1

Temat: Prawda = 2012

Zadna istota na ziemi nie moze okreslic dokladnej godz. i daty konca swiata/cywilizacji.

Jedne z danych o 2012 wyciagamy z :

1. Kalendaz Majow.
2. Wiele Przepowiedni.


Nastepnie dane logiczne wyciagane przez Naukowcow daja nam latwiejszy logiczny obraz mozliwosci wydarzenia sie w 2012:

1. Burze Sloneczne (Magnetyczne) = brak pradu na ziemi.
2. Wciagniecie w czarna dziure.
3. Zmiana polozen biegunow. =klimatyczne zmiany.
4. Kometa o wielokrotnej mazie spadnie na ziemie, choc nasa twierdzi ze mozliwosci dochodza do 1% (lata 2012-2015).
5. Wojna jądrowa. =my sami ludzie zniszczymy ludzkosc.
6. Wysokie temperatury/ Niskie Temperatury / Powodzie / Susze. =ludzie to sami zrobili, zanieczyszczajac ziemie.
7. Wprowadzenie czipow w 2013 ludzkie rzycie bedzie podobne do robota.
8. Atak UFO (bardzo malo mozliwe)
9. Wojna o wode lub chleb. = ludzie wymorduja sie miedzy soba.
10. Wstep "Tworcy" i ostateczny koniec. =religijne teorie.

~NIKT NIEWIE , ZYJ DZIEN JAKBY TO MIAL BYC TWOJ OSTATNI smile~

2

Odp: Prawda = 2012

2012 Rosja ma nas ataky

3

Odp: Prawda = 2012

Ja pier*** kto wierzy w takie bzdury yikes ludzie jacys janowidze itp zawsze cos ludziom na łeb wkrecaja , te swoje durnoty o koncu świata.. kilkanascie lat temu ktoś rzucił z haslem o koncu swiata i co?! zyjemy kurde do dzis , wiec przestańcie wierzyć w taka tania paplanine.. Cieszcie sie tym co macie, bo w sumie naejdzie na kazedego czas , ale na penwo nie taki jaki macie w tych durnych mediach itd... ja wiem że jesli dopoki jakies chorubsko mnie nie spotka to pozyje jeszcze dłuzej a nie tylko do 21 grudnia 2012 r. yikes żal.pl

4

Odp: Prawda = 2012

cokolwiek i kiedykolwiek sie stanie tego nie zmienimy.czy bedzie to wojna jadrowa czy natura zbuntuje sie przeciw nam ludziom ktorzy wyzyskujemy ja bezlitosnie przez tysiaclecia tego nie wiemy.mozemy jednak sprobowac zmienic siebie zatrzymac w sobie reszte czlowieczenstwa dobroci i wiary ze inni to dostrzega i zrobia to samo . moze wtedy mamy jeszcze szanse jak  nie na ocalenie swiata to chociaz siebie...