywnym. ;                 
      Mir21 dziękuje                                                                                                                                                                                   szanowny atraktor uważa chyba że sam pisze przyszłą historie  świata a wytykanie każdemu kto inaczej próbuje interpretować przepowiednie od zwolenników PIS-u jest obrzydliwe NIE JESTEM PIS-iorem jak to niektórzy z pogardą  określają- jak już to zwolennikiem Korwia

3,851

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A tu przykładowe źródła dotyczące tematu który chciałem poruszyć w moim wcześniejszym wpisie:
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia … 96493.html
.
.
.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia … 96467.html

3,852

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Na wielkim targu, zwanym targiem kłamców
Wszyscy z Torrentu i pól Aten:
Zaskoczeni zostaną przez lekko opancerzone konie,
Przez Albańczyków, Mars w Lwie,Saturn w Wodniku"

Czy ktoś już wie co oznacza Torrent?

3,853

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Według Arteuzy "Torrent" to internet bądź cyberatak, bądź wymiana plików w sieci .
Co ciekawe jeszcze kilka lat temu takie słowo jak torrent nie istniało natomiast na dziś dzień oznacza cyt.
     
"torrent - to wymiana i dystrybucja różnych plików przez Internet. Osoba, która chce ściągnąć jakieś dane loguje się na stronie po czym uzyskuje dostęp do kont innych użytkowników.

Jest to sieć komputerowa nowej generacji, która jest podzielona na systemy połączone ze sobą na kilka sposobów. Przy przesyłaniu plików ograniczeniem jest jedynie to, że dane płyną pojedynczo i dlatego ściąganie wybranego może trwać tak długo. Kopiowanie jest możliwe tylko w momencie gdy komputer jest włączony. Po uruchomieniu należy kliknąć na ikonę programu i ściąganie zostanie dokończone. Torrent umożliwia pobranie różnych programów komputerowych, gier, filmów, muzyki i teledysków, programów telewizyjnych, książek, komiksów. Można włączyć aplikację,, dla dzieci” i znaleźć w niej poza wymienionymi także rebusy i zagadki dla najmłodszych.

Jego obsługa i długość ściągania plików zniechęca potencjalnych użytkowników. Administrator wie kto kopiuje dany plik i jednocześnie udostępnia go dla innych. W ten sposób sieć się powiększa i można znaleźć tam codziennie zupełnie nowe tytuły, które można pobrać. Po rejestracji otrzymujemy na telefon sms z hasłem, dzięki któremu będziemy mieli dostęp do zawartości wszystkich plików."
lub wikipedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/BitTorrent

Ostatnio edytowany przez artikarti321 (2017-12-24 13:48:58)

3,854

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jest też miasto Torrent w Hiszpani,tak że słowo istniało od dawna,może to jakiś ślad.Torrent to również nazwisko.

3,855

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Biały Turban w wielkiej sile obległ Trabizont,
Wśród Turków i sojuszników wielka niezgoda,
TORRENT jest przyczyną ogromnego zamieszania,
Rozkazy i działania pomylone, a ruchy nieskoordynowane."

Analizując tą akurat przepowiednię możemy założyć, że TORRENT to właśnie jakiś  wirus, który jest w stanie sparaliżować wojskowy system informatyczny..ale już w tej drugiej przepowiedni ten wyraz nie może oznaczać jakiegoś wirusa tylko bardziej jakiś  grecki region czy też miasto..Bo w tej przepowiedni opisany jest atak Albańczyków na Grecję.

Na wielkim targu, zwanym targiem kłamców
Wszyscy z Torrentu i pól Aten:
Zaskoczeni zostaną przez lekko opancerzone konie,
Przez Albańczyków, Mars w Lwie,Saturn w Wodniku.

3,856

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wszystko zacznie się od 2019 roku. Potop zaleje Europę od Atlantyku po Białoruś i Ukrainę na odległość do 100-200 km od granic Polskich. Polska zostanie cała zalana wodą. Ludzie z Europy będą uciekać na wschód. Bardzo dużo ludzi zginie , w tym pierwsza fala Muzułmanów. 2 lata po potopie do Europy napłynie nowa fala Muzułmanów , którzy zasiedlą wyludnioną Europę. USA także zaleje potop. W Europie zaczną się zamieszki między muzułmanami a pozostałą ludnością która się uratuje. Rosja zaatakuje Turcję , zrzuci bomby na Ukrainę , Białoruś , i USA . Rosja wejdzie do Europy i będzie walczyła z muzułmanami. Kiedy Rosja dojdzie do Atlantyku , wtedy Chiny oraz kraje południowe zaatakują Rosję. Rosja zacznie wycofywać się z Europy. Do wojny przystąpi USA.

https://www.youtube.com/watch?v=Ufgx4Uq … mp;index=1
https://www.youtube.com/watch?v=FFrktbj … PLbG7fyfQq
https://www.youtube.com/watch?v=dTrHdLh … PLbG7fyfQq

https://www.youtube.com/watch?v=eeuoIBv … PLbG7fyfQq
https://www.youtube.com/watch?v=v1HXirW … PLbG7fyfQq
https://www.youtube.com/watch?v=bQOWqD7 … mp;index=7

https://www.youtube.com/watch?v=uGo-8vM … mp;index=8
https://www.youtube.com/watch?v=7xH1IGg … mp;index=3
https://www.youtube.com/watch?v=Wk5-_Pg … PLbG7fyfQq

https://www.youtube.com/watch?v=ZMDW4HU … PLbG7fyfQq
https://www.youtube.com/watch?v=7JH-tBR … mp;index=1

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2017-12-26 09:26:04)

3,857

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Co do potopu to są różne wersje, w zależności od wizjonera. Przykładowo przepowiednia ojca Klimuszko mówi, że Polska ma wyjść z potopu dużo lepiej niż pozostałe kraje Europy zachodniej. Przytoczę tutaj część przepowiedni owego wizjonera.

„Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.
Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…). Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk.
Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)“ „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć, lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny. Godny tych, którzy z bogami walczyli."

3,858

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Gammorin

Tą przepowiednię znam. Może chodzi o inny potop , który wydarzy się już podczas wojny, bo o tym potopie o którym napisałem wydarzy się przed wojnami. Nawet jak czyta się proroctwa to widać w nich dwa okresy kataklizmów , więc może być i drugi potop. Na temat pierwszego potopu dużo ludzi ma wizję , że będzie on przez kometę. Ja osobiście miałem sen i widziałem poziom wody w moim mieście. I kiedy porównałem ten poziom z poziomem wody wskazywanym przez proroków to idealnie się zgadza. Dlatego według tego porównanie wyszło , że woda dojdzie na około 100-200 km w głąb Ukrainy i Białorusi.  Ale we śnie nie wiedziałem co spowoduje ten potop oraz kiedy on będzie, Gdyby nie było tego potopu to Islam nie zaatakowałby Europy , dlatego musi wydarzyć się coś co osłabi Europę aby proroctwa na temat Islamu w Europie mogły się spełnić. Może dlatego Rosja nie rzuci bomby na Polskę , bo ona będzie pusta. Tak samo w proroctwach jest opis napaści Niemiec na Polskę przez Czechosłowację a to może być dlatego , że wielu Niemców uratuje się w górach Alpach. W Polsce będzie można uratować się tylko na wschodniej stronie w wysokich budynkach ale trzeba mieć zapasy wody oraz jedzenia na przynajmniej miesiąc czasu , bo tyle czasu może trwać odpływ wody. Wszystkie zwierzęta też się potopię , więc w górach warto by było zgromadzić dużo zwierząt aby potem można odbudować populację. Ja zbieram dużo pustych butelek , bo jak będą informacje że może być potop to wtedy szybko napełnię te butelki wodą.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2017-12-27 10:08:36)

3,859

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

1.A propos meteoru który ma spaść na ziemię i wywołać szereg kataklizmów w tym huragany sięgające nawet 750km/h,trzęsienia ziemi,wybuchy wulkanów czy potop dla krajów europejskich.
(możliwe ,że 2 lata po wybuchu wojny- tu jest szacowany na 2029 lub w 2036)
https://en.wikipedia.org/wiki/99942_Apophis

lub uboższa polska wersja jeżeli ktoś nie rozumie języka angielskiego

https://pl.wikipedia.org/wiki/(99942)_Apophis

Proszę zwrócić uwagę na:
prawdopodobieństwo zderzenia - aż 1:45
możliwe miejsca upadku - ocean Atlantycki
siłę impaktu - kilkaset megaton

Jest tylko coś z czym się nie zgadzam.
"Wielka góra okrągła na siedem stadionów uderzy w ocean,
Potem wymuszony pokój, głód, powodzie, trzęsienia i powracająca wojna,
Wszystko to przetoczy się dalej niszcząc i zatapiając wiele krajów,
Nawet te o starożytnych zabytkach historii i wspaniale ułożone"

ma być okrągła i mieć wielkość 7 stadionów- stadion to +/- 192m (różnie podawane ze względu na długość jednej stopy)
Więc dostajemy rozmiar około 1340m natomiast ta planetoida ma średnicę tylko 400m i co ważne nie jest okrągła, raczej podłużna... Hmmm jacyś inni potencjalni kandydaci? (pozwoli nam to oszacować możliwą datę wybuchu wojny)
Ja w każdym razie będę szukał.

2.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska

Interesuję się też innymi przepowiedniami dotyczącymi 3 wojny światowej i mowa w nich raczej o jednym potopie a nie dwóch czy więcej. Ojciec Klimuszko mówił "może 5 może 10% jest skazane" gdyby Polska została zalana tak jak mówisz to przeżyłoby 5-10% a nie zginęło. W takim wypadku nie ma mowy o żadnym innym potopie przed wojną. Wspomniał też o tym ,że woda zaleje jego cmentarzyk ulokowany w południowo-wschodniej części Elbląga. Zakładając ,że w momencie wybuchu wojny populacja naszego kraju sięgnie 40mln a w wyniku potworności,kataklizmu itd. zginie 10% to oznacza śmierć 4mln ludzi. Warto zaznaczyć ,że według Nostradamusa zalany zostanie północny brzeg kraju co się w miarę zgadza ze słowami Czesława Klimuszko o zalaniu jego cmentarza. Od M. Nostradamusa dowiedzieć się możemy ,że polska będzie uwolniona od walk a problemem będzie (tak jak w reszcie świata) choroby,głód, słabsze ale jednak prześladowania. To możemy przypuszczać ,że gdy O. Klimuszko mówił o 10% miał na myśli całą wojnę...
Co do tego ,że Rosja nie zbombarduje nuklearnie Polski to przypominam ,że pierwsze co zrobią Chiny w czasie ataku na Rosję (od tego rozpocznie się wojna) to zniszczą lub zablokują jej baterie rakietowe co wydaje się być najlogiczniejszym z logicznych krokiem strategicznym. Czyli Rosja nie zrzuci bomby bo nie będzie jej miała. Według Łucji z Fatimy Rosja za cel ataku obierze sobie praktycznie tylko Niemcy a kraje przez które będzie się przemieszczała będą w mniejszym stopniu zniszczone (przejdzie przez Litwę,Łotwę, chyba północną Polskę,Białoruś) a gdy dotrze do Germanii wywrze na niej całą swoją wściekłość i z wielką furią poprowadzi front do samego atlantyku, dopiero wtedy Rosyjskie wojska zaczną się wycofywać omijając Polskę a kierując się w stronę Ukrainy i Bałkanów.
TU COŚ WAŻNEGO DLA POLSKI. Mamy utworzyć obronę wraz z kilkoma innymi narodami przeciwko Niemcom ,którzy postanowią zagarnąć zachodnią część Polski,Słowację i Czechy. Czyżby wojna 9 dniowa o której pisał Arteuza?!
Jest to bardzo ciekawe bo biorąc pod lupę wszystkie przepowiednie tworzy nam się obraz wojny w której Europę atakuje zarówno Rosja,Taliban,Chiny a nawet Niemcy! Bardzo chaotyczne zwracając uwagę na ilość frontów.
Ale podsumowując   
Nie wierzę ,że przed wojną ma mieć miejsce potop tak wielki ,że zaleje całą Europę aż do Polski ponieważ nie jest to zgodne z chyba żadną przepowiednią jaką znam

Ostatnio edytowany przez artikarti321 (2017-12-27 22:13:44)

3,860

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kiedy rozpatrywałem niektóre proroctwa to zdziwiła mnie pewna rzecz, że jedni prorocy mówili o katastrofie na jesieni a inni  o katastrofie na wiosnę. Na początku też myślałem o jednej katastrofie ale wszystkie dane wskazują na to , że może być dwie katastrofy. W pierwszej katastrofie będą tylko zalane obszary wodą a w drugiej mają zapadać się kontynenty. Ma być ogromne trzęsienie Ziemi na całej planecie. to trzęsienie zakończy wojny. W jednej z przepowiedni podane jest że po tych katastrofach oraz po epidemiach jak będzie już po wszystkim to na Ziemi zostanie około 500 milionów ludzi. Miałem też sen , że mając lat 70 będę żył na wsi a ludzi będzie bardzo mało. Dzisiaj żyję w mieści i mam 60 lat.
Tu jest informacja na temat komety w 2019 roku.
https://wiadomosci.wp.pl/koniec-swiata- … 019360385a

i jeszcze coś na temat kolizji komety komety wykryty przez polskich astronomów.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 … la-europe/

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2017-12-27 18:53:55)