Temat: ochrona przed koncem swiata

witam. na wstepie pisze ze nie dziala mi igrek w klawiaturze wiec bede robila bled. mam uzdolniona czarownice w swoim gRonie znajomch i ostatnio rozmawialsm o koncu swiata. moja kolezanka wie jak powstrzmac ta zla machine. uwazam ze to zla karma spada na ludzi i tlko ludzie ja, ona, on mozem temu zaradzic . obawiam sie tlko jednego ze jesli moja kolezanka to oglosi cz ludzie nie pomsla ze jest wariatka ? ze oszala ? co bscie zrobili kied cztacie wpowiedz nieznanej wam osob ktora mowi wam ze jesli zbierzecie sie w jednm miejsciu czasie i pomodlim sie do dobrego ksiezca zla karma odejdzie i zostaniem ocaleni ???????

Tylko Falubaz !!!

2

Odp: ochrona przed koncem swiata

Jestem pewien że kiedy to ogłosi publicznie ludzie ją wyśmieją. Niestety, ale tak to już jest.

3

Odp: ochrona przed koncem swiata

arabella89 . Ty po prostu nie rozumiesz co to jest przepowiednia. Przepowiedni nie można zmienić. Gdyby można było coś w tym zmienić wtedy nie powstałaby przepowiednia. Chyba to logiczne. A skoro ona powstała to oznacza że musi się ona wypełnić. I nic tego nie zmieni. Musisz nauczyć się logicznie myśleć. Dla wyjaśnienia podam Ci przykład. Pewien prorok powiedział osobie B ,że następnego dnia umrze. Wobec tego osoba B następnego dnia postanowiła leżeć w łóżku i przeczekać ten dzień. Ale ze ściany spadł obraz i uderzył w głowę osobę B , no i ona umarłą. Gdyby osoba B nie leżała w łóżku wtedy prorok nie powiedziałby takiej przepowiedni bo ona by się nie wykonała. A więc jak widzisz , że każda prawdziwa przepowiednia zawsze musi się spełnić. A więc Ty pisząc o tym , że potrafisz wraz z innymi ludźmi coś zmienić , piszesz kłamstwa. Bo ja w 100 % jestem pewien , że Ty tego nie zmienisz.

Ostatnio edytowany przez michallesz2 (2012-08-10 09:13:44)

4

Odp: ochrona przed koncem swiata

Witam,
Przygotowuję reportaż dotyczący końca świata 2012. Poszukuję chętnych, którzy zgodziliby się ze mną porozmawiać na ten temat. Nie chcę wykorzystywać czyjegokolwiek wizerunku, tylko poznać różne punkty widzenia na ten problem.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod email holy.louise@gmail.com
Będę bardzo wdzięczna za rozmowę.