Temat: Ostrzeżenie - orędzia na czasy ostateczne

Witam,

od roku 2010 aż do dziś regularnie publikowane są w internecie orędzia - Ostrzeżenie na czasy ostateczne. Są one przekazywane wizjonerce z Europy przez Trójce Świętą.

Mają one nas przygotować do wielkiego wydarzenia, którym będzie Ostrzeżenie - ukazanie wszystkim ludziom na ziemi ich grzechów, tak jak one są odbierane przez Boga. Połączone to będzie ze znakiem krzyża na niebie, który będzie widoczny dla wszystkich na ziemi. Ma to być dar od Boga dla ludzkości, ostatnie ostrzeżenie i wezwanie do nawrócenia przed sądem ostatecznym.

Również informowani jesteśmy o zbliżającej się wojnie nuklearnej, która zostanie wywołana przez Chiny i Rosje. Wielkim Babilonem, miastem które zostanie zniszczone, opisanym w Apokalipsie św. Jana jest Unia Europejska, która upadnie i zostanie zdominowana przez Rosje i Chiny. Po wojnie z powrotem zapanuje komunizm, prześladowani będą ludzie wierzący. Wszystkim ludziom będą wczepiane specjalne chipy, będą one umożliwiać dostęp do naszych pieniędzy, a w rzeczywistości będą mały służyć do przejęcia nad nami kontroli, jesteśmy ostrzegani żeby pod żadnym pozorem się na to nie zgadzać, to jest znak imienia bestii opisany w Apokalipsie. „i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.” W tej chwili już jest w trakcie realizacji spisek w Watykanie, który ma zmusić Ojca Świętego Benedykta XVI do odejścia z urzędu, będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Jesteśmy również informowani o pojawieniu się antychrysta, o istnieniu światowej grupy która chce wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Wszystkie te wydarzenia mają się zdarzyć w ciągu kilku najbliższych lat.


Wiele wydarzeń przepowiedzianych w tych orędziach miało miejsce, m. in. wybuch wulkanu w Islandii oraz trzęsienie ziemi w Hiszpanii w maju 2011 roku.


Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tymi orędziami, które znajdują się na stronach:
http://dzieckonmp.wordpress.com
http://ostrzezenie.wordpress.com/
http://ostrzezenie.yoyo.pl/


"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny

„Synod zalecił «pomaganie wiernym we właściwym rozróżnianiu słowa Bożego i objawień prywatnych»,których rolą „nie jest (…) „uzupełnianie” ostatecznego Objawienia Chrystusa, lecz pomaganie w pełniejszym przeżywaniu go w jakiejś epoce historycznej”.Wartość objawień prywatnych różni się zasadniczo od jedynego Objawienia publicznego: to ostatnie wymaga naszej wiary; w nim bowiem ludzkimi słowami i za pośrednictwem żywej wspólnoty Kościoła przemawia do nas sam Bóg. Kryterium prawdziwości objawienia
prywatnego jest jego ukierunkowanie ku samemu Chrystusowi. Jeśli oddala nas ono od Niego, z pewnością nie pochodzi od Ducha Świętego, który jest naszym przewodnikiem po Ewangelii, a nie poza nią. Objawienie prywatne wspomaga wiarę i jest wiarygodne właśnie przez to, że odsyła do jedynego Objawienia publicznego. Stąd kościelna aprobata objawienia prywatnego zasadniczo mówi, że dane przesłanie nie zawiera treści sprzecznych z wiarą i dobrymi obyczajami; wolno je ogłosić, a wierni mogą przyjąć je w roztropny sposób. Objawienie prywatne może wnieść nowe aspekty, przyczynić się do powstania nowych form pobożności lub do pogłębienia już istniejących. Może mieć ono pewien charakter prorocki (por. 1 Tes 5, 19-21) i skutecznie pomagać w lepszym rozumieniu i przeżywaniu Ewangelii w obecnej epoce; dlatego nie należy go lekceważyć. Jest to pomoc, którą otrzymujemy, ale nie mamy obowiązku z niej korzystać. W każdym razie musi ono być pokarmem dla wiary, nadziei i miłości, które są dla każdego niezmienną drogą zbawienia”.
Benedykt XVI, papież


pozdrawiam,
luk1407

2

Odp: Ostrzeżenie - orędzia na czasy ostateczne

Globalne wydarzenia zapowiadane w orędziach „Ostrzeżenie” które później faktycznie miały miejsce:

W orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia zostało zapowiedzianych wiele zdarzeń, które później faktycznie miały miejsce, m. in. przepowiedziała trzęsienie ziemi w Hiszpanii, Anglii, Norwegii, Ameryce Południowej, wybuch wulkanu na Islandii, powodzie we Francji oraz fala upałów w Turcji w 2011 roku.

Zwróćcie uwagę na daty tych proroctw, trzeba pamiętać że orędzia są publikowane codziennie na blogu

Opis tych proroctw oraz odnośniki do portali informacyjnych w których można znaleźć opis tych globalnych katastrof zamieściłem poniżej:1)    TRZĘSIENIE ZIEMI W EUROPIE

Proroctwa w orędziach:

Trzęsienia ziemi w Europie i wojna światowa

Orędzie nr 55 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 18 marca 2011, o północy.

„(…) Ludzkość zobaczy wkrótce kolejne wydarzenia, włącznie z trzęsieniem ziemi w Europie, które wielu zszokuje; ale oczyszczenie to przyczyni się do zjednoczenia ludzi, co będzie korzystne dla wszystkich. Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową. (…)”

Przewidywane trzęsienie ziemi w Europie odbyło się dziś

Orędzie nr 84 z serii Ostrzeżenie. Środa, 11 maja 2011, godz. 23:00

„(...) Moja ukochana Córko, dzisiaj miało miejsce trzęsienie ziemi w Europie, w Hiszpanii, o którym mówiłem przed kilkoma miesiącami (18.03.11 – przyp.tłum.). Nastąpią jeszcze inne ekologiczne wydarzenia, w tym wybuch wulkanu, powodzie i fala upałów. Uważaj na te wydarzenia, potwierdzające, że wiadomości te pochodzą ode Mnie, Jezusa Chrystusa. (...)”Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

Silne trzęsienie ziemi w Hiszpanii - są zabici i ranni

Trzęsienie ziemi o sile 5,3 stopnia w skali Richtera nawiedziło po południu prowincję Murcja w południowo-wschodniej Hiszpanii. Co najmniej 10 osób nie żyje, w tym dziecko, a wiele osób jest rannych. Są zniszczenia materialne, zwłaszcza w miejscowości Lorca, gdzie zawaliło się kilka budynków. Zawalił się także tunel na autostradzie A7, wewnątrz którego znajdują się samochody. (źródło: wp.pl)

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/5/0/Zniszczenia_Lorca_dddd_5247724.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/5/9581/z9581595X,Ratownicy-przeszukuja-gruzy-zawalonych-budynkow-w.jpghttp://losyziemi.pl/wp-content/uploads/2011/05/hi1.jpg

Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

http://fakty.interia.pl/swiat/news/hisz … ,1637007,4

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … iary_.html

Film:  http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-13375837
2)    WYBUCH WULKANU W ISLANDII


Proroctwa w orędziach:

Trzęsienia ziemi w Europie i wojna światowa

Orędzie nr 55 z serii Ostrzeżenie. Piątek, 18 marca 2011, o północy.

(...) Nastąpią inne globalne wydarzenia, włącznie z wybuchem wulkanu, podczas gdy wojna na Bliskim Wschodzie zaangażuje inne nacje. Narody Zachodu sprowokują reakcję Rosji i Chin. Wszystko zakończy się wojną światową. (...)


Nowe przepowiednie – powódź we Francji tego lata

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

(…) Moja ukochana Córko, objawienie dane ci 18 marca 2011r o połnocy, że w maju nastąpi wybuch wulkanu w Islandii (miejsce i czas znane było wizjonerce – przyp.tł.), spełniło się teraz. (..)Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24492/islandia_wulkan_afp_550.jpeg

Wybuch wulkanu - 200-kilometrowa strefa zakazu lotów
Islandzkie Biuro Meteorologiczne potwierdziło, że rozpoczęła się erupcja najaktywniejszego wulkanu w tym kraju. Zdaniem naukowców Grimsvotn - bo tak się nazywa - najprawdopodobniej nie spowoduje zakłóceń w międzynarodowej komunikacji lotniczej. (źródło: fakty.interia.pl)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll … /555769489

http://swiat.newsweek.pl/wybuch-wulkanu … 0,1,1.html

http://fakty.interia.pl/swiat/news/wybu … ,1642505,4

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … ocony.html

Film:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … -kzOyo04lo

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … AsVhIDVdJ0
3)    PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W ANGLIIProroctwa w orędziach:

Nowe przepowiednie – powódź we Francji tego lata

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

(…) Nastąpią inne ekologiczne wydarzenia, które spowodują chaos, w tym trzęsienie ziemi w Anglii (ale nie natychmiast).(…)

Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

Trzęsienie ziemi u wybrzeży Anglii 14.07.2011Trzęsienie ziemi u wybrzeży Anglii. Największe od 300 lat

Brytyjski Urząd Geologiczny podał, że pod dnem Kanału La Manche doszło do trzęsienia ziemi. Wstrząs miał siłę 3,9 stopni Richtera, tzn. najsilniejszy wstrząs w tym rejonie od 1734 roku - donosi stooq.com.

Najmocniejsze trzęsienie u wybrzeży Anglii od 1734 roku. Jak podał brytyjski Urząd Geologiczny pod dnem Kanału La Manche miało miejsce trzęsienie ziemi. Wstrząs sięgnął swoją siła prawie czterech stopni Richtera. Jest to praktycznie najsilniejszy wstrząs w tych okolicach od tysiąc siedemset trzydziestego czwartego roku. Pojawił się on na głębokości prawie dziesięciu kilometrów. Epicentrum zlokalizowane zostało na południe od miasta Portsmouth. Jednocześnie należy zaznaczyć, że w północno-zachodniej Anglii miała miejsce cała seria wstrząsów. Trzy lata temu miał miejsce największy o mocy ponad pięć stopni w skali Richtera, a zniszczenia zostały ocenione na dziesięć milionów funtów. Należy przyznać, że mogły one być w pewien sposób wywołane przez tamtejsze próbne odwierty wykonywane w poszukiwaniu gazu łupkowego w rejonie, który jest w sumie podatny na ruchy sejsmiczne. Jednocześnie najnowszy wstrząs jak do tej pory nie wyrządził żadnych szkód na lądzie. Zapowiada się jednocześnie, że będzie na terenie Anglii w najbliższej przyszłości dużo więcej różnego typu trzęsień ziemi. Może się to jednakże wiązać z większymi szkodami i kosztami napraw, jak również z przygotowywaniem lokalnej ludności na różne podobnego typu sytuacje. Niestety teren ten, mimo że od wieków narażony na ruch sejsmiczne, nigdy nie był narażony na ich intensywność pojawiania się. Najczęściej występowały one raz na kilka lat. Obecnie mają być one o wiele częstsze. (źródło: polacywinrandii.pl)

http://www.sfora.pl/Trzesienie-ziemi-u- … lat-a34088

http://losyziemi.pl/trzesienie-ziemi-po … ituda-3-9/

http://www.polacywirlandii.pl/2011/07/n … zystu-lat/4)    PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W NORWEGIIProroctwa w orędziach:

Nowe przepowiednie – powódź we Francji tego lata

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

(…) Trzęsienia ziemi będą odczuwalne również w Norwegii i w Ameryce Południowej.(…)


Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

SPRAWDZIŁO SIĘ: 21.07.2011 (PO 2 MIESIĄCACH !)

Trzęsienie ziemi o sile 3,4 st.w skali Richtera odnotowano w poniedziałek w Sunnhordland. Wstrząsy były odczuwalne w miasteczku Stord okręgu Hordaland, jednak nie spowodowały ofiar lub większych strat materialnych - poinformowało Centrum Badań Sejsmicznych NORSAR.


http://www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norw … dland.html


5)    PROROCTWO TRZĘSIENIA ZIEMI W AMERYCE POŁUDNIOWEJProroctwa w orędziach:

Nowe przepowiednie – powódź we Francji tego lata

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

(…) Trzęsienia ziemi będą odczuwalne również w Norwegii i w Ameryce Południowej.(…)Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

Trzęsienie ziemi w okolicach Peru [24.08.2011 r.]
Wstrząs o sile 6,8 stopnia w skali Richtera zakołysał w środę wieczorem czasu polskiego budynkami w Limie. Rozmiar zniszczeń nie jest na razie znany. [wyborcza.pl]

http://www.sfora.pl/Silne-trzesienie-zi … eru-a35294

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/silne … i-richtera

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … _Peru.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

http://wyborcza.pl/1,75477,10169256,Trz … _Peru.html

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat … 3,1,0.html6.POWÓDŹ WE FRANCJI, UPAŁY W TURCJIProroctwa w orędziach:

Nowe przepowiednie – powódź we Francji tego lata

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30

(…)Słuchajcie Mnie teraz. Tego lata nastąpią powodzie w południowej Francji. Fala upałów będzie mieć miejsce w Turcji. Nastąpią inne ekologiczne wydarzenia, które spowodują chaos, w tym trzęsienie ziemi w Anglii (ale nie natychmiast). Niektóre z nich będą miały wpływ na inne kraje europejskie. Oczekujcie wzrostu poziomu morza w rejonie Morza Śródziemnego, które zszokuje każdego. Trzęsienia ziemi będą odczuwalne również w Norwegii i w Ameryce Południowej. (…)


Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

Co najmniej 15 osób zginęło w południowej Francji na skutek obfitych opadów i spowodowanych nimi powodzi. Na filmie nakręconym telefonem komórkowym widać jak powstały na ulicy potok porywa i zderza ze sobą samochody. We wtorek, w ciągu zaledwie kilku godzin w regionie spadło 40 cm deszczu.


http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24749/powodz_francja_afp_512.jpeg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24758/rzeka_powodz_francja_afp_512.jpeg


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,89916,title … omosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12375245,ka … leria.html

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12375245,gp … leria.html

Filmy:

http://www.wat.tv/video/orage-enfant-em … i0u7_.html

http://www.lefigaro.fr/actualite-france … manche.php

http://www.ledauphine.com/drome/2011/07 … upee-video

Fala upałów w Turcji


Artykuły poświęcone tym wydarzeniom w mediach:

Władze tureckie zdecydowały we wtorek o przyznaniu z powodu upałów trzech dni wolnych osobom przewlekle chorym, niepełnosprawnym i kobietom w ciąży.
Według służb meteorologicznych, w środę i czwartek temperatury w zachodniej i południowej części kraju mają przekroczyć 40 stopni. Najtrudniejsza sytuacja ma panować w Stambule oraz w prowincjach Antalia, Canakkale i Bursa.


W niektórych kurortach nadmorskich na południu i południowym zachodzie Turcji temperatura sięgnęła w ostatni weekend 44 stopni, co było rekordem dla tej pory roku. (PAP)

http://turystyka.wp.pl/kat,3,title,w-tu … tykul.html

http://turystyka.wp.pl/kat,3,title,40-s … tykul.html

Upalnie prawie w całym kraju, termometr wznosi się do najwyższego poziomu w niektórych miejscach temperatura osiąga 45 stopni Celsjusza nawet w cieniu. Według informacji od tureckiej służby meteorologicznej, słupek rtęci jeszcze jutro i w sobotę wzrośnie bardziej. Dopiero w niedzielę temperatura spadnie o 1-2 °, jednak wciąż będzie powyżej średniej.

Gorące, duszne dni są będą również w czasie Ramadanu. Dopiero po około 10 dniach, pogoda będzie się stopniowo normalizować

http://www.vaybee.de/deutsch/channel/ne … 290711.php
źródło: http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02 … ia-bozego/

3

Odp: Ostrzeżenie - orędzia na czasy ostateczne

proroctwa przepowiedziane w tych objawnieniach (http://www.ostrzezenie.yoyo.pl) zaczynają się wypełniać

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

dokładnie rok później co do dnia i godziny tzn. 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież,

to jest kolejny dowód na ich prawdziwość,

a oto treść tego orędzia

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie

Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.
Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.
Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.
Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.
Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.
Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.
Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.

4

Odp: Ostrzeżenie - orędzia na czasy ostateczne

Jesteśmy również informowani o zbliżającym się wybuchu wojny nuklearnej. Rosja i Chiny połączą siły, Europa znajdzie się pod ich wpływem i z powrotem zapanuje komunizm, prześladowani będą ludzie wierzący, kościoły będą zamykane. Chiny już obmyślają plan tej wojny i zniszczą miasta na Zachodzie. Wielkim Babilonem (Bestią z dziesięcioma rogami) - miastem które zostanie zniszczone, opisanym w Apokalipsie św. Jana będzie Unia Europejska, która upadnie i znajdzie się pod wpływem Chin i ich sojusznika Rosji. Ludziom będą wczepiane specjalne chipy, które będą miały m. in. umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów, a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas. Jesteśmy ostrzegani, żeby pod żadnym pozorem się na to nie zgadzać, to będzie znak bestii opisany w Apokalipsie św. Jana. „i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.” Jest realizowany spisek, który ma zmusić Ojca Świętego, Benedykta XVI do opuszczenia Watykanu, będzie on ostatnim prawdziwym Papieżem, a na jego miejscu pojawi się fałszywy prorok. Informują nas również o pojawieniu się antychrysta, istnieniu światowej grupy bardzo wpływowych ludzi, która zamierza wprowadzić Nowy Porządek Świata, rozwoju konfliktu na Bliskim Wschodzie oraz zagrożeniu wojną nuklearną w Iranie. Prześladowania te nie będą trwać długo, zło zostanie ostatecznie pokonane, a Jezus Chrystus powróci w Chwale na ziemie.
,,ostrzezenie.yoyo.pl''