1

Temat: co nas nurtuje...

było 12 apostołów.JEDEN wydal JEZUSA KILKU SIE ZA JEZUSEM wstawiła  A RESZTA SPIE..OLIłA .I kościół TEGO NIE WIDZI WSZYSTKICH apostołów ogłasza ŚWIĘTYCH PORUCZ JUDASZA.ZACZNIJMY OD TEGO ZE apostołowie CZYLI UCZNIOWIE JEZUSA WIEDZIELI ZE JUDASZ WYDA JEZUSA A poza tym SAM JEZUS poprosił ACZ kazał GO WYDAĆ ..PROSZĘ O KOMETARZ

2

Odp: co nas nurtuje...

Co tu komentowac. Opentalo cie cos i tyle smile
Wymyslasz chore tezy, chcesz chowac sie przed koncem swiata w gorach ;p gosciu proponuje wizyte u psychologa xD

3

Odp: co nas nurtuje...

witam ....po prostu tak napisałem bo to co uważam to moja sprawa.poza tym ja cię nie obrażam..jak jesteś taki mądry to sam mi powiedz kto kogo wydał może ty nie jesteś chory a mądry czkam na sugestie...

4

Odp: co nas nurtuje...

Kolego
Troche nie ladnie ze cie tak obrazilem i za to przepraszam. Ale jak ma byc koniec swiata ro po prostu rip przestancie sie tego bac i nie chowajcie sie po dziurach i tak wszyscy kiedys umrzemy wiec co to za roznica kiedy ?
Moze bedzie koniec swiata  w 2012 i co z tego nie bede sie musial meczyc na tym swiecie sad \
A ty tak bardzo chcesz to przezyc i widziec calkowita zaglade i miliony martwych ludzi ? To na prawde Ci wspolczuje. Pozdro

5

Odp: co nas nurtuje...

WITAM...CZEMU JESTEŚ AZ TAK sceptyczną osobą.piszesz ze nie będziesz sie męczyć na tym świecie.ja chce przeżyć.

6

Odp: co nas nurtuje...

Po co ci zyc jak wszyscy wygina ?? lol nie wiem czy sie smiac czy plakac z twojej glupoty omg ;p
Ciekawe kiedy dostane bana za obrazanie osoby ktora wierzy w koniec swiata ^^

7

Odp: co nas nurtuje...

witam....mnie tym nie obrażasz ...poza tym to moja sprawa w co wierze.

8

Odp: co nas nurtuje...

Albo zdechniemy wszyscy, albo świat będzie dalej i zdechną Ci, co im się kończy scenariusz. Pozdro