3,321

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi zastanów się nad tym co chcesz zrobić. To jest celowa robota żeby rozwalić wątek. Tak się zawsze zaczyna. Niby zachęcają do pisania. Chwalą wpisy oszołomów: ale jeden jest 'sceptykiem z dystansem' (zaintrygowany111) a drugi (wskazówkiCezara) napisał że: 'swoim życiu przerabiałem takich ludzi'. Pewnie wspólnie chcą przerobić znowu wątek żeby nikt tu nie zaglądał. Były już przykłady wcześniej (martimocardoza) pisał o sobie w trzeciej osobie. Nie na darmo na forum od kiedy piszesz zajrzało wiele osób. Niby chwalą ( zaintrygowany111) ale po raz kolejny piszą krytykę w twoja stronę. Chcąc napuścić jeszcze więcej oszołomów na forum. Tak już było wcześniej na innych forach. To są przecież ludzie z forum wyborczej, sympatycy sam wiesz kogo. Na pewno nie pomogą w pisaniu o Nostradamusie. Przyjrzyj się co oni robią, linki zamiast przepowiedni. Zachęcą oszołomów. Będzie powtórka z rozrywki. Przemyśl to co im zaproponowałeś. Ale myślę że nawet wspomnienie o Atraktorze nie weźmiesz pod uwagę. Bo Ty kierujesz się swoimi kryteriami a Atraktor swoimi. Wybór jest trudny.

3,322

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To, że jestem zaintrygowany, to nie znaczy, że knuję intrygi czy teorie spiskowe Panie x smile Także spokojnie, też zależy mi na tym, by ten wątek był jak najbardziej merytoryczny i by trwał jak najdłużej, bez oszołomskich wypowiedzi i mimo, że słusznie zauważyłeś, że jestem trochę sceptyczny w stosunku do jakichkolwiek przepowiedni, to jednak jak już wcześniej pisałem jest to dla mnie ciekawy temat i trudno nie odnosić wrażenia, że scenariusz niektórych obecnych wydarzeń jest mimo wszystko zbieżny z przepowiedniami Nostradamusa. Być może różnimy się jedynie tym, że osobiście na chwilę obecną jestem bardziej zainteresowany przepowiedniami Nostradamusa w kontekście do tego co dzieje się obecnie na świecie i co może się dziać w najbliższej przyszłości.

3,323

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 02:12:28)

3,324

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jam Alfa I Omega
Moja Prawda jest jedyna
Jam---- MOOGI----

3,325

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Andrzejek napisał/a:

Jam Alfa I Omega
Moja Prawda jest jedyna
Jam---- MOOGI----

A może by tak bardziej konstruktywnie?

3,326

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi wkleja chińszczyznę. Faktycznie zaczyna dziać się źle na forum.

3,327

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednie i proroctwa - wojna w grudniu 2016?
https://www.youtube.com/watch?v=-CDE1pai97s
gloria.tv/media/vgNAyFcgvXj

3,328

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pisał bym wcześniej, ale sądziłem że wszyscy zastanawiają się nad słowami Admina.

Podając tak skomplikowane słowo jak  'konstruktywnie' wywołał pewnie konsternację. Tego słowa również większość nie rozumie, patrząc po ich wpisach. Ale duch w narodzie nie umiera, są więc i wpisy tych osób które również nie przeczytały i słów Admina. Dno, teraz jeszcze może ci od innych wyznań z ich przymusowym kazaniem. Amen.

3,329

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wracając do wątku wydarzeń, które według przepowiedni "mogą" nastąpić już niebawem, w tym lub następnym roku, chciałbym poznać wasze zdanie i waszą interpretację kilku przepowiedni:

1.

Przepowiednia;183,215/czterowiersz/

W 21' germański raj-
jak powstał z gruzów tak w gruzy się obróci,
Długie rządy anielskiej kanclerz,
zakończą się skrzętnie ukrytym skandalem*....

Jak sądzicie czy przepowiednia ta dotyczy Merkel i jeśli tak, jaki waszym zdaniem może być to skandal?

2.

Persage XI 45, 3
Na podzielonym półwyspie Azji, Czerwona Północ zagrozi Neptunowi.
Będzie ją chciał zniszczyć Wielkim ogniem, Ale Smok swoim traktatem ją uratuje.

Persage XI 45, 8
Wielki Neptun odda Smokowi Formozę,
Półwysep zostanie zjednoczony, ale bez armii,
Będzie pod kontrolą mocarstw sprzymierzonych,
Później oko Smoka zwróci się na puste ziemie północy.

Biorąc pod uwagę to, że sytuacja na półwyspie północnokoreańskim się zaognia:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ … a-gotowosc

jak waszym zdaniem rozwinie się tym razem ta sytuacja, czy Stany w którymś momencie postanowią jednak zainterweniować?

3. Trzecie pytanie odnośnie Państwa Islamskiego, Państwo islamskie w Syrii i Iraku jest w chwili obecnej zdecydowanie w odwrocie, czy waszym zdaniem ta organizacja jeszcze się wzmocni, czy raczej jednak bardziej tak jak sugerowałyby to przepowiednie powinniśmy baczniej zwrócić uwagę na tereny obecnego Pakistanu, Afganistanu, może Libii albo innych rejonów i to raczej tam wypatrywać zalążków tworzenia większej i z czasem potężniejszej organizacji, która później jedynie wchłonęłaby osłabione Państwo Islamskie ?

4. I wreszcie pytanie o rozwój sytuacji w Polski.

Czy waszym zdaniem obecne spory o trybunał to już zdecydowany początek zaostrzenia podziałów w Polsce i coraz szybszego pogłębiania się tego rozłamu? Co waszym zdaniem może jeszcze pogłębić ten spór, jaka ustawa, jakie wydarzenie, jakie zachowanie partii rządzącej, bądź prezydenta może przelać czarę goryczy? Czy PIS waszym zdaniem będzie jednak rządził 4 lata czy raczej będą przyśpieszone wybory? Kościół na razie stoi na uboczu, w jakim momencie waszym zdaniem może włączyć się w to wszystko? Kiedy rola Rydzyka (jeśli to on jest zakonnikiem) stanie się waszym zdaniem bardziej widoczna?

Przepowiednie na ten temat myślę, że większość z was już zna, wkleję jedynie jedną przykładową.

Przepowiednia: 33,91(czterowiersz);

Ci co długo rządzili  po upadku dopiero zostaną docenieni.
Kiedy w 21' nadejdzie wielkie załamanie w drugiej dekadzie,
nastąpi podział na tych od zakonnika i tych pierwszego kardynała.
Dwa miasta nad Wisłą w śmiertelnym uścisku inaczej rozumianej wiary!

Osobiście często też zwracam jednak uwagę na przepowiednię dotyczącą osoby Głupca:

Przepowiednia;98,176/czterowiersz/

Wśród wielu Polaków uzyska duże poparcie,
Do czasu kiedy jego słowa okażą się złudzeniem,
Później ci sami Polacy nazwą go starym Głupcem,
W 21 po krótkim czasie spotka go śmierć i zapomnienie.

Temat ten powtarzał się, zapytam was jednak jeszcze raz, kto może być wg was tym "starym głupcem"?

Ostatnio edytowany przez zaintrygowany111 (2016-03-11 10:48:36)

3,330

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ram48 napisał/a:

Jak "wiadomo", wojna rozpocznie się w nocy, tuż po "odtrąbieniu" wielkiego pokoju w Jerozolimie.
Jak już pisałem wcześniej, jako wybuch wojny "obstawiam" 2029 rok. Wojna ma potrwać 27 lat, z czego na intensywne walki przypadnie około trzech lat i siedem miesięcy.
Podsumowując:
2029 - wybuch wojny
2030 lub 2031 - upadek komety/meteoru
2032 lub 2033 - wznowienie działań wojennych
2049 ( 20 lat wojny) - przełomowa bitwa pod ULM, dotkliwa porażka wojsk Mahdiego
2052 - nadejście nibiru, marduk lub nemesis (4 lata przed końcem wojny)
2056 - koniec wojny i pokój, który ma trwać 57 lat.

W miarę możliwości postaram się jeszcze napisać na tem temat, bo jest o czym.
Mam nadzieję, że pomogłem.

III wojna światowa, jak można wyczytać z przepowiedni i osób je interpretujących:
to wojna w Europie(Rosja vs byłe już kraje UE - która ma się rozpaść niebawem) a więc ona, III, już się zaczęła od podkradnięcia Krymu przez Putina. ~luty 2014.
Sporo później Taliban zawiera tajny pakt z Chinami i niszczy Rosję do Uralu, która na samym końcu ma przyłączyć się do Polski.
Kiedy Półksiężyc dojdzie już tak wysoko zacznie on zamiast Rosji, która wróci z podkulonym ogonemm, wojować w Europie, ale dojdzie bardziej na zachód bo nikt go nie ukąsi w trakcie wypraw(vide Rosja), dotkniętej sporym kryzysem ekonomicznym, co przewiduje np. Jackowski.
Ostatecznie nie utrzyma się w niej zbyt długo a największy wkład w jego przepędzenie będzie mieć Francja. W Polsce w dogodnym dosyć czasie dojdzie do zamachu stanu i też się ich pozbędziemy (na generała Dyktatora).
Wojna ma być z przerwami - owszem - czytałem, że na USA spadnie broń atomowa, bodajże 2 szt. i nie rozumiem tego do końca ale tym razem ma wywołać zimę nuklearną...


Nie widać tu zagłady całej ludzkości jednak...

To jest w przepowiedniach ojca Klimuszki - "nowy potop"... i ma to być nie wywołane przez człowieka, jak III wś

3,331

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

michallesz2 napisał/a:

Centuria VI 100 (oczywiście czterowiersz łaciński, pisany tylko jednym zrozumiałym językiem)

„Przemyśl to czytelniku, najroztropniej, jak możesz,
Wara jednak od moich wierszy, motłochu tępy i bezbożny.
Precz od nich, astrologowie, barbarzyńcy i głupcy!
Albo was wydam czcicielom szatana.”

Nostradamus pisze , że aby rozszyfrowywać jego centurie to trzeba najpierw pojednać się z Bogiem. Jeśli człowiek w swoim sercu nie ma Boga to nie powinien zajmować się rozszyfrowywaniem centurii , ponieważ Bóg sprawi , że te tłumaczenia będą fałszywe.

Ostatnio edytowany przez NoNiewiem (2016-10-20 21:23:44)

3,332

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ormin_lange napisał/a:

http://www.expressilustrowany.pl/artyku … ,id,t.html

Napisałem tu kilka lat temu, że Roman Kotliński, były ksiądz to może być "Chytry Lis" z przepowiedni o czterech postaciach poprzedzających Generała Dyktatora.

Znalazłem też coś takiego:
http://przegladarkablogow.pl/blogi/taje … -atraktora

pomijam prześmiewczy charakter źródła, ciekawy jest fragment:

„Ponieważ mam jeszcze trochę czasu,a jutro i możliwe,że i pojutrze będę bardzo zajęty,więc uprzedzając Wasze pytania przypomnę Wam krótko co pisałem w tych trudnych(XXI wiek) czasach o Polsce!

A więc rządy „krasomówczego Kaszuba(Bastrana) mają być bardzo długie może 8 lat,a może i więcej!
W czasie jego rządów w Polsce wybory mają wygrać „fałszywi obrońcy Krzyża”jak ich nazywa Nostradamus Młodszy!
Jednak zjednoczą się przeciwko nim wszystkie siły ” z lewa do prawa”ze strachu przed władzą „Mściciela i Zakonnika”!
Te siły utworzą rząd,który będzie bardzo chwiejny i niedołężny!
Wybuchną różne roruchy wewnętrzne które będą się nasilały!
Wtedy Kaszub(Bastran) odejdzie na zesłanie a te siły na czele rządu postawią”Chytrego Lisa”,który kiedyś był księdzem lub zakonnikiem!

Trzeba przyznać, że jak na "wariatuńcia" to idzie to prorokowanie jak po sznurku:)
Zmartwieni mogą być zwolennicy PiS-u,  bo z tekstu "W czasie jego rządów w Polsce wybory mają wygrać „fałszywi obrońcy Krzyża”jak ich nazywa Nostradamus Młodszy!" wynika, że obóz Kaczyńskiego jest zakłamany. A Kaszub owszem rządzi (teoretycznie) w Brukseli, czyli oktawę wyżej.

Co do U-Bolka czyli człowieka z wąsami

Prophetie;1.46 ;/du qutrain/

+Dans la moustache Vistule gagner les élections pour la deuxieme fois,

A la fin de la durée du mandat vient a grande foule émeute armés./.

Avec le soutien de la futur dictateur peu il va défendre l'autorité,

Peu de temps apres, lui et croix sera brulé de feu croissant de lumiere!


Baba Wanga - Życiorys i Przepowiednie w tym III Wojna Światowa i dla Polski - Plociuch #275

https://www.youtube.com/watch?v=9A2KYh78Jos

..........................

Cz. 2 z tego co mogłem się podowiadywać z różnych miejsc:

Aha i Polska ma być w takim kryzysie ekonomicznym, że będzie mniej walczyć niż inni, będzie przechodziła z rąk do rąk więc doznamy mniejsze straty wojenne przez co mamy być bardzo silni po III WŚ.
NIEMCY też mają dostać BOMBĘ ATOMOWĄ, niemalże nic z nich nie zostanie.
Okolice Rumunii, te kraje mają nie mieć , jak my, przywileju Islamizacji tylko zrównanie z ziemią wojskiem.

Podsumowując: to ma się dziać falowo.

Na koniec jeszcze dochodzi Planeta X - np. z przepowiedni matki Shipton, które są w naszym języku do poszukania w necie. Ma narobić sporo zamieszanie kiedy po raz kolejny przejdzie przez nasz Układ.

3,333

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam;

Czy pamiętacie tę przepowiednię;
1.46
+Nad Wisłą wąsaty zwycięży po raz drugi w wyborach,
Pod koniec kadencji dojdzie do zbrojnych zamieszek ludności ./.
Ze wsparciem przyszłego dyktatora na krótki czas obroni on władzę.
Po krótkim czasie, jego krzyże będą spalone w ogniu światła półksiężyca!

Atraktor.

Tak Atraktorze pamiętamy tą przepowiednię tylko trochę w innym brzmieniu!.

Tekst Nostradamusa Młodszego opatrzony krzyżykiem z numerem:1,46 
Wynika z tego, że Komorowski będzie miał drugą kadencję, ale już nie będzie w Polsce spokojnie

Prophetie;1.46;/du qutrain/

+Dans la moustache Vistule gagner les élections pour la deuxieme fois,
A la fin de la durée du mandat vient a grande foule émeute armés./.
Avec le soutien de la futur dictateur peu il va défendre l'autorité,
Peu de temps apres, lui et croix sera brulé de feu croissant de lumiere!

1.46 +
W kraju nad Wisłą wąsaty wygra po raz drugi wybory,
W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu,
Z poparciem przyszłego dyktatora na krótko obroni on władzę,
Niedługo potem on i krzyże będą spalone ognistym światłem półksiężyca!

....
Widać różnice pomiędzy moim i twoim tłumaczeniem tej samej przepowiedni szczególnie w linijce drugiej.

Co do tej przepowiedni to wszyscy popełniliśmy błąd w interpretacji sądząc że będzie to Komorowski ale jest to wynik właśnie twojej sugesti. Uwierzyliśmy, chociaż już wtedy istniały niezbite dowody na to że na 99% będzie to Lech Wałęsa.

P.S Tak jak obiecałem na swoim forum nie mam zamiaru się nigdzie wypowiadać w temacie Nostradamusa. Ta wypowiedź jest jednostkowa. Zareagowałem tylko na brak informacji o autorze tłumaczenia.

Nie wypowiadałem się tu również kiedy czytałem posty obrażające moją osobę użytkownika "Moogi = moogol" wolałem postąpić w myśl tego co mówił Jezus umierając na krzyżu "Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. (Łk 23, 34)"

Do innych którzy piszą podobnym tonem napiszę jedno. Trzymajcie się tematu tego wątku a nie krytyki mojej osoby. Głównym tematem jest "Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania."

Ja nie jestem żadnym wizjonerem ani jasnowidzem aby o mnie tutaj dyskutować. Wypraszam to sobie. Swoje prywatne opinie proszę zostawić w domu a nie wypisywać na ogólnodostępnym forum.

Nostradamus to temat rzeka i możecie o nim rozmawiać do końca świata i jeszcze dłużej.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum.
Norbertus

3,334

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Niektóre osoby nie miały i  nie będą mieć honoru. Najlepiej zamknąć dostęp do forum, na którym pisał Atraktor. Wcześniej pouczając Atraktora i cenzurując jego pisanie, od koloru po czcionkę, przez co cytować a czego nie. Na koniec dlatego, że nie dał więcej tylko dla niego, przepowiedni, zamknąć wszystkim forum. Teraz tekst Nostradamusa jest już tylko jego. A to wszystko uprawnia również do  pouczania również użytkowników tego forum o czym mają pisać a o czym nie. Chyba się komuś coś pomyliło. Schodząc z dachu w Hadze z kamieniami coś poszło nie tak. Kto normalny chodzi po dachach i zbiera kamienie, pokazuje je na forum wszystkim, którym cenzuruje wypowiedzi. A no właśnie, ten sławny dekarz z Hagi. Już nie ma kto chwalić, no to trzeba znaleźć sobie obiekt zemsty.
Nie zgadzam się żeby był to Atraktor. Użytkownicy, którzy przeszli z 'tamtego' forum, też pewnie dodadzą swoje dwa grosze. Zachęcam wszystkich. Jego wpis jest szczytem hipokryzji.

3,335

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ram48 napisał/a:
ormin_lange napisał/a:
zaintrygowany111 napisał/a:

1.
Przepowiednia;183,215/czterowiersz/

W 21' germański raj-
jak powstał z gruzów tak w gruzy się obróci,
Długie rządy anielskiej kanclerz,
zakończą się skrzętnie ukrytym skandalem*....

Jak sądzicie czy przepowiednia ta dotyczy Merkel i jeśli tak, jaki waszym zdaniem może być to skandal?

Jak najbardziej dotyczy Makreli, a wypłynie jej teczka współpracy ze Stasi, albo przez Putina, albo inne ciemne siły w Unii lub spoza niej (choćby za zbyt słabe realizowanie planu zalania Europy muzułmańską szarańczą)

Kanclerz Angela Merkel córką kanclerza Adolfa Hitlera?
https://www.youtube.com/watch?v=N7IkPcb1C9w

Na skutek działań Angeli Merkel Niemcy znajdują się na skraju wojny domowej
https://www.youtube.com/watch?v=fC7JtAHHYvc


Pierwszy link to teza raczej mym zdaniem bardzo radykalna.
Ale drugi link to już całkiem prawdopodobne wydarzenie. Może jeszcze nie teraz, ale podział również zaczyna być widoczny.

Co do odpowiedzi ormin_lange, dzięki za rozbudowaną odpowiedź, interpretacja punktu 2 i 3 jest podobna do tego co myślę, w punkcie 4 też podzielam twój opis zarówno przeszłej jak i przyszłej sytuacji, brzmi całkiem prawdopodobnie, a przypisanie osoby Głupca do J.Kaczyńskiego przynajmniej na chwilę obecną najbardziej mym zdaniem prawdopodobne. Punkt 1 i związany z nim skandal może się po części wiązać z jej polityką odnośnie kryzysu migracyjnego i /lub jakimiś uzgodnieniami z Rosjanami, może z Nord Stream, ale jak we wszystkim, czas okaże się tu też rozstrzygający.

Odnośnie wąsatego sam nie jestem przekonany na 100% czy będzie to Wałęsa czy Komorowski, Wałęsa wprawdzie zyskał ostatnio "reklamę" ale Komorowski wg bodajże wczorajszych doniesień też jest przymierzany ponownie za sprawą platformy do nowej roli i włączany do życia publicznego.

3,336

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam.
Jak należy rozumieć
"aż w końcu całemu światu urodzi się dziecko z jednym zębem! może okiem?"
Pozdrawiam

3,337

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

'dzieciatko'-El Ninio przynosi glod dla swiata...
Szacuje się, że pod koniec 2016 r. w Etiopii liczba osób wymagających pomocy żywnościowej wzrośnie z ponad 10 mln do 18 mln.

Skutki El Niño są szczególnie dotkliwe dla dzieci w regionie:

W Etiopii dwie pory deszczowe, podczas których opady były bardzo niewielkie  sprawiły, że obecnie niemal 6 mln dzieci wymaga pomocy żywnościowej. Wiele z nich jest zmuszonych do pokonywania dużych odległości w poszukiwaniu wody, co wpływa na rosnącą nieobecność dzieci w szkołach;
W Somalii ponad 2/3 osób wymagających natychmiastowej pomocy to przesiedleńcy;
W Kenii ulewne deszcze i powodzie powiązane z El Niño potęgują wzrost liczby zachorowań na cholerę;
W Lesotho skutki El Niño dotykają co czwartego mieszkańca. To pogarsza i tak złą sytuację mieszkańców kraju, w którym 34% dzieci to sieroty, 57% ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa, a niemal ¼ osób dorosłych jest zakażona wirusem HIV;
Szacuje się, że w Zimbabwe 2,8 mln ludzi jest dotkniętych brakiem bezpieczeństwa żywnościowego spowodowanego suszą;
W Malawi kryzys żywnościowy jest najgorszy od 9 lat, a 2,8 mln ludzi (czyli ponad 15% populacji) jest zagrożonych głodem; liczba przypadków niedożywienia wzrosła o 100% w ciągu zaledwie dwóch miesięcy (od grudnia 2015 r. do stycznia 2016 r.);
W Angoli 1,4 mln ludzi jest poszkodowanych na skutek ekstremalnych zjawisk pogodowych, a 800 000 osób stoi w obliczu braku bezpieczeństwa żywnościowego, szczególnie w południowych, półpustynnych regionach kraju.
Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej (OCHA) szacuje, że usuwanie skutków El Niño zajmie poszkodowanym społecznościom około dwóch lat. Ale będzie to możliwe tylko wówczas, jeśli w drugiej połowie roku poprawią się warunki upraw.
...wasaci juz byli,jeden klamca a drugi zasluzyl na miano glupca...tak ze pierwszy raz nie zgodze sie z panem Atraktorem,to dziwne..pozdrawiam.

3,338

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Partie czerwonych i niebieskich to PiS, Solidarna Polska i Polska Razem Zjednoczona Prawica. Loga tych partii są czerwono niebieskie, poza tym pisownia zastosowana przez Nostradamusa jest też nieprzypadkowa, bo nazwa PiS składa się z trzech członów z "i" po środku. W dodatku jest to "czerwone i". Może w podkreśleniu, że są to partie, a nie jedna partia należy doszukiwać się przyczyn jej upadku, a może i nie.
Nowe prześladowania już się zaczęły, a Lechu jest ich pierwszą ofiarą (chociaż z przepowiedni o wąsatym wynika zupełnie co innego), a co do kryzysu, to co bardziej rozgarnięci ekonomiści każdego ranka zadają sobie pytanie, "czy to już dzisiaj?"

3,339

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jest inny 'wąsaty' na naszej scenie politycznej,tak ze jako slepcy mozecie sobie pomazyc o powrocie do wladzy niemieckiej nomenklatury,na glupca wyglada wasz petru czy inny nadety z trybunalu...Wywiadownia nie dziala,nawet pan Jackowski nie wie co bedzie jutro...pozdrawiam myslacych.

3,340

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wąsatych bylo wielu w naszej historii,nowy wąsaty moze byc tez w przyszlosci wybrany...u Nostradamusa pojecie czasu jest bardzo elastyczne.Dobrze ze polaczyles balcyrewicza z petru bo to jego nieudany klon(uczen).Celowo pisze z malej litery bo nimi gardze jak wiekszosc spoleczenstwa. Kazdy kiedys bedzie stary...stary i glupi to wyjatek,jak mlody i slepy.. Jesli chodzi o falszywych obroncow krzyza to moze PiS,moze chodzi o frakcje w naszym kosciele vide zakonnik z Torunia.