461

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze
Możesz przytoczyć centurię gdzie występuje ten "Chytry Lis". Rozumiem że jest to przydomek polskiego polityka lub osoba która niedługo wejdzie do polityki.

462

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jeśli Notsradamus miał na myśli jego charakter pisząc chytry lis to raczej trudno będzie typować jeśli chodziło  o nazwisko to cy to jest... Tomasz Lis...?!

463

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wszystkich,

Nie udzielam się, natomiast cały czas śledzę forum. Ale dmox z tym Tomaszem Lisem mnie rozśmieszył tak bardzo, że musiałam napisać. Dmox to żadna złośliwość z mojej strony, ale poprawiłeś mi humor smile dzięki!

Pozdrawiam serdecznie.

464

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "dmoxa".

Nie wiem kto będzie cesarzem odrodzonego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego,ale szybko to się nie stanie więc bardzo wątpię,żeby tu chodziło o tę postać o której piszesz,tym bardziej,że ten cesarz ma być przedtem księdzem katolickim,który w wyniku różnych wydarzeń(bardzo krwawych)ma zrzucić  przedtem publicznie swoją sutannę depcząc ją nogami!
Cesarz ten ma wybrać swojego brata biżniaka-też księdza(przeora klasztoru w Monachium)na papieża,to jest Antypapieża,którego tylko on kościół niemiecki będą uznawali.
Obaj mają zasiadać na swoich tronach (cesarskim i papieskim)w Monachium gdzie zostanie przeniesiona stolica Odnowionego Cesarstwa i Papiestwa.

Pozdrawiam

Atraktor

465

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Julka i Dmoxa"

Napiszę o tej ciekawej postaci znacznie więcej nieco póżniej.
"Chytry Lis"ma być politykiem najprawdopodobniej lewicowym,który przechytrzy Bastrana i jego partię i na krótko obejmie władzę nie dopuszczając do rządzenia mimo zwycięstwa w wyborach  partii wspieranej przez"Zachłannego Zakonnika".
Ma on bardzo narozrabiać w polityce europejskiej,najprawdopodobniej był przedtem jakimś duchownym.
Ale o tym kiedy indziej.

Atraktor

466

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Julka.

To nie jest takie proste mam dużo tekstów M Nostradamusa i Nostradamusa Młodszego wśród wielu tysięcy wiem,że takie teksty (3 lub 4 może5)istnieją ale muszę je w tym "gąszczu"odnależć.
Muszę się przygotować do pisania o"Chytrym Lisie",a to trochę potrwa jeżeli mam się podeprzeć tekstami.
Na pewno "Chytry Lis" to nie Tomasz Lis-po prostu jest zbieżność nazwy;Lis" i nic więcej.

Atraktor

467

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Dmoxa"

Jak już pisałem za Króla Kraka Polska będzie bardzo dużo znaczyła w Europie i Świecie-będzie jednym z mocarstw choć nie najsilniejszym,będzie Zjednoczonym Królestwem najpierw 6,a póżniej 12 narodów!
Po rządach króla Sinobrodego buncie"Czarnej Madonny" i autorytarnych rządach "Nierozsądnego Zdrajcy"zaczną się w Polsce działania odśrodkowe.
Aby zapobiec rozpadowi państwa zostanie zlikwidowana monarchia,która i tak"de facto"upadnie wraz z tzw:rewolucją mieszczańską "Czarnej Madonny"i obaleniem Sinobrodego.
Po krótkich rządach(zostanie obalony siłą)i najprawdopodobniej wyroku sądowym "Nierozsądny Zdrajca"zostanie rozstrzelany,a Polska zamiast Zjednoczonym Królestwem stanie się Zjednoczoną Konfederacją chociaż już bardzo lużną.
Władza w kraju ma być rozdzielona na 12 równoprawnych przedstawicieli 12 narodów(1 ma reprezentować 1 naród).
Te rządy mają trwać około 20 lat,póżniej ma dojść do zamieszek,waśni wewnętrznych i rozpadu państwa na 3 części, w każdej z części władzę mają sprawować kłócący się ze sobą Polacy dlatego M Nostradamus nazwał te kraje"polskim gorącym kotłem"

Atraktor

468

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Chciałbym widzieć te kwartyny, bo na razie wygląda to na luźną twórczość Pana X .

469

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy spodziewa się pan kolejnej 3 kadecji Mekrel po wyborach jesienią i jak długoo Merkel czyli jak pisał Notsradamus brzydka  kanclerz ma rządzić Niemcami i jak rozwinie się sytuacja w Niemczech do upadku Uni i zjednoczenia z Fracją i krajami beneluksu w Stany Zjendoczone Europy pozdrawiam

470

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy mógłbyś napisać jakiś tekst Notsradamusa o sytuacji  w Niemczech od teraz do upadku Unii stworzeniu kraju z Francją . Jeżeli takie teksty istnieją oczywiście.

471

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Eliza napisał/a:

Witam wszystkich,

Nie udzielam się, natomiast cały czas śledzę forum. Ale dmox z tym Tomaszem Lisem mnie rozśmieszył tak bardzo, że musiałam napisać. Dmox to żadna złośliwość z mojej strony, ale poprawiłeś mi humor smile dzięki!

Pozdrawiam serdecznie.


zapewniam Cię ,że jest wiecej takich "ciekawych' porównań:) na tym forum

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

472

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@pablodart - W takim razie muszę jeszcze raz dokładnie przeczytać smile coś mi umknęło.

473

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

a Merkel  jako"brzydka kanclerz":)
hehehhe

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

474

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

W poprzednim swoim tekście w sposób bardzo ogólny nakreśliłem przyszłą historię Polski w XXI wieku.
Zapewne wielu z Was jest zawiedzionych tym,że potęga Polski skończy się w początkach XXII wieku(czyli po stosunkowo krótkim czasie),ale musicie wiedzieć,że w tym samym czasie w ogóle zacznie spadać rola i znaczenie w świecie zarówno państw jak i narodów.Z końcem XXI wieku,a z początkiem XXII nastąpi zapowiadana przez wiele przepowiedni(nie tylko M Nostradamusa) tzw:”Era Wodnika”!
Świat w tym Europa odbudują się już po długiej i ciężkiej 27-letniej III wojnie światowej ,a przede wszystkim zniszczoną infrastrukturę.
Zacznie się nowa rewolucja tym razem technologiczna,a nie przemysłowa.W końcu XXI wieku jakąkolwiek pracę fizyczną ,a także w większości i umysłową zaczną wykonywać roboty,czyli humanoidy to znaczy;”sztuczni ludzie”jak ich nazwał Nostradamus!
Pracy będzie bardzo niewiele,a ludzi za wiele!
Zaczną się nowe olbrzymie problemy natury egzystencjalno-ekonomicznej!
W Polsce jako pierwszym kraju świata zaczną się olbrzymie bunty bezrobotnych rzesz mieszkańców miast.W wyniku nieudolnych i aferalnych rządów Króla Sinobrodego w Polsce wybuchnie WIELKIE POWSTANIE LUDOWE o podłożu również religijnym,któremu będzie przewodziła murzynka zwana:”Czarną Madonną”!
Zdobędzie ona dużą popularność i posłuch szczególnie wśród ludzi bardo religijnych,o wiele większe niż obecnie ksiądz Rydzyk.
Urodzona w Częstochowie ,uczennica żeńskiej szkoły klasztornej,przyszła zakonnica będzie twierdziła,że jest dziewicą,wcieleniem Matki Bożej na ziemi i ma za zadanie uwolnić ludzi od cierpień życia codziennego,oraz uwolnić od rządów znienawidzonego despoty jakim ma być „Sinobrody”.
Zdobędzie ogromną popularność w Polsce i na Świecie.W wielu krajach zaczną powstawać różne ruchy jej imienia i wybuchać bunty społeczno-religijne.
Ale o jej działalności i walce napiszę w innym terminie.
Natomiast teraz wrócę do tzw robotów-humanoidów!
Najpierw będą to osobniki dość prymitywne przypominające raczej manekiny ,ale z czasem po udoskonaleniu produkcji tzw:biologicznych organów zastępczych;”sztuczna skóra,mięśnie itp”.Te humanoidy będą coraz bardziej przypominały ludzi i właściwie w końcu XXIII wieku staną się nierozpoznawalne,czyli trudno ich będzie rozróżnić jak pisze Nostradamus od zwykłych ludzi”z krwi i kości”.
Humanoidy będą produkowane jako:dzieci(do zabawiania ludzkich dzieci)jako kobiety(służące do prac wykonywanych do tej pory przez kobiety),oraz oczywiście jako mężczyżni!
Będą to też”maszyny samodzielnie myślące” bo ludzkość przejdzie na komputeryzację kwantową z obecnej elektronicznej.
W póżniejszych wiekach ci”sztuczni ludzie”będą się buntować przeciwko naszym potomkom.aż dojdzie jak pisze M Nostradamus najpierw do tak zwanej”wojny z maszynami”,a później z tzw:”sztucznym mózgiem”!
W końcu obecnego to jest XXI wieku  zostanie też odbudowana populacja ludzka, po ogromnych stratach spowodowanych III wojną światową i wielkich katastrofach naturalnych.
W wyniku ogromnych przemieszczeń mas ludzkich i krzyżówek międzyludzkich właściwie  przestanie mieć znaczenie jakikolwiek kolor skóry lub język.
Powstaną specjalne urządzenia podobne do zegarków(będą noszone na rękach),które będą od razu tłumaczyli jakikolwiek język na język jego posiadacza,będą też najprawdopodobniej zastępowały telefony komórkowe,a łączenie będzie automatyczne po usłyszeniu”rozkazu”swojego właściciela!
Zaś najprawdopodobniej w XXIV wieku w ogóle przestaną istnieć oddzielne państwa i narody.
Po III wojnie światowej liczba państw na świecie się drastycznie zmniejszy.
Najprawdopodobniej z obecnych około 200 pozostanie nie więcej jak około 50!
Ta liczba w XXII wieku zacznie się również powoli zmniejszać bo będą coraz bardziej postępowały procesy integracyjne.
Zaczną masowo powstawać,miasta i fabryki na morzach i oceanach,czyli tzw”sztucznych wyspach”,a z czasem ludzie zaczną budować też miasta na dnie mórz i oceanów,oraz w przestrzeni kosmicznej i na innych planetach.
W wyniku takich kolonizacji M Nostradamus pisze,że ludzie będą się coraz bardziej gatunkowo różnicować!
W XXII wieku CYWILIZACJA LUDZKA NABIEZE NOWEGO ROZWOJOWEGO ROZPĘDU!
Po IV 3-letniej wojnie światowej wywołanej przez przywódcę Szkotów Mastina(Mastifa) 3 skłócone ze sobą polskie państwa wejdą najprawdopodobniej w skład  tzw: Wielkiej Konfederacji Euroazjatyckiej z wyjątkiem Anglii,która ma wejść do zaoceanicznej struktury zwanej Konfederacją Atlantycką Ameryki to spowoduje wielką rywalizację półkoli zachodniej z półkulą wschodnią.
W końcu XXII Europa utraci najprawdopodobniej w ogóle na znaczeniu politycznym i gospodarczym,bo ;Wielka Konfederacja Euroazjatycka połączy się z tzw:Skonfederowanymi Stanami Afryki w Konfederację Afro-Azjatycką!
Ale to już są przyszłe wieki.
Tematem tej strony jest przyszłość Europy w wieku XXI.
Nas jako Polaków interesuje przyszłość naszego państwa i narodu,co jest w oczywisty sposób zrozumiałe.W następnym artykule zacznę pisać o najbliższej przyszłości to jest o obecnej drugiej i o trzeciej dekadzie obecnego wieku.
A więc co będzie po okresie rządów Bastrana?
Co czeka w najbliższych latach Europę i Świat?
Stoi przede mną bardzo trudne zadanie,zdaję sobie z tego sprawę,ale spróbuję to zrobić ,czego nie zrobił Arteuza to znaczy opisując dokładniej wiek XXI z podkreśleniem spraw dotyczących Polski i naszego zmieniającego się bez przerwy narodu!
Oczywiście nie wszystko co tu będę pisał  się sprawdzi bo teksty M Nostradamusa i tzw:Nostradamusa Młodszego są trudne,a niektóre nawet bardzo trudne do rozszyfrowania,ale myślę,że można spróbować,bo co nam szkodzi.
Opisując dokładnie wiek XXI będę przytaczał teksty,które wg mnie mogą tego wieku dotyczyć.
A może jednak coś rozszyfrować się uda!?
Obecny wiek to wiek XXI ,a więc te moje interpretacje będziecie mogli właściwie sprawdzać na bieżąco,czyli na „żywo”
Pamiętajcie jednak,że jeżeli będzie coś”nie tak” to znaczy,że ja się pomyliłem,ale na pewno nie mistrz M Nostradamus!

Pozdrawiam


Atraktor

475

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Poloneza czas zacząć lol Czekamy na teksty !!!1

476

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze możesz przytoczyć werset Nostradamusa świadczący o tym, iż 3 Antychryst ma narodzić się dokładnie pół wieku po śmierci Hitlera?

477

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

bardzo dużo rzeczy o przyszłości można się dowiedzieć tutaj pozdrawiam

478

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ciekawe jak będzie przebiegał proces połączenia Wielkiej Polski z Wielką Fracją po wojnie i w 22 wieku;

479

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Putin też chce stworzyć Unię Euroazjatycką ale bez Europy;

480

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hej dmox . A może tak usystematyzować to forum . Poczekaj , cierpliwość to dobra cecha .