21

Odp: Prawda o końcu...

No popieram w 100 % smile

22

Odp: Prawda o końcu...

Czasami czytam wypowiedzi niektórych i po prostu nie mogę . Ludzie ! To, że jacyś Majowie zrobili kalendarz tylko do 2012, to nie oznacza koniec świata! Albo inne "genialne" przepowiednie innych ludzi, którzy po prostu mieli , mają nierówno pod sufitem . Straszycie tylko dzieci. Bóg może zrobić koniec świata w każdej chwili, więc naprawdę nie ma co spekulować ...

23

Odp: Prawda o końcu...

spokojnie...."my" tylko wypowiadamy sie na ten temat ale chyba nikt na 100% nie bierze tego do serca.Aczkolwiek powiem,ze temat jest poważny:)
znalazła się grupka ludzi ,którzy lubia takie tematy i tyle.Jak komus cos nie pasuje to niech sobie znajdzie inne fora,jest tego całe mnóstwo
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

24

Odp: Prawda o końcu...

"powiadam wam ze nastąpi dzień w którym nie będzie silnych ani słabych, bogatych ani ubogich, będą jedynie ludzie klęczący na kolanach i błagający Stwórce o zbawienie, a wtedy przybędzie On, nie Stwórca, nie Chrystus ani Szatan. Imienia on nie posiada ani nazwy. On jest pożogą, strachem, śmiercią i karą, oczyści ziemie ogniem żywym i zabije zwierze i człowieka, pozostawi tylko ziemie spaloną i pustkę, a wtedy powstanie lud nowy, lud który nie z tego świata pochodzi,tylko z czeluści otchłani mroku która są niebosa nocą, i zacznie się nowa era, era nie nasza...................."

25

Odp: Prawda o końcu...

Myslę że najbardziej inteligentnym jest dyskusja,która bardzo nam może poszerzyć horyzonty na te tematy.Nie można się odnosić na takie tematy w 100% są to zagadnienia tak duże i skomplikowane że trudno komukolwiek coś stwierdzić na pewno.

26

Odp: Prawda o końcu...

SLuchajcie!!! ja bym najbardziej w kwestii końca świata polegała na nostradamusie a nie majach
.mam jego książke wydaną w 1995 roku, którą przeczytałam za gówniarza... jak byłam w gimnazjum był atak na world trade centre i kilka dni później, z przerażeniem przypomniałam sobie ,że czytałam w tej książce iż"nienaruszalność usa zostanie naruszona" na pocz.XXI w. później przepowiednia o metalowym ptaku... gdzie zginą władze kraju niezwycięzonego(moż tu chodzić o Polske , która była ciągle zniewolonoa i atakowana przez inne mocarstwa, aż w końcu uzyskała niepodległość) a Nostradamus przepowiedział na nas ataki ze wschodu, 3 wojnę światową i koniec swiata, nie wiem czy to będzie w 2012 r. ale myśle, że wcześniej czy później sie wykończymy nawzajem....

27

Odp: Prawda o końcu...

A mnie się chce i śmiać, i płakać, gdy to czytam.
Niezależnie od stanowiska, jakie zajmujecie, robicie wodę na młyn.
Bezsensowne słowne utarczki, docinanie sobie...
A może tak zaczniecie ŻYĆ? Zwłaszcza ci, którzy w swoim mniemaniu mają tak mało czasu...
Czysta groteska.