1

Temat: zapraszam

ja sie tam pisze..na to  smile

2

Odp: zapraszam

Moze ktos napisac cos wiecej o tym projekcie? naprawde ma zostac on wprowadzony?

3

Odp: zapraszam

A ja to skomentuje tak hahahahahhahahahahahahahahhahaha a i jeszcze buhahbuhahubhahab

Kawior czy ty ludzisz sie ze dostaniesz sie do takiego projektu ? no to Pozdro xDDD


(ale ja was lubie wkurzać )

4

Odp: zapraszam

Ale jaki projekt? Budujecie piramidę Cheopsa?

5

Odp: zapraszam

Tak buduja piramide Cheopsa hahahahahhaha
Ale wy macie pomysl;p

6

Odp: zapraszam

Ludzie zamierzają zebrać grupę ludzi i starać się przeżyć. Promują się hasłem, że w grupie na pewno im się uda.

7

Odp: zapraszam

Ta, zbiorą się w grupkę, zamkną się w bunkrze i będą tam siedzieć, aż wszystko się skończy. W końcu ludzie zaczną podupadać psychicznie skończy im się żywność, zaczną umierać, a gdy wyjdą już na powierzchnię, to pierwsze co zobaczą to spalona ziemia, masa zwęglonych szkieletów i przez 24h na dobę ciemność jak w nocy (mówię tu o skutkach uderzenia asteroidy). No, ale może jakimś cudem ci ludzie przeżyją jeszcze ze 100 lat, a potem zwyczajnie pozdychają, to na choroby to już ze starości i co jest najbardziej prawdopodobne- z głodu.

8

Odp: zapraszam

Już to widzę, jak oni siedzą w tej piramidzie. Naoglądali się filmów, poczytali opowieści Herodota i masz babo placek smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: zapraszam

Ja Już Buduję Łódź Podwodną. Mam już 237 puszek Karmy Dla Kotów. Łódź jest 20 osobowa ale trzeba odjąć 7 ponieważ ktoś musi Kierować. Szukam Chętnych !! GG:6242227 Przepłyniemy Trójkąt Bermudzki w 21 XII 2012r.

10

Odp: zapraszam

Koniec Świata miał być już wiele razy i naprawdę, Żadnego nie było Np: W 2000 miał być koniec świata i co? żyjemy.

11

Odp: zapraszam

Koniec Świata miał być już wiele razy i naprawdę, Żadnego nie było Np: W 2000 miał być koniec świata i co? żyjemy.

12

Odp: zapraszam

a jaki miał byc powód tego konca swiata w 2000 roku?:)
chyba taki, ze ktos o tak sobie powiedział:)?
w 21-12-2012 mamy znany powod tego wszystkiego i to, ta date odróznia od innych wymyslonych na siłe końcw swiata:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "