1

Temat: Czy Świat utonie?

Mam dla was pytanie: Czy świat może utonąć?, Proszę o pomoc!

24 Grudnia 2012 świat utonie i sie wyleje jak wulkan Eleufoocpachoael

3 Września 2010, Onet.pl

2

Odp: Czy Świat utonie?

A niby dlaczego miałby utonąć?

Jak przeczytam cały artykuł to się wypowiem. Proszę o linka.

Nie ma takiego wulkanu!!

Ostatnio edytowany przez Geo-Woman (2010-09-04 11:17:17)

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

3

Odp: Czy Świat utonie?

Może on zostanie zgnity, zalany

4

Odp: Czy Świat utonie?

Do autora:
On już tonie. W gównie. Istnienie takich jednostek jak Ty, utwierdza mnie mnie w przekonaniu, że zanurzamy się w tym coraz głębiej.

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: Czy Świat utonie?

Jeżeli potwierdzą się donienienia z obserwatorum na biegunie hipotetyczna NIBIRU (choć w zasadzie już nie taka hipotetyczna) przejdzie przez nasz układ. Inny scenariusz który sam osobiście zakładam to bombardowanie odłamków skalnych, które są w jej najbliższym otoczeniu. Ta planeta ma zasadniczy wpływ na grawitację i zmienia orbitowanie wszystkiego co znajduje się wokoło niej. Niesie ze sobą masę gruzu i to on stanowi pierwsze zagrożenie. Inną kwestią jest oczywiście aktywność naszego słońca, które gotuje lada moment finezyjna niespodziankę.

Projekt Boungler - survival końca świata.

6

Odp: Czy Świat utonie?

A jakiś link do tych doniesień?

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

7

Odp: Czy Świat utonie?

no własnie problem z tymi linkami polega na tym że każdy chce aby takie informacje podawać w odniesienu do newsów. Uważam to za bezsensowne, bo stąd rodzą się wszelkie niejasności w poglądach. To co dla mnie jest istotne dla innych koniecznie nie będzie. Ja się dokopałem i kopię dalej, a fakt faktem nie jest łatwo.

Projekt Boungler - survival końca świata.

8

Odp: Czy Świat utonie?

jesli by istniała jaks planeta "nibiru" to podejzewam ,ze juz by ja odkryto. Fakt NASA moze miec swoje powody by tego nie potwierdzać ,ale co z setkami tysiecy obserwatorami-amatorami? pewnie nie jeden z nich jej szuka i co , echo...nic nie zauwazono.

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

9

Odp: Czy Świat utonie?

pablodart napisał/a:

jesli by istniała jaks planeta "nibiru" to podejzewam ,ze juz by ja odkryto. Fakt NASA moze miec swoje powody by tego nie potwierdzać ,ale co z setkami tysiecy obserwatorami-amatorami? pewnie nie jeden z nich jej szuka i co , echo...nic nie zauwazono.

Zgadzam się smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.