961

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora
( tekst centurii podaję za Arteuzą z forum GP)

Persage IV 45,2

Gdy żelazne orły będą niszczyć z zachodu
Machdi zdradzi wiernego sąsiada
5-milionowa Armia stanie u wrót Persji
Po krwawym marszu bojowników zjednoczy dwa odłamy

Z tego czterowiersza wynika że Mahdi w ramach "przeprosin" uderzy na Iran wraz z USA a może i Izraelem. Czy to możliwe?

962

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,

Atraktor w jednym z poprzednich postów wspomniał o Izraelu. Przypomniała mi się bardzo słabo znana przepowiednia na temat Izraela  Marii Valtorty z "Poemat  Boga - człowieka"

"Zaprawdę, wiedzcie to, ani jeden kamień Jerozolimy nie pozostanie nietknięty. Ogień, tarany, proce i oszczepy zwalą na ziemię, zniszczą, wstrząsną każdym domem i Miasto święte stanie się jaskinią i nie tylko ono... Jaskinią będzie nasza Ojczyzna. Pastwiskami dzikich osłów i szakali, jak mówią prorocy, i to nie na jeden rok ani na wiele lat, ani na wieki, lecz na zawsze. Pustynia, ziemie spalone, jałowość... Oto los tych ziem! Pole sporów, miejsce udręki, marzenie odbudowania ciągle niszczone przez bezlitosny wyrok, próby powstania na nowo – tłumione w zarodku. Los ziemi, która odrzuciła Zbawiciela i chciała rosy, która jest ogniem, na grzesznych."

"Czy przyglądaliście się kiedyś staremu drzewu, którego rdzeń niszczy choroba? Przez lata wegetuje z trudnością, z takim wysiłkiem, że nie wydaje ani kwiatów, ani owoców. Tylko kilka nielicznych liści na wyczerpanych gałęziach wskazuje, że jeszcze nieco soku się wznosi w górę... Nagle, w kwietniu, kwitnie cudownie i pokrywa się licznymi liśćmi. Właściciel cieszy się z tego, bo przez tyle lat troszczył się o nie, nie otrzymując owoców. Cieszy się myśląc, że drzewo wyzdrowiało i staje się znowu bujne po tak nędznym stanie... O, a to jest złudzenie! Po tak żywiołowym wybuchu życia, oto przychodzi nagła śmierć. Opadają kwiaty, liście i małe owoce – które już, jak się wydawało, zawiązują się na gałęziach i zapowiadają obfity zbiór – i z nieoczekiwanym łoskotem, drzewo wali się na ziemię, zepsute u podstawy.

    Tak stanie się z Izraelem. Po wegetowaniu przez wieki bez dawania owoców, rozproszony, zgromadzi się na starym pniu i będzie wyglądał jak odbudowany. W końcu zgromadzi się Lud rozproszony. Zgromadzony otrzyma przebaczenie. Tak. Bóg poczeka na tę godzinę, aby zatrzymać bieg wieków. Wtedy nie będzie już wieków, lecz wieczność. Błogosławieni ci, którzy otrzymawszy przebaczenie, będą stanowić przelotne kwitnienie ostatniego Izraela, który się stanie, po tylu wiekach, własnością Chrystusa. Umrą oni odkupieni wraz z wszystkimi ludami ziemi. A z nimi błogosławieni ci spośród nich, którzy nie tylko poznają Moje istnienie, ale przyjmą Moje Prawo jako prawo zbawienia i życia."


Pozdrawiam
Takitamktos

963

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Być może niektórzy z Was już się z tą przepowiednią zetknęli, ale może nie wszyscy - dlatego podaję jako ciekawostkę. Ja zetkąłem się z nią w 2005 roku, podobno jest częścią dłuższej przepowiedni dotyczacej losów Polski i świata. Wg informacji osoby, która ją 'odnalazła' była przepisana do kroniki parafialnej w latach dwudziestych (sama przepowiednia jest starsza), Z tego co pamiętam gdzieś na Śląsku. Niestety poza tymi ogólnikami nie wiem nic więcej na jej temat. 

Gdy zachodni i wschodni wróg nasz między siebie nas rozdzieli,
Ci, którzy obiecali przyjść z pomocą, nie przyjdą,
Oni zdradzać nas będą przez następne wieki, -
Jednak wróg zachodni przeciwko wschodniemu się obróci,
A ten zmiażdży jego potęgę, bo choć tępy ma miecz,
To żołnierzy ma stokroć więcej od niego,
Wróg wschodni z królem naszym pakt podpisze, -
I nastanie pokój, -
Jednak król wschodni królów naszych będzie trzymał za rękę,
I wielkich wodzów bez wiary ręką kierować nasz kraj będzie,
Będą wtedy głosić, że wszyscy jesteśmy braćmi,
Że mamonę wyrzucili a szlachtę z pospólstwem zrównali,
Ale to będą tylko fałszywe przysięgi owych królów ze Wschodu,
Którzy choć dobrze mówią, źle będą czynili,
Aż na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
Wódz ten lud prosty na pomoc wzywać będzie,
Siłą i wolą ludu chciał będzie budować potęgę,
Jednakże przez wschodniego króla będzie miał związane ręce,
I rozwieją się wtedy marzenia narodu,
Który jednak silny duchem nie podda się,
A pomagał mu będzie sługa Boży w białej szacie,
Który z tego narodu wywodził się będzie
I zwycięży naród za lat dziesięć w powstaniu,
Radość będzie wielka
Lecz wkrótce nowi królowie polscy,
Miast spełnić ślubowanie złożone narodowi,
Magnatom wielkim z zachodu wysługiwać się będą,
Ich kramy i bankierów do siebie sprowadzą,
I to co narodu polskiego ich teraz własnością będzie,
A wielką lichwę i wyzysk czynić oni będą,
A także polscy magnaci odbiorą królestwu i ludowi własność jego,
I wielkie majątki na grabieży tej zdobędą,
A cenić bardziej mamonę będą niż bliźniego swego,
I wtedy kto nie będzię im z czego dać miał,
Nic wartym dla nich nie będzie,
A od czasu gdy żelazne strzały wieże dwie z ziemią zrównają,
Coraz gorzej na świecie dziać się będzie,
I pełno kłamliwych obrazów przy drogach ustawionych będzie,
Na nich zachwalać kramarze chciwi swój towar będą,
A także głosem z daleka słanym i żywym obrazem czynić to będą,
A na zachodzie mężczyzna z mężczyzną żyć będzie,
A kobieta do kobiety się będzie tuliła,
I jak kobieta z mężczyzną małżeńskie łoże dzielić będą,
A ślubu świętokradzkiego król im udzielać będzie,
I będzie się tam też dzieci zabijało,
Choć zdrowe i niewinne światła dziennego nigdy nie ujrzą,
A królowie zachodni te zwyczaje w Polsce będą zaprowadzić chcieli,
Lecz polskich władców dwóch, którzy matkę wspólną mieli,
A panować krótko będą,
Wypędzić chcieli będą z Polski zachodnie złe obyczaje,
Lecz pod naciskiem króla z zachodniego kraju zwyczaje te wprowadzić
musieli będą,
A naród okłamywany wiwatował im będzie,
I wybierze na króla swojego magnata wielkiego
Który kłamliwymi słowami do swawoli namawiał będzie,
I zabroni mieć ludowi czegokolwiek wspólnego,
I wszystko co służy ludowi magnatom innym rozdawać każe,
A oni jeszcze gorsi od poprzedników swoich będą,
Kto nie zapłaci, mieć niczego nie będzie,
Mamona i rozpusta zapanuje nad narodami świata, -
Lecz narody które innego boga czcić będą,
A które chciwym kramarzom wieże dwie w pył obróciły,
Ruszą do boju przeciwko narodom,
I straszna wojna się stanie
Narody fałszywego boga strasznej użyją broni, Miasto z domem
samozwańczego władcy świata w pył obrócone zostanie,
A także wiele miast, które popierać go będą w gruzy się zamieni,
Wtedy na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
Który odbierze magnatom to co zagrabili po fałszywych braciach,
I wraz z ludem panować nad tym będzie, -
Ruszy do boju przeciwko narodowi niewiernych, -
A czarny lud z południa przyjdzie mu z pomocą,
A także lud z kraju gdzie piękne niewiasty o czarnych włosach mieszkają,
Bratni ich związek narodów niewierne narody zwycięży
Pomoże podnieść się z gruzów krajom zachodnim,
Które przez mamonę podźwignąć nie będą się umiały,
I wypędzi od nich rozpustę i mamonę rózgą żelazną,
Narody zachodnie wybiorą sobie nowych królów
A polski król nad wyborem dobrym czuwał będzie,
Polskę z czarnym narodem południa bratni związek połączy,
I będzie czarny naród polskiej mowy się uczył,
A król polski poślubi dziewczynę z tamtego narodu,
I wielka połączy ich miłość,
Narody z południa nie będą więcej cierpiały głodu i strasznych schorzeń,
Które w czasach wyzysku ich z wielką siłą nękały,
W związku z narodem polskim,
Utworzą wielkie wspólne, szczęśliwe królestwo,
Rządzone przez króla i radę ludową,
Majątek narodów zostanie sprawiedliwie rozdzielony,
Źli ludzie zostaną ukarani,
I w nowym, wspólnym, szczęśliwym królestwie,
Stanie się miłość bliźniego bez granic,
A kraje które osobno zostaną,
Będą wdzięczne wielkiemu królestwu,
Lecz będą pomiędzy sobą zwaśnione

964

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pewnie fałszywka, powiem więcej : ktoś ją sobie wymyślił i potem ubrał w parę środków stylistycznych przy zachowaniu fundamentów. Ten tekst znajdziecie tylko na kilku forach, nigdzie indziej nie ma o nim żadnej wzmianki, nikt o nim nie słyszał.

Ostatnio edytowany przez Mr_Makaveli (2013-03-29 22:09:21)

965

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie mam pojęcia po co pan sieje dezinformacje ?

Może zamierza pan jakoś sektę stworzyć i wyznawców szuka.

Zauważyłem że wścieka się pan na słowa : Wielka polska , Słowianie i badania DNA ,oraz wszystkie inne przepowiednie które mówią o dobrej przyszłości polski .

PS. Proszę nie odpisywać z tym postem żegnam to forum. Nie uważam by pan coś jeszcze wartościowego napisał ale może się mylę big_smile i poinformuje pan pozostałych forumowiczów na temat powiązań Nostradamusa Sabataja i Mickiewicza .

Do pozostałych forumowiczów "Strzeżcie się fałszywych proroków"

Żegnam

I właśnie skopiowałem tę najistotniejszą część wypowiedzi "nikt-a"żeby Wam pokazać,że po prostu po stylu zadawania pytań z tymi dodatkowymi podtekstami politycznymi mającymi na celu obrażanie swoich adwersarzy jest na porządku dziennym pewnych ludzi którzy uważają siebie za jedynych katolików i  patriotów miłujących swój kraj.
OTÓŻ JA TEŻ BARDZO KOCHAM SWOJĄ OJCZYZNĘ I JESTEM KATOLIKIEM.
WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z KOŚCIOŁA (BO ZAWSZE JESTEM W NIM W WIELKI PIĄTEK)Z NABOŻEŃSTWA GDZIE UCZESTNICZYŁEM PRZY ZŁOŻENIU DO GROBU JEZUSA.
Ucałowałem też krzyż i przyjąłem komunię świętą.
Nie pisał bym tego,ale te osoby bardzo podkreślają swoją katolickość.
Proszę zwrócić uwagę na zdanie "nikt-a",a najprawdopodobniej "nikeragena z forum "GP",który napisał dosłownie to samo zdanie o wyższości Słowian nad innymi narodami powołując się na patologiczną niebezpiecznie rasistowską książę nijakiego pseudonaukowca TS Marskiego pdt:"Księga Popiołów."
Którą tak samo znam jak prace Karla Haushofera ideologa nazistowskiego,który uważał,że rasa germańska jest rasą najwyższą wybraną przez Boga aby rządzić światem,a inni w tym Słowianie powinni im służyć.
Oj!-Panie "nikt,nikaregen"to nie ma nic wspólnego z wiarą w Boga,a nie tylko z katolicyzmem!
Tę ideologię wyższości jednych nad drugimi przyjął Adolf Hitler i ją realizował.
Obecni pseudonaukowcy naziści niemieccy wydają również swoje odkrywcze książki o jakoby wyższości niemieckiego -germańskiego DNA(tak jak"nik,czyli nikeragen")nad polskim,czyli słowiańskim rodowodem1
Jak chcą wojny to niech się biją sami ze sobą,a nie wciągają w to innych!

JAKO KATOLIK I WYZNAWCA JEZUSA CHRYSTUSA ODRZUCAM OBIE TE BARDZO NIEBEZPIECZNE IDEOLOGIE!.
Jesteśmy wszyscy sobie równi,tego nie którzy (nie tylko Polacy,ale i Niemcy i inne narody nie chcą przyjąć do wiadomości!)
A Bóg czeka,daje pod rozwagę i mówi;wszyscy jesteście moimi dziećmi i wszystkich Was tak samo kocham;niezależnie z jakiego narodu się zrodziliście,właśnie to mówi Bóg panowie:"nikt-nikeragen,czy xero"!

Przed takim postępowaniem ostrzegał też M Nostradamus,mówiąc,że chęć górowania jednych ludzi nad drugimi ludżmi,czy jednych narodów nad drugimi powoduje całe zło świata i te NIESZCZĘSNE WOJNY ZADAJĄCE LUDZIOM TYLE NIEPOTRZEBNYCH CIERPIEŃ!
Dlaczego,Ci ludzie mnie tak ścigają,że chcę im przekazać jakąś wiedzę którą posiadam,nie rozumiem?
Przecież ja nie namawiam tu nikogo do zapisywania się do jakiegoś innego wyznania.
Odpowiadam na każde pytanie,które mi się zadaje bez podtekstów np"dmoxa".
NAPISAŁEM PRZECIEŻ ,ŻE TEŻ SIĘ OD UCZĘ,BO WCALE NIE JEST TAK,ŻE WIEM WSZYSTKO!
DUŻO OSÓB SIĘ ZE MNĄ NIE ZGADZA I MA DO TEGO PRAWO I BARDZO DOBRZE.

Ja też chcę,żeby Polska była w przyszłości wielka tak jak chyba każdy Polak i Polka!
Ale M Nostradamus o tym pisał, że  każda wielkość,ma swoją cenę(wojnę) i granice(początek i koniec)i dlatego tacy ludzie jak; "nikt,czyli nikeragen,lub xero i nie którzy inni nie chcą tego przyjąć do wiadomości-ale to ich problem,oni uważają jak dzieci ,że wszystko musi się dobrze skończyć również dla Polski i w to wierzą.
Ale to w końcu wierzą Oni w Apokalipsę Świętego Jana ,czy nie wierzą?
Tam pod sąd idą wszyscy z osobna ludzie(żywi i umarli) i wszystkie narody-więc się nie wywyższajmy ponad inne!

Pozdrawiam;Atraktor

ps:szkoda,że przestał tu pisać"numer jeden"bardzo dużo mi dał do myślenia!

966

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Julka;

Powiem Ci szczerze,że nie mam tej centurii w swoich zbiorach,ale skoro przekazał ją Arteuza to znaczy,że takowa jest.
Jak już pisałem uprzednio,takich tekstów jest bardzo dużo,kilka tysięcy-ale czy wszystkie te almanachy z różnych wieków są prawdziwe,też nie wiem i o tym też już pisałem!,powtarzam to co pisałem ,ja nie jestem takim specjalistą w tej dziedzinie(twórczości M Nostradamusa)jak Arteuza,czy Andy Collins.
Po prostu te teksty które posiadam to samodzielnie interpretuję,lub przekazuję interpretację innych z którymi akurat się zgadzam.
Możliwe,że masz rację tę centurię można różnie interpretować.

Atraktor

967

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pan Atraktor poczuł się pewnie, ma pełne wsparcie ze strony adminów, tak więc może się wozić po wszystkich jak po łysej kobyle. cool

968

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

xero napisał/a:

Pan Atraktor poczuł się pewnie, ma pełne wsparcie ze strony adminów, tak więc może się wozić po wszystkich jak po łysej kobyle. cool

Wsparcie ma takie, jak każdy inny użytkownik tego forum (choć moim zdaniem za bardzo wszystko bierze do siebie).

Dalsze posty z osobistymi wycieczkami będą kasowane. Jak ktoś ma coś komuś do zarzucenia, to niech to robi podając konkretne argumenty.

969

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Czy Nostradamus w swojej twórczości odnosi się do świata przyrody w trakcie trwania III wojny ? Czy wyginą niektóre gatunki zwierząt itp. ?

Jak opisuje Nostradmus trzesienie ziemi na Morzu Północnym i Morzu Bałtyckim w wyniku którego zalany zostanie Gdańsk i Mierzeja Wislana i Helska ? Czy jeszcze inne obszary kraju zostaną zniszczone ?

Obserwując wydarzenia na świecie, zastanawiam się czy istnieje jeszcze szansa do uniknięcia przepowiadanych zdarzeń, aby nie doszło do konfliktu z muzułmanami... Czy jest to mozliwe mimo tej krótkowzroczności rządzących ?

I jeszcze jedno pytanie: wersy dotyczące Polski w części powiązane są z postacią Arki (papieżem), czy takowe powiązania Arki istnieją również z Argentyną ?

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-03-29 23:42:36)

970

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pan Administrator mnie intryguje... od dawna...
Pozdrawiam.

971

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Wracam do tematu.

Obserwuję uważnie to co się dzieje w sprawie Korei Północnej jestem przekonany ,że sytuacja będzie się coraz bardziej zaostrzała i komplikowała.
Komuniści z Korei Północnej na pewno (mimo posiadania paru ładunków nuklearnych)nie mięli by  aż takiej odwagi,aby bez poparcia komunistów chińskich doprowadzić do takiego przeciwstawienia się całej potędze militarnej tak wielkiego supermocarstwa jakimi są Stany Zjednoczone.
Niewątpliwie jesteśmy w przededniu bardzo ważnych wydarzeń związanych ze stopniowym narastaniem tego konfliktu.
Również sytuacja w Syrii daje wiele do myślenia.
Ciekawe jak zareaguje Iran ,kiedy rebelianci sunniccy zaczną brać górę w starciu z popieranym przez szyitów, Asadem.
Z przepowiedni M Nostradamusa wynika,że Iran nie odważy się interweniować po stronie Asada,natomiast bardzo popsują się jego stosunki z Turcją .
Turcja i Izrael wobec wspólnego irańskiego zagrożenia znowu się do siebie zbliżą.
Jak już pisałem,w wyniku porozumienia pomiędzy USA i Chinami,po likwidacji kryzysu koreańskiego w świecie będą już następować szybkie i bardzo niekorzystne zmiany.
Przypuszczam,że w Polsce po wyborach parlamentarnych i prezydenckich nie wiele się zmieni.
Wybory w 2015 roku wygra raczej jeszcze PO,a prezydenckie B Komorowski.
Jednak moim zdaniem gdzieś koło roku 2017 dojdzie do przedterminowych wyborów parlamentarnych i tym razem wygra je PIS,ale tak jak już pisałem nie zostanie on dopuszczony do władzy przez parlamentarną większość zjednoczonej opozycji.
Najprawdopodobniej wszystkie partie możliwe,że;PO,SLD i inne utworzą bardzo kruchy mało stabilny rząd w którym władzę zdobędzie(tak jak pisze M Nostradamus),albo od razu,albo po jakimś czasie były ksiądzi zdeklarowany antyklerykał zwany „Chytrym Lisem”.
To on rozpocznie walkę z kościołem katolickim i polską prawicą.
Z przepowiedni M Nostradamusa wynika,że ten przyszły premier będzie miał na rękach wiele niewinnej krwi,jak okaże się po  utracie przez niego władzy.
Rządy te  też mają być nie długie możliwe,że do roku 2019 ,lub 2020.
Koło roku 2020 zacznie się już rozpadać i Unia Europejska i NATO,a kryzys gospodarczo-finansowy już nie tylko w Europie,ale i na całym świecie będzie się dawał wszystkim państwom i narodom dobrze „we znaki”.
W tym samym czasie świat(jak już wspominałem)przeżyje wiele katastrof naturalnych co jeszcze bardziej pogłębi globalny kryzys.
Najprawdopodobniej wtedy właśnie ,możliwe że w roku 2020 w różnych krajach europejskich w tym w Polsce wybuchną krwawe rozruchy i rewolucje i  w naszym kraju dojdzie do władzy wspominany tu często Generał Dyktator!
Jego rządy mają być stosunkowo długie ,możliwe ,że trwające ponad 10 lat.
W tym okresie,gdzieś od połowy jego rządów Polska ma przejść przez straszny terror i przymusową islamizację.

Dalszy ciąg po Świętach.

Wszystkiego Dobrego:Atraktor

972

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze jak rozumiem Generał do władzy dojdzie przed 3 WŚ . W czasie jej trwania pójdzie w układ z Arabami .
Czyli wojna rozpocznie się w około 2021 r ?
Atraktorze moim zdaniem do wojny dojdzie raczej będzie bardzo bardzo blisko ,gdy Smok zajmie Formozę. O czym wielokrotnie pisałem na GP , Bez zajęcia Tajwanu ChRL nawet nie może marzyć o podbojach, dlatego iż jego MIĘKKIE Podbrzusze jest odkryte ,a po zajęciu wyspy i paru innych bardzo strategicznych ,,obrośnie w pancerz i będzie nabierał sił dzięki strategicznym zasobom ,które się znajdują w pobliży tych wysp.
USA ,, po-darowując" wyspy ze złożami przekreśli swoją politykę ,w której  Chiny mają mieć jak najmniejszy dostęp do paliw kopalnych. Ta polityka znacznie utrudnia wzrost gospodarczy Państwa Środka, które mogło by się rozwijać rocznie ponad 22%.
Jestem ciekawy czy Nostradamus, w jakiejś centurii mówi o otwarciu grobowca cesarza SMOKA, bo praktycznie w 100% grobowiec jest zlokalizowany. Tylko wladze Chin boją się go otworzyć .Jak głosi bardzo stara chińska legenda.  Gdy zostanie otwarty grobowiec cesarza Smoka Chiny wyruszą na straszną wojnę i będzie to bardzo krwawa i ogromna kampania.
Coś ten scenariusz znacznie nabiera tempa i wojna do 2021 r może się rozkręcić na dobre.
Mam nadzieje ,że wszyscy się bardzo mylimy i do wojny nie dojdzie.
Bo u Boga nie ma rzeczy nie możliwych i tylko od naszego zachowania zależy co się stanie .
Na te najważniejsze święta Chrześcijański wszytki życzę zdrowia ,miłości ,pogody ducha i aby pokój i miłość zapanowały w naszych domach i Ojczyźnie.   
PS
od czasu do czasu proponuję Państwu obejrzeć ,,Pasję" to może wtedy przypomnicie sobie co to miłość i wybaczenie.
Wesołych Świąt Zmartwychwstania  Pańskiego!!!

973

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wesolych Swiat  dla  wszystkich

974

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeśli chodzi o pogodzenie Turcji i Izraela to już się dzieje. Podczas ostatniej wizyty Obamy akurat przypadkiem doszło do pogodzenia Turcji i Izraela;. Chodzi o zatopienie statku z pomocą humanitarną do Strefy Gazy gdzie Izrael nie pozwolił dopłynąć. Opozycja syryjska i dostanie ciężki sprzęt od Arabii Saudyjskiej. Trwają ważne walki o największe syryjskie miasto na północy kraju Aleppo. Rebelia musi je zdobyć żeby zamknąć łuk okrążenia Asada od Północy. Południe zajęte.

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-03-30 10:41:20)

975

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Apokalipsa św.Jana

13, 16-17   I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci, wolni i niewolnicy dają sobie znamię na rękę prawą lub czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia  - imienia Bestii lub liczby jej imienia.

"Podskórne chipy mogą w przyszłości ułatwić komunikację z urządzeniami elektronicznymi. Ich twórcą jest John Rogers z University of Illinois, który opracował giętkie, przypominające tatuaże, obwody elektroniczne. Mogą one być nanoszone na skórę i nie ograniczają ruchów ciała.

Ponieważ wynalazek Rogersa ma bezpośredni kontakt ze skórą, obwód może zostać sparowany z iPhonem, Nike+ Fuelband czy innym gadżetem elektronicznym, który magazynuje dane."

Więcej w źródle, polecam zobaczyć zdjęcia


źródło: http://nt.interia.pl/technauka/news-pod … nId,950085

Pozdrawiam
Takitamktos

976

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 jak twoim zdaniem odpowie Iran po utracie Syrii i upadku Asada? Bo rebelia jest bliska zamknięcia okrążenia Damaszku od Północy muszą tylko zdobyć Aleppo. Czytałem o rewolucji szyickiej na wschodzie Arabii Saudyjskiej . Mieszka tam 2 miliony szyitów i akurat na wschodzie Arabii znajduje się 90 procent ropy i ropociągów. Iran mógłby je wysadzić. Co jeszcze twoim zdaniem Iran może popsuć jako zemstę i zaszkodzić interesom USA w regionie. Np rebelia Alawitów na Wschodzie Syrii;?A interesy USA w Azji Środkowej? I mieszać na zachodzie Afganistanu ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-03-30 11:46:06)

977

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Mam trochę czasu,więc odpowiem dzisiaj zadane mi pytania.
Ale przed tym odniosę,się do paru istotnych spraw dotyczących pisania na forach w internecie.

Na wstępie jeszcze raz przypominam,że moje interpretacje nie muszą być prawdziwe w 100%lub nawet w ogóle!
W niektórych tak jak np; w przypadku Korei(jest podpuszczana przez Chiny),czy w przypadku powstania imperium muzułmańskiego,któremu będzie przewodziła osoba nazywająca siebie Mahdim na pewno staną się faktem tak jak stał się faktem kryzys gospodarczo finansowy w Grecji ;"Żałosny śpiew Słowika Grecji"jak pisze  w jednej ze swoich centurii M Nostradamus.
Są jednak centurie i inne teksty (większość),których interpretacji może być wiele i każdy z nas może mieć wtedy rację.

A teraz co do pisania na forach:-

Zacznę od uwagi"Elizy" do administratora forum ,a także i innych forumowiczów atakujących administratora tego forum.
Otóż zawsze (wbrew zarzutom nie których) STARAM SIĘ MÓWIĆ PRAWDĘ BO TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY!
Kiedy przeszedłem na emeryturę i zacząłem szukać dla siebie ciekawych tematów w których mógłbym się wypowiedzieć(jestem kosmologiem) całkiem przypadkowo natrafiłem na forum 'Koniec Świata" i to na taką gdzie nie potrzeba się logować.Tam zauważyłem ożywioną dyskusję forumowiczów w sprawie tekstu dotyczącego katastrofy smoleńskiej,którego autorem miał być M Nostradamus.
Ponieważ na studiach w USA (o czym pisałem)przypadkowo zainteresowałem się  Nostradamusem,bo był w tym czasie w USA bardzo modny ze względu na stosunki tego kraju z ZSRR,ten tekst mnie zainteresował!
Po dokładnym sprawdzeniu tegoż(również rozmowach z osobami znającymi się na twórczości Nostradamusa) zaprzeczyłem autentyczności tekstu,co oczywiście od razu spotkało się u nie których osób wyznających teorię zamachu(NIE WIEM CZY TO BYŁ ZAMACH,CZY KATASTROFA-OD RAZU ZAZNACZAM!)smoleńskiego!
Przyznaję,że pisanie(ludzie zadawali różne pytania)na tym forum mnie po prostu,wciągneło.
Po pewnym czasie odezwał się do mnie(publicznie na forum)administrator,który zaproponował mi zalogowanie się i przejście na forum tematyczne.
Wahałem się dość długo,bo zdawałem sobie sprawę z tego,czym są takie strony na forach i jak tam się wypowiadają nie które osoby,a mianowicie:prowokują,ubliżają,obrażają,używają podtekstów,nie mówiąc o tym ,że 'suma suma rum" po prostu łamią różne przepisy prawa w tym prawa karnego(np;antysemityzm,rasizm itd ),a administratorzy stron na ogół nie reagują,również,co mnie niezmiernie dziwi na forum gazety,która nazywa siebie samą" PRAWNĄ"?!
To wszystko co piszę(dyskusję pomiędzy mną,a administratorem) może każdy sprawdzić na stronie tego forum na której nie wymagane jest logowanie.
Kiedy administrator zapewnił mnie,że nie dopuści do tzw;"wycieczek osobistych" i łamania prawa w tym regulaminu forum to po długim zastanowieniu postanowiłem się zalogować i tutaj pisać.
Na stronie "GP"zacząłem pisać dopiero jak pojawił się tam większy ode mnie znawca problematyki tekstów M Nostradamusa Andy Collins autor wielu książek,a także jak dostałem linka do forum"GP" od jednego z forumowiczów,abym przeczytał tam teksty osoby pod nikiem "Arteuza",który opisuje twórczość Nostradamusa i je interpretuje.
Przed tym nie miałem w ogóle pojęcia,że istnieje takie forum i że jednym z tematów jest III wojna światowa na podstawie centurii M Nostradamusa.
Postanowiłem sprawdzić kim jest ta osoba i myślę ,że już wiem na pewno.
Natomiast myślałem,że;" gdzie jak gdzie ",ale NA STRONACH FORUMOWYCH GAZETY PRAWNEJ PRAWA SIĘ PO PROSTU PRZESTRZEGA -I CO ,I SZYBKO SIĘ OKAZAŁO,ŻE TO MRZONKI,ŻE JEST TO FORUM NA KTÓRYM ODBYWA SIĘ DZIEŃ W DZIEŃ,A WŁAŚCIWIE CO CHWILĘ NAGMINNE ŁAMANIE PRAWA!
Co jakiś czas tam zaglądam i "włosy stają mi na głowie-jeszcze ich trochę mam"co tam co chwila,co tam się odbywa dzien i to właściwie na prawie wszystkich stronach tego forum!
Miałem o pewnych osobach ze strony "GP" już w ogóle nie pisać,ale oni jakoś nie mogą o mnie zapomnieć i dalej o mnie tam piszą,obrażając!
Mało tego,że obrażają mnie ale do tego doszło ,że jeden z nich obrarza byłego ministra Św.Pamięci Kozłowskiego(nie dawno zmarł-brak szacunku nawet do śmierci), a także byłego premiera Mazowieckiego i inne osoby.
W jednym z ostatnich tekstów bodajże niejakiego "ziama",aż sączy się od jadu nienawiści do: Żydów,Niemców i innych narodów(ksenofobia,szowinizm i rasizm)!
Ich hipotezy szczególnie:" nikeragena,xero",a także niektórych innych ,że jakoby ja,Arteuza ,a niektórzy nawet twierdzą,że i Andy Collins,Paulus i Aleksander Centurio itd, to ta sama osoba ,albo,że jestem,jesteśmy agentami jakićś tajnych służb ,które chcą szkodzić świetlanej przyszłości Wielkiej Katolickiej Polsce!
To już jest nie tylko łąmanie prawa,ale zwykła paranoja ,wręcz psychoza!
Myślałem,że taki 'miao",bo czasami pisze mądre rzeczy nie da się wrobić w tę grę niektórych tam osób,ale niestety pomyliłem się,bo jego podejrzenia w stosunku do mnie:styl,literówki,itd robią z niego tak samo jakiegoś śledczego tropiciela z czego pewno sam sobie nie zdaje sprawy.
Kiedyś podejrzewali oni o to ,że Arteuzą jest osoba o nicku "LGLG" ,a także inne osoby - wyczytałem to,bo przeczytałem wypowiedzi Arteuzy i jego adwersarzy od początku do końca!
A dlaczego?- ,bo mieli mieć czelność inne zdanie niż oni;"miao,nikeragen,xero,zian" itd.
Zastanawiam się więc(przyznam w rewanżu),czy te w/w, osoby to nie jest jedna i ta sama osoba:styl pisania podteksty,oczernianie adwersarzy,zadawanie pytań,a następnie ODPOWIADANIE NA NIE SOBIE SAMEMU Z RÓWNOCZESNYM SKŁADANIEM SAMEMU SOBIE OSOBISTYCH HOŁDÓW ITP?!
Przecież łatwo można wyrobić sobie kilka stron meilowych np:na różnych portalach ,przybrać różne nicki I PISAĆ DO SIEBIE SAMEGO!!!
Tak więc niech:"nikeragen,xero,ziam,miao"NIECH TAM PISZĄ SAMI DO SIEBIE I SKŁADAJĄ SOBIE SAMI OSOBISTE HOŁDY!
ale tak nie będzie,BO PO "ZROBIENIU SWOJEJ DESTRUKCYJNEJ ROBOTY- UWAGA!-DOMAGAJĄ SIĘ OD ADMINISTRATORA STRONY NA "GP" ZAMKNIĘCIA JEJ,CZYLI:C E N Z U R A!!!

Jednoznacznie oświadczam,że będę pisał na tym forum dopóki nie będzie tu łamane prawo jak to ma miejsce na stronach forum; "Gazety Prawnej" i administrator tej strony dobrze o tym wie i dobrze ,że pilnuje PRZESTRZEGANIA PRAWA,w TYM REGULAMINU FORUM!

Ja ze swej strony obiecuję Wam,że nie będę nikogo tu obrażał i używał żadnych osobistych podtekstów,gdybym o tym zapomniał to proszę o zwrócenie mi uwagi przez administratora tej strony.

Za chwilę odpowiem na pytania;

Pozdrawiam;Atraktor

978

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepraszam za nieliczne,ale jednak błędy w tekście,przy kopiowaniu tekstu jakoś nie wyszły poprawki.
Nie będę jeszcze raz go poprawiał,bo i tak zajął on dużo miejsca.

Atraktor

979

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Pana Atraktora,

"Zacznę od uwagi"Elizy" do administratora forum ,a także i innych forumowiczów atakujących administratora tego forum" -  Proszę Pana, gdzie w moim poście doszukał się Pan ATAKU na administratora?
Proszę mi na to pytanie odpowiedzieć.

980

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Współczuję Panu, Pan się ciągle czuje atakowany, i samotny w tej walce.