1

Temat: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

Czy uważacie za przypadek to, ze Bydgoszcz będzie obchodziła 666-lecie w 2012 roku. W przepowiedniach dużo jest napisane o tym, że Polska jest kolebką, w której urodzi się nowy mesjasz a liczba 666 oznacza szatana. Może to szatan jest stwórcą świata a nie bóg jak nam wmawiają od dziecka. Nawet w ewangelii Jezus przyznaje, że on nie jest władcą tego świata. Być może Bydgoszcz jest miejscem narodzin nowego mesjasza. Albo on się dopiero urodzi, albo już żyje pośród nas a w 2012 ujawni się całemu światu.
Pozdrawiam

2

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

agent napisał/a:

Czy uważacie za przypadek to, ze Bydgoszcz będzie obchodziła 666-lecie w 2012 roku. W przepowiedniach dużo jest napisane o tym, że Polska jest kolebką, w której urodzi się nowy mesjasz a liczba 666 oznacza szatana. Może to szatan jest stwórcą świata a nie bóg jak nam wmawiają od dziecka. Nawet w ewangelii Jezus przyznaje, że on nie jest władcą tego świata. Być może Bydgoszcz jest miejscem narodzin nowego mesjasza. Albo on się dopiero urodzi, albo już żyje pośród nas a w 2012 ujawni się całemu światu.
Pozdrawiam


Tak, to zwykły przypadek.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

3

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

w 2012 roku minie też 666 lat od poczatku epidemii dżumy w europie, jak również minie 666 od powstania Nowego Targu,
wiec to jak widzisz przypadek matematyczny i nic wiecej:) pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

4

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

To chyba się nazywa nadinterpretacja... big_smile

si vis pacem, para bellum.

5

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

Czy uważacie, że w piosenkach moze byc przesłanie? Jest taki fragment "Cichy boski plan, który nie moze trwac". Ja rozumiem ze boski plan, czyli plan zniszczenia swiata nie moze dluzej trwac... i przeciwnik boga musi zareagowac. Przeciwnikiem boga jest szatan
Pozdro

P.S. nie jestem z zadnej sekty typu new age... po prostu staram sie odczytywac na swoj sposob teksty piosenek

6

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

oj "agent" ale żeś poleciał po bandzie:) zastanów sie nad tym co napisałes to totalnie naciagany wywód ,masakra:) pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

7

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

Kurcze ludzie nie dajcie się zwariować . Tylko Pan Bóg wie kiedy nastąpi koniec świata,a ludzie tylko sieją nie potrzebny zamęt.

8

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

a jesteś pewna na 100%, że ktoś taki jak Pan Bóg istnieje?

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

"Pan Bóg" istnieje. tak samo jak istnieje czas... tongue

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

Pomyśl ile miejscowosci na świecie będzie obchodziło w 2012 r swoje 666 lecie i nie zadawaj więcej takich pytań;) Nie wierzę też w jakąś cudowną uprzywilejowaną pozycję Polski w czasie kiedy ma się to wszystko wydarzyć. Co do samej daty 2012 nie będzie zadnego końca świata ale mam dziwne wrażenie że coś istotnego się wydarzy.

11

Odp: 666-lecie Bydgoszczy w 2012 roku

Geo-Woman napisał/a:

a jesteś pewna na 100%, że ktoś taki jak Pan Bóg istnieje?

Rozumiem że masz jakieś wątpliwości?