1

Temat: Anna Maria Taigi

Anna Maria Taigi

Pełne nazwisko włoskiej mistyczki brzmiało Anna Maria Gesualda Antonia Taigi, z domu Giannetti. To kolejny przykład mistyczki, która nie planowała swojego powołania. Błogosławiona Anna była prostą włoską wieśniaczką, która wyszła za mąż za majordomusa Dominica Taigi. Głębokie powołanie przyszło zupełnie niespodziewanie podczas modlitwy w 1791 roku. Prawdziwy przełom jednak nastąpił dopiero dwa lata przed śmiercią. Wtedy Anna Taigi pierwszy raz ujrzała Chrystusa, który pozostawił jej orędzie dla świata. W 1837 roku zdążyła jeszcze wspomnieć o ostatecznym tryumfie Kościoła, który nastąpi po straszliwych kataklizmach. Przekazała światu tekst jednej ze swoich ostatnich wizji, który przytaczamy poniżej.


"Wszyscy wrogowie Kościoła, zarówno ukryci, jak też jawni, zginą na całej ziemi w czasie tej powszechnej ciemności, z wyjątkiem niektórych, którzy po tych wydarzeniach nawrócą się do Boga. Powietrze będzie wypełnione demonami, które będą się ukazywać pod różnymi ohydnymi postaciami [...].

Złość i grzech na ziemi dojdzie do zenitu i zatryumfuje, a ludzie stracą panowanie nad sytuacją. Nie będą w stanie uwolnić się od tego chaosu. Zainterweniuje wtedy Wszechmocne Ramię Boże i doprowadzi wszystko do porządku [...].

Ludzkość nawiedzi straszna katastrofa kosmiczna, jakiej jeszcze nie widziała i nigdy nie przeżyła. To straszne wydarzenie nastąpi po rewolucji i wojnie. Nie będzie można tego odwrócić. Ziemię spowije gęsta ciemność, która przeszywana będzie błyskawicami, a trwać będzie trzy dni i trzy noce. Ciemność ta będzie połączona ze skażeniem atmosfery. Kto podczas tego strasznego ucisku otworzy okno lub opuści dom – padnie martwy.

Podczas tych trzech dni ciemności ludzie powinni pozostawać w mieszkaniach, zapalić poświęcone gromnice, odmawiać różaniec, mieć w domu święconą wodę, Krzyż i obrazy święte.

Po tych strasznych wydarzeniach wiele narodów nawróci się do Kościoła katolickiego, jak muzułmanie, żydzi i poganie.

Kościół Chrystusowy zostanie oczyszczony wewnątrz i z zewnątrz – i jak feniks wzniesie się z popiołów do żarliwości wiary i miłości pierwszych chrześcijan, a Bóg w niebie będzie uwielbiony".

Anna Maria Taigi zmarła w połowie 1837 roku w Rzymie. Papież Benedykt XV beatyfikował ją w roku 1920. Kościół katolicki wspomina mistyczkę 9 czerwca w każdą rocznicę jej śmierci.

źródło - onet.pl

Zaciekawił mnie ten fragment o katastrofie kosmicznej...

si vis pacem, para bellum.

2

Odp: Anna Maria Taigi

a mnie o tych 3 dniach. Bo przecież majowie w swoim rozsławionym kalendarzu ,tez mówia o 3 dniach trwania "kichniecia" słanca. No i twój "ulubieniec" Geryll w Proroctwach Oriona......tez pisze o 3 dniach, ciekawe
Rowniez kwestia, ze to ma sie zdazyc po wojnie. no wlasnie jakiej? Chyba nie tej z 1939, bo to by minęlo juz 73 lata ,wiec chyba nie to.
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

Odp: Anna Maria Taigi

a czy to mozliwe, aby na calej kuli ziemskiej byly 3 dni ciemnosci?? bo mnie sie wydaje, za raczej na polowie...moze mi to ktos wyjasnic??

4

Odp: Anna Maria Taigi

Witam! Ludzie to już nie wiedzą co mają mówić, pisać czy robić, gdyż chcą na siebie zwrócić uwagę. To co powiedziałeś, że przez 3 dni ma panować  ciemność na kuli ziemskiej to nie jest wcale potwierdzone żadnymi konkretnymi argumentami. Nikt z nas nie wie kiedy świat się skończy, a to co majowie zapisywali i teraz jest to tak ogłaszane w internecie czy telewizji to jest jakaś chora opowiastka. Na koniec powiem tyle, że to wszystko to jakieś głupoty czy kiczowaty temat dnia co będzie to będzie  nikt nie ma na to wpływu. Wszystko się może zdarzyć ale nie panikujcie. Pozdrawiam

Odp: Anna Maria Taigi

powinno być 2 dni ciemności...pomiędzy 21 a 23...po zatrzymaniu się ziemi...na jednej półkuli ciemność...na drugiej światło

Odp: Anna Maria Taigi

zaczyna mnie to wszystko znow przerazac....

7

Odp: Anna Maria Taigi

na poczatku chciabym sie przywitać z wszystkimi  poczytuje już troche czasu to forum a dzisiaj postanowiłem dołączyć jak user
co do tej przepowiedni jest bardzo podobna do przepowiedni ojca pio też Włoch notabene ;


Wywodził się zakonu Kapucynów. Do końca swoich dni przebywał w klasztorze w San Giovanni Rotondo. 20 września 1918 r. w czasie modlitwy przed Ukrzyżowanym, otrzymał stygmaty na boku, stopach i rękach. Zmarł w 1968r. Twierdził, że 15 stycznia 1957 otrzymał objawienie od Jezusa Chrystusa. Oto jego treść:

Godzina mego przyjścia jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie, a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko objawieniu Bożemu. Z chmur powstaną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogody, burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą jedne po drugich następować w różnych krajach. Nieustannie będzie padać deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że przede wszystkim jest Bóg. [...]

Abyście się na to przygotowali, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie drzwi i okna, nie rozmawiajcie z nikim poza domem. [...] Podczas, gdy ziemia trząść się zacznie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca mego jest godny szacunku. Kto rady tej nie usłucha, ten zginie w okamgnieniu, bo serce jego widoku tego nie wytrzyma. [...] W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym świecić będzie słońce. W postaciach ludzkich zstąpią na ziemię Aniołowie i przyniosą z sobą ducha pokoju. Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. [...]

Wobec krótkiego czasu należy go gorliwie wykorzystać, nie poddawać się złu ani nie ustępować. Waszym zadaniem i obowiązkiem jest wskazać na nadchodzące niebezpieczeństwo, ponieważ nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo długo bowiem czeka i ostrzega, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z białej mgły poprzez noc - noc bez wypowiedzenia wojny. Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki  z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk - Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone i nikt nie może tych stron przekroczyć.

Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń, zginie, bo serce jego nie wytrzyma tego strasznego widoku. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w dwóch wojnach światowych. Potem wiara będzie silna. W parę lat po tych okropnościach przyjdą złote czasy. [...]


pozdrawiam

Odp: Anna Maria Taigi

Dziwne, ze w naszej religii Bogiem sie straszy.....kara, a przeciez Bog to czysta milosc,dobro...nie msciwosc, a moze te przekazy nie pochodza od Boga? sa straszne, myslalac o niech spac nie mozna spokojnie, a Bog by nam teog nie robil

9

Odp: Anna Maria Taigi

Jestem przekonany na 100 procent, że nie będzie żadnego globalnego kataklizmu, więc się niczego złego nie obawiam. Wręcz przeciwnie. Moja teoria jest taka, że wierzę, iż prawdziwy Stwórca tego świata narodził się w 1987 roku. Możliwe, że jeszcze nie jest świadom kim naprawdę jest i żyje jak normalny człowiek. Wkrótce jednak musi się dowiedzieć, że jest na Ziemi po to, aby pokonać tego, który odebrał mu władze nad światem i który zawładnął ludzkimi umysłami co doprowadziło do chorób, wojen, cierpienia i ostatecznie do śmierci. Kiedy już nasz zbawiciel będzie gotowy przyjąć kosmiczną moc to na Ziemi zaczną dziać się niewytłumaczalne zjawiska. Możliwe, że będą 3 dni ciemności, ale w ciągu ich trwania nic strasznego się nie stanie. Za  to po nich nastanie wieczna wiosna na obu półkulach, a więc będzie cieplutko cały rok. Te wszystkie zmiany doprowadzą do przemiany ludzkiego DNA. Nasze ciała zaczną się transformować. Staniemy się idealnie piękni. Przestaniemy się starzeć, przez co nie będziemy umierać. Znikną choroby oraz inne plagi. Ziemia prawdopodobnie się powiększy by pomieścić zmarłych, których nasz Stwórca uwolni z otchłani, w której się teraz znajdują. Użyjemy 100 % naszego mózgu przez co będziemy mogli tworzyć potężne budowle i je przestawiać gdzie tylko zechcemy. Dosłownie mówiąc już niedługo nastanie RAJ na Ziemi.

To by było na tyle. Brzmi troszkę bajkowo, ale ja jestem przekonany, że wkrótce tak własnie będzie wyglądał nasz świat. Głęboko wierzę, że te zjawiska o których wspomniałem pojawią się pod koniec 2012 roku.

10

Odp: Anna Maria Taigi

martynam19955 napisał/a:

Witam! Ludzie to już nie wiedzą co mają mówić, pisać czy robić, gdyż chcą na siebie zwrócić uwagę. To co powiedziałeś, że przez 3 dni ma panować  ciemność na kuli ziemskiej to nie jest wcale potwierdzone żadnymi konkretnymi argumentami. Nikt z nas nie wie kiedy świat się skończy, a to co majowie zapisywali i teraz jest to tak ogłaszane w internecie czy telewizji to jest jakaś chora opowiastka. Na koniec powiem tyle, że to wszystko to jakieś głupoty czy kiczowaty temat dnia co będzie to będzie  nikt nie ma na to wpływu. Wszystko się może zdarzyć ale nie panikujcie. Pozdrawiam

A gdzie ta Anna Maria Tajgi mówi o końcu świata tak jak Ty go rozumiesz? Trzy dni ciemności mają "oczyścić" ziemię, a nie położyć kres ludzkości. Przetrwają niedobitki, ale przetrwają.

O ile oczywiście to wszystko to prawda (rech, rech).

11

Odp: Anna Maria Taigi

przestraszona88 napisał/a:

a czy to mozliwe, aby na calej kuli ziemskiej byly 3 dni ciemnosci?? bo mnie sie wydaje, za raczej na polowie...moze mi to ktos wyjasnic??

Jeśli kometa uderzy w Ziemię to to jest możliwe. Bo właściwie to tak ma być.

12

Odp: Anna Maria Taigi

martynam19955 napisał/a:

Witam! Ludzie to już nie wiedzą co mają mówić, pisać czy robić, gdyż chcą na siebie zwrócić uwagę. To co powiedziałeś, że przez 3 dni ma panować  ciemność na kuli ziemskiej to nie jest wcale potwierdzone żadnymi konkretnymi argumentami. Nikt z nas nie wie kiedy świat się skończy, a to co majowie zapisywali i teraz jest to tak ogłaszane w internecie czy telewizji to jest jakaś chora opowiastka. Na koniec powiem tyle, że to wszystko to jakieś głupoty czy kiczowaty temat dnia co będzie to będzie  nikt nie ma na to wpływu. Wszystko się może zdarzyć ale nie panikujcie. Pozdrawiam

Ludzie wiedzą co mają mówić, pisać i to robią . Jeśli przeczytałeś te wiadomości to mimo woli przyjąłeś je do swojej świadomości. I tylko czas pokaże na ile te wiadomości są prawdziwe.