4,601

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W Rosji rząd Miedwiediewa podał się do dymisji a nowym kandydatem na premiera jest Michaił Miszustin.

Prawdopodobnie przyjaźń tygrysa i niedźwiedzia się skończyła  .
Ciekawym faktem jest , że przyszły kandydat na premiera Miszustin jest łysy !

4,602

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepowiednia;334,207

Rządy Białego Wariata, a później Czarnego Szaleńca,
Przyczynią się do upadku brytyjskiej wspólnoty....
Przed trzecią światową wojną,
Zacznie załamywać się wspólny tron Anglii  i Szkocji...

Wydaje mi się, że Białym Wariatem z przepowiedni Nostradamusa jest aktualny premier Wielkiej Brytanii- Boris Johnson.Premierem został w lipcu 2019 roku ale już w 2014 roku wielu ekspertów od brytyjskiej polityki uważało go za następcę Davida Camerona.Media już wtedy nazywały go "Szalony Boris".. Znany był bowiem z rozwianej blond czupryny,lekkomyślnych wypowiedzi,upokarzających gaf i niewyparzonego języka.Za granicą jego nominację przyjmowano z niedowierzaniem.Johnson zaskakiwał niekompetencją.Brak przygotowania Johnsona jest legendarny. W czasie wystąpień publicznych często zapomina nazwisk osób, o których mówi "przypomnijcie mi, jak się ten facet nazywa?". Zapomina też, gdzie jest i po co.

Boris urodził się w Nowym Jorku, do piątego roku życia mieszkał w USA.Później rodzina Johnsonów przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Kiedy miał 10 lat jego matka trafiła na kilka miesięcy do szpitala psychiatrycznego.Wtedy jego świat zawalił się i miało to z pewnością wpływ na rozwój jego osobowości.

Kiedyś obraził Erdogana, sugerując, że prezydent Turcji odbywał stosunek seksualny z... kozą.Hillary Clinton nazwał „farbowaną blondynką, która wygląda jak sadystyczna pielęgniarka w szpitalu psychiatrycznym”.
Znany jest ze swoich ekstrawaganckich zachowań. Podczas kampanii obiecał wyborcom, że po wygranej ich żony powiększą sobie piersi.
Po wyborze Borisa na premiera Wielkiej Brytanii niemieckie media napisały"Wybór politycznego szarlatana na brytyjskiego premiera ukazuje - po autodestrukcyjnej decyzji o brexicie - szokującą zmianę w kraju, który do tej pory uchodził za ostoję zdrowego rozsądku."

Doradcą Borisa jest Dominic Cummings, który pomógł mu wygrać ostatnie wybory.Boris daje dużą swobodę swojemu politycznemu doradcy.Dominic w internetowym wpisie ogłosił niedawno, że w tej chwili szuka największych 'dziwaków, szaleńców oraz nie pasujących nigdzie odmieńców', którzy są gotowi zacząć pracę na ważnych państwowych stanowiskach.Cummings wyjaśnia, że tylko takie 'niebanalne' jednostki są w stanie naprawić wszystko co złe w wielu strukturach działalności władz brytyjskich.

Myślę, że można powiedzieć, że na czele jednego z kluczowych krajów świata stoi Biały Wariat z przepowiedni mistrza Nostradamusa.

Nie jest jednak sztuką rozpoznać, daną postać już po zajęciu przez nią stanowiska i wypełnieniu się części przepowiedni Nostradamusa-sztuką jest zrobić to zanim się to wypełni..Czy można było przewidzieć, że Boris Johnson jest Białym Wariatem z przepowiedni zanim został premierem? Uważam, że jak najbardziej ponieważ tak jak napisałem, eksperci typowali go na to stanowisko już w 2014 roku i już wtedy nazywano go "Szalonym Borisem"..Nikomu jednak na tym forum nie udało się tego zrobić..

Jednak jeżeli faktycznie Boris Johnson jest Białym Wariatem z przepowiedni to możemy teraz zachować większą czujność ponieważ, któryś z kolejnych premierów po nim będzie Czarnym Szaleńcem (może nawet będzie nim kolejny premier).Jestem przekonany, że tym razem będziemy wiedzieć kim jest ta osoba zanim faktycznie zostanie premierem..Szansa na to, że tak się stanie jest dosyć duża.Tym samym będziemy potrafili przewidzieć, kto zostanie premierem Wielkiej Brytanii zanim ta osoba zostanie faktycznie wybrana a dokonamy tego na podstawie tej przepowiedni Nostradamusa.

Przepowiednia Nostradamusa przekazuje nam, że Biały Wariat oraz Czarny Szaleniec przyczynią się do upadku brytyjskiej wspólnoty..Wiemy już, że premier Boris Johnson wynegocjował wyjście z UE. Wielka Brytania przestanie być członkiem Unii Europejskiej 1.02.2020 roku.Zgodnie z Umową, wynegocjowaną przez Borisa Johnsona, od 1 lutego 2020 do końca grudnia 2020 roku będzie jednak obowiązywał okres przejściowy.Upłynie on pod znakiem skomplikowanych negocjacji handlowych. Od ich wyniku będzie zależeć, czy brytyjska gospodarka dostanie tylko zadyszki, czy zacznie więdnąć w oczach.Gdyby jednak w czasie rocznego okresu przejściowego nie udało się wypracować wspólnego stanowiska, to możliwe są dwie opcje: pierwsza to przedłużenie okresu przejściowego, na co jednak niechętnie patrzą Brytyjczycy, druga to automatyczne przejście na regulacje międzynarodowego handlu, ustalane przez WTO.

Boris zapowiada, że nie zgodzi się na przedłużenie negocjacji o kolejny rok czy dwa. Rozwód będzie twardy i szybki. Johnson chce przeprowadzić przez Izbę Gmin absurdalną ustawę zakazującą wydłużenia negocjacji handlowych.Jeśli mu się to uda a rokowania nie zakończą się kompromisem, Brytyjczycy będą skazani na rozwód bez umowy, a to byłaby klęska dla przemysłu.

Te negocjacje handlowe nie zakończą się dla Wielkiej Brytanii zbyt dobrze ponieważ inna przepowiednia Nostradamusa przekazuje nam:

Przepowiednia;199,109

Długie panowanie Elżbiety sprawi-
że leniwy Morski Lew osłabnie,
W 21' wyjdzie ze skłóconej Unii,
Co doprowadzi go do ciężkiej choroby...
Aż w końcu po trzech latach,
Nienawistny Charlie deportuje tysiące obcych!

Działania Borisa Johnsona doprowadzą do tego, że opuszczenie UE będzie dla Wielkiej Brytanii bardzo bolesne, później Czarny Szaleniec swoimi rządami jeszcze bardziej pogłębi ten upadek..

Przepowiednia mówi też o załamywaniu się wspólnego tronu Anglii i Szkocji.Niedawno Boris Johnson wykluczył zgodę na przeprowadzenie drugiego referendum w sprawie niepodległości Szkocji, czego domagała się Szkocka Partia Narodowa.Wydaje się więc, że dopóki on będzie premierem przeprowadzenie drugiego referendum jest nierealne. Zwłaszcza, że podczas wyborów przekonywał wyborców, że tylko głosowanie na jego Partię Konserwatywną zatrzyma drugie referendum niepodległościowe w Szkocji i zapobiegnie rozbiciu Wielkiej Brytanii. Jeśli dojdzie zatem do drugiego referendum to przeprowadzone zostanie zapewne podczas rządów innego premiera.

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-20 04:30:19)

4,603

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza

Tak tez uwazam, ze Boris jast tym bialym wariatem, co zreszta podnosilem juz wczesniej:

"Byla jakas przepowiednia o rzadach w Wielkiej Brytanii:
Bialego glupca, czarnego wariata i Charliego.
Byc moze jednym z nich jest Borys Johnson
Sondaż: Boris Johnson faworytem na premiera wśród torysów
Były szef brytyjskiego MSZ i czołowy lider kampanii na rzecz brexitu Boris Johnson jest faworytem wśród członków rządzącej Partii Konserwatywnej na stanowisko premiera, na miejsce Theresy May - wynika z opublikowanego dziś sondażu YouGov dla "The Times".
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sondaz … ow/zrzgq07"

Ostatnio edytowany przez jhn (2020-01-21 13:15:11)

4,604

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Faktycznie, napisałeś ten post 18 maja 2019 a on został premierem pod koniec lipca 2019.Przepraszam w takim razie,nie zauważyłem tego postu.Byłem przekonany, że nikomu nie udało się tego przewidzieć!

Tak jak napisałem w poprzednim poście, nie jest sztuką zrobić to po wyborze i spełnieniu części przepowiedni, sztuką jest zrobić to zanim się to wydarzy..A Ty to zrobiłeś!!! WIELKI SZACUN!!! Jestem pod wielkim wrażeniem tego co zrobiłeś.Tak jak napisałem w poprzednim poście, widziałem, że była duża szansa przewidzieć jego wybór ale nie sądziłem, że ktoś to zrobił!!!

Prawdopodobnie jesteś JEDYNĄ NA ŚWIECIE osobą, której udało się przewidzieć czyjś wybór na dane stanowisko opierając się na przepowiedni Nostradamusa!!! Chyba, że znacie jakiś inny przypadek, w którym ktoś podał przed wyborem np na prezydenta czy papieża, że wybiorą daną osobę i poparł to konkretną przepowiednią? Osobiście nie znam takiego przypadku! Oczywiście Boris prowadził w sondażach można było się spodziewać, że wygra jednak nikt inny na świecie nie skojarzył, że może być Białym Wariatem z przepowiedni mistrza Nostradamusa a TY to zrobiłeś.

Dokonałeś czegoś naprawdę wielkiego! Cieszę się, że mamy taką osobę w forumowych szeregach.Myślę, że możemy odnieść więcej takich sukcesów! Tak jak napisałem w poprzednim poście jest ogromna szansa, że uda się przewidzieć, kto będzie Czarnym Szaleńcem przed wyborem tej osoby na premiera Wielkiej Brytanii..

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2020-01-21 17:21:10)

4,605

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jest jeszcze jedna możliwość, która może zmienić pokłony Martimo w kolejną bzdurę z jego strony. Białym Wariatem będzie ktoś inny. Może następny premier. Pomimo wszystko Borys na razie nie pokazał tego co mogło przechylić szale. Wielka Brytania może jeszcze pokazać dużo więcej. Nie mamy jeszcze Brexit-u w pełni. Nostradamus pisał o tym, że będzie on przed III wojną. A do tego czasu jeszcze daleko - – biorąc pod uwagę tylko jednego premiera... Dlatego może to kolejna bzdura Martimo po zerowej dekadzie...
Poza tym nie przeszkadza mi osobiście jak Martino liże dupę innemu użytkownikowi – jhn jest długo na forum. Może dlatego jemu się też coś należy. Natomiast mnie to brzydzi ze względu na usta i osobę Martimo. Skompromitowanego swoimi wpisami specjalistę od niczego. Fe...

4,606

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NoNiewiem

Mamy sie tutaj wspierac, a nie walczyc z soba.
Poza tym kazdy z nas moze sie mylic. Ja nie wiem czy to ja mam racje, ale trzeba probowac.

Poza tym postawilem prawdziwe pieniadze na wygrana Trumpa w wyborach na prezydenta, pomimo ze w sontazach mial marne szanse na wygrana. Oplacilo sie.
Dlaczego wlasnie na niego?
Bo Nostradamus nie pisal ze prezydentem zostanie kobieta (Clinton Hilary wtedy konkurowala z Trumpem).

A czy ty jestes nieomylny w kazdej swojej decyzji?
Co cie gryzie ze tak nienawidzisz innych?

No i moze ujawnisz jak daleko jest do IIIWS wedlug ciebie?

Wszyscy jestesmy omylni, ale nie przestajemy probowac.

4,607

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza

Nic sie nie stalo.
Bardzo dobrze ze podniosles ten temat.

Z obecnych spraw mamy prawdopodobnie aktualna klotnie Tygrysa z Niedzwiedziem. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Rowniez temat suszy w Polsce przewija sie obecnie w prasie, o czym takze wspominal Nostradamus.

4,608

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie mam zamiaru poświęcać swoje czasu na kogokolwiek personalnie. Natomiast większość osób jest bezkrytyczna do swoich wpisów na tym forum. Daleko im również do zrozumienia tego co jest napisane w przepowiedniach Nostradamusa. A ponieważ napisali coś swojego na forum to powinni liczyć się z tym, że ktoś to przeczyta – jak słusznie już wcześniej ktoś tu to napisał. Natomiast merytoryczne wpisy na temat przepowiedni Nostradamusa są zasłaniane niedorzecznymi wpisami na różne tematy. Natomiast ego i nonsens Martino bije swoje rekordy. Jeśli chodzi o twoje wpisy – to tylko się uśmiecham. Niczego nie wymyśliłeś – jhn – tylko skojarzyłeś sondaże, które były już dużo wcześniej znane i publikowane. Sprawa dotyczyła oczywiście premiera. Jednak nic z tego nie wskazuje na białego wariata. Ponieważ znam twoje wpisy dotyczące jasnowidzenia – nie dziwię się twoim wpisom. Jednak na tym forum w większości powinna toczyć się rozmowa o przepowiedniach a nie o twoim prorokowaniu dlatego wzbudza to tylko niepoważne skojarzenia…

jhn 2019-01-24 22:37:42 napisał/a:

Witam.
Czy chcielibyscie byc jasnowidzami?
Wiedziec co stanie sie jutro?
Otrzymac odpowiedz na kazde pytanie?
Czy ktos jest zainteresowany z Panstwa?

Natomiast Martino jest chory na brak sukcesu u siebie dlatego widzi go u ciebie pomimo braku takiego prawdopodobieństwa. Ale wszystko jest możliwe...

4,609

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NoNiewiem

Rozumiem, ze chcesz sprobowac.
Czy dobrze rozumiem?

4,610

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NoNiewiem to typowy hejter. Wystarczy przejrzeć wszystkie jego wpisy na tym forum by się o tym przekonać..Główną intencją tego człowieka i celem jego pobytu tutaj jest wciągnięcie ofiary w swoją grę czyli pozbawione sensu pyskówki..Nie dość, że jest to zwykła strata nie tylko energii i czasu to w dodatku jest to typowe zaśmiecanie wątku i odciąganie od rzeczy istotnych i wartościowych.

Z takimi ludźmi nie warto rozmawiać ponieważ każda "rozmowa" prowadzi zawsze w tym samym kierunku czyli do niepotrzebnego zaśmiecenia wątku..

Tutaj przykładowe teksty Noniewiem

Mam nadzieję, że wiesz MartimoCardoza dlaczego jesteś idiotom…

w porównaniu z jego wpisami na forum jesteś MartimoCardoza… WIELKIM ZEREM!!!!!

Jak widać poziom godny gimnazjalisty..ma nawet problemy z bezbłędnym napisaniem prostego zdania.. Od razu widać, że to człowiek z nizin społecznych. Za tym brakiem kultury, chamstwem, fascynacją obrażaniem i wciąganiem w pyskówki musi się kryć dzieciństwo.Musiał wyrastać wśród prostych ludzi dla których takie zachowanie było normą i standardem..Całkowicie przesiąkł tym wszystkim.Takie teksty płynęły z ust jego rodziców..najczęściej ludzie,w dorosłym życiu traktują ludzi tak jak oni byli traktowani przez rodziców jako małe dzieci..Ludzie z rodzin patologicznych często od małego są przez rodziców obrzucani takim syfem..dorastają a później zaczynają podświadomie grać w grę, którą doskonale znają z dzieciństwa..zaczynają zachowywać się dokładnie tak jak ich rodzice kiedyś zachowywali się wobec nich..

Hejterzy to bezwartościowe jednostki, które należy ignorować. Hejterstwo to dewiacyjne zachowanie  wynikające z niespełnienia życiowego.Raczej ciężko jest osiągnąć spełnienie w wielu dziedzinach życia, kiedy wyrastało się w patologicznej rodzinie i doświadczało takiego syfu.

Atraktor nie wyzywa tutaj ludzi od idiotów, imbecyli, wielkich zer itp itd. Dlaczego? Ponieważ jest wykształconym,kulturalnym człowiekiem, który od rodziców doświadczał pozytywnych uczuć. Noniewiem natomiast notorycznie obraża, wyzywa, zachowuje się jak prostak i cham.Dlaczego? Ponieważ wśród takich ludzi dorastał i tego właśnie doświadczał..

Nie dajcie się prowokować i zniżać do takiego poziomu.

4,611

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hejka,
coś czuję, że może się spełnić ponizsza przepowiednia w stosunkowo niedługim czasie:

Poniżej link do artykulu:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/papiez- … ka/lh17xzm

Przepowiednia: 38,16(sześciowiersz);

Bogaty i pyszny zakonnik solą w oku biskupa Rzymu,
Gdy go przywoła do siebie wznieci nad Wisłą wielki zamęt!
Wierny mu lud obwoła go świętym i prorokiem!
Cierpienie i śmierć starego kościoła, po trzeciej wojnie,
będzie odrodzeniem i początkiem jedności nowego.
Ten kto chciał być pierwszym zginie w wiecznej niełasce!
Atraktor  2013-06-24 19:45:07


http://koniecswiata.info/forum/post/6926/#p6926

p. s.
Nie kloccie się między soba. Trzymajmy jakiś poziom dyskusji na tym forum, ale przede wszystkim szanujmy swoje poglądy. Nie bądźmy dziećmi z przedszkola.....

4,612

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Toteż jest interesujące:
https://wiadomosci.wp.pl/historyczny-ka … 696082561a

zyżby wkrótce miał być odtrąbiony pokój... i zaczynamy?

4,613

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo ciekawy artykuł moim zdaniem, widać już zalążek tego co ma się wydarzyć.....jak zwykle Neptun, wielki znawca islamu postawi na dobrego konia, hihi.
Do tego warto, a nawet trzeba dolaczyc wywody Atraktora nt. tego na kogo stawiaja Atlanci w świecie islamu (bogata Arabia Saudyjska) co w pewnym sensie tłumaczyłoby, skąd będzie pochodzil przyszły Mahdi...i jeszcze napisali w nim, że będą chcieli inwestować w Palestyne 50 mld USD. Chyba szukają kolejnego rynku zbytu dla swoich firm jak to miało miejsce przy planie Marshalla, Europa wstawała z gruzów a Atlanci się bogacili..... Tak samo jak teraz stare europejskie, wysoko rozwinięte kraje, które dają na rozwój biedniejszym a jeszcze więcej do nich wraca w postaci kupionych dóbr i usług, technologii, itd... (dobrze ich Neptun nauczył po II wojnie) Jeszcze jak Gryfon teraz deklaruje i ciśnie na ten cały klimat to nie ma nic innego na myśli jak tylko odchodzenie i uniezależnianie się od paliw kopalnych w tym ropę.... to już będzie tylko jasny sygnał krajom arabskim, że ropa, która de facto się kiedyś i tak skonczy straci na wartości tak samo jak kraje, które na niej dzisiaj stoją, tak jak rus na gazie i innych minerałach.....
Poniżej wklejam link do wywodów Atraktora i nie tylko  (warto przeczytać wszystko z uwaga) ponieważ wartościowe treści warto powielać i przekazywać precyzyjnie dalej:)

http://koniecswiata.info/forum/topic/23 … a/page/50/


pozdrawiam
Uni

Persage II 13

Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć,
Przywdzieje ona swoje nowe odzienie,
Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia,
Duch Święty znów się w nim rozraduje,
Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat,
Dla niej wieczny w całej swej okazałości.

4,614

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj Uni!

W większości Twoich wpisów widzę powtarzającą się tylko jedna przepowiednię.

Dlatego zastanawiam się czy jest to Twoje motto czy też tylko fascynacja słowami zapisanymi w przepowiedni Nostradamusa. Jestem ciekawy Twojej odpowiedzi!

Natomiast moje myśli w tym temacie krążą przy całym zbiorze przepowiedni Nostradamusa opisujących podobne przemyślenia autora w tym temacie. Nie wiem czy znasz pozostałe przepowiednie!

Dlatego dla przypomnienia i zachęty do poszukiwania może trochę dziegciu do dalszych przemyśleń. Oczywiście nie chciałbym wywrócić Twoich wszystkich osobistych przemyśleń.


Persage II 13

Dusza bez ciała nie będzie dłużej cierpieć-
Przywdzieje ona swoje nowe odzienie-
Dzień Śmierci stanie się dniem Narodzenia-
Duch Święty znów się w nim rozraduje-
Kiedy dusza z nowego ciała ujrzy Świat-
dla niej wieczny w całej swej okazałości
Arteuza -Centurion 6 paź 2009, o 10:21
   

To co jest ciekawe w poniższym czterowierszu Nostradamusa przeczytać mogą wszyscy. Ale czy zauważą to co jest uderzające w tej przepowiedni… Zgoda Stwórcy na powrót do życia...

*
Duchy wielbione i wybrane,
duchy odrzucone i potępione,
Bez zgody Stwórcy nigdy nie wrócą do życia,
Nim się wypełni SŁOWO BARANKA I JEGO SĄD!
Arteuza -Centurion  27 sty 2010, o 12:32


Pozdrawiam
Moogi

4,615

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj Moogi !
Jeśli możesz , to odnieś się do obecnych wydarzeń na świecie i tego co może nas czekać w 2020 r według twoich przemyśleń .

4,616

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hejka, motto to za dużo powiedziane... smile
Traktuje ją jako coś w co wierzę, że nastąpi i nasz gatunek dojdzie do takiego poziomu zaawansowania, że dusza będzie mogła zostać przeniesiona do innego ciała, które już nie będzie ciążyć swoją starzejąca się fizycznością... niesie tez za sobą bardzo pozytywny wydźwięk.... wspaniałe czasy czekają przyszłe pokolenia..... smile Szkoda, że nie dane mi będzie w nich żyć, ale może jakieś moje pokolenie dotrwa do tego momentu.... kto wie.
To jest mój obraz oczywiście.....

*
Duchy wielbione i wybrane,
duchy odrzucone i potępione,
Bez zgody Stwórcy nigdy nie wrócą do życia,
Nim się wypełni SŁOWO BARANKA I JEGO SĄD!
Arteuza -Centurion  27 sty 2010, o 12:32

Bardzo ciekawa przepowiednia. Nie znałem jej, albo mi umknęła w zbiorze tych wszystkich przepowiedni, omenów, centurii....

Cały czas twierdzę, że po tych strasznych dla ludzkości wydarzeniach jaka będzie III WŚ ludzie zmienia podejście do wiary, uproszczą ja i będą przy niej bardziej gorliwie trwali niż jak jest to dzisiaj, że połowa wysoko rozwiniętych, chrześcijańskich krajów albo i więcej jest tak naprawdę ateistyczna a w innych kościół jest pyszny i rządzi w nim mamona.... i to co zostanie w przyszłości zrobione to to, że przykazania będą bardziej egzekwowane od ludzi, żeby już tak bardzo nie zbłądzili. Do tego człowiek będzie mógł chyba zostać wymazany cyfrowo i ślad po nim zaginie, nie będzie mógł za swoje zle uczynki zostać przeniesiony do innego ciała..... tak rozumiem ta przepowiednie, mało tego, wierzę, że to jest możliwe. Wierzę, że dusza jak my to nazywamy, która każdy z nas ma może być zgrana cyfrowo i przeniesiona już moze nieorganiczne do innej powłoki. Tak mało naukowo to widzę. Niestety nie będę w stanie tego sprawdzić... a szkoda...Ogladalem kiedyś program (nie pamiętam tytułu) o tym, że powinno być możliwe wszczepienie kości pamięci i zgranie siebie i całego swojego życia na dysk..... b. fajny, ale jednak w pewnym sensie jeszcze na tą chwilę s-f program.....

4,617

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj El rico

Nie wiem czy jestem wstanie na szybko odpowiedzieć na takie pytanie. Jednak każde pytanie ma swoje znaczenie nie tylko dla pytającego ale również dla pozostałych zainteresowanych czytelników.

Wiele lat temu, kiedy Pan Atraktor był jeszcze aktywny ze swoimi wpisami na forach - czytałem wielokrotnie w autorskich wpisach Pana Atraktora bardzo ważne zdanie z którym nie potrafiłem w tamtym czasie przejść do porządku dziennego.

Pan Atraktor pisał, że lepiej to już było i dlatego przyszłe wydarzenia będą już raczej nie za dobre.

Oczywiście nasza rzeczywistość jak zwykle okazała się bardziej skomplikowana niż komukolwiek się mogło wydawać…

Niestety wszystko o czym napisał Michel Nostradamus w swojej twórczości zaczyna się coraz szybciej wypełniać… dlatego trzeba jeszcze raz zastanowić się nad tym wszystkim co już było znane na podstawie wielu przepowiedni…

Mamy koniec drugiej dekady XXI wieku!

Wszystkie opisywane w moich autorskich wpisach na forum przepowiednie nabierają nowego spojrzenia, niestety dzięki temu, że widać początki ich wypełniania się.

Jak zwykle wszyscy myślimy, że mamy jeszcze dużo czasu na wszystko.

Michel Nostradamus pisał, że zabiegi przywódców światowych nie zapobiegną większości wydarzeń przez niego opisanych w przepowiedniach… Natomiast mogą je przesunąć tylko w czasie...

Dlatego trzeba być bardzo wyczulonym na wszystkie małe odznaki tego co może nastąpić. Po prostu nic nie dzieje się nagle i niespodziewanie. Zawsze są jakieś pierwsze znaki…

Osoby interesujące się przepowiedniami Nostradamusa mają w pewnym sensie ułatwione zadanie. Wiemy, że są przepowiednie których czas nadchodzi. Jednak tego czasu nie jesteśmy w stanie określić dokładnie…

Według moich autorskich przemyśleń musimy patrzeć na całą wielowątkową twórczość Michela Nostradamusa – natomiast wybranie tylko jednej przepowiedni czy wydarzenia - do naszych rozważań nie do końca może przynieść zamierzony efekt.

Moim skromnym zdaniem większość wydarzeń opisanych przez Nostradamusa jest ze sobą w jakiś sposób powiązana. Jednak w krótkich słowach jest to trudno opisać.

Myślę, że wypełnienie się jednego opisanego wydarzenia pociąga za sobą następne ważne wydarzenie. Natomiast czas tego wypełnienia się wydarzenia jest sprawą względną. Może to być zaraz po sobie ale również wiele lat w przyszłość…

Jeśli znajdę więcej czasu to powrócę do tego tematu…

Odpowiadając bardziej konkretnie – Mamy konic drugiej dekady XXI wieku dlatego wszystkie przepowiednie mające takie informacje w swojej treści musimy brać pod uwagę.

Dobrze, że postawione pytanie nie zawierało aktualnych wydarzeń w Polsce. Niestety wszystkie opisane przez Nostradamusa wydarzenia w naszym kraju nie za bardzo można by było opisać na spokojnie… Dlatego aktualnie opisuję Wielką Brytanie a nie Polskę.

Oczywiście zachęcam wszystkich zainteresowanych do lektury moich autorskich wątków. Można je czytać „od deski do deski” – nie skupiając się tylko na ostatnich wpisach.

Z doświadczenia wiem, że najlepiej samodzielnie wyciągnąć swoje wnioski. Natomiast moje wpisy mogą ale nie muszą pomóc w przemyśleniach każdej zainteresowanej osoby...

Pozdrawiam
Moogi

4,618

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Uni widzę z Twojego wpisu, że musimy jeszcze na dany temat porozmawiać!

Więcej wiary - mówiąc wprost. Nie chciałbym za szybko pokazać pozostałych przepowiedni Nostradamusa dotyczących tego tematu.

Myślę, że będziesz jeszcze bardzo zaskoczony tym co opisał Nostradamus w wielu swoich mało znanych przepowiedniach. Widać tam coś co się nawet większości jeszcze nie śniło.

Moje podejście do tego tematu oczywiście jest związane z przepowiedniami Nostradamusa a nie rozważeniami religijnymi.

Dlatego wiem, że nie należy mówić bez swoich przemyśleń w tym temacie o niedoczekaniu się na to co opisywał Nostradamus.

Są przecież przepowiednie, które mówią również o tym co będzie z nami wszystkimi w przyszłości a raczej z naszą świadomością – nie koniecznie zapisywaną na dyskach – pomimo tego że i otym pisał Nostradamus ale ta sprawa dotyczyła zmarłych a nie naszej duszy w przyszłości…

Więcej wiary!

Dlatego zachęcałem do dalszych poszukiwań tych przepowiedni które sam już znam…

Moogi

4,619

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W mieście zburzonego muru
Wielki wybuch na targowisku podróżnych
Niedawno zbudowane pochłonie liczne ofiary,
Płacz i lament wśród bliskich z wielu krajów.
Tylko ludy półksiężyca się cieszą
Do czasu nim się okaże,że wielu jest z ich stron!

Po niemal dekadzie ciągłych opóźnień, na lotnisku Berlin Brandenburg coś się zaczyna wreszcie dziać  - ogłoszono, że lotnisko ma być finalnie uruchomione 31 października 2020!

Zaczynają się przygotowania do testów - od kilku dni trwa rekrutacja 20000 chętnych do testów w kwietniu i w następnych miesiącach. Niektóre linie lotnicze mają już w swoim rozkładzie loty z tego lotniska.
https://www.internationalairportreview. … olunteers/

Oznacza to, że ten wielki zamach bombowy o którym mowa w w/w przepowiedni, może mieć miejsce już w 2021, albo i prędzej...

...zamach może zdarzyć się już w tym roku, podczas tych testów. Wtedy procedury bezpieczeństwa na pewno będą jeszcze dziurawe a skuszone darmowym obiadem i nietypową rozrywką tłumy afrykańskich testerów lotnisk spod znaku półksiężyca, zazwyczaj wałęsających się na socjale po zaułkach Berlina, mogą paść ofiarą na tyle znaczącą, że wartą ostatniego wiersza przepowiedni.

Sprawdziłem na www.ber-testen.de i w formularzu zgłoszeniowym nie widzę nic o kraju pochodzenia. W takiej sytuacji sprawdzanie skąd byli polegli zajmie sporo czasu. Terroryści będą się cieszyć, a jak po tygodniu policzą ofiary i się okaże, że 70% to bisurmani to się przestaną śmiać.

Tak sobie tylko gdybam...

4,620

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ten zamach, rzeczywiście wygląda na możliwy w tym właśnie miejscu. Czas pokaże...
Wracajac do przepowiedni o "Duszach obleczonych w inne ciała" to dzisiaj oglądałem film pod tyt. "Intruz". Bardzo ciekawy film typu s-f opowiadający o "duszach" może trochę w innym kontekście niż w przepowiedniach, ale nie oszukujmy się one też dla nas są na tą chwilę (przynajmniej niektóre) rodem jak z filmów s-f....

Pozdrawiam Uni

Dusza bez ciała nie będzie dłużej już cierpieć.....