1

Temat: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

Jezeli czlowiek ma cos zapowiedziec na przyszlosc to jest jego smierc to jest jedyne pewne na 100%. Reszta jest nieznana. Nawet prognoza w 99,9% moze sie niespelnic. Tak jak nieznamy poczatku , nieznamy i konca ludzkosci.
Koniec swiata moze byc tez i za 1 sek, godzine, wiek.. moze i nigdy.  1 czarna dziura i koniec..zastamy ciemnosc wszyscy rownoczesnie. Diagnozy Naukowcow strwierdzili kilka mozliwych spowosob konca ludzkosci, ale tez moze byc innych 100+ >sposobow.

Moja opinia: koniec swiata jest nieznany, moze podkrelam moze to byc i rok 2012 nikt niewie ale moze to byc i rok 99999... Jesli to niebedzie 2012 i oby, i nastapi 1.styczen.2013 to chce zobaczyc twarze ludzi co twierdzili i wierzyli tak bardzo w to.

"zyj dzien,jakby to byl twoj ostatni"
~Logika~

2

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

Dodam:
Według Nostradamusa koniec Świata to rok 5700. Rowniesz twierdzili ze w latach 5000-6000. Lub koniec cywilizacji w 2040? A moze zmiana numeryczna roku 1999 na 2000? Tak jak kolejne 2012? Lub Leonardo co mowil cos o 4007?

Prawda jaka? Niewiemy! i otoz to kazdy powie swoje, telewizja przeniesie to do widzow i czytelnikow, potem nastopia plotki... panika... forum... i gowno. A kto zyska? Komunikacje miedzynarodowe! co tworza filmy "2012" by zbierac forse do kina i by to wygladalo realistycznie i sie martwili wszyscy a glowy zapelniaja se konta bankowe! Jaka Atlantyda, majowie i ciul wie co... niewiedzieli czym sie pod cierac tyle lat temu a wiedzieli kiedy nastapi koniec swiata...

>> NIKT NIEWIE KIEDY KONIEC SWIATA <<  PODKRESLAM NIKT!!

3

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

To jest bardzo dobra reklama. Jako nie wierząca w 2012 kupiłam książkę "Apokalipsa 2012". Z czystej ciekawości,. I tak jej autor zarobił na mnie. smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

4

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

a moze to znaczy ,ze przełamujesz lody GEO-Woman:)

co do Kryspin: to skad wziełeś/aś te daty z przepowiedni nostradamusa? On nigdy nie podawał dat!!!! ale fakt słyszałem o pewnych interpretacjach jego zapisu i powiem ci ,ze wyczytałem tam ,ze koniec świata to rok 3750 smile

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

5

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

pablodart napisał/a:

a moze to znaczy ,ze przełamujesz lody GEO-Woman:)

Z czystej ciekawość. Im dłużej czytałam książkę tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że albo to był genialny scenariusz dla filmu "2012" albo film był inspiracją to wydania takiej książki.

Nic specjalnego. A przy swoim i tak pozostanę smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

6

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

film ciekawy, ale ksiazki nie czytałem i raczej jej nie kupię:) zdziwiona co?:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

7

Odp: Logika - 2012 (Czytaj - Przemysl - Zrozum)

Zdziwiona nie smile Film owszem nawet nawet ale za dużo efektów specjalnych. Przesadzone i tyle. Z filmów katastroficznych to mocne wrażenie robi "Nazajutrz"

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.