Temat: Nie boję się końca świata

Te wszystkie przepowiednie oparte są na tylko wyobraźni człowieka. Nikt nie zna przepowiedni i zamiarów Pana Boga, dlatego też nie boję się żadnych ludzkich przepowiedni. Bardziej od przepowiedni interesują mnie same zależności występujące w kosmosie i dlatego chętnie słucham i czytam przepowiednie naukowców związanych z astronautyką. Najbardziej interesują mnie przepowiednie dotyczące rozszerzania się świata czarnych dziur. To właśnie przepowiednie dotyczące zjawisk w czarnych dziurach i okolic czarnych dziur są dla mnie tematem nr jeden w każdych przepowiedniach. Dlatego też z niecierpliwością nasłuchuję informacji od naukowców testujących wielkiego zderzacza neutronów i protonów. Właśnie na podstawie testów można dojść do odkrycia cząstki pierwotnej świata, a stąd można snuć przepowiednie dotyczące przeszłości i przyszłości świata. Skoro jak podkreśliłem w tytule, że nie jestem nastawiony na żadne przepowiednie ludzkie. Czas swój spędzam najchętniej na sexie.
Nie ma co się martwić i wysłuchiwać różna przepowiednie, lecz należy wykorzystać czas na sex, naukę i pracę. Każde nowe przepowiednie można przeczytać i interpretować je tylko, pod kątem naukowym. Zjawiska w kosmosie opisuje bardzo dobrze równanie Heizemberga. Równanie Heizemberga jest, jak przepowiednia o stanie cząstki np. jako planety Ziemia. Z wyjątkiem czarnych dziur, które mają swój dodatkowy stan przyciągania i zamiany masy w energię. W związku z powyższym nie traćmy nadziei lecz oczekujmy przepowiednie od naukowców. Z niecierpliwością powinniśmy oczekiwać przepowiednie z wielkiego zderzacza hadronów, bo one to staną się się źródłem wielkich przepowiedni dla nas.

2

Odp: Nie boję się końca świata

Uou... coraz lepsze teksty montujecie. Czytam i czuję się jak na haju...

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

si vis pacem, para bellum.