4,581

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

https://youtu.be/BtrvdNkxwi0 część 1

https://youtu.be/I9ccKeO9o38 część 2

USA w strefie 51 posiada statek kosmiczny, ciała ufo. Odkryli że statek kosmiczny posiada reaktor atomowy na antymaterię chodzi o pierwiastek 115 Moscow. Jednak nauka nieumie wytworzyć antymaterii. Naukowcy umią wytworzyć mikrogramy tego pierwiastka na ułamek sekundy? Aby stworzyć gram antymaterii potrzeba setek lat. Więc widzicie jaka to jest niesamowita technologia. Jeden z pracowników strefy 51 opowiada, że cóż z tego że posiadamy statek kosmiczny jak nie możemy go uruchomić itd.

4,582

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

micro napisał

Dobra dezinformacja musi zawierać dużą część prawdy.

Uważasz, że nauczyli się korzystać z tej technologii? Domyślam się, że posiadasz taką wiedzę od mitomanów, którzy ciągle tworzą takie rewelacje i sensacje by zyskać rozgłos i konkretne pieniądze.Tymczasem prawda jest taka, że gdyby posiadali taką technologię i co ważniejsze potrafili z niej korzystać to już dawno byśmy ruszyli na podbój kosmosu..

Wyciągasz błędne wnioski.

4,583

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Micro swoją aktywność na forum ograniczasz do wklejania  linków oraz  jednozdaniowych wypowiedzi..jesteś osobą, która nie potrafi sensownie dyskutować i ogranicza się do stosowania argumentacji dziecka "bo tak!"Osobiście nie mam zbyt dobrego zdania o osobach, które jedyne co potrafią to w kółko powtarzać jedną czynność kopiuj-wklej..Może taka aktywność (kopiuj-wklej) daje Ci dużo satysfakcji(???) , mnie jednak wydaje się strasznie prymitywną formą udzielania się na forum tematycznym..Jednak rozumiem, że taka forma "wypowiadania się" ma jedną podstawową zaletę- jest bardzo bezpieczna.Wielu ludzi boi się normalnej dyskusji ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że to w co wierzą zostanie trafnymi i sensownymi argumentami obalone czy wręcz nawet ośmieszone i wtedy będą musieli porzucić wszystko to co sobie "ułożyli w głowie" czytając różnych mądrych ludzi.. Dlatego też mimo wszystko rozumiem taką postawę.Mogę jedynie życzyć miłego wklejania kolejnych linków.

felek007 Ten schorowany staruszek wydaje się bardzo wiarygodny.W obliczu zbliżającej się śmierci poczuł wielką potrzebę wyrzucenia z siebie tych wszystkich tajemnic, zresztą sam przyznał na koniec, że odczuł po tej "spowiedzi" ulgę.Wszystko to co przekazał jest bardzo szokujące.

4,584

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czyżby "śniady" (opalony Trump) po ataku na generała Iranu dzisiejszej nocy, będzie "zbierał puste trumny w kraju Tamerlana (od Iraku do Afganistanu) od wybuchu płomiennego grzyba na wojskach atlantów i odejdzie w niesławie" ???
Czy Putin rozpaczliwie szukający swojego sukcesu, ruszy w tym roku (a powinien przed końcem drugiej dekady XXI wieku) na Kijów, gdzie "wybite zostaną mu zęby i podcięte pazury" ???
Wydaje mi sie, że najpierw nastąpi pierwsze, a potem drugie, bo po pierwszym Putin poczuje się silniejszym, bo u Atlantów będzie rozgardiasz i wewnętrzne problemy a wtedy pazerny Niedźwiedź ruszy do ataku.
Pażyjom, uwidim...
Jeśli tak, to odliczanie rozpocznie się "...nie minie 10 lat...", a więc 2030.

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-01-03 23:44:51)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,585

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zapowiada się ciekawy rok. Część przepowiedni (jeśli mają się spełnić) powinna się wypełnić w bieżącym roku. Początek 10-letniego okresu superterroryzmu, wybuch w 7 miesiącu, eskalacja działań na Ukrainie, podział kościoła w Polsce itd. Obserwujmy.

4,586

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

zaintrygowany111 napisał/a:

...Początek 10-letniego okresu superterroryzmu, wybuch w 7 miesiącu, eskalacja działań na Ukrainie, podział kościoła w Polsce itd. Obserwujmy.

"... w miesiącu sept", jak pisali Aretuza i Atraktor, a sept to po francusku siedem, więc może to być lipiec lub sept'ember.

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-01-03 22:34:33)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,587

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hejka forumowicze,
temat był już walkowany, ale się zgapilem trochę i dopiero teraz do tego wracam:/

Poniżej jest przepowiednia:

+
W końcu ósmej słaby generał odda władzę związkowi,
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!                           
Arteuza -Centurion   14 gru 2009, o 11:27

Tekst jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://www.google.com/url?sa=t&sou … N8MTRJjyOl

Cały czas odnoszę wrażenie, że ilekroć jest mowa w tekstach Nostradamusa o datach, szczególnie dekadach (w drugiej dekadzie, w końcu ósmej dekady, itd) to Nostra miał moim zdaniem na myśli w przykładowej, powyższej przepowiedni nie ósma dekadę a dziewiąta tak jakby jego logika nazywania dekad nie brała się z naszego aktualnie używanego systemu, czyli dzielenia wieku na dziesięć dekad zaczynając od dekady pierwszej tylko na dziesięć dekad zaczynając od dekady zerowej, dla której nie wygrzebalem żadnego przykładu niestety (sądzę, że takowy się znajdzie). Może on w którymś z tekstów zamiast dekady zero używał słów "na początku dwudziestego pierwszego" czy coś w tym stylu (do pogrzebania w necie). Czyli dla Nostradamusa numer dekady odpowiadał pierwszej cyfrze dziesietnej części daty dot. roku. Lata 10, 11...do 19 to dekada jeden, lata 20, 21...do 29 to dekada dwa, itd. .... powyższa przepowiednia jest zywym dowodem, że tak jest i ja osobiście wierzę w ta teorie.....o ile ten tekst jest dobrze przetłumaczony z oryginału bo jak na razie mam do czynienia z finalnym tekstem w języku polskim, który wierzę, że ktoś poprawnie, precyzyjnie przetłumaczył z istniejącego oryginalnego..
Taki przykład z życia różnego pojmowania dat... spójrzcie na swój kalendarz w domu i co widzicie jako numer tygodnia na przełomie dwóch roczników co roku, ano czasami kilka dni ostatniego tygodnia roku niektórzy uznaja jako 53 tydzień starego roku a inni jako 1 tydzień nowego roku, dlaczego tak jest i skąd to wynika nie wiem....
Kończąc ten wywód o datach moim zdaniem Nostradamus pisząc o wieku 21 i drugiej dekadzie miał na myśli lata 2020 do 2029. Moim zdaniem czeka nas dekada zmian, cieszmy się życiem z rodzinami i czerpmy z niego jak najwięcej, świat się nie skończy a jedynie zmieni, tylko wiara pomoże przetrwać trudny czas.... smile

pozdrawiam
Uni

Persage II 13

Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć,
Przywdzieje ona swoje nowe odzienie,
Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia,
Duch Święty znów się w nim rozraduje,
Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat,
Dla niej wieczny w całej swej okazałości.

Ostatnio edytowany przez Universe (2018-12-13 00:08:34)

4,588

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Po raz pierwszy w historii nowożytnej meczety w Iranie podniosły czerwoną flagę zagłady; przed nami flaga Krwi i Ciężkiej Bitwy. Po raz pierwszy we współczesnej historii flagi zostały podniesione poza konkretnym Dniem Pamięci.

To oficjalne: nadchodzi wojna między Iranem a USA.

Flaga odnosi się do szyickiego męczennika Husayna, wnuka proroka, który został ścięty i wraz z rodziną pokonany w bitwie pod Karbala. 5 lat zajęło zemsta na wrogu Husayna, Yazidzie. Flaga oznacza, że zemsta może zająć trochę czasu, ale będzie nieunikniona i pewna.

Czerwona flaga brzmi: „Ya Ila Thirat al Hussein”, z grubsza tłumacząc na „O” mścicieli Husajna. ”Tradycja szyitów utrzymuje, że hasło to pojawiło się podczas kolejnego powstania zemsty za męczeństwo Husseina w VII wieku wysiłek, który trwał przez 5 lat.

Wysoki rangą funkcjonariusz wojskowy w Iranie zagroził atakiem na około 35 „amerykańskich celów”, w tym „niszczycieli i okrętów wojennych” w pobliżu Zatoki Perskiej w piątek wieczorem, obiecując szukać zemsty za zabicie gen. Qassem Soleimani, zgodnie z raportem.

Ostatnie zagrożenie przeciwko USA przyszło późno w piątek wieczorem od dowódcy Gwardii Rewolucyjnej gen. Gholamali Abuhamzeha, dzień po tym, jak najwyższy irański generał wojskowy Soleimani został zamordowany przez nalot na międzynarodowe lotnisko w Bagdadzie.

Abuhamzeh, dowódca Gwardii Rewolucyjnej w południowej prowincji Kerman, zapowiedział możliwy atak na „ważne cele amerykańskie” znajdujące się w Cieśninie Hormuz w odwecie za śmierć Soleimani.

W Iraku rozmieszczonych jest obecnie około 5000 żołnierzy USA i około 60 000 w regionie. Według Pentagonu dodano od maja około 14 000, ponieważ zagrożenie ze strony Iranu wzrosło.

WIELOKROTNY TERROR UDERZY WEWNĄTRZ USA

W miarę dalszego pogarszania się tej sytuacji w kręgach wywiadu powszechnie oczekuje się, że wielokrotne i powtarzające się ataki terrorystyczne będą przeprowadzane w Stanach Zjednoczonych.

4,589

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Najnowszy sojusz Iranu z Irakiem przeciwko USA: jeszcze trzydzieści lat temu obydwa państwa toczyły krwawą wojnę. Czyżby Trump miał przejść do historii jako architekt pojednania szyitów i sunnitów ?

4,590

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witajcie . Przesyłam link do filmiku Krzysztofa Jackowskiego .
https://www.youtube.com/watch?v=ae9dl4e13GE

Z tego co mówi to kojarzy się mu prowokacja z użyciem bomby chemicznej  oraz najważniejsze , że chodzi mu po głowie czwartek !
Najlepsze jest to , że życie Trumpa może być zagrożone .


Przepowiednia;152,116

W domu Białego Wilka zamordują pierwszego,
U Neptuna strach i przerażenie,
Zemsta wysłanników Półksiężyca-
spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty...

4,591

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Krzysiek Jackowski kolejny już raz pomylił się..W filmiku do którego linka podał El rico Krzysiek mówi, że USA czeka na jakikolwiek pretekst do rozpoczęcia wojny z Iranem.Pojawił się on dosyć szybko tymczasem reakcja jest zupełnie inna..wyraźnie próbują załagodzić sytuację. W nocy zaraz po ataku rakietowym cena złota na giełdach od razu mocno wystrzeliła przekraczając poziom 1.600 $ za uncję co jest najwyższym poziomem od 2013 roku.Później jednak brak agresywnej reakcji USA a także kilkunastogodzinne oczekiwanie na wystąpienie Trumpa uświadomiło inwestorom, że prawdopodobieństwo zaognienia konfliktu jest minimalne i nastąpiła reakcja podażowa..sytuacja jest już w miarę klarowna i prawdopodobieństwo rozpoczęcia wojny jest minimalne. Miałem okazję poznać osobiście Krzyśka Jackowskiego, byłem w jego domu, kiedy jeszcze mieszkał na Pomorzu.Jestem pewien, że posiada dar jasnowidzenia, zresztą najlepszym dowodem są setki czy raczej tysiące podziękowań jakie otrzymuje zarówno od policji jak i osób prywatnych, którym pomógł. Jednak jego prognozy na dany rok czy też wizje związane z sytuacją międzynarodową są przeważnie bardzo słabej jakości i bardzo często okazują się nieprawdziwe.I tak stało się też tym razem.Pojawił się pretekst a reakcji brak.Gdyby rzeczywiście USA czekało na pretekst do rozpoczęcia wojny to po tym nocnym ataku już bombardowaliby Iran.Tymczasem mamy reakcję, która dobitnie pokazuje, że USA nie chce wojny z Iranem.

Jackowski twierdzi, że od dwóch dni wyraźnie odczuwa, że życie Trumpa może być zagrożone.To akurat pokrywałoby się z tym co przepowiada Nostradamus..

Przepowiednia;152,116

W domu Białego Wilka zamordują pierwszego,
U Neptuna strach i przerażenie,
Zemsta wysłanników Półksiężyca-
spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty...

Oczywiście pod warunkiem, że poprawnie interpretujemy tą przepowiednię.Na początku grudnia zamieściłem post w którym zasugerowałem, że ta przepowiednia dotyczy zabójstwa Donalda Trumpa. Podałem tam konkretne argumenty, które za tym przemawiają.Po miesiącu od publikacji tego postu pojawiają się kolejne informacje, które tylko mogą wzmacniać poczucie, że poprawnie zinterpretowałem tą przepowiednię. Oto najsłynniejszy polski jasnowidz twierdzi, że wyraźnie odczuwa, że życie prezydenta USA może być zagrożone.Z książki o Jackowskim dowiadujemy się, że najlepiej wychodzą mu wizje, które dotyczą losów konkretnych osób.Wtedy jasnowidz nawiązuje z nimi "połączenie" i dosyć wyraźnie widzi, czuje jak potoczą się dalsze ich losy.Do nawiązania takiego połączenia wystarczy zdjęcie danej osoby, jakaś jej prywatna rzecz itp. Zdjęcia Donalda Trumpa są powszechnie dostępne..W przypadku Krzyśka wizje dotyczące losów konkretnych osób są o wiele bardziej trafne niż wizje dotyczące różnych zdarzeń, które mogą nastąpić na świecie.

Dodatkowo do bojowników ISIS którzy ogłosili, że zemszczą się na USA za zabicie swojego przywódcy dołączyli Irańczycy, którzy również są żądni zemsty po śmierci generała.

Śmieszą mnie wpisy w których czytam, że opalony Trump to śniady z przepowiedni Nostradamusa.Przekonywanie innych, że USA zaraz  wkroczy do Iranu a za kilka miesięcy na ich wojska zostanie zrzucona bomba atomowa też jest po prostu żałosne.Przepowiednie mówią jasno, że Mahdi po wybuchu atomowym, który zniszczy wojska wysłane przez śniadego znajdzie jakiegoś kozła ofiarnego i go ukarze.Tymczasem Wielki Taliban jeszcze nie powstał a Mahdi nie ujawnił się..Jasne jest więc, że ta przepowiednia dotyczy późniejszego okresu i musimy jeszcze poczekać na jej wypełnienie..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-09 02:44:14)

4,592

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Śmieszą mnie wpisy w których czytam, że opalony Trump to śniady z przepowiedni Nostradamusa.Przekonywanie innych, że USA zaraz  wkroczy do Iranu a za kilka miesięcy na ich wojska zostanie zrzucona bomba atomowa też jest po prostu żałosne.Przepowiednie mówią jasno, że Mahdi po wybuchu atomowym, który zniszczy wojska wysłane przez śniadego znajdzie jakiegoś kozła ofiarnego i go ukarze.Tymczasem Wielki Taliban jeszcze nie powstał a Mahdi nie ujawnił się..Jasne jest więc, że ta przepowiednia dotyczy późniejszego okresu i musimy jeszcze poczekać na jej wypełnienie..

1. Miarą mądrości człowieka nie jest śmianie się z innych...
2. pisałem w trybie przypuszczającym "czyżby..." - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a to lekceważenie innych.
3. ja nie pisałem i nie przekonywałem, że amerykanie zaraz wkroczą do Iranu, więc nie wiem o kim wspomniałeś ?
4. i jeszcze jedno: nie bądź taki pewien siebie,  gdyż czas może pokazać, że i Ty nie będziesz miał racji, a wtedy wyjdziesz na "śmiesznego" przed samym sobą.
Więcej dystansu Martimo, bo jawisz się tutaj za Mędrca, co zupełnie jest niepotrzebne, nie mówiąc o śmieszności takiej postawy.

Może śmiesznym wydać Ci się także moje PRZYPUSZCZENIE, że dyktatorem Lechistanu zostanie gen. Roman Polko, który już dzisiaj spełnia kryteria postawione przez Nostradamusa i pomyśl dlaczego spełnia (?), pogrzeb, poszperaj, zapytaj się o pewne sprawy w pewnych kręgach ludzi, wówczas możesz dojść do takiego samego przypuszczenia jak moje.

A K.Jackowski, no cóż, po oczach widać, że zagubiony i szukający sensacji w sprawach innych, niż odczuwanie osób.

P.S.
czytałem forum dokładnie 10 lat temu, jak było pisane na żywo przez Aretuzę a potem na innych forach kontynuował Atraktor.
Od kiedy zabrakło Aretuzy a teraz Atraktor coraz rzadziej pisze, wielu próbuje wejść nieudolnie w ich buty i stają się domorosłymi mędrcami / kontynuatorami / interpretatorami.
Jedyne co mogę powiedzieć, aby powiedzieć mądrze - WIECEJ POKORY, bo to zacna wartość.

Ostatnio edytowany przez MaxXon (2020-01-09 22:30:31)

czas to wcale nie pieniądz - Stwórca dał go nam, abyśmy wykorzystali go do swojego wzrostu duchowego...a tych którzy go trwonią i już nie rokują na rozwój zabiera z powrotem...

4,593

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MaxXon gdybyś popierał swoje przypuszczenia jakimiś sensownymi i trafnymi argumentami to wierz mi, że nie byłbym w stanie z nich drwić..Na czym Ty oparłeś swoją sugestię???Możesz mi wytłumaczyć jakim cudem po ataku na irańskiego generała Trump miałby "zbierać puste trumny w kraju Tamerlana od wybuchu płomiennego grzyba"? Przecież przepowiednie Nostradamusa mówią wyraźnie, że po tym ataku Mahdi znajdzie kozła ofiarnego i go ukarze.A to oznacza, że zanim do tego wydarzenia dojdzie to wcześniej musi powstać Wielki Taliban, Mahdi musi się ujawnić, zostać przywódcą i jeszcze w dodatku zdobyć broń atomową (najprawdopodobniej dobierze się do arsenału atomowego Pakistanu).

Czy twój post był sensowny, wartościowy i nie zasługiwał na krytykę???

Piszesz o generale Polko i już na wstępie zakładasz, że ponownie skrytykuję Cię czy wręcz wyśmieję. Uwierz mi, jeżeli napiszesz sensowne argumenty na poparcie swojej sugestii a ja nie będę potrafił ich podważyć to z pewnością nie pojawi się wpis jakiego z mojej strony oczekujesz.. bo, żeby coś skrytykować to wcześniej trzeba widzieć jakieś słabe punkty danego założenia i potrafić je wytknąć drugiej osobie. Jeżeli podasz sensowne argumenty i nikt ich teraz nie podważy a za kilka lat okaże się, że mimo wszystko myliłeś się i chodziło o innego generała to nikt nie będzie miał mimo wszystko prawa do krytykowania Ciebie i twojego wpisu.

Rozumiem, że jesteś zawiedziony, że Arteuza najprawdopodobniej zmarł a Atraktor pisze bardzo rzadko jednak ten wątek ma ostatnimi czasy ponad 52.000 wyświetleń miesięcznie czyli ponad 1700 odsłon dziennie! To oznacza, że piszemy tutaj w sposób na tyle ciekawy i interesujący, że ludzie  wciąż chcą tutaj wchodzić i korzystać z tego co się tutaj stale pojawia.Śmiem twierdzić, że teraz ma więcej odsłon niż w czasie, kiedy Atraktor tutaj regularnie pisał.. (pewnie Ci się to nie mieści w głowie ale taka jest prawda)

Jeżeli jesteś przekonany, że generałem z przepowiedni Nostradamusa jest Roman Polko i masz jakieś sensowne argumenty na poparcie tej sugestii to powinieneś stworzyć taki post a nie czekać aż ja zgłębię ten temat i sam o tym napiszę.Może nie dotrę do informacji do których, Tobie udało się dotrzeć.Mogę również przegapić i nie zauważyć tego co Tobie udało się dostrzec i wyłapać.

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-12 05:03:06)

4,594

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wtrącę się do dyskusji na temat generała dyktatora. Otóż jak już kiedyś ktoś napisał na forum gen Polko jest taki nijaki i zgadzam się z tym 100% niczym szczególnym nie zabłysnął a karierę podobno zrobił z nadania.

Nie wiem czy pisał to Atraktor czy Centurion , ale przyszły generał będzie miał żonę muzułmankę i sam też będzie wyznawcą islamu do tego będzie korupcjogenny . W przepowiedniach przewija się też słowo Renard .

Moim zdaniem bez wątpienia będzie to gen Skrzypczak .
Według Wikipedii :
- był jako dowódca w Iraku
- lubi podboje miłosne
- ma syna Renarta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Waldemar_Skrzypczak

- korupcja nie jest mu obca
https://www.wprost.pl/kraj/418031/korup … rzany.html

Niedługi czas pokaże czy miałem racje. Jak myślicie kto weźmie na siebie ciężar dowodzenia w czasie konfliktu na Ukrainie ? Czy my jako Polska mam wśród obecnych generałów kogoś doświadczonego ? Większość została odsunięta przez Macierewicza . Gen Skrzypczak jakby na niego nie patrzeć jest bardzo doświadczony , ma spore znajomości i był chwalony .

4,595

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico napisał

Moim zdaniem bez wątpienia będzie to gen Skrzypczak .
Według Wikipedii :
- był jako dowódca w Iraku
- lubi podboje miłosne
- ma syna Renarta

Napisałeś, że bez wątpienia będzie nim generał Skrzypczak tymczasem argumenty, które podałeś w żaden sposób tego nie potwierdzają.Nie podałeś ani jednego argumentu, który mógłby świadczyć o tym, że będzie nim generał Skrzypczak..Nie wiem w takim razie skąd u Ciebie takie przekonanie i kompletny brak wątpliwości..

-był jako dowódca w Iraku

To żaden argument ponieważ większość służących w polskim wojsku generałów była w Iraku..Wojsko polskie ma aktualnie dwóch czterogwiazdkowych generałów i obaj byli nie tylko w Iraku ale także w Afganistanie.To, że generał Skrzypczak dowodził w Iraku nie może być traktowane jako argument za tym, że jest generałem z przepowiedni Nostradamusa ponieważ tak jak napisałem większość polskich generałów była nie tylko w Iraku ale także w Afganistanie..

-lubi podboje miłosne

Przepowiednie Nostradamusa nie mówią o tym, że generał dyktator będzie pożeraczem damskich serc..Nie trzeba być kobieciarzem by ożenić się z muzułmanką.Warunkiem jest porzucenie wiary chrześcijańskiej i przejście na islam.

-ma syna Renarta

  Żadna z przepowiedni Nostradamusa nie podaje, że generał dyktator będzie miał syna Renarta..zapewne w jednej z przepowiedni przeczytałeś "pozostałych opornych zwalczą Renard i generał dyktator" i od razu w twojej głowie pojawiła się myśl, że pewnie Nostradamusowi chodzi o generała Skrzypczaka i jego syna Renarta..jednak francuskie słowo Ranard oznacza lisa i ewidentnie chodzi tutaj o postać Chytrego Lisa.Syn Skrzypczaka nie może nim być ponieważ inna przepowiednia mówi wyraźnie, że Chytry Lis obejmie w Polsce władzę a więc bez wątpienia będzie prezydentem lub premierem..

W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
Dawniej chwalony, a zapomniany generał,
Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
Później Polacy i Kościół będą go przeklinać za: korupcję, podatki i islam

Przepowiednia Nostradamusa podaje również, że będzie to dawniej chwalony, a zapomniany generał tymczasem Skrzypczak nie jest zapomnianym generałem ponieważ media ciągle  się nim interesują.Cały czas wypowiada się w mediach i jest bardzo duże zainteresowanie jego osobą więc ewidentnie generał Skrzypczak nie jest generałem z przepowiedni Nostradamusa!!!

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-13 17:14:34)

4,596

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza każdego umiesz wypunktować i skrytykować według swojej oceny , zaskocz nas wszystkich i wytypuj swojego przyszłego gen dyktatora . Wierze , że zrobisz to profesjonalnie i nieomylnie ponieważ na tym forum tylko ty jesteś jesteś w stanie tego dokonać .

4,597

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Martimo wyraża swoje niesamowite opinie do wpisów innych, ale w ogóle nie zastanawia się nad wszystkimi swoimi wpisami na tym forum. Nie tylko nie ma kompetencji w temacie przepowiedni Nostradamusa, ale pisząc sam swoje bzdury, nie powinien wypowiadać się o przemyśleniach innych użytkowników. Brak podstawowej wiedzy u niego, zauważył już Atraktor, pisał o tym wielokrotnie również Moogi… oraz kilka osób piszących na tym forum. Dlatego Atraktor sugerował - żeby ignorować - jego zachowanie na forum. Ja mam podobne zdanie. Tych głupot, które napisał Martino na tym forum nie zasłonią już nigdy żadne paplaniny takiej osoby. Natomiast brak wiedzy o przepowiedniach Nostradamusa wcale nie tłumaczy braku informacji podstawowych. Ale karygodne błędy na przykład o „wieku zerowym” przejdą chyba już na zawsze do kanonów niekompetencji... Po za tym on tylko czeka na wpisy innych, żeby je wykorzystać (tak jak wcześniej) a sam nie ma nic ciekawego do zaproponowania… jako samozwańczy specjalista od niczego...

4,598

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

El rico wróćmy jeszcze do punktu pierwszego a mianowicie:

-był jako dowódca w Iraku 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że ten argument ma sens tylko i wyłącznie przy założeniu, że będąc na takiej misji poznał muzułmankę, którą po powrocie z misji sprowadza do naszego kraju.W tajemnicy przed kolegami i rodziną wyrzeka się wiary katolickiej i żeni się z tą muzułmanką.Skrzypczak dowodził w Iraku od lutego 2005 a po powrocie do kraju faktycznie ożenił się..ale z Polką smile Kompletnie nic się nie zgadza..

Przepowiednia:1,46+/czterowiersz/;

W kraju nad Wisłą wąsaty wygra po raz drugi wybory,
W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu,
Z poparciem przyszłego dyktatora na krótko obroni on władzę,
Niedługo potem on i krzyże będą spalone ognistym światłem półksiężyca!

Ta przepowiednia mówi nam, że prezydent podczas zamieszek w Polsce, obroni władzę tylko dzięki interwencji wojska, na czele, którego będzie stał przyszły dyktator.To bardzo cenna, wartościowa i kluczowa informacja! Skrzypczak odszedł już ze służby więc nie stanie na czele armii i nie będzie tłumił zamieszek w Polsce!!!

W dwóch postach podałem Ci mnóstwo istotnych i kluczowych informacji! Dzięki tej wiedzy można spokojnie wykluczyć tych, którzy kompletnie nie pasują i poważnie zawęzić krąg podejrzanych..

Wkurzasz się na mnie ponieważ obaliłem twoje argumenty, w jednej chwili roztrzaskałem to co sobie ułożyłeś w głowie i w co święcie wierzyłeś.Rozumiem, że to może wywołać jakieś emocje ale powiedz szczerze Tobie zależy na poznaniu prawdy czy na trzymaniu się kurczowo fałszywych i nieprawdziwych wyobrażeń??? Jeśli twoją intencją jest trzymanie się fałszywych przekonań i wyobrażeń to nie ujawniaj swoich poglądów i tego w co wierzysz na tym forum ponieważ z łatwością i lekkością porozbijam w drobny mak wszystko co fałszywe i błędne..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-14 17:16:54)

4,599

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednia:1,46+/czterowiersz/;

W kraju nad Wisłą wąsaty wygra po raz drugi wybory,
W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu,
Z poparciem przyszłego dyktatora na krótko obroni on władzę,
Niedługo potem on i krzyże będą spalone ognistym światłem półksiężyca!

Ta przepowiednia mówi nam, że prezydent podczas zamieszek w Polsce, obroni władzę tylko dzięki interwencji wojska, na czele, którego będzie stał przyszły dyktator.To bardzo cenna, wartościowa i kluczowa informacja! Skrzypczak odszedł już ze służby więc nie stanie na czele armii i nie będzie tłumił zamieszek w Polsce!!!

To co napisałeś nie wynika wcale z tej przepowiedni! To są twoje niekompetentne wnioski spowodowane nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem. Nie znasz przepowiedni i wpisów mówiących o generale… Dlatego piszesz bzdury…
To poparcie „wąsatego” ma być polityczne a nie wojskowe…
Natomiast później będzie jeszcze dużo innych ważnych wydarzeń...

Chwalony, a zapomniany Generał żelazną pięścią obejmie władzę!
Ale przed tym będzie miało miejsce opisane krwawe przejęcie tej władzy!

ponieważ z łatwością i lekkością porozbijam w drobny mak wszystko co fałszywe i błędne..

Zacznij od swoich wpisów...

4,600

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Poparciem politycznym nie zwalczysz zamieszek i nie obronisz władzy..To co sugerujesz jest
niedorzeczne. Sytuacja w kraju pod koniec kadencji "wąsatego" będzie bardzo dramatyczna.Kraj w totalnym rozbiciu, ludziom coraz bardziej będzie doskwierał panujący kryzys.Będziemy świadkami coraz większego zubożenia społeczeństwa.Przepowiednie Nostradamusa mówią, że germańska bieda niczym zaraza  rozleje się na nasz kraj. Brak socjalu do którego większość tak przywykła, gigantyczne bezrobocie,pogarszające się warunki życia, brak perspektyw na lepsze jutro..Za cały stan rzeczy jak zwykle obwiniona zostanie polska władza..Ludzie wyjdą na ulice, w największych polskich miastach dojdzie do demonstracji a później krwawych zamieszek z policją.Będzie mnóstwo ofiar po jednej i drugiej stronie.Zmęczeni coraz gorszą sytuacją w kraju ludzie będą domagać się natychmiastowego ustąpienia prezydenta.Sytuacja w kraju będzie coraz trudniejsza i dramatyczniejsza.Ponieważ policja nie będzie w stanie zapanować nad rozszalałym motłochem(wielka ruchawka motłochu) wprowadzony zostanie stan wyjątkowy.Do stłumienia zamieszek i wprowadzenia ładu i porządku użyte zostaną Siły Zbrojne RP, którymi dowodził będzie generał (późniejszy generał dyktator).Dlatego też Nostradamus napisał, że dzięki poparciu (wsparciu) przyszłego dyktatora wąsatemu uda się na krótko obronić władzę..Pozycja prezydenta będzie już po tych wydarzeniach mocno osłabiona i wkrótce zostanie on zdradzony-dojdzie do buntu i zamachu stanu.

W Omenie 69 czytamy:

Aż wreszcie kryzys pieniądza na krótko wyniesie do władzy-
po raz drugi wąsatego i jego licznych zwolenników zdrady../.
Po nim w wyniku haniebnego buntu i zamachu -
sprzymierzony z nimi generał osiągnie cel utajniony...

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-18 12:45:56)