1

Temat: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

Słyszałem, że epidemia świńskiej grypy to zaplanowana akcja firm farmaceutycznych, które w czasach kryzysu chcą łatwo zarobić. Najpierw stworzyły nowego wirusa a teraz zarabiają miliony na sprzedaży szczepionek. Całe państwa kupują hurtowe ilości aby ochronić się przed sztucznie wywołaną epidemią. Teraz Polska ma też kupić te szczepionki.

To nie do pomyślenia, że ktoś w ten sposób zarabia na chorobach i śmierci ludzi!!!

Administrator: poprawiłem tytuł, piszemy farmaceutycznych a nie farmacełtycznych

2

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

A czy według Ciebie ptasia grypa też była sztucznie wywołaną epidemią? Poza tym epidemia grypy AH1N1 rozwinęła się najpierw w krajach biednych... np. w Meksyku, tam chyba firmy farmaceutyczne nie mogły liczyć na zbyt duże zyski?! Gdyby świńska grypa była sztucznie wywołaną epidemią, dotknęłaby przede wszystkim kraje bogate, takie jak USA, Niemcy, Francja itp. I jeszcze jedno, decydując się na szczepionkę przeciw wirusowi AH1N1, trzeba podpisać deklarację, że robi się to na własne ryzyko. Gdyby firmy farmaceutyczne liczyły tylko na zysk, to może nie informowałyby o tylu przeciwwskazaniach i efektach ubocznych, tylko zapewniałyby że szczepionka jest całkowicie skuteczna i całkowicie bezpieczna?

3

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

To wszystko jest bardzo logiczne. W biednych krajach ludzie mają gorszy stan zdrowia, są gorzej odżywieni czyli łatwiej padną ofiarą choroby. Dzięki temu epidemia szybciej wybuchnie i będzie "straszniejsza". To właśnie będzie robić wrażenie i spowoduje, że bogate kraje, które stać na szczepionki tym bardziej będą chciały je kupić, obywatele będą się tego domagać widząc co się dzieje w innych, właśnie biedniejszych krajach.

Ptasia grypa to był raczej chwyt marketingowy producentów mięsa, to oni na tym najlepiej wyszli. Przecież nie było żadnej prawdziwej epidemii.

4

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

Na początku tego roku amerykańskie laboratorium wojskowe powiadomiło, że zostały skradzione próbki wirusów. Meksyk jest biednym krajem więc nie dziwmy się, że wirus grypy bardzo szybko się tam rozprzestrzenił.

Jeśli chodzi o kraje rozwinięte bądź rozwijające się (np. Polska) to za te cała zamieszanie odpowiedzialne są media. Prawda jest taka, że świńska grypa zabija ale na pewno mniej osób niż zwykła sezonowa grypa. Na AH1N1 narażeni są przede wszystkim ludzie, którzy mają słaby układ odpornościowy i ludzie obciążeni zdrowotnie bądź genetycznie.

A co myślicie o koziej grypie, która podobno pojawiła się na terenie Europy?

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

5

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

Kozia grypa [bez komentarza...]-kolejny straszak na ludzi, mający za zadanie doprowadzić do zwiększonej sprzedaży szczepionek i leków antywirusowych. Tak naprawdę groźniejsza jest grypa sezonowa- taka "epidemia/"pandemia" " nie może rozprzestrzenić się na cały świat (dosyć szybko poznaje się jej genom co pozwala opracować odpowiedni antybiotyk oraz szczepionki, a co dopiero grypa sezonowa, która podlega stałym mutacjom i jak wiadomo występuje dosłownie wszędzie. Ja osobiście znam tylko jedną osobę, która przeszła tzw. "Świńską grypę"- znajomy zaraził się na imprezie u kumpli (wszyscy byli chorzy). Przebieg choroby był dosyć trudny (wysoka gorączka, chwilowe utraty świadomości, ostra biegunka, ale jak mi wiadomo wszyscy wyzdrowieli i obecnie mają się świetnie. (tutaj muszę dodać, że żaden z nich nie zgłosił się do szpitala, a jak widać wszyscy wyzdrowieli). Niema co się przejmować- to jest zwykła grypa, tylko trochę gorsza;)

A co do koziej to o ile mi wiadomo, to wirus obecnie może przenosić się tylko z kóz na człowieka, więc, jeżeli nikt z was nie trudzi się wypasem kóz, to niema się czego martwić:)

I jakim cudem można ukraść z wojskowego laboratorium próbki wirusów- takie laboratoria to wielkie kompleksy budynków chronione przez setki żołnierzy- o ile mi wiadomo, to w takich laboratoriach składowany jest wirus którego ilość odpowiadająca pojemności probówki mogła by doprowadzić  do zagłady całej ludzkości [wirus jest wyjątkowo zaraźliwy i jeszcze nie opracowano na niego skutecznego leku, czasami się zastanawiam, poco ludzie trzymają takie świństwa], więc coś takiego dosłownie graniczy z cudem.

6

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

wszystkie te "pandemie grypy" to wymysł, przeraża mnie to, że producenci testują na nas jak na świnkach morskich swoje nowe specyfiki.  przecież co roku są nowe szczepionki, nikt nie zdoła przebadać klinicznie nowego leku w ciągu kilku miesięcy. nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje po upływie 20-stu, 30-stu lat po przyjęciu dawki, tak jak to było ze szczepionką na polio - po 30 latach wzrost zachorowań na guzy mózgu wśród całych roczników szczepionych w wieku szkolnym. ale to nie wszystko, popatrzcie sami jak koncerny manipulują nami na co dzień.
kompleks witamin dla dorosłych, witaminy i minerały dla seniorów, syropki dla dzieci - wszystko niezbędne dla naszego dobra.
prawda jest taka, że nadmiar witamin, (tych "sztucznych") jest bardzo niekorzystny dla naszego zdrowia, a Polacy są lekomanami na tle innych Europejczyków. reklamy robią nam wodę z mózgu, a niedostatek wiedzy powoduje, że mając jak najlesze intencje napychamy kieszenie producentom. łatwo jest zmanipulować ludzi wmawiając im "niechybne zagrożenie" zwłaszcza, jeśli dotyczy to naszych dzieci. zrobimy przecież wszystko aby je chronić.

i tu temat zahacza o 2012 rok. czy cały ten szum w mediach to manipulacja ? jeśli tak, to kto za tym wszystkim stoi i co ma na celu ?

si vis pacem, para bellum.

7

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

To że choroby wybuchają w afryce nie powinno wcale dziwić, są to państwa 3 świata, i bez problemu można "wypróbowywać" tam wirusy, ludzie chcąc nie chcąc żyją tam w większości w ciemnocie, i łatwo jest tam im podać wirus wmawiając im że to lek, a następnie na nich sprawdzać działania szczepionek.

Na leki dla Afryki idą bardzo duże pieniądze, państwo nie musi być bogate, bo kasa na to nie idzie od nich, tylko od różnych fundacji itp.
Najważniejsze to ze kasa leci, a na ich przykładzie robi się reklamy w europie i nie tylko jaki to wirus jest niebezpieczny, i w tedy bogatsze państwa także wydają kasę.

I tak kręci się zabawa, kosztem niewinnych ludzi.

8

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf

9

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8 … re=related

10

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

Ostatnio zacząłem się bardziej interesować wieloma spekulacjami na świecie, wszystko przez kryzys na Ukrainie. Od tego czasu, zacząłem bardziej się przyglądać ostatnim wiadomościom i doniesieniom ze świata oraz innym ogólnym informacjom. Jestem jeszcze młody, tuż przed 18stką ale już uważam, że to wszystko jest bardzo ważne. Dopiero ostatnio ogarnąłem, konkretne objawy AH1N1: http://www.zakazne.objawy.net/Objawy+ptasiej+grypy - co ciekawe, ostatnio pojawiły się kolejne informacje w tym temacie. Teraz świat atakuje Ebola, no może nie świat a zachodnią Afrykę z Sierra Leone na czele: http://fakty.interia.pl/raport-epidemia … Id,1512134 - moim zdaniem USA tak samo w pierwszym jak i drugim przypadku USA miało lub zaraz będzie mieć szczepionkę. Tylko zastanawiam się czemu tego nie używają, ani nie dają żadnych jasnym informacji w tym temacie? Co się dzieje? Coś tam się pisze ale i tak jest tego mało. USA tak jak by patrzyło tylko na siebie w tej sprawie, martwiło się o swoje tyłki, a nie tak jak mawiali "Są strażnikami pokoju na świecie"....

AH1N1 można było uniknąć w pewnej częście, Eboli pewnie teraz poniekąd też, jeżeli były by od razu nałożone odpowiednie środki profilaktyczne. To wszystko moim zdaniem pokazuje, że możemy więcej - ale każdy i tak patrzy na siebie.

11

Odp: Świńska grypa AH1N1 - produkt firm farmaceutycznych

Sama już nie wiem co sądzić o tej świńskiej grypie, temat znowu powraca, a są już przypadki śmiertelne nie tylko na Ukrainie czy w Rosji, ale też w Polsce http://www.biomedical.pl/zdrowie/swinsk … 13489.html
Jakby się rzeczywiście okazało, że to pomysł firm farmaceutycznych, to moim zdaniem powinno się takich ludzi wieszać za powodowanie zagrożenia dla życia ludzi. A sama to się boję tej grypy bo mieszkam w dużym mieście i niestety mam styczność z mnóstwem ludzi w miejscach publicznych, ale z drugiej strony nie wiadomo, czy po tej szczepionce nie wyjdą jakieś powikłania...

,,By failing to prepare, you are preparing to fail'' ~ Benjamin Franklin